Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 9:52 pm

γαμησε τα καλα εγω εχω και τη κοιλια μου 2 βδομαδες τωρα κι εγω γινει τελειως ντεφορμε...αντε μπας και παω στον ντοκτορ αυριο να μου πει τι να κανω να μου περασει... pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 9:54 pm

Δηλαδη επρεπε να περασει τοσος καιρος για να πας εσυ στον γιατρο; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:05 pm

felia έγραψε:
Δηλαδη επρεπε να περασει τοσος καιρος για να πας εσυ στον γιατρο; Razz

λολ βασικα απο τελη Σεπτεμβρη εχω προβλημα για να ειμαι ειλικρινης [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε παντα ειχα ευαισθησια στο γαστρεντερικο οποτε ηξερα πανω κατω πως να το διαχειριστω αλλα τωρα εχει παραγινει το θεμα εχω συνεχως πριξιμο και δεν ξερω τι να κανω...και πιστεψε με στο λεει ατομο που απο μωρο παιδι εχει τετοιου ειδους προβληματα οποτε ΞΕΡΩ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:05 pm

Καλα ρε,τωρα θα πας στον γιατρο;Τι εκανες τοσο καιρο;Θα σε αρχισω στα μπινελικια μιλαμε.Δεν παιζουμε με αυτα τα πραγματα.Να πας οπωσδηποτε αυριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:10 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
Δηλαδη επρεπε να περασει τοσος καιρος για να πας εσυ στον γιατρο; Razz

λολ βασικα απο τελη Σεπτεμβρη εχω προβλημα για να ειμαι ειλικρινης [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε παντα ειχα ευαισθησια στο γαστρεντερικο οποτε ηξερα πανω κατω πως να το διαχειριστω αλλα τωρα εχει παραγινει το θεμα εχω συνεχως πριξιμο και δεν ξερω τι να κανω...και πιστεψε με στο λεει ατομο που απο μωρο παιδι εχει τετοιου ειδους προβληματα οποτε ΞΕΡΩ Laughing

Πιστεψε με σε νιωθω Laughing
Και εγω ειχα παντα θεμα με το γαστρεντερικο και πλεον και εγω ξερω πως να το χειριζομαι και δεν πολυδινω σημασια. Αλλα αν εχει περασει τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα θα επρεπε να ειχες παει νωριτερα...τζαμπα ταλαιπωρεισαι βασικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:13 pm

Eleni7 έγραψε:
Καλα ρε,τωρα θα πας στον γιατρο;Τι εκανες τοσο καιρο;Θα σε αρχισω στα μπινελικια μιλαμε.Δεν παιζουμε με αυτα τα πραγματα.Να πας οπωσδηποτε αυριο

Καλε χαλαρωσε και εσυ Laughing Θα παει πως κανεις ετσι Laughing

Κακως που δεν πηγε μεχρι τωρα αλλα ειλικρινα οταν προκειται για γαστρεντερικα προβληματα που καποιος εχει χρονια μετα απο καποια φαση και το να πηγαινει συνεχεια στους γιατρους δεν αποδιδει...

Βεβαια αλλο ειναι να εχεις καποια στανταρ συμπτωματα που κρατανε μια βδομαδα αντε στην χειροτερη δυο και αλλο αυτο που λεει η σιχαμενη εδω.

Επρεπε να ειχε παει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:15 pm

Καλα κρασια.Σαν παθουσα μιλαω.Ειχα προβλημα 6 χρονια τωρα και νομιζα (εκανα και διαγνωση τρομαρα μου) οτι ηταν απλη αλλεργια.Και τωρα;Αφου ειδα 3 γιατρους και κοπανησα την μια αντιβιωση μετα την αλλη ψαχνω ημερομηνια για εγχειρηση.Καλα να παθω και με τις υγειες μου.Οποιος δεν εχει μυαλο εχει ποδαρια....

Γαστρεντερικα-ξεγαστρεντερικα αν υποπεσει στην αντιληψη σου κατι "εκτος προγραμματος" του οργανισμου σου πρεπει να πας ΑΜΕΣΑ στο γιατρο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Κυρ Οκτ 28, 2012 10:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:16 pm

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
Δηλαδη επρεπε να περασει τοσος καιρος για να πας εσυ στον γιατρο; Razz

λολ βασικα απο τελη Σεπτεμβρη εχω προβλημα για να ειμαι ειλικρινης [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε παντα ειχα ευαισθησια στο γαστρεντερικο οποτε ηξερα πανω κατω πως να το διαχειριστω αλλα τωρα εχει παραγινει το θεμα εχω συνεχως πριξιμο και δεν ξερω τι να κανω...και πιστεψε με στο λεει ατομο που απο μωρο παιδι εχει τετοιου ειδους προβληματα οποτε ΞΕΡΩ Laughing

Πιστεψε με σε νιωθω Laughing
Και εγω ειχα παντα θεμα με το γαστρεντερικο και πλεον και εγω ξερω πως να το χειριζομαι και δεν πολυδινω σημασια. Αλλα αν εχει περασει τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα θα επρεπε να ειχες παει νωριτερα...τζαμπα ταλαιπωρεισαι βασικα...

ειχα ξαναπαει για το ιδιο θεμα πριν ενα χρονο και κυριολεκτικα μεχρι τωρα δεν ξαναχα προβλημα...εδω για πρωτη φορα το καλοκαιρι δεν ειχα προβλημα που μονιμα οταν αλλαζω περιβαλλον εχω θεμα...τεσπα θα δουμε αυριο τι θα μου πειιιιιιι....αντε γιατι δεν τη παλευω αλλο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:25 pm

Eleni7 έγραψε:
Καλα κρασια.Σαν παθουσα μιλαω.Ειχα προβλημα 6 χρονια τωρα και νομιζα (εκανα και διαγνωση τρομαρα μου) οτι ηταν απλη αλλεργια.Και τωρα;Αφου ειδα 3 γιατρους και κοπανησα την μια αντιβιωση μετα την αλλη ψαχνω ημερομηνια για εγχειρηση.Καλα να παθω και με τις υγειες μου.Οποιος δεν εχει μυαλο εχει ποδαρια....

Γαστρεντερικα-ξεγαστρεντερικα αν υποπεσει στην αντιληψη σου κατι "εκτος προγραμματος" του οργανισμου σου πρεπει να πας ΑΜΕΣΑ στο γιατρο

Καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Αν ας πουμε εχεις καποιο προβλημα (το ιδιο καθε φορα) και ΕΧΕΙΣ παει σε πολλους γιατρους και μετα απο καποια φαση δεν μπορουν και οι ιδιοι να σε βοηθησουν περα απο καποια στανταρ πραγματα που σου λενε πως πρεπει να κανεις και πλεον τα ξερεις γιατι ειναι επαναλαμβανομενη κατασταση δεν εχει και μεγαλη διαφορα το να πας η οχι.

Υπηρχε μια περιοδος που ειχα καταληξει ανα μηνα να πηγαινω σε γιατρους για αυτο το θεμα..Laughing Με αυτη την λογικη θα επρεπε να με εχουν οικοσιτη Laughing

Πιστευω πως σε ολα πρεπει να υπαρχει μετρο. Οτιδηποτε διαφορετικο με τον οργανισμο μας, η κατι που κραταει παραπανω απο καποιες μερες (ακομα και αν ειναι γνωριμο αλλα ο χρονος μεγενθυνεται), τοτε πρεπει να πηγαινουμε αμεσα στον γιατρο.

Ομοιως ομως δεν πρεπει να τρελαινομαστε και με το παραμικρο.



xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
Δηλαδη επρεπε να περασει τοσος καιρος για να πας εσυ στον γιατρο; Razz

λολ βασικα απο τελη Σεπτεμβρη εχω προβλημα για να ειμαι ειλικρινης [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε παντα ειχα ευαισθησια στο γαστρεντερικο οποτε ηξερα πανω κατω πως να το διαχειριστω αλλα τωρα εχει παραγινει το θεμα εχω συνεχως πριξιμο και δεν ξερω τι να κανω...και πιστεψε με στο λεει ατομο που απο μωρο παιδι εχει τετοιου ειδους προβληματα οποτε ΞΕΡΩ Laughing

Πιστεψε με σε νιωθω Laughing
Και εγω ειχα παντα θεμα με το γαστρεντερικο και πλεον και εγω ξερω πως να το χειριζομαι και δεν πολυδινω σημασια. Αλλα αν εχει περασει τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα θα επρεπε να ειχες παει νωριτερα...τζαμπα ταλαιπωρεισαι βασικα...

ειχα ξαναπαει για το ιδιο θεμα πριν ενα χρονο και κυριολεκτικα μεχρι τωρα δεν ξαναχα προβλημα...εδω για πρωτη φορα το καλοκαιρι δεν ειχα προβλημα που μονιμα οταν αλλαζω περιβαλλον εχω θεμα...τεσπα θα δουμε αυριο τι θα μου πειιιιιιι....αντε γιατι δεν τη παλευω αλλο...

Τα ξερω αυτα ρε συ....χρονια τωρα παλευω με αυτη την κατασταση. Τον τελευταιο χρονο κατι εχω καταφερει.

Αλλα εισαι ζωντοβολο σιχαμα. Αφου εβλεπες πως αυτη η κατασταση κραταγε και δεν περναγε επρεπε να ειχες παει ηδη στον γιατρο καιρο τωρα. Δεν ειναι μονο πως δεν παιζουμε με αυτα αλλα τζαμπα ταλαιπωρια. Πας, σου δινει κατι, αλλαζεις καποια πραγματα και ξεμπερδευεις. Απο το να ταλαιπωρεις τον εαυτο σου χωρις λογο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:31 pm

Παράθεση :
Καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Αν ας πουμε εχεις καποιο προβλημα (το ιδιο καθε φορα) και ΕΧΕΙΣ παει σε πολλους γιατρους και μετα απο καποια φαση δεν μπορουν και οι ιδιοι να σε βοηθησουν περα απο καποια στανταρ πραγματα που σου λενε πως πρεπει να κανεις και πλεον τα ξερεις γιατι ειναι επαναλαμβανομενη κατασταση δεν εχει και μεγαλη διαφορα το να πας η οχι.

Υπηρχε μια περιοδος που ειχα καταληξει ανα μηνα να πηγαινω σε γιατρους για αυτο το θεμα.. Με αυτη την λογικη θα επρεπε να με εχουν οικοσιτη

Πιστευω πως σε ολα πρεπει να υπαρχει μετρο. Οτιδηποτε διαφορετικο με τον οργανισμο μας, η κατι που κραταει παραπανω απο καποιες μερες (ακομα και αν ειναι γνωριμο αλλα ο χρονος μεγενθυνεται), τοτε πρεπει να πηγαινουμε αμεσα στον γιατρο.

Ομοιως ομως δεν πρεπει να τρελαινομαστε και με το παραμικρο.

Βρε συμφωνω να μην τρελαινομαστε.Αλλα η κοπελα σου λεει οτι εχει ενοχλησεις εδω και εναν μηνα και δεν κανει τιποτα.Θα κατεβω Αθηνα να την πλακωσω!

Ας σε εχουν και οικοσιτη!Η δουλεια τους ειναι!Δεν λεω, αν εχεις ενα συγκεκριμενο προβλημα και δεν υπαρχει τροπος αντιμετωπισης (αφου το εχει ψαξει καλα πρωτα),τοτε σιγουρα οι συνεχεις επισκεψεις δεν θα βοηθησουν σε κατι.Αλλα οταν το συγκεκριμενο προβλημα οξυνεται κατα διαστηματα εννοειται οτι πρεπει να το φροντισεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 42 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: