Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:29 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Ειχαμε ανοιξει και ενα θεμα για τα παιχνιδια στο Jumbo και για τη Συρια Razz

ΑΗΑΗΑΗΑΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ειδα πως ειχαμε ανοιξει καινουργια θεματα στα Thead, και το ενα εδω ηταν Johanna's Murder και σχολιαζαμε ολες τις λεπτομερειες Laughing Και η Ελενη σχολιαζε αλλα ελεγε πως δεν πρεπει κανονικα να το κανουμε γιατι και ο τιτλος του Thread ειναι...σποιλερ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλη ιδεα btw... Laughing

Ασε ρε συ το εχω απωλεσει τελειως και στον υπνο μου ακομα Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:30 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Εγω δεν νομιζω οτι ειπα κατι κακο.Ειπα κατι υπο μορφη πλακας που την εχω κανει επανειλλημενα και στην seaside.Οπως κανω πλακα και στην Τερψη οταν γραφει μικρους σχολιασμους.Αν η Φελια το εισεπραξε αλλιως εγω δεν μπορω να κανω κατι ,ουτε να αποδειξω το αντιθετο

εσυ μαλακα εχεις παρεξηγηθει και φαινεται...ξεκολλα ρε η σιχαμενη κανει πλακα δεν το χεις καταλαβει? Laughing


ναι αλλα δεν εχει πλακα να ψαρωνει; Laughing



Παράθεση :


απλα εσυ νομιζεις οτι παρεξηγηθηκε και παρεξηγηθηκες που παρεξηγηθηκε.. drunken

ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ Laughing


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:32 pm

Δεν μου φανηκε και πολυ για πλακα αλλα τεσπα.Παω για διαβασμα.Τα λεμε το βραδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:34 pm

Σορυ αν δεν το βρηκες αστειο και παρεξηγηθηκες αλλα σορυ κι ολας, ποσο σοβαρο θεμα μπορει να ειναι οι σχολιασμοι για το καστλ δηλαδη; Razz

Καλο διαβασμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:37 pm

ρε Ελενη γιατι τα πηρες ρεεεεεεεεε?

αμα ειχε παρεξηγηθει οντως δεν θα το λεγε? Laughing

αφου συνεχεια σε πειραζει μη ψαρωνεις κι εσυ.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:42 pm

Εχω να παω σε ενα γαμο (ο οποιος ειναι σε δημαρχειο και οι γονεις μου εχουν λυσσαξει πως δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα Laughing ) οποτε πρεπει να την κανω και εγω σιγα σιγα...

Τα λεμε το βραδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:45 pm

Παράθεση :
(ο οποιος ειναι σε δημαρχειο και οι γονεις μου εχουν λυσσαξει πως δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα Laughing )

αν δεν τους ειχες πει ηδη οτι δεν εχεις σκοπο να παντρευτεις γενικα θα ταν μια καλη ιδεα να τους ελεγες οτι θα παντρευτεις σε δημαρχιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αντε αντε και στα δικα σου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(δολοφονικο βλεμμα mode on) Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:48 pm

Μα δεν τα πηρα.Απλα αυτο που ειπα καταλαβα οτι την ενοχλησε και με στεναχωρησε.Οτιδηποτε εχω πει εδω μεσα σε οποιονδηποτε, δεν το εχω πει με καμια κακη προθεση.Αμα η αντιδραση της ηταν για πλακα τοτε οκ.Απλα και αλλες φορες μου εχει κανει πλακα και καταλαβα την διαφορα.Τωρα δεν εισεπραξα το ιδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:50 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
(ο οποιος ειναι σε δημαρχειο και οι γονεις μου εχουν λυσσαξει πως δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα Laughing )

αν δεν τους ειχες πει ηδη οτι δεν εχεις σκοπο να παντρευτεις γενικα θα ταν μια καλη ιδεα να τους ελεγες οτι θα παντρευτεις σε δημαρχιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τους το εχω πει Laughing Νομιζουν πως θα βαλω μυαλο οταν μεγαλωσω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Σιγουρακι τωρα αυτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :
αντε αντε και στα δικα σου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(δολοφονικο βλεμμα mode on) Laughing

Θες να αρχισω να σου ευχομαι να βγουν μαπα οι σεξοσκηνες στο καστλ; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 98 EmptyΣαβ Ιουλ 07, 2012 5:55 pm

ok δεν μπορω να απαντησω για εκεινη οποτε το αφηνω open το θεμα να απαντησει εκεινη οταν το δει.. Wink

αλλα οκ συμβαινουν αυτα...δυστυχως αυτο ειναι το κακο με τα ιντερνετικα..δεν ακους/βλεπεις τον αλλον οποτε δεν μπορεις να καταλαβεις το υφος του...

ελα ελα μεχρι το βραδυ να χουνε λυθει ολα αυτα εχουμε ενα Johanna's murder θρεντ ν ανοιξουμε,ειρηνη ημιν people Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 98 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: