Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 1:24 pm

xezoulina έγραψε:
ΠΩΠΩ μαλακαααααααααααααααα....πως δεν το χαμε σκεφτει οτι θα γινει ετσι!Παντα πιστευαμε οτι θα του το λεγε η Μπεκετ!Και τελικα το ακουσε στην αιθουσα ανακρισης ΠΩΠΩ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

Και εγω δεν το περιμενα να γινει ετσι.Το μυστικο του Ρικ λεγαμε οτι θα μαθευτει απο σποντα,αλλα οχι και αυτο.Μαλλον εδω κολλανε τα 47s,καταλαβες;Σωστη η θεωρια που ειπωθηκε.Ο Ρικ θα το μαθει αλλα δεν θα μαθει η Μπεκετ οτι το ξερει.Θα του το πει στο Limey



Παράθεση :
κι εκει που λεω οτι η Στανα δεν μπορει να δειξει περισσοτερο ερωτευμενη στο γυαλι το καταφερνει κι αλλο!

Μαλακα εχεις ξαναδει τη Μπεκετ να χαμογελαει τοσο?Εγω δεν την εχω ξαναδει...και δεν ηταν καν χιουμοριστικες σκηνες..χαμογελουσε ανεξαρτητα...χαμογελουσε απλα οποτε μιλαγε ο Καστλ λες και δεν ακουγε καν τι ελεγε...π.χ κατσε δες τη σκηνη που περιγραφει αυτος το σεναριο οτι ειναι διδυμες αυτες...απλα καθεται και τον χαζευει..ή οταν ηταν με τη κορη του στο νεκροτομειο καθοταν και τους χαζευε...ή οταν τη ρωτησε για το τι ηθελε να γινει πριν γινει μπατσος....μαλακα εχω φτασει στο σημειο να λεω οτι η Μπεκετ ειναι σε χειροτερη κατασταση απο τον Καστλ εχει γυρισει τελειως τουμπαλην η κατασταση...ποια ?Η Μπεκετ που καναμε τον σταυρο μας οταν απλα τον αφηνε να μιλαει χωρις να τον στραβοκοιταει...ρε εχει τεραστια διαφορα ακομα και απο το 4χ15 1χ16...απ το 17 εχει αρχισει η μεταλλαξη ,δηλαδη ετσι και κοιμηθουν μαζι τι θα κανει θα τρεχει γυμνη στα λιβαδια?



Το μπολνταρισμενο πιστευω οτι ισχυει εξ αρχης απλα δεν το εδειχνε η Κειτ.Τωρα δεν κρατιεται με τιποτα.Η φατσα της ειναι μονιμως χαμογελαστη λες και εχει κανει μποτοξ και δεν μπορει να αλλαξει εκφραση Laughing



Παράθεση :


Η μιμηση του Καστλ με το κρουασανακι στο στομα...νταξει ο ανθρωπος ειναι ΘΕΟΣ Nathan marry me! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πανω που λεω οτι δεν μπορει να γιναι πιο θεουλης,με διαψευδει ο μπαγασας


Παράθεση :
και μετα που εκλεισε το ματι...ακομα και μπουλουκος ειναι σεξι ρε πουστη μου τη καταλαβαινω απολυτα τη Μπεκετ!

Ρε στα ειπα και προχθες.Κατα την γνωμη μου ειναι πιο ωραιος απο ποτε.Δεν θελω να χασει πολλα κιλα ακομα.Αντε 2-3.Δεν το λες καραγκομενο,αλλα ειναι παρα πολυ γλυκουλης που θες να του ζουλας τα μαγουλακια ολη μερα.Ειδικα οταν κανει εκφρασεις με τα ματακια του ειναι αλλο πραγμα.Εγω ετσι μπουλουκο τον προτιμαω παντως...


Παράθεση :
Μου αρεσαν οι σκηνες με Λεινη αλλα ηταν λιγες ρε γαμωτο ευτυχως στο 20 θα τη δουμε περισσοτερο!

Να πω τωρα οτι το ποστο της Αλεξις εμενα δεν μ αρεσει?Δεν ξερω μου τη σπαει ολη αυτη η ξερολιαση της λες και σπουδαζει ιατρικη κανα 5αρι χρονια...μια απλη βοηθος ειναι ρε φιλε δεν γουσταρω που τρωει τις προτασεις της Λεινη,ειναι που ειναι και περιορισμενος ο χρονος της.....αν θελουν να δειξουν Αλεξις,ας δειξουν τα φοιτητικα της χρονια,παρτι κλπ μην την ανακατευουν με τις υποθεσεις....

Εδω θα συμφωνησω απολυτα.Δεν μου αρεσει καθολου η Αλεξις φετος.Εχει βγει εντελως εκτος χαρακτηρα.Και οι σεναριογραφοι εχουν χασει τελειως την μπαλα.Δεν ξερουν τι να την κανουν.Για να δουμε πως θα παει το στορι με το Κολλεγιο μπας και γινουν καλυτερα τα πραγματα



Παράθεση :
Τελικα μαλακιες σιγα τα undercover κι εγω ελεγα θα μας χορεψουν τπτ αλλα τζιφος..τελικα και που διαβαζουμε σποιλερ ολα παραπλανητικα ειναι οποτε δεν εχουμε θεμα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ειδες ρε;Μας λεγανε οτι θα κανουν στριπτιζ.Οτι θα πανε undercover και μαλακιες.Τα σποιλερ τελικα ειναι ολα στημενα.Καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του.Ειτε εισαι spoiler free ειτε οχι,ειναι το ιδιο και το αυτο.Πιο πολυ τα βγαζουν για να τραβηξουν τηλεθεατες που δεν ειναι φανς


Παράθεση :
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ......


47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs 47 secs



ELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Και τωρα μπαινουμε στις ειδικες καταστασεις.Ξεχναμε τα παντα και επικεντρωνομαστε στα 5 επεισοδια κολαση που εχουμε μπροστα.Της πουτανας εχει να γινει


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Μαρ 20, 2012 1:33 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 1:26 pm

Ρε στην ατακα "Im a fool" ακουγεται πολυ στεναχωρημενος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:03 pm

Παράθεση :
Και εγω δεν το περιμενα να γινει ετσι.Το μυστικο
του Ρικ λεγαμε οτι θα μαθευτει απο σποντα,αλλα οχι και αυτο.Μαλλον εδω
κολλανε τα 47s,καταλαβες;Σωστη η θεωρια που ειπωθηκε.Ο Ρικ θα το μαθει
αλλα δεν θα μαθει η Μπεκετ οτι το ξερει.Θα του το πει στο Limey

ΑΚΡΙΒΩΣ.Πιστευω οτι ο Καστλ θα το παιξει ανιξερος,δεν θα πει οτι το ξερε...βεβαια απο το προμο φοβαμαι τις κουβεντες που θα του πει η μανα του...ειδες τι του πε?

"she lied to you.." φοβαμαι....λες να του πει τπτ προχωρα τη ζωη σου?Βεβαια απο την αλλη του ειπε στη συζητηση που κανανε οι δυο τους "Ποτε επιτελους θα σταματησεις να κρυβεις τα συναισθηματα σου?" και κεινος απαντησε "Μεχρι να ειναi ετοιμη" και κεινη του λεει "δεν θα ναι ποτε μεχρι να κανεις κατι"....fdjdslikgh;hhhhh;dfhad;h θελω το 19 ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

axaxaxaxaxaxaxaxaαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ελωσα με το βιντεακι μου ρθανε περιεργες εικονες στο μυαλοοοοοοοοοοο με τα λιβαδια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Το μπολνταρισμενο πιστευω οτι ισχυει εξ αρχης
απλα δεν το εδειχνε η Κειτ.Τωρα δεν κρατιεται με τιποτα.Η φατσα της
ειναι μονιμως χαμογελαστη λες και εχει κανει μποτοξ και δεν μπορει να
αλλαξει εκφραση Laughing

ισχυει...τωρα πια δεν κραταει ουτε τα προσχηματα εχει καταντησει τζοκερ με το χαμογελο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δυστυχως ητανε και το τελευταιο επεισοδιο που την ειδαμε ετσι....απο δω και περα το δακρι κορομηλο..poor baby Becks... No


Παράθεση :
Ρε στα ειπα και προχθες.Κατα την γνωμη μου ειναι
πιο ωραιος απο ποτε.Δεν θελω να χασει πολλα κιλα ακομα.Αντε 2-3.Δεν το
λες καραγκομενο,αλλα ειναι παρα πολυ γλυκουλης που θες να του ζουλας τα
μαγουλακια ολη μερα.Ειδικα οταν κανει εκφρασεις με τα ματακια του ειναι
αλλο πραγμα.Εγω ετσι μπουλουκο τον προτιμαω παντως...


ναι το μωρο μου ειναι σαν αρκουδακος ετσι! cheers cheers cheers cheers

3-4 κιλα λιγοτερος και θα ναι τζιτζι.. afro

Παράθεση :
Εδω θα συμφωνησω απολυτα.Δεν μου αρεσει καθολου η
Αλεξις φετος.Εχει βγει εντελως εκτος χαρακτηρα.Και οι σεναριογραφοι
εχουν χασει τελειως την μπαλα.Δεν ξερουν τι να την κανουν.Για να δουμε
πως θα παει το στορι με το Κολλεγιο μπας και γινουν καλυτερα τα πραγματα

πες τααααααααα.....δεν ξερω αν φταιει η ηθοποιος ή ο τροπος που γραφουν τον χαρακτηρα φετος αλλα μ εκνευριζει.. Evil or Very Mad

1-2 σεζον ηταν γαματη γιατι δεν την ξαναγραφουν ετσι?

Παράθεση :

Ρε στην ατακα "Im a fool" ακουγεται πολυ στεναχωρημενος

το ξερω.... No No No No

ειμαι σχεδον σιγουρη οτι στο 20 θα επιστρεψει η Τζινα...δεν ειναι τυχαιο τωρα που ξερει το μυστικο..ελπιζω να μην κανει καμια βλακεια ο αρκουδακος.. No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:10 pm

Ναι μωρε αρκουδακος!Του παει!


Ειδες στο προμο την εκφραση του στο ασανσερ;Ετσι θα ειναι μεχρι που κατι θα ψιλιαστει η Κειτ και θα του μιλησει στο 20.Σιγουρα στο Limey θα γινει η αποκαλυψη.Νομιζω οτι ειναι οριστικο πλεον.Θυμασαι που μας ειχαν κανει εντυπωση οι φωτο απο το 19 με την Μαρθα και τον Ρικ;Ηταν και οι 2 υπερβολικα σοβαροι.Και σε ολες τις φωτο ο Ρικ ηταν στεναχωρημενος.Α ρε Κειτ,θα την μαραζωσεις την αρκουδιτσα μας dunato gelio


Φερτε μου χρονομηχανη ρεεεεεεεεε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:19 pm

ναι ρε ετσι θα γινει..αυτος απ τη στιγμη που θα το μαθει θα ναι απομακρος..ισως προσπαθησει να εκμαιευσει πληροφοριες με εμμεσο τροπο..να της ξαναδωσει αλλη μια ευκαιρια να παραδεχτει οτι θυμαται ή κατι σαν "σινιαλο"..εκεινη θα κολωσει ξανα και αυτος θα το παρει σαν τη τελειωτικη χυλοπιτα..απο κει και περα παμε στο 20 που ο αλλος θα τα χει παρει και θα παρει τη πορσε και τη Τζινα μαζι και θα κανει μαγκιες....η αλλη θα φρικαρει θα παρει το οκ απ τη Λεινη,θα του το πει... στο 21 θα ναι παλι χωρια στο τελος θα βγει το δευτερο μυστικο και ισως για πρωτη φορα στα χρονικα θα χουμε happy ending για φιναλε...συν μια ανατροπη βομβα....ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ...ΤΩΡΑ!

Παράθεση :
την αρκουδιτσα μας

μουαχαχαχαχα τον γυρισε και στο θηλυκο! Η αρκουδιτσα και το Μπεκετακι...σαν παραμυθι ειναι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:24 pm

Ρε,εχει βγει description για το 20 (και επισημα θα παιχτει στις 2 Απριλη,μια μερα μετα το GoT,το hiatus θα ειναι μετα).Δεν δωσανε και τα ονοματα που θα παιξουν;Μηπως μαθουμε απο εκει να η ξανθια ειναι η Τζινα ή καποια αλλη.Παντως ναι,κατι τετοιο θα γινει.Θα βαλει την ξανθια στην Φερραρι για να το ριξει εξω απο την χυλοπιτα και η Κειτ να τσιμπησει (καιρος ηταν γιατι μας τα εχει κανει τσουρεκια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:29 pm

TO AKOYΣΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΚΡΙΣΗΣ, uyehjhewijcfhswfhosdjfijkfhwofhovjf, OMG SPOILERS, I MISSED YOU SO! klaps
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:30 pm

ΦΥΓΕ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΡΗ!ΤΡΩΣ ΣΠΟΙΛΕΡ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:35 pm

Eleni7 έγραψε:
ΦΥΓΕ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΡΗ!ΤΡΩΣ ΣΠΟΙΛΕΡ!

Xaxaxaxaxaxaxa.

Ρε Ελεν δεν ειναι ολοι σαν και σενα,σε μερικους αρεσουν gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 50 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:35 pm

Eleni7 έγραψε:
Ρε,εχει βγει description για το 20 (και επισημα θα παιχτει στις 2 Απριλη,μια μερα μετα το GoT,το hiatus θα ειναι μετα).Δεν δωσανε και τα ονοματα που θα παιξουν;Μηπως μαθουμε απο εκει να η ξανθια ειναι η Τζινα ή καποια αλλη.Παντως ναι,κατι τετοιο θα γινει.Θα βαλει την ξανθια στην Φερραρι για να το ριξει εξω απο την χυλοπιτα και η Κειτ να τσιμπησει (καιρος ηταν γιατι μας τα εχει κανει τσουρεκια)

δεν ξερω δεν το χω ψαξει να δω αν θα συμμετασχει,απο σποιλερς κλπ παντως δεν εχω ακουσει κατι..λογικα επειδη αυτη ειναι φιλη με τον Νειθαν κι εχει twitter θα βλεπαμε κατι να χε γραψει,αν επαιζε...αλλα θα μου πεις τοτε ποια ειναι αυτη η ξανθια? scratch

Ξερεις κατι?Δεν ξερω κατα ποσο θα τον δει η Μπεκετ και δεν ξερω κατα ποσο το κανει για να τον δει..δεν πιστευω οτι αυτος ειναι ο σκοπος του..πιστευω οτι απλα ειναι πληγωμενος που δεν ανταποκρινεται στα αισθηματα του και δρα οπως καθε τυπικο αρσενικο, ψαχνωντας δηλαδη επιβεβαιωση αλλου...δεν νομιζω να κοιμηθει με την ξανθια αλλα σιγουρα βγαινει μαζι της και αμφιβαλλω οτι εχει να κανει με την υποθεση...γνωμη μου ειναι οτι την ωρα που η Μπεκετ εχει παει στην φιλανθρωπικη οργανωση undercover αυτος ειναι με την ξανθια...μπορει να κανω και λαθος βεβαια...αμα δεις τις φωτογραφιες απο το 20, που ειναι η Μπεκετ με το μαυρο φορεμα, σε ολες χαμογελαει κλπ αλλα σε μια φαινεται εκπληκτη λες και ειδε καποιον που δεν περιμενε..,.ισως να ταν ο Καστλ και να λεω μαλακιες...οψομεθα....

παντως θα ταν ωραιο αν εκανε την εξομολογηση με το μαυρο φορεμα... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 50 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: