Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 43 ... 82, 83, 84 ... 91 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 1:39 am

Eleni7 έγραψε:
Ειναι για σειρα του ABC ή του CW.Απο CW δεν βλεπω ποια αλλη σειρα ειναι πολυ δημοφιλης.Εδω μιλαμε για πολυ δημοφιλες ζευγαρι.Απο το ABC φαβορι ηταν το Καστλ.Εκτος και αν παιζει κατι στο OUAT.Δεν εχει και πολυ δημοφιλη ζευγαρια το network

στο ouat δεν εχω φτασει μεχρι το 18 ακομα για να προβλεψω αν και υπαρχει ενα ζευγαρι εκει...αλλα και παλι χλωμο...

απο το cw δεν βλεπω secret circle , gg, ringer κτλ...

τωρα το TVD ειναι απο τις πιο δημοφιλεις αν οχι η πιο δημοφιλη σειρα του cw και εχει την πιθανοτητα του ζευγαριου αλλα τραβηγμενο το αλλο το ζωντοβολο με το που θα αποφασισει να πεσει και στο κρεβατι με τον αλλον (αν ειναι η αποφαση της αυτος δηλαδη Laughing )...ασε που δεν νομιζω να το βαλουν στο φιναλε...

και λεει τελικα να μην ειναι ουτε castle ουτε tvd και να ειναι κανενα ξεκαρφωτο ετσι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 1:47 am

Παράθεση :
και λεει τελικα να μην ειναι ουτε castle ουτε tvd και να ειναι κανενα ξεκαρφωτο ετσι

Κοιτα,αν το blind αφορουσε ολα τα network,τοτε θα περιμενα κατι κουλο.Οπως ακριβως εγινε και περισυ που γελαγε ολο το συμπαν με την αποκαλυψη του ζευγαριου.Φετος μαλλον δεν θα δουμε κουλαμαρα.Απο ABC παντως,ειναι λιγο δυσκολο να προκυψει αλλη σειρα (δεν ξερω μονο για OUAT και Revenge που δεν τα εχω δει ακομα,αλλα μια καλη δημοτικοτητα την εχουν).

Εγω πιστευω οτι ισως παιξει κατι στο TVD.Εξακολουθω να πιστευω οτι ειναι μια απο τις 2 σειρες με τις πιθανοτητες να ειναι στο 70(VD)-20(C)-10(για την περιπτωση που ειναι αλλη σειρα).

Επισης,το blind δεν αφορα σωνει και καλα φιναλε.Αφορα τα May sweeps (δηλαδη επεισοδια της τελευταιες βδομαδας του Απριλη ή του Μαη).Λογικα ομως για φιναλε μιλαμε.Κατι τοσο τρανταχτο εκει θα το δειξεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 1:54 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
και λεει τελικα να μην ειναι ουτε castle ουτε tvd και να ειναι κανενα ξεκαρφωτο ετσι

Κοιτα,αν το blind αφορουσε ολα τα network,τοτε θα περιμενα κατι κουλο.Οπως ακριβως εγινε και περισυ που γελαγε ολο το συμπαν με την αποκαλυψη του ζευγαριου.Φετος μαλλον δεν θα δουμε κουλαμαρα.Απο ABC παντως,ειναι λιγο δυσκολο να προκυψει αλλη σειρα (δεν ξερω μονο για OUAT και Revenge που δεν τα εχω δει ακομα,αλλα μια καλη δημοτικοτητα την εχουν).

Εγω πιστευω οτι ισως παιξει κατι στο TVD.Εξακολουθω να πιστευω οτι ειναι μια απο τις 2 σειρες με τις πιθανοτητες να ειναι στο 70(VD)-20(C)-10(για την περιπτωση που ειναι αλλη σειρα).

Επισης,το blind δεν αφορα σωνει και καλα φιναλε.Αφορα τα May sweeps (δηλαδη επεισοδια της τελευταιες βδομαδας του Απριλη ή του Μαη).Λογικα ομως για φιναλε μιλαμε.Κατι τοσο τρανταχτο εκει θα το δειξεις...

στο tvd ειναι πολυ δυσκολο να παιξει κατι....ξερω πως θα υπαρξει μια σεξοσκηνη στο επομενο επεισοδιο αλλα δεν ειναι σε ζευγαρι που καιγεται ο κοσμος η τους νοιαζει ιδιαιτερα αλλωστε ειναι φανερο και εχουν δειξει στιγμιοτυπο και στο προμο και σε συνεντευξεις...

τωρα στα ζευγαρια με μεγαλη δυναμικη απο την σειρα...μου φαινεται ΠΟΛΥ δυσκολο! βασικα κανενα δεν παιζει... μενει το ντειμον - ελενα (που ειναι και εκει που γινεται ολη η υστερια) και ναι αυτη η κολωνια κραταει 3 σεζον τωρα αλλα ετσι οπως το εχουν δρομολογησει δεν ξερω...ερωτικη σκηνη θα ηταν κατι ουρανοκατεβατο Laughing ειδικα μιας και μιλωντας για το φιναλε λενε πως η βαρετουλα θα αποφασισει ποιον θελει...θα υπαρξει λενε cliffhanger, επισης θανατος...δυσκολο στο μετρημα να παιξει σεξοσκηνη, δεν βγαινει....

θα δειξει....καλα αν πεσουμε στο 10 % θα γελασω παρα πολυ...αλλα εγω παλι το 70 που λες για το tvd δεν το βλεπω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 2:01 am

Καλα,και ο Ausiello που εδωσε τα hints,ειπε οτι σε αλλους θα αρεσει και σε αλλους δεν θα αρεσει η εξελιξη επειδη θα ειναι too soon βασει σεναριου.Ποτε δεν ξερεις.Ο μονος λογος που δινω λιγες πιθανοτητες στο Καστλ ειναι οτι λογικα δεν προλαβαινουμε.Κατα τα αλλα ηταν το μεγαλο φαβορι γιατι πληρει και με το παραπανω ολα τα hints.Παντως,μην θεωρεις σαν επιχειρημα το γεγονος οτι το παιδευουν 3 σεζον και σου φαινεται δυσκολο να γινει κατι.Τετοια ακριβως περιπτωση θεωρω οτι ψαχνουμε."Ζευγαρι" που το λιβανιζει καιρο αλλα δεν γινονται αποφασιστικα βηματα και ξαφνικα,το πανε 100 level πιο πανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 2:06 am

δεν μου φαινεται απιστευτο λογω των 3 σεζον οσο το πως το εχουν δουλεψει σε αυτη τη σεζον το ολο θεμα...συν το οτι οπως το περιεγραψε η σεναριογραφος της σειρας μαλλον η αποφαση της κοπελιας θα ειναι προς την συνειδητοποιηση και παμε παρακατω και διαλεγουμε παρα στο πρακτικο του θεματος...δεν νομιζω πως θελουν να το καψουν απο τωρα αλλωστε..Laughing στην 4 τι θα δειξουν? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω το κοβω πιο πιθανο να ειναι η το castle (που δεν μπορω να ξερω βασικα μιας και απεχω απο τη σειρα) η... μια αλλη επιλογη ...

θα δειξει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 2:07 am

Τι να σου πω;Θα ελεγα για το Grey's Anatomy αλλα εκει εχουν παρθει ολοι με ολους ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 2:11 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 2:54 am

HEADHUNTERS 4X21

πρωτα πρωτα...ο τιτλος.....LOL...

Ελενη θυμησου λιγο τις γελοιες θεωριες μας περι σνιπερ και οτι η συμμορια του θα λεγεται ετσι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τελικα απλα προκειται για κεφαλια στη κυριολεξια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αυτη η σειρα μας εχει ΤΡΕΛΑΝΕΙ, δεν βγαινει καμια απ τις θεωριες μας εκτος απ τη πιο τρελη περι CIA [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μου αρεσε πολυ το επεισοδιο για 2 βασικους λογους...

1)ηταν παρα πολυ διαφορετικο για Castle επεισοδιο

Ειχε αλλη δυναμικη, ξεφυγε απ τη ρουτινα και ολη αυτη η παραδοξη συνεργασια ηταν παρα παρα ΠΑΡΑ πολυ δυνατη.

2)Ειχε πολυ χιουμορ και πολυ δραση.

Ειμαι σε διλημμα γιατι δεν ξερω σε τι θεση να το βαλω στο hall of fame της 4 σεζον! Laughing

Δεν ειχε κι αυτο mythology (αν και αυτη η συμμορια των μεξικανων θα ειναι και στο φιναλε-δεν παιζει αφου η πλοκη του always λεει για συμμοριες λατινων και για τη δολοφονια της Τζοαννας)

δεν ξερω αν ηταν καλυτερο αυτο ή το 47 secs...

ισως αυτο που εγινε στο 19 να ταν πολυ μεγαλη χειροβομβιδα για το ζευγαρι και να το αφησω στη πρωτια του..

κυριως για την υποθεση...νομιζω οτι η υποθεση του 19 εκανε πιο μεγαλο μπαμ απο αυτην εδω στο τελος...

τελικα για να καταλαβω, ο Γκριλ (? ετσι νομιζω λεγεται Laughing ) εκοψε τα κεφαλια,η συμμορια των Μεξικανων εμφανιστηκε, αλλα αυτος το σκασε,πηρε το πατερα του να τον μαζεψει κι αυτος τον πυροβολησε, αλλα ο αλλος με 3 σφαιρες δεν επεσε κατω και συνεχισε να τρεχει κι ο αλλος δεν μπορεσε να βρει τα κεφαλια?

ολιγον παρατραβιγμενο.. Laughing

εδω με μια σφαιρα πεφτεις κατω,οχι με 3 κι υποτιθεται οτι ειναι και συμμορια ο πατερας του ηξερε απο οπλα Laughing

βεβαια να πω οτι σαν δολοφονος εκανε τη διαφορα γιατι εγω πραγματικα υποπτευομουν τον Σλωτερ...σκεφτηκα οτι σκοτωνε τους συνεργατες του κι εκμεταλλευοταν ετσι υποθεσεις και ομολογιες προς οφελος του,αλλα μαλλον αυτο θελανε να μας κανουν να πιστεψουμε..επρεπε να το ψιλιαστω οταν ο πατερας δεν εδιξε καμια ταραχη αλλα υποτιθεται οτι ηταν κατακαθια και κλπ

τωρα παμε στους ηθοποιους...

ΑΝΤΑΜ

Θ-Ε-Ο-Σ-Σ-Σ-Σ-Σ-Σ-Σ-Σ-Σ-Σ-Σ-Σ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εκλεψε τη παρασταση ΣΤΗ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.....

πραγματικα πρωτη φορα εκανα επεισοδιο να το δω σχεδον 2 ωρες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το ξαναγυριζα πισω ξανα και ξανα για να δω τις ατακες κλπ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν υπηρχε ο τυπος και φυσικα μαζι με τον Νειθαν εδωσαν ρεσιταλ κι εγω δεν θα ξερα πως περασε η ωρα αν δεν εκανα rewtch ξανα και ξανα τις σκηνες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ολες οι σκηνες που ειναι μαζι γαματες, αλλα ακομα και στις σκηνες με τη Μπεκετ δωσανε ρεστα...

επισης Ελενη αυτο που ειπες για τον Νειθαν....

οταν ενας ανθρωπος ειναι καλος με ΟΛΟ το καστ τοτε δεν εινια η χημεια...απλα ειναι ΠΟΛΥ καλος στη δουλεια του..εγω δεν μπορω να βρω αλλη εξηγηση ρε...δηλαδη και με τα 10 ατομα που συνεργαζεται εχει χημεια?

οχι,απλα ειναι επαγγελματιας και η απλη φυσικοτητα δεν ειναι αρκετη,ειναι πολυ καλος, οπως και η Στανα..οσον αφορα το 4χ20 που ειχε περισσοτερο Στανα μεσα,αυτο που χαλασε το επεισοδιο και ηταν ψιλοβαρετο δεν ηταν τοσο η ελειψη του Καστλ οσο ο υπερβολικος τηλεοπτικος χρονος που ειχε ο Σκοτλαντ Γιαρντ γιατι σε αντιθεση με τον Ανταμ για μενα δεν ηταν τοσο καλος ηθοποιος ή απλα ο ρολος του ηταν βαρετος....

----------------------

τωρα απ τις πιο γαματες σκηνες




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ΕΙΔΙΚΑ η αποκατω.....νταξει ΕΛΙΩΣΑ....το ΠΩΣ μιλαγε και ο ιδιος ο διαλογος και η μανα του που τον επιασε στα πρασα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εντωμεταξυ και αυτη η σκηνη και η σκηνη που ανταλασσουν παλτο ειναι αναφορες απο firefly..



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και φυσικα ΟΛΕΣ οι σκηνες που ο Σλωτερ πεταγε μπηχτες στον Καστλ για την Μπεκετ Laughing Laughing Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ σκηνη που ειπε τη θεικη ατακα

-Detective you ever want to go on a date that ends in hot sex after a drunken fistfight you know where to find me

-Uh,yeah in never-gonna-happen land


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αυτη η ατακα ηταν ΤΟΣΟ Στανα που αναρωτιεμαι αν ηταν γραμμενη στο σεναριο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

στα της δρασης και ανακρισεων....επιτελους βρε παιδια,ανακρισεις με λιγο ξυλο,τωρα ναι εχει ενδιαφερον! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

το πιο γαματο ηταν οι εκφρασεις που επαιρνε ο καημενος ο Καστλ και ποσο φοβισμενος ηταν...

μ αρεσει που τον κρατησαν on character και δεν τον εκαναν να φανει badass γιατι πραγματικα δεν ειναι γι αυτα ο ανθρωπος... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αυτα ειναι για την Μπεκετ Cool (η τελευταια σκηνη που απειλει στ ανοιχτα τον Μαφιοζο ηταν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..)

ισως απ τις αγαπημενες μου σοβαρες σκηνες του επεισοδιου ηταν να πινει ο Καστλ τον καφε και να τρεμει το χερι του απ το φοβο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολυ ωραια σκηνη και αν και μικρη κολλησε πολυ ωραια και ολη η εναλλαγη σοβαρου αστειου εγινε ισορροπημενα..

τωρα οσον αφορα τον ψυχολογο..δεν ειχαμε διαβασει βρε Ελενη στα σποιλερ οτι σε μια επισκεψη της στον ψυχολογο η Μπεκετ θα καταλαβει τι συμβαινει με τον Καστλ? scratch

γι αυτο ειχαμε πει οτι θα γινει στο 21 επειδη υπηρχε σκηνη με τον ψυχολογο..δηλαδη τωρα τι καταλαβε?

οτι του Καστλ του περασε ξαφνικα?Γιατι εκει κατεληξε στο τελος της σκηνης....σε αντιθεση με τον Καστλ που στη τελευταια σκηνη με την Αλεξις συνειδητοποιησε οτι οσο και να προσπαθησει να πνιξει ο,τι νιωθει ειναι ηδη χαμενος και δεν υπαρχει σωτηρια...

btw η τελευταια σκηνη με Καστλ Αλεξις μου θυμισε παλιες σεζον...αχ αναμνησεις...και ο Καστλ τι ΤΕΛΕΙΟ χαμογελο ηταν αυτο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κι ετσι οπως τρεχανε στο τελος... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βεβαια στα memes που βγηκαν και κοροιδευουν την Αλεξις...Ε ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα εχει βγει το κοριτσακι εξω στο δρομο να δει τι θα πουν αληθινα προβληματα?

Μονο στεναχωριεται ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ(!!) ΤΗ ΔΕΧΤΗΚΑΝ και δεν ξερει τι να κανει γιατι την πρωτη φορα την απεριψαν και τωρα νιωθει προδομενη??????? drunken drunken drunken drunken [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ε μα καλα κανουν το κοριτσακι δεν παει καλα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

-θελω να βλεπω κι αλλη Μαρθα γιατι μου τη μειωσανε?????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

επισης η σκηνη που ο Καστλ ριχνει μπουκετο στον Σλωτερ που λεει τη κορη του καλο μ@#νακι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ολοι νομιζαμε οτι το κανε λογω Μπεκετ...πραγματικα αυτη η σειρα απροβλεπτη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το μονο που μου την εσπασε σ αυτο το επεισοδιο (κι αυτο οφειλεται κυριως σε δικες μου ΥΠΕΡπροσδοκιες-ναι καινουργια λεξη,τωρα το κανω ΚΑΙ αυτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) ειναι οτι για 08937403298460386 φορα ΔΕΝ υπηρχε εξελιξη...δηλαδη να μεν ηρθαν κοντα αλλα ηρθαν κοντα με λιγο...χλυαρο τροπο να το πω?Μεσω Λαμιας να το πω? Οτι παλι δεν επεσε κανενα υπονοουμενο να το πω?Εστω ενα μικροσκοπικο που να κανε την Μπεκετ να καταλαβει οτι ο αλλος ξερει?Θα ταν ωραιο να τελειωνε με τετοιο cliff και να βλεπαμε στο 22 την Μπεκετ να προσπαθησει να προσεγγισει τον αλλον με το τροπο της..

πφφφφφ δεν ξερω....πολυ με προβληματιζει το always...εκει που λεω οτι ΔΥΣΚΟΛΑ θα χουμε τη σκηνη που θελω μετα σκεφτομαι τις δηλωσεις των ηθοποιων και του σεναριογραφου και λεω δεν μπορει...παραΕΧΟΥΝ πει πολυ αισιοδοξα πραγματα για να μην γινουν αυτα...δηλαδη βρε Ελενη περα απο την αποκαλυψη των μυστικων δεν πρεπει α δειξουν και κατι αλλο?

γιατι κακα τα ψεμματα με το ματι χορταινει ο ανθρωπος,καλα τα λογια δεν λεω αλλα... Laughing

τι να σου πω εκοτς κι αν εχουμε COCKBLOCKING της φυσης πλεον... Laughing

τους βαλουνε δηλαδη καμια φωτια(ουτως ή αλλως φωτιες ειδαμε στο φιναλε) και τους διακοψουνε...κοιτα δεν με νοιαζει να τους διακοψουνε πανω στην επιμαχη αρκει να ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΙΜΑΧΗ....δηλαδη αμα δεν μου δειξουν τπτ και μου δειξουν ενα χλυαρο φιλακι τοτε ΝΑΙ θα τα παρω γιατι ΝΑΙ περιμενω ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ κι εδω δεν τα χω φανταστει εγω (οπως πχ στο 4χ21)...εδω μ εχουν προετοιμασει αυτοι..

(ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

υγ.2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΛΙ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....ας μας δινανε το προμο του 22 τουλαχιστον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 3:02 am

Φελια 2.0

Ο Θεος να με λυπηθει.....Τι σας εχω κανει;

Μισο (αιωνα) να το διαβασω και επανερχομαι γιατι θετεις πολλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 3:02 am

xezoulina έγραψε:
[υγ.2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΛΙ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....ας μας δινανε το προμο του 22 τουλαχιστον

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κατι μου θυμιζει αυτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι ευτυχια τα hiatus..θα εχεις χρονο για χαλαρωση...ηρεμια...υπομονη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

btw αυτος που βλεπω στα gifakia επαιζε μαζι με τον φιλιον στο firefly ρε σεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 83 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 43 ... 82, 83, 84 ... 91 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: