Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:15 pm

xezoulina έγραψε:
μαλακα ψησου να δεις το 4χ19...ανεξαρτητα απ το continuity της σειρας ειναι ωραιο επεισοδιο κι απο μονο του... Wink

δηλαδη αμα πια δεν σ αρεσει ουτε κι αυτο τοτε πραγματικα δεν θα σ αρεσει ποτε η σειρα.. Laughing

το χω ανεβασει αμα δεις δεν χρειαζεται καν να το κατεβασεις...

αν βρω χρονο ισως.. προς το παρων δεν παιζει με την καμια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:17 pm

Φελια,δεν εχεις δωσει μια ευκαιρια ρε φιλε.Και μην μου πεις οτι η πρωτη σεζον ειναι ευκαιρια.2-3-4 σεζον ειναι αλλη σειρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:21 pm

δεν εχω δωσει καμια ευκαιρια γιατι δεν με εχει τραβηξει...και οταν δεν εχω χρονο να χαλασω προτιμω να βλεπω πραγματα που μου κινουν το ενδιαφερον...αν ηταν αλλη περιοδος θα το ειχα συνεχισει και ας μην μου εκανε και τοσο κλικ...αλλα αυτους τους μηνες ειναι πολυ δυσκολο, οποτε διαλεγω σειρες (λιγες) που να θελω να δω... ακομα και σειρες που μου αρεσαν δηλαδη τις εχω παγωσει...cartel , supernatural...κτλ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:24 pm

Μα δεν εχεις δει τα σωστα επεισοδια ετσι ωστε να σε τραβηξει ρε....



btw,θυμασαι που σου ελεγα για Mentalist;Μην το δεις τελικα.Η φετινη σεζον ειναι μια απο τις μεγαλυτερες ξενερες που εχω φαει σε σειρα.Απλα δεν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:31 pm

τι να σου κανω ρε ελενη που για να παω στον 2 κυκλο πρεπει να περασω απο τον πρωτο πρωτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] το αν ειναι αλλη σειρα η οχι δεν το αμφισβητω αλλα μεχρι στιγμης τι να κανω που δεν μου αρεσει ιδιαιτερα Laughing

οσο για το mentalist...το εχω βαλει στο ματι αλλα και παλι δεν προλαβαινω να το δω απο την μια...ειναι αστυνομικη απο την αλλη και ψιλοβαριεμαι οποτε και αυτο εχει μπει στον παγο...

TVD και OUAT (που ειναι πολυ καλο και δεν το περιμενα!) και GOT..το θεμα ειναι να τα φερω ετσι στα μετρα μου ωστε απο ενα σημειο και επειτα να ειμαι συγχρονισμενη και να βλεπω τα επεισοδια που προβαλλονται ωστε να πεφτουν 3 την εβδομαδα, με το TVD και το GOT δεν εχω θεμα , το θεμα ειναι να φτασω και τα 19 του OUAT ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:33 pm

Θα το δεις το καλοκαιρι τοτε.Και το "Οχι" δεν το δεχομαι ως απαντηση Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:34 pm

το καλοκαιρι εχω να δω supernatural (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!) και αλλη μια...τωρα πια θα ειναι αυτη η αλλη μια θα δειξει....αναλογα τα κεφια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:37 pm

Ελα,αυτη θα ναι!

Την κανω και εγω παιδουλες.Τα λεμε το βραδακι.Τσαγια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:39 pm

Θα δουμε...Laughing

bye κοριτσια...

υ.γ..εγω εχω να βγαλω 3 εργασιες ακομα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 64 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:41 pm

Καλο κουραγιο ρε!Εγω εχω να κανω Παιδικη Ψυχολογια.Σκεφτηκα να το παρω για επιλογης μιας και αν διαλεξω τον δρομο να διδαξω μαθηματικα,κατι μου λεει οτι το γεγονος οτι πνιγω στο Sims τα παιδακια στην πισινα ισως να μου δημιουργησει προβλημα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 64 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: