Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 66 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 4:02 am

Eleni7 έγραψε:
4x10


Δεν βλεπω να σχολιαζεις την περιφημη "σεξοσκηνη" και με στεναχωρεις Laughing
Ποιά σεξοσκηνή??


ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 11




Βλέπω τις γκόμενες του τύπου και παθαίνω! Μα καλά αφου αυτός ήταν μπαζολέρο, πώς του έκατσαν τόσες?
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας, μια ατάκα και έπεσε σαν ώριμο φρούτο.
Και αφου είπα μπαζολέρο τον τύπο βλέπω και τους φίλους του και ξαφνικά αυτός φαντάζει Brad Pitt στα μάτια μου Shocked


Όταν ο Castle περιέγραφε το plus one του στον γάμο και η Kate κόντεψε να πάθει καρδιακό πολύ το χάρηκα Twisted Evil
Ο Esposito να ζηλεύει την Leni ήταν για γέλια! dunato gelio
Επίσης ο Ryan πόσο άνετος και cool, σε ολόκληρο βιβλίο κατακτήσεων ήταν η μέλλουσα γυναίκα του και αυτός χλαρουίτα! Εν τω μεταξύ βρίσκω άσχημη την Jenny και του πέφτει λίγη του Ryan.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 4:05 am

Αυτην ρε! dunato gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 4:06 am

Eleni7 έγραψε:
Αυτην ρε! dunato gelio

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio
Ναι την ξέχασα στον σχολιασμό. Πάρτυ έκανε μέσα του ο Castle!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 4:09 am

Θα δεις και αλλο αποψε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 4:11 am

Ναι τώρα έβαλα το 12 Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 4:12 am

Ω,τελεια.Το νου σου ειναι mythology Wink

Τα λεμε αυριο.Καλο ξημερωμα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 4:13 am

Καληνύχτα!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 4:56 am

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 12



Η Martha τα 'παιξε dunato gelio dunato gelio Τι σπίτι είναι αυτό καλέ? Και η ατάκα του Castle όταν μπήκε η κόρη του στο γραφείο "Ξέρω τι θες να ρωτήσεις και η απάντηση είναι ναι, μπορείς να πάρεις την γιαγιά μαζί σου στο κολλέγιο" dunato gelio


Τον "δολοφόνο" τον είχα καταλάβει αμέσως λόγω του ηθοποιού. Αυτός παίζει και στο Bones ένα ρολάκο και δεν μπορούσα να πιστέψω πως απλά θα εμφανιστεί σε δύο πλάνα χωρίς να μιλάει, ήμουν σίγουρη πως θα κατέληγαν κάπως σ'αυτόν στην πορεία.
Όλο και περισσότερο το μυστήριο μου τραβάει την προσοχή και θέλω μετα μανίας να μάθω τα πάντα confused

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 10:08 am

Παράθεση :
Εν τω μεταξύ βρίσκω άσχημη την Jenny και του πέφτει λίγη του Ryan.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ρε ειναι γυναικα του στη πραγματικοτητα!!!

Την παντρευτηκε καμποσα χρονια πριν και τωρα μεσω της σειρας επανελαβαν ολη την διαδικασια...εγω το βρισκω πολυ γλυκο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αυτην την εχω δει και εκτος καμερας, την αδικει ο φακος ειναι πολυ καλυτερη στις φωτογραφιες...ειναι αυτο το πραγμα ρε γαμωτο να σε θελει ο φακος..και τον Φιλλιον τον αδικει ΠΟΛΥ,στις φωτογραφιες ειναι πολυ πολυ καλυτερος και πολυ πιο αδυνατος...

Παράθεση :
Η Martha τα 'παιξε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι σπίτι είναι αυτό καλέ? Και η ατάκα του Castle όταν μπήκε η κόρη του
στο γραφείο "Ξέρω τι θες να ρωτήσεις και η απάντηση είναι ναι, μπορείς
να πάρεις την γιαγιά μαζί σου στο κολλέγιο" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ισως απ τις αγαπημενες μου Μαρθιακες σκηνες,οταν το χα δει ειχα ΛΙΩΣΕΙ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και ο Καστλ με τ ακουστικα για να μην ακουει τπτ και με το που ανοιγει η πορτα του γραφειου να πεταγονται απο δω και κει τα χαρτια να μπαινει καπνος και ψηφιακες "καταιγιδες" την ΑΓΑΠΩ αυτη τη γυναικα!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Όλο και περισσότερο το μυστήριο μου τραβάει την προσοχή και θέλω μετα μανίας να μάθω τα πάντα

στο 16 θα παθεις ΣΟΚ...εγω με την Ελενη ενα μυστικο το μαντεψαμε... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 8:30 pm

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 13



Σκυλούνια μου! Πιτσούνια μου! Μωρά μου! I love you
Τι όμορφο σκυλάκι που ήταν ο Royal!

Η χαζοβιόλα που έκανε την διάσημη έπαιζε στο one tree hill αν δεν κάνω λάθος και μου την σπάει απίστευτα. Σαν σκελετός έχει γίνει, το χέρι της ήταν ανατριχιαστικό What a Face
Ο Oliver!!!! Με την μια που τον είδα και έκανε τον κομπάρσο ήμουν 100% σίγουρη πως θα είναι ο δολοφόνος.

Καλά Kate μην λιποθυμήσεις κιόλας, το χέρι σου τρίβει ο άνθρωπος. Καφώνεστε παιδιά!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 33 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 66 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: