Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 67 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:17 pm

Τέρψη έγραψε:

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 13



Σκυλούνια μου! Πιτσούνια μου! Μωρά μου! I love you
Τι όμορφο σκυλάκι που ήταν ο Royal!

Η χαζοβιόλα που έκανε την διάσημη έπαιζε στο one tree hill αν δεν κάνω λάθος και μου την σπάει απίστευτα. Σαν σκελετός έχει γίνει, το χέρι της ήταν ανατριχιαστικό What a Face
Ο Oliver!!!! Με την μια που τον είδα και έκανε τον κομπάρσο ήμουν 100% σίγουρη πως θα είναι ο δολοφόνος.

Καλά Kate μην λιποθυμήσεις κιόλας, το χέρι σου τρίβει ο άνθρωπος. Καφώνεστε παιδιά!! Razz

Nαι εκει επαιζε,δεν εβλεπα τη σειρα αλλα το μαθα απ τα news... Laughing

μαλακα αυτο σκεφτομουνα κι εγω ΠΩΣ εχουν γινει ετσι απ τις διαιτες εκει στο Χολιγουντ?

Η γυναικα ηταν τιγκα ανορεξικη, μονο σεξι δεν ηταν... Neutral

βεβαια επαιζε πολυ καλα το ρολο της χαζης την παραδεχομαι,γελασα παρα πολυ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Ροιαλ ηταν πανγλυκουλο,μακαρι να το κραταγανε οι δικοι μας, το πηρε η χαζουλα με το σατανισμενο τσιουαουα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ο Oliver!!!! Με την μια που τον είδα και έκανε τον κομπάρσο ήμουν 100% σίγουρη πως θα είναι ο δολοφόνος.

αυτο το πραγμα με τους γνωστους γκεστ καταστρεφει την πλοκη ρε γαμωτο!Επειδη ειναι διασημοι εχουν παραπανω χρονο στη καμερα αρα καταλαβαινεις οτι ειναι υποπτοι..ευτυχως εγω δεν βλεπω πολλες σειρες οποτε δεν τους γνωριζω και μου μενει το σασπενς! Laughing

Παράθεση :
Καλά Kate μην λιποθυμήσεις κιόλας, το χέρι σου τρίβει ο άνθρωπος. Καφώνεστε παιδιά!! Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

φαντασου να της ετριβε τπτ αλλο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν αντεξα,μ ετρωγε το χερι μου για τετοιο comment! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:28 pm

xezoulina έγραψε:
φαντασου να της ετριβε τπτ αλλο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν αντεξα,μ ετρωγε το χερι μου για τετοιο comment! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Προστυχάτζα μου εσύ! gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:31 pm

ΠΑΜΕ ΡΕ ΤΕΡΨΗ!3 to go κοπελια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:32 pm

Eleni7 έγραψε:
ΠΑΜΕ ΡΕ ΤΕΡΨΗ!3 to go κοπελια!

κατι μου λεει οτι το BB θα το λατρεψει.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:33 pm

Θα τα δω τώρα γιατί θέλω να δω και ταινία μετά.
Έχω πεισμώσει να δω όλες τις υποψήφιες ταινίες πριν τα όσκαρ και μου έχουν μείνει 3!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:40 pm

Ειναι η πρωτη χρονια που δεν εχω δει ουτε μια ταινια απο τις υποψηφιες.Και την αληθεια;ΚΑΜΙΑ δεν με εχει τραβηξει να την δω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:46 pm

Κάποιες είναι μετριότατες, αλλά υπάρχουν και πολύ καλές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:48 pm

Τέρψη έγραψε:
Θα τα δω τώρα γιατί θέλω να δω και ταινία μετά.
Έχω πεισμώσει να δω όλες τις υποψήφιες ταινίες πριν τα όσκαρ και μου έχουν μείνει 3!!

μια απ τα ιδια..

μονο το the artist θελω να δω για την εκκεντρικοτητα του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:52 pm

Και το Artist και το Midnight in Paris και το Hugo και το Help και το Tree of life εμένα μου άρεσαν πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 10:05 pm

Τέρψη έγραψε:
Και το Artist και το Midnight in Paris και το Hugo και το Help και το Tree of life εμένα μου άρεσαν πολύ.

αυτα που γραφεις ψηνομαι να τα δω και θα τα δω καποια στιγμη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 34 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 67 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: