Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 2:23 pm

Eleni7 έγραψε:
Κατερινα,το 16 θα το δουμε μαζι.I promise Very Happy

Τοσο καλο ε;

η υπογραφη μου τα λεει ολα νομιζω.... drunken drunken drunken drunken drunken

ενα σου λεω Thomas Gage---> Best F*cking killer EVER! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δεν εχω ξαναδει τετοιο δολοφονο στο Καστλ,πως γινεται ρε φιλε τα 2 parts καθε σεζον να ναι το ενα καλυτερο απ τ αλλο???????

Ελενη αυτη τη στιγμη εισαι στο 5 του 3 κυκλου..αυτο σημαινει οτι πρεπει να δεις αλλα 19 για να τελειωσεις τη σεζον και 15 για να με φτασεις στη 4...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περιπτωση να τα καταφερεις! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η μονη που εχει σχετικες πιθανοτητες ειναι η Τερψη αλλα και παλι πρεπει να καει τελειως για να τα καταφερει!

Αλλα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο γαματα θα ταν να καναμε σχολιασμο μαζι..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


κλαψ... No No No ..προς το παρον φτασε στο 13. afro ..φτασε εκει να πορωθεις τελειως λεμε!

Και βασικα το 13 θα το δω κι εγω μαζι σου γιατι ειναι ΕΠΙΚΟ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 2:43 pm

της τρικ@ριοληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηης... cheers cheers cheers cheers

ΣΠΟΙΛΕΡΣ προφανως! Laughing Laughing Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 3:08 pm

Κατερινα,δεν στο ειπα τυχαια.Τις ξερω τις αντοχες μου αγαπητη.Το 16 θα το δουμε μαζι.PERIOD Laughing

Ξεκιναω τωρα με 3x06 και 3x07.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 3:20 pm

Eleni7 έγραψε:
Κατερινα,δεν στο ειπα τυχαια.Τις ξερω τις αντοχες μου αγαπητη.Το 16 θα το δουμε μαζι.PERIOD Laughing

Ξεκιναω τωρα με 3x06 και 3x07.


ααααααααααααααααααααχ......
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελενη ΑΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ.....jshagdksajhgakjgadsjl

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πραγματικα δεν ξερω...θα κανω ο,τι θες μετα......θα ρθω να μεινω Γιαννενα..σπιτακι του σκυλου εχετε να μεινω μεσα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 3:24 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ρε γιατι σου φαινεται παραλογο;Αφου εβγαλα 1η-2η σεζον (aka 34 επεισοδια) σε 4 μερες.Και μαλιστα με την πρωτη σεζον να μην με τραβαει ετσι ωστε να δω πολλα συνεχομενα.

Σπιτακι σκυλου δεν εχω εδω.Μονο στο πατρικο μου.θα σε βολεψω στην βεραντα ομως.Με τα -3,-4 που πιανουμε εδω μια χαρα θα περασεις dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 3:31 pm

Eleni7 έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ρε γιατι σου φαινεται παραλογο;Αφου εβγαλα 1η-2η σεζον (aka 34 επεισοδια) σε 4 μερες.Και μαλιστα με την πρωτη σεζον να μην με τραβαει ετσι ωστε να δω πολλα συνεχομενα.

Σπιτακι σκυλου δεν εχω εδω.Μονο στο πατρικο μου.θα σε βολεψω στην βεραντα ομως.Με τα -3,-4 που πιανουμε εδω μια χαρα θα περασεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι γιατι η 1 σεζον ειχε μονο 10 ενω εδω ειναι απο 24 η καθε μια... Laughing Laughing Laughing

αλλα αμα το παρουμε μαθηματικα οντως βγαινει,βεβαια ρε καημενο δινεις εσυ τη Πεμπτη οποτε σ εχω εννοια που σε αποπροσανατολιζω... Laughing

Για πες ομως....καμια σχεση η 1 σεζον με τωρα ε????

γι αυτο γκρινιαζω στο κοσμο να τελειωνει με τη πρωτη σεζον να μπει στο ζουμι... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αχαχαχαχαχα -3??Δεν πειραζει,για παρτη σου ας γινω και παγοκυστη! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 3:39 pm

Βασικα οσα εβγαλα σε 3-4 μερες,μου απομενουν και τωρα.34 στον αριθμο.Για την συγκριση που αναφερεις.Δυο λεξεις.ΑΛΛΗ ΣΕΙΡΑ.Και εγω δεν τρελαθηκα με την πρωτη σεζον.Συνηθως αυτος ειναι αρνητικος παραγοντας στο να δω μια σειρα (συνηθως την σταματαω),αλλα ακομη και στην μετρια πρωτη ειδα πραγματα που με εκαναν να θελω να συνεχισω

Ρε,οσο διαβασα-διαβασα.Μαθηματικος ειμαι,το πολυ πολυ να κανω καμια επιπλεον ασκηση,ως ενα σημειο υποτιθεται οτι πρεπει να δουλευει και το μυαλο.Δεν ειναι μονο διαβασμα.Αν δουλεψει την Πεμπτη το πρωι καλως.Αν δεν δουλεψει κλαιν.Ουτε εννοια να εχεις ουτε τιποτα. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 3:45 pm

Παράθεση :
Βασικα οσα εβγαλα σε 3-4 μερες,μου απομενουν και τωρα.34 στον αριθμο.Για
την συγκριση που αναφερεις.Δυο λεξεις.ΑΛΛΗ ΣΕΙΡΑ.Και εγω δεν τρελαθηκα
με την πρωτη σεζον.Συνηθως αυτος ειναι αρνητικος παραγοντας στο να δω
μια σειρα (συνηθως την σταματαω),αλλα ακομη και στην μετρια πρωτη ειδα
πραγματα που με εκαναν να θελω να συνεχισω

++++++++++++++ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

AKOYTE KOSME????? Laughing

ΟΠΟΤΕ ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΕΖΟΟΟΟΟΟΟΟΝ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ρε,οσο διαβασα-διαβασα.Μαθηματικος ειμαι,το πολυ πολυ να κανω καμια
επιπλεον ασκηση,ως ενα σημειο υποτιθεται οτι πρεπει να δουλευει και το
μυαλο.Δεν ειναι μονο διαβασμα.Αν δουλεψει την Πεμπτη το πρωι καλως.Αν
δεν δουλεψει κλαιν.Ουτε εννοια να εχεις ουτε τιποτα. Very Happy

Το πολυ πολυ αμα κολλησεις βαλε υποσημειωση στον καθηγητη σου

" TEAM CASTLE" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 4:27 pm

xezoulina έγραψε:
filareti έγραψε:
xezoulina έγραψε:
TΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

(δεν μπορω ειμαι σε κριση)

Ελα ρε,μην το λες! Δε φαινεται κατι τετοιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το ξερω ειμαι τοσο διακριτικη παντα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φιλ κουκλα μου ,τωρα που βλεπουν εδω μεσα 7 ατομα τη σειρα μηπως αναθεωρησες?

i mean...seriously....7 ατομα!Δεν εχουμε ποτε παρακολουθησει σειρα στο φορουμ τοσα ατομα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελα ρε φτασαμε 7? (ξεχνας την εδεμουλα βεβαια dunato gelio )
Για να καω εγω με τετοιους ρυθμους δε νομιζω...ειδικα τωρα. Laughing Ολο και κατι μπορει να δω ομως,who knows Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 4:39 pm

Παράθεση :
Ελα ρε φτασαμε 7? (ξεχνας την εδεμουλα βεβαια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
Για να καω εγω με τετοιους ρυθμους δε νομιζω...ειδικα τωρα. Laughing Ολο και κατι μπορει να δω ομως,who knows Laughing

Σα δεν ντρεπεσαι ιεροσυλη να αναφερεις την χεζεμ εδω μεσα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυτη δεν μετραει ηταν στο παλιο φορουμ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν χρειαζεται να καεις ρε φιλε δεν βλεπεις οτι εδω μεσα ο καθενας εχει το δικο του ρυθμο?

αλλος βλεπει 1 σεζον,αλλος δευτερη,αλλος τριτη,εγω τεταρτη,φεεεεεεεετα.... afro

(*αν εξαιρεσεις την Ελενη που τρεχει να με προλαβει για να δουμε το καινουργιο επεισοδιο της Τριτης μαζι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: