Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 5:33 pm

οοοοοοκ θενκς θα δω τι θα κανω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 5:46 pm

να σου πω το ultrasurf σου διαγραφει το ιστορικο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 10:49 pm

Maria έγραψε:
Ποια κανάλια; Που κάνουν streaming; Πώς γίνεται αυτό; Αν λες για τα αμερικάνικα κανάλια που το βάζουν στο σάιτ τους, χαίρω πολύ, αλλά γι'αυτό έχουμε το ultrasurf. Αλλά σε φάση, παράνομα που κάνουν stream, δεν νομίζω να επιτρέπουν μόνο σε αμερικάνους...

Εγω απο δω βλέπω.
Τις περισσότερες φορές παίζει. Ελάχιστες φορές να ΜΗΝ μου κάνει live stream

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:27 am

Δεν διαγράφει τίποτα το ultrasurf, όχι. Εμένα επειδή ψιλογαμιέται, το διαγράφω και το ξαναεγκαθιστώ κάθε φορά και δεν έχω πρόβλημα, γιατί;

Mik, κι εγώ εκεί έμπαινα για Χάουζ, τώρα δεν ξέρω τι παίζει. Για BBT που έψαχνα την προηγούμενη βδομάδα να το δώσω σε μια φίλη μου, δεν βρήκα. Εμείς είχαμε στάνταρ κλειδωμένο ποστ με λινκς που τα κοίταζαν κάθε βδομάδα να βεβαιωθούν ότι δουλεύουν, πάντως, επειδή γενικά τα κατεβάζουν και καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:30 am

Το CBS , το USA Network και το CW, τα πιάνει συνήθως πάντως το tvpc

Το Castle είναι στο ABC, και δεν το χω ψάξει ποτέ αν δουλεύει...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:34 am

Εγω οσες φορες εχω δει σειρες Live,μου εχουν σπασει τα νευρα οι διαφημισεις.Χωρις υπερβολη,δειχνουν καθε 5 λεπτα.Ειδικα σε αστυνομικες σειρες,σε επεισοδια που ειναι περιπλοκα,χανεις παντελως τον ειρμο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:38 am

Nαι έχουν υπερβολικά πολλές και πολύ γελείες μάλιστα διαφημίσεις..
Αν περιμένεις μισή ώρα, σίγουρα θα ανεβάσουν το επεισόδιο σε καλή ποιότητα.
Εγώ ακολουθώ και στο twitter ένα που λέγεται f5releases ή κάπως έτσι, που ανεβάζει warez links
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:39 am

Ε, ίσως επειδή έβλεπα fox, τότε. Θυμάμαι ότι συνήθως ήταν στο tvpc ή σε ένα justintv, παλιότερα, αλλά κάθε τόσο σε άλλο κανάλι.

Καλά, Ελένη, στον Χάουζ ειδικά, από την 6η σαιζόν και μετά έβαζε 6 φορές διαφημίσεις. Μέχρι να προσαρμοστεί και η σειρά και εγώ, ήθελα να τα πάρω όλα σβάρνα. Σιχτίρι. Αλλά άμα σχολιάζεις ταυτόχρονα, ψιλολέει, μπορείς να μιλήσεις ανενόχλητος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:53 am

Αυτο ισχυει Μαρια.Ειναι το μονο θετικο των συνεχων διαφημισεων.Και εδω που βλεπαμε το φιναλε του Smallville περισυ,μας βολεψε πολυ γιατι ειχαμε χρονο να κανουμε Live συζητηση/σχολιασμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 1:39 am

θενκς παιδια! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: