Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 52 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 2:10 am

βαριεμαι παω να δω το 15 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 2:20 am

Απλα το λες για να με παρηγορησεις τωρα που ειμαι στεναχωρημενο lloradera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 2:24 am

οχι καλε ...τωρα θα παρω και ενα σνακ και ξεκιναω..το εχω freeze στο pause Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 2:29 am

ΘΑ ΧΩΡΙΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 2:31 am

Laughing

και μετα ποιος θα ελεγχει το κρακεν ; Laughing

υ.γ...ετοιμες οι φραουλες και τα βερικοκα παω να δω το επεισοδιο Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 2:34 am

Παράθεση :
και μετα ποιος θα ελεγχει το κρακεν ;

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Τα λατρευω τα βερικοκα btw.Εχουμε πολλα στον κηπο μας και του δινω και καταλαβαινει Laughing

Καλη θεαση.Παω και γω για το SH
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 3:28 am

καλουτσικο το 15...

μου αρεσει που πλεον η μπεκετ οχι μονο δεν νευριαζει με τις θεωριες αλλα συμμετεχει κιολας Laughing , το μαλλι της εχει καλυτερεψει παρα πολυ!

Μου αρεσει παρα πολυ η σχεση της Αλεξις (και μεντιουμ το οικογενειακο το μαγαζακι βρε Laughing) με τον Καστλ (ωραιο σημαδι ρικ...πανε οι εποχες του Firefly Laughing), και σιγουρα η απουσια του πατερα του Ρικ εχει συμβαλλει στον χαρακτηρα του. Το πως ειναι τοσο καλος πατερας με την Αλεξις, πως καταβαθος ειναι ακομα παιδι.

Φυσικα εχω κανει απειρες φορες το ιδιο με την σαντιγι Laughing

Ο ερωτευμενος Ραιαν εχει πολυ πλακα Laughing

Αλλα εκει που ελιωσα ηταν με την αντιδραση της Μπεκετ με τον παιχτη του μπειζμπολ τον Τορι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] η badass μπεκετ εγινε λιωμα και fangirl μιλαμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και αμεσως να παρει τον μπαμπα της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΘΕΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

α μικρη μας καθριν αρχισαμε με τα μαγιο και τις λοσιον ε;...α ρε ρικ τι εχεις να τραβηξεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Βεβαια η μπεκετ ειναι πολυ σκληρο κοριτσακι οταν θελει στις ανακρισεις και στους υποπτους Cool Well done dear Twisted Evil

Αν και μου αρεσε το υφος ολων στο δραμα της μικρης...κατανοηση...και καταβαθος μπεκετ, ρικ, εσπο...ολοι τους ειναι προσκοπακια κανονικα ετσι;...Laughing

Διαπραγματευτηκαν και δυσκολο θεμα με την κουβα...θα μπορουσαν να πουν πιο πολλα υποθετω αλλα ειναι δυσκολος τομεας ενα τετοιο θεμα για μια σειρα οποτε το καταλαβαινω...

σε πιο χαρουμενες νοτες..

play dumb or play ball ...pun intended [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και το αουτς του ρικ στον πρεσβευτη...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να δεις που οταν η μπεκετ τα παιρνει και γινεται απειλητικη μπατσινα τον φτιαχνει για τα καλα Laughing

στο τελος βεβαια η σκηνη με την κορη και την γυναικα του αλλου πηγαινε να βγει δραματικα αλλα τα Mi casa su casa με εκαναν και γελαγα...αυτα τα ξερω και εγω να πω κοπελια...βρες κατι πιο δυσκολο και εσυ Laughing

δεν ενθουσιαστηκα αλλα καλουτσικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 3:54 am

Μαλιστα.Το 15 ηταν με το baseball;Καλο επεισοδιακι.Νομιζω οτι το πιο σημαντικο πραγμα που ειδαμε και αξιζει να κρατησουμε ειναι οτιδηποτε εχει σχεση με τον πατερα του Ρικ.Επισης σημαντικες οι ατακες "προοικονομιας" που πεταξαν σε 2-3 στιγμες για το γενεολογικο δεντρο του Ρικ.Μου φανηκε υποπτο το γεγονος οτι επελεξαν το συγκεκριμενο επεισοδιο για να πεταξει ο Μοντγκομερι την ατακα οτι ο Ρικ εχει καποιον μπατσο στην οικογενεια.Αυτο που λεω δεν ειναι σποιλερ.Διαπιστωση ειναι.Αλλωστε και εμεις στην 4η σεζον δεν ξερουμε και κατι καινουργιο.Μονο κατι αοριστιες που δεν εχουν επιβεβαιωθει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:07 am

το οτι αργα η γρηγορα θα παιξει στορυ με τον πατερα του ρικ ειναι προφανες πιστευω. Δεν γινονται τζαμπα ολες οι αναφορες και οι σποντες. Σαφως η ιστορια της μητερας της μπεκετ κραταει πιο πολυ ενδιαφερον γιατι την εχουν χτισει διαφορετικα αλλα δεν ειναι τυχαιο το μυστηριο γυρω απο τον πατερα του Ρικ και μπορει να ειναι και ασσος, γιατι αν οπως λες μεχρι το τελος του 4ου δεν το εχουν χρησιμοποιησει αυτο ανετα μπορει να κερδισει χρονο στην σειρα και περισσοτερα επεισοδια με διαφορετικο mythology η κατι που συνδεει τελικα καταστασεις.

Υ.γ...ελενη δεν με νοιαζει να δινεις σποιλερ παιδι μου...ισα ισα αν με βομβαρδιζατε με σποιλερ μπορει να ειχα κολλησει με τη σειρα και να ειχα δει παραπανω επεισοδια. Εγω ειμαι το αντιθετο με σενα. Αν δεν εχω σποιλερ εκνευριζομαι και βαριεμαι. Δεν με κανει να θελω να δω παρακατω. Με κανει να θελω να παρατησω μια σειρα. Τα Σποιλερ με πορωνουν! Ακομα και να μου δωσουν το σεναριο του επεισοδιου δεν με χαλαει! Το αντιθετο δηλαδηLaughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:18 am

Ειπανε οτι φετος θα ασχοληθουν παραπανω με το θεμα.Ειναι πολυ θετικο αυτο.Ουσιαστικα θα εχουμε 2 mythology να ασχολουμαστε απο την νεα σεζον....



Παράθεση :
ελενη δεν με νοιαζει να δινεις σποιλερ παιδι μου...ισα ισα αν με βομβαρδιζατε με σποιλερ μπορει να ειχα κολλησει με τη σειρα και να ειχα δει παραπανω επεισοδια. Εγω ειμαι το αντιθετο με σενα. Αν δεν εχω σποιλερ εκνευριζομαι και βαριεμαι. Δεν με κανει να θελω να δω παρακατω. Με κανει να θελω να παρατησω μια σειρα. Τα Σποιλερ με πορωνουν! Ακομα και να μου δωσουν το σεναριο του επεισοδιου δεν με χαλαει! Το αντιθετο δηλαδη

Να παρατησεις μια σειρα επειδη δεν τρως σποιλερ; livan

Εγω λογω ιδεολογιας δεν μπορω να σε σποιλεριασω.Περιμενε την Δευτερα να εχουμε αρση του μπαν και η Κατερινα θα σου κανει μια ωραιοτατη περιληψουλα 2ης-3ης-4ης σεζον.Αμα ειναι να σε πεισει να δεις περισσοτερα επεισοδια θα το κανει gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 42 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 52 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: