Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:37 am

Eleni7 έγραψε:
Ε κανε ενα κοπο ρε.Εδω ειδες την 6η και την 7η σεζον του Smallville που αντεχεται ΜΟΝΟ με ηρεμιστικα,σε 10 επεισοδιακια θα κολλησεις? Laughing

ομολογουμενως αυτο ειναι ενα επιχειρημα...αλλα πριν την 6 και την 7 ειχαν υπαρξει αλλες 5 που με ειχαν ψησει ομως Laughing

ενταξει θα προσπαθησω να δω και τα επομενα αλλα δεν ξερω με τι ρυθμους...Razz οταν ψιλοβαριεμαι δεν παει το χερι ευκολα στο play Embarassed

υγ...μου αρεσει που η σιχαμενη μεσα στα γραμματα που τονιζει ειναι και αυτο που προσπαθεις να με ψησεις να τη δω τη σειρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:38 am

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Λατρευω τις παραστατικοτατες αντιδρασεις

Δεν παιζει,αυριο θα βγει η δευτερη σεζον.Αμα μου λες ατακες "Ακομα δεν εχεις δει τιποτα",να ξερεις οτι την Τριτη θα βλεπουμε μαζι το νεο επεισοδιο Laughing

Φελια,ψησου ΤΩΡΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:41 am

Eleni7 έγραψε:


Φελια,ψησου ΤΩΡΑ.

αρχισαν οι πιεσεις απο τις μεγαλες δυναμεις Laughing και οχι τιποτα αλλο ρε γμτ αλλα μεχρι στιγμης οτι σου αρεσει τυχαινει να αρεσει και σε μενα Rolling Eyes ...θα δουμε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:42 am

Μωρη ΑΜΟΙΒΑΔΑ ΤΟΣΑ ατομα βλεπουμε τη σειρα κι εχουμε κολλησει δεν ειναι τυχαιο!

Εσυ εχεις δει 2 επεισοδια και νομιζεις οτι θα κολλησεις με 2 μονο οπως εχεις κολλησει τωρα με το vampire diaries???

αν δεν κατσεις να δεις τη σειρα λαου λαου πως εξελισεται δεν μπορεις να καταλαβεις...

οι χαρακτηρες εξελισσονται αργα αλλα μεχρι στιγμης οι σεναριογραφοι δεν εχουν κανει καμια μαλακια και σεβονται και το κοινο και τους ηρωες του...

δεν ηθελα να σε πιεζω για να μην λες οτι ειμαι προκατειλημενη αλλα τωρα βλεπεις οτι η Ελενη ξεκινησε σαν και σενα και προσπαθει να σε πεισει 892740938247 φορες παραπανω να δεις τη σειρα απ οτι εγω που ΕΙΜΑΙ ΠΛΗΡΩΣ καμμενη! Laughing Laughing Laughing Laughing

εγω σου λεω κατσε λιωσε με v.d τωρα (καταλαβαινω οτι οταν εχεις κολλημα με μια σειρα δεν θες να κολλας με αλλες) και οταν ξεκολλησεις κατσε δες castle...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:44 am

Φελ,επειδη τα γουστα μας μοιαζουν στο λεω.Και οτι λεει η Κατερινα απο πανω ισχυει 100% και στο υπογραφω με χερια-ποδια

Λοιπον guys.Buenas noches (δεν ξερω καν που μου ηρθε αυτο).Τα λεμε αυριο το απογευματακι.Εχουμε και εναν Απειροστικο Λογισμο το πρωι.See ya!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:46 am

Παράθεση :
Δεν παιζει,αυριο θα βγει η δευτερη σεζον.Αμα μου λες ατακες "Ακομα δεν
εχεις δει τιποτα",να ξερεις οτι την Τριτη θα βλεπουμε μαζι το νεο
επεισοδιο Laughing

Φελια,ψησου ΤΩΡΑ.






[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Σταματα.

Θα διαπερασω την οθονη και θα ρθω σπιτι σου με πιτσες και κουβερτες να κανουμε rewatch τη σειρα.

Σταματα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:47 am

xezoulina έγραψε:
Μωρη ΑΜΟΙΒΑΔΑ ΤΟΣΑ ατομα βλεπουμε τη σειρα κι εχουμε κολλησει δεν ειναι τυχαιο!


εσυ δεν μετρας για ατομο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Εσυ εχεις δει 2 επεισοδια και νομιζεις οτι θα κολλησεις με 2 μονο οπως εχεις κολλησει τωρα με το vampire diaries???

δεν ειναι αυτο το θεμα...και με το tvd μου πηρε πολυ χρονο να κολλησω μεχρι που ηρθε η τριτη σεζον και τα πηρε ολα και εφυγε! ομως το castle ειναι αστυνομικο και τις εχω βαρεθει αυτες τις σειρες μεχρι σιχαμαρας...! δεν ειπα πως δεν θα προσπαθησω να δω και τα υπολοιπα..τα εχω κατεβασμενα αλλωστε...απλα μου βγαινει πολυ χλιαρα τι να κανω τωρα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :
αν δεν κατσεις να δεις τη σειρα λαου λαου πως εξελισεται δεν μπορεις να καταλαβεις...

τωρα αν σου πω πως με το καρτελ κολλας απο το 2 επεισοδιο τι θα μου πεις;...εχε χαρη που ειναι πιο κουραστικη γιατι ειναι ισπανικη με αγγλικους υποτιτλους και μεχρι να τελειωσει το επεισοδιο με βγαζει οφ!Razz

Παράθεση :
οι χαρακτηρες εξελισσονται αργα αλλα μεχρι στιγμης οι σεναριογραφοι δεν εχουν κανει καμια μαλακια και σεβονται και το κοινο και τους ηρωες του...

δεν το αμφισβητω Laughing

Παράθεση :

δεν ηθελα να σε πιεζω για να μην λες οτι ειμαι προκατειλημενη αλλα τωρα βλεπεις οτι η Ελενη ξεκινησε σαν και σενα και προσπαθει να σε πεισει 892740938247 φορες παραπανω να δεις τη σειρα απ οτι εγω που ΕΙΜΑΙ ΠΛΗΡΩΣ καμμενη! Laughing Laughing Laughing Laughing

εγω σου λεω κατσε λιωσε με v.d τωρα (καταλαβαινω οτι οταν εχεις κολλημα με μια σειρα δεν θες να κολλας με αλλες) και οταν ξεκολλησεις κατσε δες castle...


αν περιμενεις να ξεκολλησω απο το tvd σωθηκες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

θα την προσπαθησω παιδες απλα δεν ξερω ποτε, πως και με τι ρυθμους...Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:49 am

Eleni7 έγραψε:
Φελ,επειδη τα γουστα μας μοιαζουν στο λεω.Και οτι λεει η Κατερινα απο πανω ισχυει 100% και στο υπογραφω με χερια-ποδια

Λοιπον guys.Buenas noches (δεν ξερω καν που μου ηρθε αυτο).Τα λεμε αυριο το απογευματακι.Εχουμε και εναν Απειροστικο Λογισμο το πρωι.See ya!

καληνυχτα ελενη!

υ.γ εμας ακυρωθηκε το μαθημα λογω απεργιωνlol! (δεν χαιρομαι για τον λογο της απεργιας αλλα ας βγει και κατι απο αυτο! ποσο μαλλον που παλι για χιλιοστη φορα ειμαι με σχεδον 39 πυρετο και δεν γινοταν να εχανα το αυριανο μαθημα με την καμια! Razz αλλα ευτυχως!)



xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Δεν παιζει,αυριο θα βγει η δευτερη σεζον.Αμα μου λες ατακες "Ακομα δεν
εχεις δει τιποτα",να ξερεις οτι την Τριτη θα βλεπουμε μαζι το νεο
επεισοδιο Laughing

Φελια,ψησου ΤΩΡΑ.






[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Σταματα.

Θα διαπερασω την οθονη και θα ρθω σπιτι σου με πιτσες και κουβερτες να κανουμε rewatch τη σειρα.

Σταματα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κοιτα κολλημα για κολλησω και εγω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:51 am

Τελικα δεν με βλεπω να παω για υπνο αποψε.Φελ,μιλας σε ατομο που εχει δει

1)mentalist
2)bones
3)csi ny
4)csi las vegas
5)criminal minds
6)cold case
7)law and order criminal intent
8)law and order special victims unit

Συνολο 8 αστυνομικα,και σιγουρα εχω ξεχασει και αλλα 2-3.Δεν εχει καμια σχεση με ολα τα παραπανω.Ακομα και με το Bones που ειναι σχετικα κοντα.Οποτε το επιχειρημα οτι θα το βαρεθεις επειδη ειναι ενα ακομα μπατσοεργο μην το λαμβανεις σοβαρα υποψιν.Φιλικη συμβουλη Very Happy

και περαστικουλια!


xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Δεν παιζει,αυριο θα βγει η δευτερη σεζον.Αμα μου λες ατακες "Ακομα δεν
εχεις δει τιποτα",να ξερεις οτι την Τριτη θα βλεπουμε μαζι το νεο
επεισοδιο Laughing

Φελια,ψησου ΤΩΡΑ.






[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Σταματα.

Θα διαπερασω την οθονη και θα ρθω σπιτι σου με πιτσες και κουβερτες να κανουμε rewatch τη σειρα.

Σταματα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχαχαχ εισαι θεα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 2:53 am

μωρη ψωναρα δεν χαιρομαι μονο για σενα αλλα και για το γεγονος οτι κολλησε και η Ελενη!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

ποτε δεν μ εχει απογοητευσει αυτο το κοριτσι,ολα τα κολληματα περα απο sv τα χουμε περασει μαζι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Καληνυχτα Ελενηηηηηηηη....


Φελ......προσπαθησε να κολλησεις με Καστλ...και μονο οι επικοι σχολιασμοι που θα ριχνουμε ολα τα καμμενα μαζι θα αξιζουν! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: