Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 32 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 3:51 pm

Θα το εχω κατα νου Wink

Μολις τελειωσα με το 2x04.Επισης πολυ καλη η υποθεση.Και πληρως ανατρεπτικη.Εχει ανεβει επιπεδο η σειρα.Την πρωτη σεζον με ψιλοκουρασαν τα πολλα φιλλερ.Την δευτερη σεζον τα βλεπω χαλαρα και ανετα χωρις να παραπονιεμαι.Η Μπεκετ εκανε οπως εγω με τα βιβλια ΧΠ.Ειναι ΤΟΣΟ φαν Laughing

Ο τυπος απο την CIA δεν υπηρχε dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 4:16 pm

Eleni7 έγραψε:
Θα το εχω κατα νου Wink

Μολις τελειωσα με το 2x04.Επισης πολυ καλη η υποθεση.Και πληρως ανατρεπτικη.Εχει ανεβει επιπεδο η σειρα.Την πρωτη σεζον με ψιλοκουρασαν τα πολλα φιλλερ.Την δευτερη σεζον τα βλεπω χαλαρα και ανετα χωρις να παραπονιεμαι.Η Μπεκετ εκανε οπως εγω με τα βιβλια ΧΠ.Ειναι ΤΟΣΟ φαν Laughing

Ο τυπος απο την CIA δεν υπηρχε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ο τυπος απο την CIA δεν υπηρχε

Ρε ο τυπος ηταν θεουλης! Ειδικα η ατακα του Καστλ με το πεπονι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα ΧΠ εχω διαβασει παντου....στο αμαξι, στη τουαλετα,παντου!

να ξερεις οτι τα βιβλια Νικι Χιτ υπαρχουν..εγω τα χω κατεβασει αλλα δεν τα χω διαβασει ακομα..

και συγγραφεας γραφει κανονικα πανω Ρικ Καστλ....και ο τουιτερ λογαριασμος που λεει ο Καστλ στη σειρα κι αυτος υπαρχει..και τον γραφει ο ηθοποιος... Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 4:52 pm

Πλακα κανεις!Και γαμω!Θα το ψαξω το θεμα

Παει και το 2x05.Μου αρεσε παρα πολυ.Τρομερη η υποθεση.Ουτε που πηγε το μυαλο μου.Τωρα η Μπεκετ θελει να πιστεψουμε οτι στεναχωρηθηκε που θα της κατσικωθει για αλλα 3 βιβλια ο Καστλ.Οκ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 4:53 pm

Eleni7 έγραψε:
Πλακα κανεις!Και γαμω!Θα το ψαξω το θεμα

Παει και το 2x05.Μου αρεσε παρα πολυ.Τρομερη η υποθεση.Ουτε που πηγε το μυαλο μου.Τωρα η Μπεκετ θελει να πιστεψουμε οτι στεναχωρηθηκε που θα της κατσικωθει για αλλα 3 βιβλια ο Καστλ.Οκ....

αντε μωρε τραβατε με κι ας κλαιω ειναι το πουτανακι.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 7:10 pm

Castle: I think it's time we reset the parental controls on your computer.
Alexis: Please. I had to set parental control on your computer. Remember?
Castle: Speaking of which...
Alexis: No

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

τελειωσα και το 2x07.To 2x06 που ειδα πριν ηταν επισης καλο.Οχι που θα αφηναν εξω απο το Castle την βαμπιροπαρανοια.Παντως παλι ηταν δυσκολο να βρεις ποιος το εκανε.Τις γουσταρω πολυ αυτες τις υποθεσεις

Παω για το 2x08.I'M ON FIRE!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 7:43 pm

Και γω επιτέλους ξαναξεκινάω σε λίγο!! Ευελπιστώ να δω κάμποσα! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 7:46 pm

αχ μπραβο παιδια μου κανετε τη γεροκαμμενη μανιακη περιφανη!!!!

ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πρεπει να περιμενω μεχρι τη Τριτη για καινουργιο επεισοδιοοοοοοοοοοοο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 9:05 pm

Φαντασου λοιπον τι χαρα θα κανεις οταν ξεκινησεις Smallville.216 νεα επεισοδια! Razz

"Καταπια" 8,9 και το κοντερ συνεχιζει να μετραει.Παρα πολυ καλη η σεζον εως τωρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 9:08 pm

Eleni7 έγραψε:
Φαντασου λοιπον τι χαρα θα κανεις οταν ξεκινησεις Smallville.216 νεα επεισοδια! Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μαλακα εγω δινω τη Δευτερα,τυπικα θα πρεπε τωρα να ξεσκιζομαι!

Συγκεκριμενα,επειδη βαριεμαι σκεφτομαι ΣΟΒΑΡΑ να διαβασω! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid


Παράθεση :

"Καταπια" 8,9 και το κοντερ συνεχιζει να μετραει.Παρα πολυ καλη η σεζον εως τωρα

Αρρωστιααααααααααααααααααααααααααααα cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

για πες...αγαπημενος χαρακτηρας μεχρι στιγμης????? afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 09, 2012 9:10 pm

Δεν λεω,γλυκας ο Castle,χαριτωμενα τα 2 μπατσακια ΑΛΛΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Χημικη ενωση Λοις Λειν και Τες Μερσερ (η Φελ και η Τερψη ξερουν ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τι ακριβως λεω)

Ρε εγω δινω την αλλη Πεμπτη πολυ γαμιστερο μαθημα και δεν εχω στρωθει ακομα.Ευτυχως για πρωτη φορα στα φοιτητικα μου χρονια εκανα μεθοδικο διαβασμα μεσα στο εξαμηνο.Αλλιως δεν θα ειχα την παραμικρη ελπιδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 32 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: