Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 46 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:46 am

πωπω μαλακα ΤΙ ΠΑΠΥΡΟΥΣ γραφετε εδω!!!!!!!

Ρε ελενη,μπρο, ευτυχως που εισαι δω στη θεση μου, μια ωρα πηγα να κανω μπανιο και ν αραξω και η αλλη εχει γραψει τη Σαρα και τη Μαρα λολ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βασικα συμφωνω σε ολα τα παραπανω κι εχω να πω....

μαλακα η σιχαμενη θα γινει η μεγαλυτερη team Castle εδω μεσα, γραφει ΣΥΝΕΧΕΙΑ τα καλυτερα γι αυτον! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ουτε γω δεν κανω ετσι ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οσον αφορα την Μπεκετ στο shit down ηταν οντως γαματη και οπως λεει η Ελενη δεν εχεις δει τη Στανα στα φορτε της για να καταλαβεις...ειναι ΠΟΛΥ καλη ηθοποιος...στη 4 σεζον κανει παπαδες...γενικα το leading duo ειναι εξισου καλο και τρομερα ικανο με τον Φιλλιον στο κωμικο ενα κλικ παραπανω και την Κατικ αντιστοιχα στο δραματικο..οταν δεις το killshot θα καταλαβεις..

μα καλα...ΠΟΙΟΣ μπορει ν αντισταθει σ αυτη τη φατσουλα ΠΟΙΟΣ?



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:55 am

2x09

ωραιο επεισοδιακι αλλα τραγικα ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟ!

και αρχιζουμε με το καλυτερο κομματι κατ εμε του επεισοδιου...

ρικ ο κουλ πατερας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τι καθικακια ο εσποζιτο και ο ραιαν που τον τρομοκρατουσαν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και εκεινος που προσπαθουσε να κρατησει χαρακτηρα αλλα δεν του βγαινε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η μαρθα τον αποτελειωσε....φοβασαι πως μπορει η αλεξις να εχει περισσοτερο καστλ μεσα της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΤΡΟΜΟ ο πατερας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...καταρχας το κοριτσακι ειναι ζαβο αυτο δεν παιζει...αλλα αν εχει τυχερη ειναι ο ρικ ειναι καλο παιδι ...πολυυυυ καλο παιδι...

και μετα το υφος του οταν του ειπε η αλεξις πως σκεφτεται την αγγλια ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχ αυτη την φορα τα γκεστ μου εφεραν αναμνησεις...

ο ενας επαιζε στο seven days...αυτος που εκανε τον νοξ...και ειχε τρομερο χιουμορ σε εκεινη την σειρα! αλλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! (ναι ναι εχω καει με σειρες απο βρεφικη ηλικια Laughing, αν και δεν ειναι και τοοοσο παλια..του 98 νομιζω;...τεσπα... )

και ο αλλος που τους ειπε πως ηταν ο πρωτος νταντον επαιζε σε μια αστεια ταινιουλα που μου αρεσε οταν ημουν μικρη...ενας αξεχαστος ερωτας

ο καστλ...πες της να φορεσει κατι σεξι...δεν υπαρχει λογος να μην απολαυσει την συνεντευξη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η μπεκετουλα ζηλεψε το κολ γκερλ? lol! ναι ναι ξερω υπηρεσιακοι και επαγγελματικοι λογοι αυστηρα και μονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο μαυρουλης ο νορμαν ειχε ΤΟΟΟΟ ΓΕΛΙΟΟΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η σκηνη με τις χειροπεδες....η αλλη εβαλε και τον καστλ να καθισει πισωωωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αχαχαχαχαχαχααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα βεβαια και εγω θα τον εβαζα κλασσικα να μου δειξει πως να ξεκλειδωνω τις χειροπεδες lol!

και το μπουκετακι που εφαγε καταλαθος ο ρικ....ελιωσαααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και παμε στο κολ γκερλ...ενταξει εκανε κρα απο μακρια πως τον επαιζε ομως αυτο δεν αλλαζει πως ο ρικ εχει πολυ καλο χαρακτηρα και συμπεριφερεται πολυ καλα στις γυναικες....και αυτο λεει πολλα για το τι ειδους αντρας ειναι! η κειτ σε κερδιζει απο την αρχη με το ποσο badass ειναι αλλα ο ρικ οσο παιρνανε τα επεισοδια σε κερδιζει γιατι εχει χρυση καρδια...πραγματικα ειναι το καλο παιδι (σπιρτουλης No2 σε καποιες φασεις Laughing ...μοιαζει και η αλλη σαν η διδυμη της λοις...ε πως να μην κανω συγκρισεις? Laughing )

καλο επεισοδιακι...Smile

υ.γ...το ζευγαρι που πλακωνοταν στην αρχη ΠΟΣΟ γελιο ομως...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:01 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
υ.γ...παω να σχολιασω και το 9




Εδω θα σε αναλαβει η Κατερινα.Εχω βαλει το καινουργιο επεισοδιο του GoT και παιζει.Ο αδερφος μου που το ειδε το μεσημερι επαθε σοκ,οποτε το εβαλα και εγω τωρα γιατι δεν κρατιεμαι.Θα μπω σε καμια ωρα παλι

το δα αγαπη lol! και το 4 του got Και το ouat (αυτο θα το ξαναδω πεντε εξι φορες πριν το σχολιασω Laughing )

στο got..ο τζοφρι σιχαμενος μεχρι αηδιας ομως...ο τυριον θεος....αυτα τα κλασσικα...και το τελος...interesting!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα δεις lol!



xezoulina έγραψε:
πωπω μαλακα ΤΙ ΠΑΠΥΡΟΥΣ γραφετε εδω!!!!!!!

Ρε ελενη,μπρο, ευτυχως που εισαι δω στη θεση μου, μια ωρα πηγα να κανω μπανιο και ν αραξω και η αλλη εχει γραψει τη Σαρα και τη Μαρα λολ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βασικα συμφωνω σε ολα τα παραπανω κι εχω να πω....


σε μενα μιλας τωρα Laughing

ποτε ΔΕΝ κανω σχολιασμους? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...εχεις μπει να δεις τι εχω γραψει στο ouat? Laughing

βεβαια μονο το got δεν με τραβαει τωρα τελευταια αλλα αυτο ειναι ασχετο Laughing



Παράθεση :
μαλακα η σιχαμενη θα γινει η μεγαλυτερη team Castle εδω μεσα, γραφει ΣΥΝΕΧΕΙΑ τα καλυτερα γι αυτον! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι τον σιχαμενο....Laughing ...μου το προκαλει Laughing

η κειτ μου βγαινει πιο φυσικα να δεθω μαζι της...αλλα ο αλλος ειναι γλυκοχαρακτηρας γαμωτο Laughing



Παράθεση :
ουτε γω δεν κανω ετσι ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα αυτο νομιζω λεγεται παραπληροφορηση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :

οσον αφορα την Μπεκετ στο shit down ηταν οντως γαματη και οπως λεει η Ελενη δεν εχεις δει τη Στανα στα φορτε της για να καταλαβεις...ειναι ΠΟΛΥ καλη ηθοποιος...στη 4 σεζον κανει παπαδες...γενικα το leading duo ειναι εξισου καλο και τρομερα ικανο με τον Φιλλιον στο κωμικο ενα κλικ παραπανω και την Κατικ αντιστοιχα στο δραματικο..οταν δεις το killshot θα καταλαβεις..

φαινεται πως ειναι πολυ καλη ηθοποιος...απλα ο ρολος του καστλ ειναι πιο αβανταδορικος και τραβαει πιο ευκολα τα βλεμματα...

Παράθεση :
μα καλα...ΠΟΙΟΣ μπορει ν αντισταθει σ αυτη τη φατσουλα ΠΟΙΟΣ?



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


παντως σιγουρα οχι εσυ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:24 am

felia έγραψε:
2x09

ωραιο επεισοδιακι αλλα τραγικα ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟ!

και αρχιζουμε με το καλυτερο κομματι κατ εμε του επεισοδιου...

ρικ ο κουλ πατερας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τι καθικακια ο εσποζιτο και ο ραιαν που τον τρομοκρατουσαν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και εκεινος που προσπαθουσε να κρατησει χαρακτηρα αλλα δεν του βγαινε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η μαρθα τον αποτελειωσε....φοβασαι πως μπορει η αλεξις να εχει περισσοτερο καστλ μεσα της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΤΡΟΜΟ ο πατερας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...καταρχας το κοριτσακι ειναι ζαβο αυτο δεν παιζει...αλλα αν εχει τυχερη ειναι ο ρικ ειναι καλο παιδι ...πολυυυυ καλο παιδι...

και μετα το υφος του οταν του ειπε η αλεξις πως σκεφτεται την αγγλια ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχ αυτη την φορα τα γκεστ μου εφεραν αναμνησεις...

ο ενας επαιζε στο seven days...αυτος που εκανε τον νοξ...και ειχε τρομερο χιουμορ σε εκεινη την σειρα! αλλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! (ναι ναι εχω καει με σειρες απο βρεφικη ηλικια Laughing, αν και δεν ειναι και τοοοσο παλια..του 98 νομιζω;...τεσπα... )

και ο αλλος που τους ειπε πως ηταν ο πρωτος νταντον επαιζε σε μια αστεια ταινιουλα που μου αρεσε οταν ημουν μικρη...ενας αξεχαστος ερωτας

ο καστλ...πες της να φορεσει κατι σεξι...δεν υπαρχει λογος να μην απολαυσει την συνεντευξη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η μπεκετουλα ζηλεψε το κολ γκερλ? lol! ναι ναι ξερω υπηρεσιακοι και επαγγελματικοι λογοι αυστηρα και μονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο μαυρουλης ο νορμαν ειχε ΤΟΟΟΟ ΓΕΛΙΟΟΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η σκηνη με τις χειροπεδες....η αλλη εβαλε και τον καστλ να καθισει πισωωωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αχαχαχαχαχαχααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα βεβαια και εγω θα τον εβαζα κλασσικα να μου δειξει πως να ξεκλειδωνω τις χειροπεδες lol!

και το μπουκετακι που εφαγε καταλαθος ο ρικ....ελιωσαααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και παμε στο κολ γκερλ...ενταξει εκανε κρα απο μακρια πως τον επαιζε ομως αυτο δεν αλλαζει πως ο ρικ εχει πολυ καλο χαρακτηρα και συμπεριφερεται πολυ καλα στις γυναικες....και αυτο λεει πολλα για το τι ειδους αντρας ειναι! η κειτ σε κερδιζει απο την αρχη με το ποσο badass ειναι αλλα ο ρικ οσο παιρνανε τα επεισοδια σε κερδιζει γιατι εχει χρυση καρδια...πραγματικα ειναι το καλο παιδι (σπιρτουλης No2 σε καποιες φασεις Laughing ...μοιαζει και η αλλη σαν η διδυμη της λοις...ε πως να μην κανω συγκρισεις? Laughing )

καλο επεισοδιακι...Smile

υ.γ...το ζευγαρι που πλακωνοταν στην αρχη ΠΟΣΟ γελιο ομως...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...

ασχετο με το σχολιασμο αλλα οχι δεν εχω ιδεα τι εχεις γραψει στο ouat,υποθετω για να το λες θα ταν καλο το τελευταιο επεισοδιο.. Laughing

α το 9 ειναι αυτο με την πορνη-το-βραδυ, γραμματεας-το-πρωι? Laughing

καλο τσουλακι κι αυτη εκανε τα γλυκα ματια στον Καστλ για να την απενοχοποιησει..

καλα τον Καστλ τον εχουν παρει ολοι στο ψιλο με το θεμα της κορης του...στις επομενες σεζον βεβαια ηρεμει δεν ειναι ετσι... Laughing

η Μαρθα γαματη again απ τους αγαπημενους αγαπημενους χαρακτηρες εκει μεσα! cheers

οτι και καλα η Αλεξις μοιαζει στον Καστλ...ναι ουυυυυυυυ...χμ στο σημειο παρατηρητικοτητας κι εξυπναδας μπορει...αλλα μεχρι εκει Laughing

Παράθεση :
η μπεκετουλα ζηλεψε το κολ γκερλ? lol! ναι ναι ξερω υπηρεσιακοι και επαγγελματικοι λογοι αυστηρα και μονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα το βγαλε κιολας το πορισμα κατευθιαν να τον κατηγορισει οτι βγηκε date μαζι της ,ενω η αλλη ηρθε χτυπημενη στο σπιτι του....εχεις να δεις ζηλειες ουυυυυυ...θα χορτασει το ματι σου.. Laughing

Παράθεση :
ο μαυρουλης ο νορμαν ειχε ΤΟΟΟΟ ΓΕΛΙΟΟΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η σκηνη με τις χειροπεδες....η αλλη εβαλε και τον καστλ να καθισει πισωωωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αχαχαχαχαχαχααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα βεβαια και εγω θα τον εβαζα κλασσικα να μου δειξει πως να ξεκλειδωνω τις χειροπεδες lol!

γαματοοοοοοοοοοοοος...η σκηνη στο αμαξι απ τις καλυτερες,αφου την ξαναβαλα κι εγω να τη δω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ΠΡΟΦΑΝΩΣ θα μαθαινα κι εγω πως να ανοιγω τις χειροπαιδες ηλιθια ειμαι?(μην απαντησεις στην ερωτηση σε παρακαλω) Laughing

Παράθεση :
και παμε στο κολ γκερλ...ενταξει εκανε κρα απο μακρια πως τον επαιζε
ομως αυτο δεν αλλαζει πως ο ρικ εχει πολυ καλο χαρακτηρα και
συμπεριφερεται πολυ καλα στις γυναικες....και αυτο λεει πολλα για το τι
ειδους αντρας ειναι! η κειτ σε κερδιζει απο την αρχη με το ποσο badass
ειναι αλλα ο ρικ οσο παιρνανε τα επεισοδια σε κερδιζει γιατι εχει χρυση
καρδια...πραγματικα ειναι το καλο παιδι (σπιρτουλης No2 σε καποιες
φασεις Laughing ...μοιαζει και η αλλη σαν η διδυμη της λοις...ε πως να μην κανω συγκρισεις? Laughing )


++++++

ε οχι και σπιρτουλης μωρε μια χαρα του κοβει του παιδιου μας και αφελης αντε κανα δυο φορες να ναι ο Ρικουλης μας (Χαχαχαχα ποσο φλωρικο ακουστηκε το ονομα προφορικα lol! )

Παράθεση :
υ.γ...το ζευγαρι που πλακωνοταν στην αρχη ΠΟΣΟ γελιο ομως...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..

+++++ Laughing

αντε και πλησιαζεις στο 13! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:30 am

xezoulina έγραψε:
ασχετο με το σχολιασμο αλλα οχι δεν εχω ιδεα τι εχεις γραψει στο ouat,υποθετω για να το λες θα ταν καλο το τελευταιο επεισοδιο.. Laughing


δεν χρειαζεται να δεις τι εχω γραψει...απλα ειναι...κατεβατα Laughing εκει ναι ειναι παπυροι...εδω μεσα οχι και τοσο Laughing



Παράθεση :
α το 9 ειναι αυτο με την πορνη-το-βραδυ, γραμματεας-το-πρωι? Laughing

καλο τσουλακι κι αυτη εκανε τα γλυκα ματια στον Καστλ για να την απενοχοποιησει..

ο καθενας και τα μεσα του Laughing



Παράθεση :

καλα τον Καστλ τον εχουν παρει ολοι στο ψιλο με το θεμα της κορης του...στις επομενες σεζον βεβαια ηρεμει δεν ειναι ετσι... Laughing


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Παράθεση :
οτι και καλα η Αλεξις μοιαζει στον Καστλ...ναι ουυυυυυυυ...χμ στο σημειο παρατηρητικοτητας κι εξυπναδας μπορει...αλλα μεχρι εκει Laughing

θα συμφωνησω Laughing



Παράθεση :
γαματοοοοοοοοοοοοος...η σκηνη στο αμαξι απ τις καλυτερες,αφου την ξαναβαλα κι εγω να τη δω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ΠΡΟΦΑΝΩΣ θα μαθαινα κι εγω πως να ανοιγω τις χειροπαιδες ηλιθια ειμαι?(μην απαντησεις στην ερωτηση σε παρακαλω) Laughing


δεν θα απαντησω...δεν θα απαντησω...δεν θα απαντησω Laughing



Παράθεση :

Παράθεση :
και παμε στο κολ γκερλ...ενταξει εκανε κρα απο μακρια πως τον επαιζε
ομως αυτο δεν αλλαζει πως ο ρικ εχει πολυ καλο χαρακτηρα και
συμπεριφερεται πολυ καλα στις γυναικες....και αυτο λεει πολλα για το τι
ειδους αντρας ειναι! η κειτ σε κερδιζει απο την αρχη με το ποσο badass
ειναι αλλα ο ρικ οσο παιρνανε τα επεισοδια σε κερδιζει γιατι εχει χρυση
καρδια...πραγματικα ειναι το καλο παιδι (σπιρτουλης No2 σε καποιες
φασεις Laughing ...μοιαζει και η αλλη σαν η διδυμη της λοις...ε πως να μην κανω συγκρισεις? Laughing )


++++++

ε οχι και σπιρτουλης μωρε μια χαρα του κοβει του παιδιου μας και αφελης αντε κανα δυο φορες να ναι ο Ρικουλης μας (Χαχαχαχα ποσο φλωρικο ακουστηκε το ονομα προφορικα lol! )

το εννοω στο ποσο καλοι (μερικες φορες μεχρι αηδιας) χαρακτηρες ειναι Laughing ....οταν δεις τον σπιρτουλη No 1 (γιατι θα τον δεις δεν γλυτωνεις Laughing ) θα καταλαβεις τι εννοω...η ελενη με καταλαβαινει απολυτα πιστευω Laughing



Παράθεση :

αντε και πλησιαζεις στο 13! cheers

κοιτα χαρα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:32 am

σγηοδηγσδο ψιηωσοιδφηψσξφ

jsdobgfldfhak;dhfv;adf

ξηδφλαδηφάδφξα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:34 am

????????????

Eλενη τι επαθες μαν?????

για να γραφεις εσυ σαλκξηδασκ΄ξηδασ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ!

ΤΙ ΕΓΙΝΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:35 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:35 am

Παιδια,Σπιρτουλης νο2 δεν υφισταται.Μεχρι και ο Κρυπτον καταστραφηκε για να μην υπαρξει συνεχεια dunato gelio


Αλλα και ο Ρικ οταν ειναι καλουλης του φερνει λιγο.Βοηθανε σε μεγαλο βαθμο και τα puppy dog eyes που εχει


GoT εγινε.Μαλακα ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 30 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:37 am

Παράθεση :

GoT εγινε.Μαλακα ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ λεμε

τι απαραδεκτη που ειμαι... Razz Razz Razz

το Καστλ φταιει για ολα..ΓΙΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 30 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 46 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: