Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 45 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 10:28 pm

2χ06

βαμπιροκατασταση αλα castle Laughing

πολλες αναφορες σε ΠΟΛΛΕΣ σειρες και ταινιες...

το ξερατε πως η στανα ειχε ενα φεγγαρι παιξει ενα βαμπιρακι σωστα? Laughing

δεν πολυτρελαθηκα με το επεισοδιακι...

FIREFLY cheers τι χαρα οταν τον ειδα ετσι ομως cheers

και να πω πως...

ομως εχω να πω πως ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΜΠΑ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο καστλ ειναι πολυ καλο παιδι ρε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ,,,φροντισε το αυγο, ειχε την σωστη σταση με την αλεξις και εφυγε σφαιρα! δεν ηταν επικριτικος ουτε οτιδηποτε και ηταν ...ενηλικας! και στις συζητησεις τους παντα ξερει και να ακουει και να συμβουλευει...φοβερος! αντρας με τα ολα του ομολογουμενως!...βεβαια το γελιο του με το ηλεκτρονικο κατσαβιδι δεν υπηρχεεεεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα η μπεκετ τον παιζει κανονικα ομως ετσι...εκει που του κανει για το παρτυ της αλεξις και τον κοιταει με νοημα...σταματα κοπελια να τρομαζεις το παιδι (δηλαδη τον ρικLaughing ) λεμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οικογενειακα γονιδια...η αλεξις μεταφραζει τους μεθυσμενους και ο καστλ τους ψυχασθενεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (ωραιος παντως οπως ενωσε τα κομματια)

και ο ψυχιατρος ειπε να κλεισει ραντεβου για τον καστλ...μμμμ...ασε ειναι ανιατη η κατασταση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η κειτ νοιαζεται...και πολυ...αποδειξη....προσεξε το αυγο lol!

το αλλο το κωλοπαιδο ομως το σκοτωσε το αυγο ου να μου χαθει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τον δαγκωσε ο ψυχακιας τον ρικ...τι γελιο θεε μουυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και ο τροπος που τιναχτηκε οταν πηγε να ανοιξει το φερετροοο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] η οταν πηγε να μπει πρωτος και η κειτ τον τραβηξε στα σκαλια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η σκηνη που ο ρικ της ελεγε για το παιδι που ξεβραστηκε ....ελεγα κειτ μην τσιμπας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...ομως λογικα και αυτος ολο και κατι θα εχει στο παρελθον του σιγα μην ειναι τοσο απλο Laughing

του την εφερε ΠΟΛΥ ωραια ομως στο παρτυ Twisted Evil

2 παρατηρησεις....

1. φερνουν αρκετα καλους ηθοποιους για τις υποθεσεις και αυτο ειναι πολυ σημαντικο!

2...you smell like cherries? Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:02 pm

γαματο επεισοδιο ε?



μαλακα πραγματικα τωρα που κανω rewatch το παρατηρω στη δευτερη σεζον γελας ολη την ωρα ηταν ολα τα επεισοδια μια ατακα...

καλα με το firefly ηξερα οτι θα ενθουσιαστεις γι αυτο δεν ηθελα να σου πω τπτ να μην το χαλασω.. Laughing

Παράθεση :
το ξερατε πως η στανα ειχε ενα φεγγαρι παιξει ενα βαμπιρακι σωστα? Laughing

ΠΡΟΦΑΝΩΣ....duhhh τι στο π@*(& φανς ειμαστε? Laughing

κατσε δεν σ αρεσε το επεισοδιο που χε κανει η Στανα το βαμπιρ ή το επεισοδιο του Καστλ?

Παράθεση :
ομως εχω να πω πως ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΜΠΑ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο καστλ ειναι πολυ καλο παιδι ρε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
,,,φροντισε το αυγο, ειχε την σωστη σταση με την αλεξις και εφυγε
σφαιρα! δεν ηταν επικριτικος ουτε οτιδηποτε και ηταν ...ενηλικας! και
στις συζητησεις τους παντα ξερει και να ακουει και να
συμβουλευει...φοβερος! αντρας με τα ολα του ομολογουμενως!...βεβαια το
γελιο του με το ηλεκτρονικο κατσαβιδι δεν υπηρχεεεεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

νιιιιιιιι γαματος μπαμπας ο Καστλ αλλα εμενα δεν θα με χαλαγε ηταν και κατι αλλο περα απο μπαμπας μου.. Cool [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

feggan lol αμα μου μεινει κανα αυγο απ το πασχα θα το προσεχω κι εγω,αλλα μαλλον θα κανιβαλισω και θα το φαω στο τελος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η σκηνη με το κατσαβιδι και τις κολοκυθες ΡΙΣΠΕΚΤ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
καλα η μπεκετ τον παιζει κανονικα ομως ετσι...εκει που του κανει για το
παρτυ της αλεξις και τον κοιταει με νοημα...σταματα κοπελια να τρομαζεις
το παιδι (δηλαδη τον ρικLaughing ) λεμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αντε καλε που τον δουλευει η κοπελιτσα αυτη η παναγνη,πως σου περασε απ το μυαλο? Laughing Παλια μου τεχνη κοσκινο Laughing

Παράθεση :
και ο ψυχιατρος ειπε να κλεισει ραντεβου για τον καστλ...μμμμ...ασε ειναι ανιατη η κατασταση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η κειτ νοιαζεται...και πολυ...αποδειξη....προσεξε το αυγο lol!

το αλλο το κωλοπαιδο ομως το σκοτωσε το αυγο ου να μου χαθει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
τον δαγκωσε ο ψυχακιας τον ρικ...τι γελιο θεε μουυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και ο τροπος που τιναχτηκε οταν πηγε να ανοιξει το φερετροοο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] η οταν πηγε να μπει πρωτος και η κειτ τον τραβηξε στα σκαλια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

α καλα εκει που ουρλιαζει σαν κοριτσακι δεν υπαρχει...και που να δεις σε αντιστοιχο επεισοδιο στη 4 σεζον πως ουρλιαζει...θεος ο Νειθαν Laughing

Παράθεση :
η σκηνη που ο ρικ της ελεγε για το παιδι που ξεβραστηκε ....ελεγα κειτ μην τσιμπας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...ομως λογικα και αυτος ολο και κατι θα εχει στο παρελθον του σιγα μην ειναι τοσο απλο Laughing

χαχαχαχαχα εννοια σου και τη πληρωνει κι ο Καστλ αργοτερα με το ιδιο νομισμα η Μπεκετ δεν ξεχνα.. Laughing

Παράθεση :
του την εφερε ΠΟΛΥ ωραια ομως στο παρτυ Twisted Evil

κι αυτο δεν ειναι τπτ μην σου πω οτι τον καλομεταχειριζεται μεχρι στιγμης...ρε στη 3 σεζον...θα τον λυπηθεις πραγματικα τον Καστλ.. Laughing

οσο την επαιζε εκεινος στη 1 σεζον θα του γυρισει μπουμερανγκ τωρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
2 παρατηρησεις....

1. φερνουν αρκετα καλους ηθοποιους για τις υποθεσεις και αυτο ειναι πολυ σημαντικο!

+++++++++++++

Παράθεση :
2...you smell like cherries? Cool

ατακα οροσημο....ισως περισσοτερο χρησιμοποιημενη απο ποτε στο fandom..αυτη και τα παγακια..θα δεις παρακατω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:09 pm

xezoulina έγραψε:
γαματο επεισοδιο ε?


καλουτσικο...

Παράθεση :

μαλακα πραγματικα τωρα που κανω rewatch το παρατηρω στη δευτερη σεζον γελας ολη την ωρα ηταν ολα τα επεισοδια μια ατακα...

καλα με το firefly ηξερα οτι θα ενθουσιαστεις γι αυτο δεν ηθελα να σου πω τπτ να μην το χαλασω.. Laughing


μου ρθε λιγο αποτομο η αληθεια ειναι Laughing



Παράθεση :

Παράθεση :
το ξερατε πως η στανα ειχε ενα φεγγαρι παιξει ενα βαμπιρακι σωστα? Laughing

ΠΡΟΦΑΝΩΣ....duhhh τι στο π@*(& φανς ειμαστε? Laughing

κατσε δεν σ αρεσε το επεισοδιο που χε κανει η Στανα το βαμπιρ ή το επεισοδιο του Καστλ?

δεν ηταν επεισοδιο, ταινια ηταν και ηταν ψιλομουφα...το επεισοδιο του καστλ..μμμ μετριο με καλες στιγμες...



Παράθεση :


Παράθεση :
ομως εχω να πω πως ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΜΠΑ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο καστλ ειναι πολυ καλο παιδι ρε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
,,,φροντισε το αυγο, ειχε την σωστη σταση με την αλεξις και εφυγε
σφαιρα! δεν ηταν επικριτικος ουτε οτιδηποτε και ηταν ...ενηλικας! και
στις συζητησεις τους παντα ξερει και να ακουει και να
συμβουλευει...φοβερος! αντρας με τα ολα του ομολογουμενως!...βεβαια το
γελιο του με το ηλεκτρονικο κατσαβιδι δεν υπηρχεεεεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

νιιιιιιιι γαματος μπαμπας ο Καστλ αλλα εμενα δεν θα με χαλαγε ηταν και κατι αλλο περα απο μπαμπας μου.. Cool [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

να σου και τα συμπλεγματα της ηλεκτρας Laughing



Παράθεση :
feggan lol αμα μου μεινει κανα αυγο απ το πασχα θα το προσεχω κι εγω,αλλα μαλλον θα κανιβαλισω και θα το φαω στο τελος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] παιδοαυγοκτονα κανιβαλιστρια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :
Παράθεση :
του την εφερε ΠΟΛΥ ωραια ομως στο παρτυ Twisted Evil

κι αυτο δεν ειναι τπτ μην σου πω οτι τον καλομεταχειριζεται μεχρι στιγμης...ρε στη 3 σεζον...θα τον λυπηθεις πραγματικα τον Καστλ.. Laughing

οσο την επαιζε εκεινος στη 1 σεζον θα του γυρισει μπουμερανγκ τωρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εχει και η ζωη γυρισματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :


Παράθεση :
2...you smell like cherries? Cool

ατακα οροσημο....ισως περισσοτερο χρησιμοποιημενη απο ποτε στο fandom..αυτη και τα παγακια..θα δεις παρακατω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πραγματικα λογικο να μεινει η ατακα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:39 pm

2x07

ωραιο επεισοδιο!

μου αρεσε γιατι ειδαμε και σοβαρες πλευρες στον καστλ (περα απο την κορη του) και ειχε και ωραια λυση του φονου μεσα απο το τραγουδακι...

η αλεξις τον εχει σε parental control Laughing

παντως η κορη του εχει παρει το γονιδιο της παρατηρητικοτητας...και αυτη αν την αφηναν τους μισους φονους στο χαλαρο θα τους ελυνε...αρα το εχει και η μαρθα? παει απο γενια σε γενια? Laughing

makes you want me right...! and there's the 12 year old again [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

everybody looks like a killer to me...do I look like a killer to you...yes you kill my patience [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....ΘΕΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η μετα που ο ρικ πηγε να την μιμηθει σπιτι του με το υφακι το σοβαρο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το αλλο το φρικιο που παρακολουθουσε την χειλι μονο σε μενα θυμισε τον leave britney aloneeeeee! Laughing

μου αρεσε η συμπεριφορα του ρικ στον κιθαριστα Cool αλλα και με την αδερφη της τραγουδιστριας...που δεν μπορουσε να την σκεφτει μονη της...εχει ψυχουλα ο τυπος king

μονο εγω γελασα ομως στην σκηνη που η αδερφη της τραγουδιστριας στο νεκροτομειο εκανε τα ζαβα της? Razz

παντως εκει που εκεινη πλακωνοταν με τον κιθαριστα βλεπω ξαφνικα τον ρικ να θυμωνει και λεω...ωπααα! και μετα μπαινει η μπεκετ SIT DOWN και λεω...ΩΠΑΑΑΑΑ ...και μετα που του εκανε τις ερωτησεις...η γυναικα αυτη μπορει να γινει εκφοβιστικη ρε σεις Laughing

η πλακα ειναι εκει που και οι δυο για να σκεφτουν εφαγαν τα κιτρινα ...σοκολατακια?...η κινηση ηταν πολυ οικεια!

ο ρικ παντως εχει μυαλο που παιρνει στροφες και μεγαλη ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ..ειδικα αυτο με τον τοιχο και το ξυλο...

παντως μου αρεσε κατι ιδιαιτερα ....

τι θα πεις στην αλεξις...αυτο που της λεω παντα...την αληθεια...

ρικ ρισπεκτ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:56 pm

Παράθεση :
η αλεξις τον εχει σε parental control

-speaking of which....
-NO!

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Παράθεση :
everybody looks like a killer to me...do I look like a killer to you...yes you kill my patience

Κορυφαια ατακα,αλλα και κορυφαια φατσα απο τον Ρικ στην σκηνη.


Παράθεση :
και μετα που του εκανε τις ερωτησεις...η γυναικα αυτη μπορει να γινει εκφοβιστικη ρε σεις

Και που εισαι ακομα sfirizi



Παράθεση :
η πλακα ειναι εκει που και οι δυο για να σκεφτουν εφαγαν τα κιτρινα ...σοκολατακια?...η κινηση ηταν πολυ οικεια!

Δεν θυμαμαι και πολυ καλα την σκηνη επειδη αυτα τα επεισοδια τα εχω δει απο μια φορα.Λες για αυτη στο γραφειο που η Κειτ(?) βγαζει το βαζακι και τρωνε ταυτοχρονα;Οντως ηταν πολυ γαματη.Γενικα αυτα τα "τηλεπαθητικα" τα εχουν



Παράθεση :
ο ρικ παντως εχει μυαλο που παιρνει στροφες και μεγαλη ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ..ειδικα αυτο με τον τοιχο και το ξυλο...

Τρομερος.Τιποτα δεν του ξεφευγει.Αφου οταν πανε για ανακριση σε καποιον χωρο, η Μπεκετ κανει ερωτησεις και αυτος κοιταει δεξια και αριστερα.Σχεδον σε καθε επεισοδιο το κανει αν το προσεξεις


Παράθεση :
τι θα πεις στην αλεξις...αυτο που της λεω παντα...την αληθεια...

Φοβερος μπαμπας ομως.Οσο σουργελο και να ειναι,οσο 12χρονο,την Αλεξις την εχει μεγαλωσει με αρχες, οχι μαλακιες.Και ηταν ακομα πιο δυσκολο το εργο του αν σκεφτεις οτι την μεγαλωσε μονος του.Και ηταν και σχετικα μικρος οταν αυτη γεννηθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:00 am

Eleni7 έγραψε:
Δεν θυμαμαι και πολυ καλα την σκηνη επειδη αυτα τα επεισοδια τα εχω δει απο μια φορα.Λες για αυτη στο γραφειο που η Κειτ(?) βγαζει το βαζακι και τρωνε ταυτοχρονα;Οντως ηταν πολυ γαματη.Γενικα αυτα τα "τηλεπαθητικα" τα εχουν

ναι κολλησαν σε μια θεωρια ταυτοχρονα και εκεινη χωρις να πει κουβεντα βγαζει ενα πιατακι βαζακι και τρωνε ταυτοχρονα και σκεφτονται χωρις να μιλανε

Παράθεση :
Παράθεση :
ο ρικ παντως εχει μυαλο που παιρνει στροφες και μεγαλη ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ..ειδικα αυτο με τον τοιχο και το ξυλο...

Τρομερος.Τιποτα δεν του ξεφευγει.Αφου οπου πανε για ανακριση σε καποιο σπιτι, η Μπεκετ κανει ερωτησεις και αυτος κοιταει δεξια και αριστερα.Σχεδον σε καθε επεισοδιο το κανει αν το προσεξεις

το χω προσεξει ναι...

και δεν ξερω αν εβλεπες χαουζ αλλα αυτες οι σκηνες εχουν πολλους παραλληλισμους...



Παράθεση :


Παράθεση :
τι θα πεις στην αλεξις...αυτο που της λεω παντα...την αληθεια...

Φοβερος μπαμπας ομως.Οσο σουργελο και να ειναι,οσο 12χρονο,την Αλεξις την εχει μεγαλωσει με αρχες, οχι μαλακιες.Και ηταν ακομα πιο δυσκολο το εργο του αν σκεφτεις οτι την μεγαλωσε μονος του.Και ηταν και σχετικα μικρος οταν αυτη γεννηθηκε.

ΑΚΡΙΒΩΣ...!

και αυτο με κανει να συμπαθω τον χαρακτηρα του μεχρι εκει που δεν παει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:47 am

2x08

ενδιαφερον επεισοδιο!

καλα ημουν ΤΟΣΟ σιγουρη πως θα ηταν η κωλογρια Laughing

να πω πως μου αρεσει παρα πολυ που οταν τους ρωτανε αν ειναι ζευγαρι απαντανε ταυτοχρονα διαφορετικα, και ο ρικ παντα απανταει ΝΟΤ YET Cool Laughing

και επεσαν πανω στις ...γραβατες...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σιγα ρε παιδια...διαφημιση το κανατε...παει και η διαφορετικοτητα ολε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και εκει που εψαχναν το κρασι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η μπεκετ ειναι οντως πολυ καλη με τους συγγενεις των θυματων και αυτο ειναι αξιοθαυμαστο αλλα πρεπει να ειναι πολυ ψυχοφθορο...

οταν ο ιατροδικαστης ετρωγε στο εργαστηριο/νεκροτομειο και εγω την ιδια αισθηση με τον ρικ ειχα Laughing και ναι...ο ρικ ξερει και απο φερετρα...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και παει να εξηγησει κατι στην κειτ για ενα προηγουμενο βιβλιο και της λεει το ξερεις...ενταξει παιδια καταβαθος και αυτος ξερει πως εκεινη ειναι καμμενη φαν του, δεν χρειαζεται να του το πει...αν δεν απατωμαι αλλωστε αυτο της το ειχε πει και στον πιλοτο οταν του ειπε πληροφοριες απο παλιο του βιβλιο που μονο κολλημενοι μεχρι αηδιας με τα βιβλια του θα μπορουσαν να ξερουν!

ερωτηση αυτο με τα μαλλια του που τα μετακινει στο κεφαλι του και μοιαζουν με περουκα το κανει συχνα? Laughing και ναι η μαρθα τον εκανε να κοιταξει Laughing

λεγαμε πως ο ρικ ειναι καλος πατερας και ειναι...ομως περα απο την τρελη και αλλοπροσαλλη σχεση του με την μαρθα και αυτοι οι δυο εχουν ΠΟΛΥ καλη σχεση (ασχετα αν καθε φορα που υπαρχει η πιθανοτητα εκεινη να φυγει εκεινος βγαζει το ιδιο χαμογελο που βγαζω και εγω οταν θελω να ξεφορτωθω τους δικους μου Laughing ) και η μαρθα μεσα στην εκκεντρικοτητα της τον μεγαλωσε πολυ σωστα και φαινεται....

και της πατησε ..accept [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και εμαθε και για την πρωτη της φορα...αυτο οντως δεν χρειαζοταν να το ξερει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και παμε στον μοντγκομερακο...however Twisted Evil ...οπως ειπε και ο καστλ...THAT WAS AWESOMEE cheers (τελεια η εκφραση του ρικ Laughing )

και μου αρεσει παρα πολυ ο αρχηγος τους αλλα κατι λειπει καπως δεν λειπει;...δεν πρεπει καπου εκει μεσα να υπαρχει και καποιος που να μην ειναι συνεχεια σε καλη διαθεση και να ειναι πιο αυστηρος και σκληρος και να κανει την ζωη του ρικ και της κειτ δυσκολη;...ισως να μην του αρεσει η συνεργασια;..η ο ρικ;...που ειναι στο κατω κατω πολιτης που τους κατσικωθηκε? Laughing ...δεν ξερω...θα το ηθελα μονο και μονο για να γινει πιο δυσκολη η φαση Laughing

στο τελος το χαμογελο του ρικ με την κινηση της μαρθας και το φορεμα..φοβερο..Laughing

οσο για το αν η ψυχασθενεια ειναι κληρονομικη...ρικακο και εγω την ιδια ανησυχια εχω αστα Laughing

υ.γ....μα ποσοι πια στην σειρα και στα γκεστ εχουν μπλε και πρασινες ματαρες? που τις πουλανε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:16 am

Ρε δεν σε προλαβαινουμε λεμε!Κανουμε βαρδιες εναλλαξ εγω και η Κατερινα dunato gelio


Παράθεση :
η μπεκετ ειναι οντως πολυ καλη με τους συγγενεις των θυματων και αυτο ειναι αξιοθαυμαστο αλλα πρεπει να ειναι πολυ ψυχοφθορο...

Η αληθεια ειναι οτι εχει βρεθει στην ιδια θεση και ξερει πολυ καλα πως να χειριστει την κατασταση.Γι αυτη δεν ειναι τοσο ψυχοφθορο οσο φαινεται.Προσπαθει να τους αντιμετωπισει οσο πιο οικεια γινεται γιατι καταλαβαινει τον πονο τους.



Παράθεση :
να πω πως μου αρεσει παρα πολυ που οταν τους ρωτανε αν ειναι ζευγαρι απαντανε ταυτοχρονα διαφορετικα, και ο ρικ παντα απανταει ΝΟΤ YET

Κατι παραπανω ξερει ο Ρικ Laughing



Παράθεση :
οταν ο ιατροδικαστης ετρωγε στο εργαστηριο/νεκροτομειο και εγω την ιδια αισθηση με τον ρικ ειχα

Και η Λεινι σε καποιο επεισοδιο διαβαζει μια νεκροψια και πινει αναψυκτικο. livan



Παράθεση :
και παει να εξηγησει κατι στην κειτ για ενα προηγουμενο βιβλιο και της λεει το ξερεις...ενταξει παιδια καταβαθος και αυτος ξερει πως εκεινη ειναι καμμενη φαν του, δεν χρειαζεται να του το πει...αν δεν απατωμαι αλλωστε αυτο της το ειχε πει και στον πιλοτο οταν του ειπε πληροφοριες απο παλιο του βιβλιο που μονο κολλημενοι μεχρι αηδιας με τα βιβλια του θα μπορουσαν να ξερουν!

Εγω πιστευω οτι πιο πολυ θελει να την δουλεψει.Ξερει βεβαια οτι η αλλη ειναι φαν (σωστα λες για το πρωτο επεισοδιο),αλλα σιγουρα το μυαλο του δεν παει στο ΠΟΣΟ φαν ειναι. Laughing



Παράθεση :
ερωτηση αυτο με τα μαλλια του που τα μετακινει στο κεφαλι του και μοιαζουν με περουκα το κανει συχνα?

Αυτο το κανει συνεχεια ο Νειθαν σε συνεντευξεις ή bts.Θεουλης!



Παράθεση :
και η μαρθα μεσα στην εκκεντρικοτητα της τον μεγαλωσε πολυ σωστα και φαινεται....

Το χουν φαινεται στην οικογενεια να ειναι single parents και παρολα αυτα να κανουν καλη δουλεια στο μεγαλωμα των παιδιων τους.Ευγε και στους 2



Παράθεση :
και μου αρεσει παρα πολυ ο αρχηγος τους αλλα κατι λειπει καπως δεν λειπει;...δεν πρεπει καπου εκει μεσα να υπαρχει και καποιος που να μην ειναι συνεχεια σε καλη διαθεση και να ειναι πιο αυστηρος και σκληρος και να κανει την ζωη του ρικ και της κειτ δυσκολη;...ισως να μην του αρεσει η συνεργασια;..η ο ρικ;...που ειναι στο κατω κατω πολιτης που τους κατσικωθηκε?

Μπα.Την δεδομενη χρονικη στιγμη ειναι πιο large τα πραγματα.Θα δεις την αλλη οψη του νομισματος στην 4η σεζον.Και οντως,σε αυτο που λες εχεις δικιο.Στην 4η σεζον τα πραγματα σε αυτον τον τομεα ειναι πολυ καλυτερα και πιο ξεκαρδιστικα.Εγω προτιμω την κατασταση που βιωνουμε εμεις τωρα



Παράθεση :
υ.γ....μα ποσοι πια στην σειρα και στα γκεστ εχουν μπλε και πρασινες ματαρες? που τις πουλανε?

Η σειρα εχει παραδοση στις ματαρες.Και μονο αυτο που γινεται με τους regulars καταντα γελοιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:42 am

Eleni7 έγραψε:
Ρε δεν σε προλαβαινουμε λεμε!Κανουμε βαρδιες εναλλαξ εγω και η Κατερινα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


μα γιατι το λες αυτο...αφου τα εχουμε πει εγω λειτουργω με χαμηλες ταχυτητες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] lol!

Παράθεση :
Παράθεση :
η μπεκετ ειναι οντως πολυ καλη με τους συγγενεις των θυματων και αυτο ειναι αξιοθαυμαστο αλλα πρεπει να ειναι πολυ ψυχοφθορο...

Η αληθεια ειναι οτι εχει βρεθει στην ιδια θεση και ξερει πολυ καλα πως να χειριστει την κατασταση.Γι αυτη δεν ειναι τοσο ψυχοφθορο οσο φαινεται.Προσπαθει να τους αντιμετωπισει οσο πιο οικεια γινεται γιατι καταλαβαινει τον πονο τους.

λογικο...η υποθεση με την μητερα της μετραει με πολλους τροπους για την ψυχοσυνθεση της...



Παράθεση :


Παράθεση :
οταν ο ιατροδικαστης ετρωγε στο εργαστηριο/νεκροτομειο και εγω την ιδια αισθηση με τον ρικ ειχα

Και η Λεινι σε καποιο επεισοδιο διαβαζει μια νεκροψια και πινει αναψυκτικο. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αυτο γιατι δεν μου φαινεται τοσο κουλο? Laughing



Παράθεση :
Παράθεση :
και παει να εξηγησει κατι στην κειτ για ενα προηγουμενο βιβλιο και της λεει το ξερεις...ενταξει παιδια καταβαθος και αυτος ξερει πως εκεινη ειναι καμμενη φαν του, δεν χρειαζεται να του το πει...αν δεν απατωμαι αλλωστε αυτο της το ειχε πει και στον πιλοτο οταν του ειπε πληροφοριες απο παλιο του βιβλιο που μονο κολλημενοι μεχρι αηδιας με τα βιβλια του θα μπορουσαν να ξερουν!

Εγω πιστευω οτι πιο πολυ θελει να την δουλεψει.Ξερει βεβαια οτι η αλλη ειναι φαν (σωστα λες για το πρωτο επεισοδιο),αλλα σιγουρα το μυαλο του δεν παει στο ΠΟΣΟ φαν ειναι. Laughing


ναι νομιζω το ποσο ειναι η λεξη κλειδι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :
Παράθεση :
και μου αρεσει παρα πολυ ο αρχηγος τους αλλα κατι λειπει καπως δεν λειπει;...δεν πρεπει καπου εκει μεσα να υπαρχει και καποιος που να μην ειναι συνεχεια σε καλη διαθεση και να ειναι πιο αυστηρος και σκληρος και να κανει την ζωη του ρικ και της κειτ δυσκολη;...ισως να μην του αρεσει η συνεργασια;..η ο ρικ;...που ειναι στο κατω κατω πολιτης που τους κατσικωθηκε?

Μπα.Την δεδομενη χρονικη στιγμη ειναι πιο large τα πραγματα.Θα δεις την αλλη οψη του νομισματος στην 4η σεζον.Και οντως,σε αυτο που λες εχεις δικιο.Στην 4η σεζον τα πραγματα σε αυτον τον τομεα ειναι πολυ καλυτερα και πιο ξεκαρδιστικα.Εγω προτιμω την κατασταση που βιωνουμε εμεις τωρα

ΑΑ! αρα θα παιξει τετοιο σκηνικο! μια χαρα!



Παράθεση :


Παράθεση :
υ.γ....μα ποσοι πια στην σειρα και στα γκεστ εχουν μπλε και πρασινες ματαρες? που τις πουλανε?

Η σειρα εχει παραδοση στις ματαρες.Και μονο αυτο που γινεται με τους regulars καταντα γελοιο...

ΑΥΤΟ!

και επισης καλε εχει περασει ολο το cw των τελευταιων 15 χρονων [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υ.γ...παω να σχολιασω και το 9 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 29 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:45 am

Παράθεση :
υ.γ...παω να σχολιασω και το 9


Εδω θα σε αναλαβει η Κατερινα.Εχω βαλει το καινουργιο επεισοδιο του GoT και παιζει.Ο αδερφος μου που το ειδε το μεσημερι επαθε σοκ,οποτε το εβαλα και εγω τωρα γιατι δεν κρατιεμαι.Θα μπω σε καμια ωρα παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 29 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 45 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: