Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 X-men:First Class

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 11, 2011 8:13 pm

αυτος θα γερασει και θα φοραει το μαντιλι του πειρατη ακομα! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 11, 2011 8:13 pm

Eleni7 έγραψε:
Καλα,το νεο Μπατμαν το κοβω για πατατα.Κ η Χαθαγουει Κατγουμαν?Ελεος.Με την καμια δεν της παει ο ρολος.Ο Μπειλ παλι,ειναι καλος σαν Μπατμαν.
Βασικά εγώ έχω προσδοκίες και το κόβω για καλό. Δεν νομίζω έτσι ξαφνικά μετά από δύο τόσο καλές ταινίες να κάνει μια πατάτα. Η Hathaway επίσης μ'αρέσει πολύ, τώρα σαν cat woman δεν ξέρω τι μπορεί να δώσει, αλλά έχω απορία να την δω. Ο Bale πάλι ποτέ δεν με ενθουσίασε σαν batman.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 11, 2011 8:21 pm

ανυπερβλητη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 11, 2011 11:07 pm

Η Hathaway ειναι γαματη,απλα την εχω ταυτισει με αλλου ειδους ταινιες.Δεν μου κολλαει για Κατγουμαν.

Ο Ντεπ θα φτασει στο σημειο να κυκλοφορει στον δρομο κ να τον φωναζουν Τζακ αντι για Τζονυ! gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μάης 28, 2011 3:48 am

RE auto exei polu kales kritikes mexri stigmhs, prepei na nai kalo! Shocked Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μάης 28, 2011 4:48 am

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

sigoura tha pesei h vathmologia argotera alla kai pali exei kanei tromerh arxh!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μάης 28, 2011 1:30 pm

Εντυπωσιακο.Δεν το περιμενα με τιποτα.Απο Μαρβελ μονο τους x-men παω,και αυτους στις προηγουμενες ταινιες τους ειχαν πετσοκοψει.Οταν εμαθα οτι θα κανουν κ prequel δεν τους εδωσα ουτε μια ελπιδα να κανουν κατι καλο.Για να δουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μάης 28, 2011 1:38 pm

Βαζω εδω το τελευταιο τρειλερ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μάης 28, 2011 2:25 pm

φαινεται καλο αλλα στανταρ θα χει τρελες ανακριβειες....first class και λειπει ο cyclops? Απο τη μια κρατανε τον beast αλλα icemam jean gray,angel δεν ειναι μεσα, ενω αυτοι ειναι οι πραγματικοι..

οι x-men ισως εχουν το καλυτερο storyline στη marvel και μαζι με daredevil ηταν ο μοναδικο λογος ν αγορασω marvel comics....


Αν εχει τοσες καλες κριτικες ψηνομαι να το δω,οχι τιποτα αλλα παιζει και η Frost afro afro afro

ps. μου λειπει ο wolverine, o πραγματικος wolverine, o απομακρος, με το μαυρο χιουμορ και τη ζωωδη φυση του, οχι η μπλοκμπαστερια που τοn εχουν καταντησει.. No

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

X-men:First Class - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: X-men:First Class   X-men:First Class - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μάης 28, 2011 2:33 pm

Βασικα,απο οτι καταλαβα,οταν εδω μας λενε για First Class,εννοουνε τους πρωτους μεταλλαγμενους.Θα μελετησουν την σχεση Xavier-Magneto οταν ηταν νεοι,πριν καν δημιουργηθουν οι X-Men.Αφου εδω ο καθηγητης (James McAvoy) εχει ακομη μαλλια!Οποτε λογικο να μην δουμε Cyclops,Wolverine,Gambit (δεν τον ειχαν στην τριλογια,ημαρτον!) και το υπολοιπο παρεακι...


Βεβαια, οταν ειχαν βγαλει κομικ και μετα animation,με την εννοια First Generation ή First Class,εννουσαν αυτους που λες κ εσυ οταν ηταν σε μικρη ηλικια,που τους μαζεψε ο Xavier και μετα αρχισαν να εξασκουν τις δυναμεις τους.Θα μου αρεσε πολυ να δουμε κατι τετοιο,αλλα δυστυχως δεν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
X-men:First Class
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: