Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;

Πήγαινε κάτω 
+8
filareti
Eleni7
MariaS
Mik
marion
GIOTA
Τέρψη
mkostas
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 28, 2011 9:00 pm

Συνεχίζεις όμως να σαι το μικρό του φόρουμ pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 28, 2011 9:02 pm

Aμα γράψω την αδερφή μου δεν θα 'μαι ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 28, 2011 9:09 pm

Ζώο gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 28, 2011 11:19 pm

Ωχουυυυ, σταματήστε επιτέλους, χαζά και τα δυο. ooxi ooxi ooxi ooxi ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 28, 2011 11:20 pm

Άντε χέσου παλιοφοράδα του κερατά ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 28, 2011 11:22 pm

Κοίτα επίπεδο. ooxi Αυτό το φόρουμ έχει περισσότερες βρισιές από ό,τιδήποτε άλλο.. gelio Αλλά δικό σου είναι, τι να περιμένει κανείς. ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 28, 2011 11:24 pm

Μα το προκαλείς. Τι πετάγεσαι σαν τη πορδή να μας βρίσεις και τους δύο; gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 28, 2011 11:32 pm

Γιατί μπορώ... gualofouska
Και πάνω από όλα γιατί μου αρέσει! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΠεμ Οκτ 18, 2012 9:32 pm

Ρε, με έψησε ένας φίλος μου και ξεκίνησα τον Καρυωτάκη. (Ό,τι να 'ναι θα μου πείτε τώρα έσεις αλλά δε βαριέσαι gelio )Δεν ξέρω αν την ξέρετε τη σειρά, είναι της ΕΡΤ (ΕΤ1) παραγωγής 2009...
Πρωταγωνιστεί ο Δημοσθένης Παπαδόπουλος.. Επίσης πρωταγωνιστικό ρόλο έχει η Μαρία Κίτσου (την οποία δε γνώριζα και ομολογώ με εξέπληξε πολύ ευχάριστα) η οποία υποδύεται τη Μαρία Πολυδούρη (επίσης ποιήτρια και μεγάλος έρωτας του Καρυωτάκη για όσους δεν έχουν ακουστά)..

Είμαι ήδη στο 13ο από τα 20 επεισόδια.. Τη βρίσκω ωραία, προσεγμένη σειρά.. Και μην ξεχνάμε πως είναι ελληνική.. Laughing

Εντάξει, για πολλούς ίσως είναι βαρετή, αλλά για μένα έχει αρκετό ενδιαφέρον, όχι μόνο λόγω της (ομολογουμένως) ιδιαίτερης ζωής και σχέσης Καρυωτάκη - Πολυδούρη, αλλά κι επειδή παράλληλα προβάλλονται οι πολιτικές/πολεμικές εξελίξεις των δεκαετιών 1910-20, η αντιμετώπιση του σοσιαλισμού από τις διάφορες μάζες της κοινωνίας, η μικρασιατική καταστροφή, η θέση της γυναίκας στην εποχή, η κοινωνική απομόνωση και στιγμάτιση ανθρώπων που έπασχαν από αφροδίσια νοσήματα, καθώς και πολλά άλλα σημεία εκείνων των καιρών..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; - Σελίδα 9 EmptyΠεμ Οκτ 18, 2012 9:39 pm

Εγώ αυτή τη σειρά τη πήρα χαμπάρι όταν τέλειωνε gelio

Εμένα ως γνωστόν τέτοιου είδους σειρές με κάνουν και βαριέμαι. Αλλά ύστερα από τη τελευταία μου πώρωση, πρέπει να δώσω άλλη μια ευκαιρία στο είδος. Ίσως να έφταιγε η ηλικία ή οι σειρές που είδα. Και αυτή την άλλη ευκαιρία, θα προτιμήσω να τη δώσω με το Downton Abbey. Ελληνική δε ξέρω κατά πόσο θα ναι κατάλληλη gelio Γιατί οι περισσότερες του είδους που έχω δει, είναι ελληνικές. Αν μ'αρέσει θα κατεβάσω και αυτό και την Αίθουσα του θρόνου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;
» Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...
» Ποιες σειρές βλέπετε φέτος;
» Πόσα επεισόδια βλέπετε την ημέρα;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: