Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;

Πήγαινε κάτω 
+8
filareti
Eleni7
MariaS
Mik
marion
GIOTA
Τέρψη
mkostas
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΠεμ Οκτ 28, 2010 5:22 pm

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Και εννοώ γενικά, όχι μόνο στη tv. Σειρές ή εκπομπές και τι θέμα έχουν.

(Πάω στοίχημα ότι οι περισσότεροι θα βλέπουμε κυρίως στον υπολογιστή και στη τηλεόραση μόνο νησί)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΠεμ Οκτ 28, 2010 6:13 pm

Ακριβώς!!
Από tv βλέπω μόνο νησί και όποτε το πετύχω ράδιο αρβύλα.Τον Λαζόπουλο που έβλεπα μέχρι πέρισυ η αλήθεια είναι πως τον έχω ψιλοβαρεθεί.


Και τώρα στο pc: βλέπω house m.d,grey's anatomy,bones,gossip girl και τελευταία προσπαθώ supernatural επειδή με έχει βάλει μια φίλη μου να ορκιστώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΠαρ Οκτ 29, 2010 3:13 pm

Κι εγώ τηλεόραση μόνο Νησί. Ουσιαστικά περισσότερο από πέρυσι που είχε περισσότερα σήριαλ. 4 και τρίτο νόμο έβλεπα όποτε θυμόμουν και πιο πολύ αποσπασματικά. Φέτος μπορώ να πω πως βλέπω μια σειρά gelio Απλά πέρυσι μπορούσες 1-2 φορές τον μήνα να κάνεις για λίγο ζάπινγκ, κάτι πετύχαινες... φέτος... τίποτα.

Στο laptop βλέπω (σχεδόν) καθημερινά por que diablos και mesa para tres και έχει αρχίσει και μ'αρέσει και το rosario tijeras. Και μεταφράζω τα επεισόδια της χήρας αλλά αυτά δεν τα βλέπω, τα ακούω gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 39

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΠαρ Οκτ 29, 2010 4:05 pm

Στη ΤV Mονο το Νησι βλεπω και γενικα τα τελευταια χρονια την εχω κοψει τελειως την τηλεοραση..
Στο pc συνεχιζω απο περσυ το vampire diaries και dexter και τελειωνω το 3ο κυκλο του supernatural..
Αν δεν βοηθαγα μια ξαδερφη μου με κατι προετοιμασιες γαμου πιθανον να ξεκιναγα και αλλες παραλληλα.. cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΣαβ Οκτ 30, 2010 3:23 pm

Aπο tv το νησι κυριως και κανενα csi αντε και καμια καλη ταινια (μια το εξαμηνο δηλαδη)...

Απο pc δεν βλεπω σχεδον τιποτα πλεον,εχω βαρεθει τις σειρες,προτιμω να δω καμια καλη ταινια,οποτε το θυμηθω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΣαβ Οκτ 30, 2010 3:30 pm

Nησί,NCIS,Gossip Girl, Grey's anatomy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΚυρ Ιουλ 17, 2011 11:16 pm

4574646746746 μήνες μετά το επαναφέρω. Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΔευ Ιουλ 18, 2011 12:52 am

Αυτή την περίοδο λίγα πράγματα.
Είδα game of thrones, το οποίο αποτέλεί και την μεγάλη μου πώρωση.
Επίσης borgias και camelot και τώρα λέω να δω Spartacus.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΔευ Ιουλ 18, 2011 12:56 am

Αν κάνετε τον κόπο να διαβάζετε τα ποστ μου, ξέρετε. Μπισκοτάκι σε όποιον μαντέψει! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;   Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο; EmptyΔευ Ιουλ 18, 2011 12:57 am

Τερψη,βλεπεις και Χαρι Laughing

Εγω κανω διαλλειμα και διαβαζω ενα βιβλιο (Κοιμητηριο της Πραγας).Αρκετα καηκα ολη την σεζον.....

Μαριω,βλεπεις αυτους που κανουν γουτσου-γουτσου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 10Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;
» Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...
» Ποιες σειρές βλέπετε φέτος;
» Πόσα επεισόδια βλέπετε την ημέρα;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: