Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 8x03 - The Long Night

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Βαθμολογήστε το επεισόδιο
Τέλειο
8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_lcap17%8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Πολύ Καλό
8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_lcap67%8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_rcap
 67% [ 4 ]
Καλό
8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_lcap0%8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_lcap16%8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_rcap
 16% [ 1 ]
Κακό
8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_lcap0%8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Άθλιο
8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_lcap0%8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 6
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΚυρ Μάης 05, 2019 9:52 pm

xezoulina έγραψε:

στο reddit παντως εχουν βγει σποιλερς για το φιναλε αλλα δεν εχω ασχοληθει (λενε πως ειναι κλισε ΣΟΚ dunato gelio dunato gelio )


Ασχοληθηκα εγω  lol!

Και με βαση την διαρροη απο το 4ο που τα επαληθευει (οπως φαινεται μιας και αυτα τα σποιλερ ειχαν βγει πολυ νωριτερα) τα περισσοτερα και τα βασικα ειναι οντως εγκυρα.

Και...


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 12:08 am

felia έγραψε:


Σπόιλερ:

Σπόιλερ:


felia έγραψε:

Τουλαχιστον αυτη την φορα αν εκανε λαθος φροντισε να τα κακαρωσει η ιδια στο τελος χωρις να παρει αλλους στον λαιμο της dunato gelio 

dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio


felia έγραψε:

Και...
Σπόιλερ:


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΤετ Μάης 15, 2019 11:45 pm

Λοιπον αφηνοντας τη μαυριλα στην ακρη-με ειχαν εξαλλου προειδοποιησει-η μαχη ειχε προφανως ενδιαφερον,αλλα μιλαμε για πα-ντε-λη ελλειψη στρατηγικης. Κι εγω συνηθως πολλη σημασια σ'αυτα δε δινω,αλλα εδω το τερματισαν. Δηλαδη υποτιθεται διακυβεβεται η μοιρα της ανθρωποτητας κι αυτοι κανουν ο,τι να 'ναι,αιντε αυθορμητα γιουρια κι ο,τι κατσει. livan

Μ'αρεσε αρκετα ως το τελευταιο επεισοδιο του Τζορα ,ειχε αξιοπρεπεις τελευταιες εμφανισεις,πηρε και το σπαθι απο valyrian steel,επεσε κι η Καλισι πανω του και τον θρηνουσε,μεγαλειωδης αποχχαιρετισμος. Σ αυτο το σημειο θα ηθελα να τονισω οτι η απελπισια της Ντανι για τους θανατους Τζορα
Σπόιλερ:
εβγαζε πιο πολυ συναισθημα απο ολον τον ερωτα με τον Τζον. Οκ,οι αλλες ειναι πιο μακροχρονιες σχεσεις,αλλα και παλι προφανως κατι εχει παει λαθος.

Η σποιλεραρα που εφαγα στη μαπα με Αρια και Night king δε μ αφησε να το απολαυσω τοσο ετσι κι αλλιως,αλλα οπως και να το κανουμε,ξεπεταχτηκε η μεγαλυτερη απειλη τους τοσο απλα;  Αφου και γω που παντα ψηνομουν περισσοτερο για τις δολοπλοκιες παρα για τα ζομπι,ειχα πορωθει επιτελους με το hardhome και μετα μου δινουν αυτο μεσα σε ενα επεισοδιο.Ε δλδ ελεος! Που τον εφαγε η Αρια δε με χαλασε καθολου,αλλα ολα στο τελος πανω ηρθαν υπερβολικα βολικα,ιδιως αν σκεφτουμε ποσες βλακειες εκαναν.

Παρ'ολα αυτα το επεισοδιο σαν συνολο μου αρεσε.
Σκορπιες παρατηρησεις:
-σιγουρα στη μειοψηφια αυτο που θα πω.Πολυ ωραια η μουσικη,αλλα ηθελα κατι λιγο διαφορετικο κατα την εφορμηση του NK.Kαπως με πετουσε εξω.
-Τυριον-Σανσα τι φαση παιδια? θα εχουμε επανενωση συζυγων?
-Καλα πια τρανταχτο δειγμα της απομακρυνσης απο τη σειρα που ξεραμε απο το χαμηλο αριθμο θανατικων δεν υπαρχει.
-Γιατι ειπαμε ολοι βγαζουν κραυγες την ωρα που πανε να αιφνιδιασουν τον αντιπαλο; nonononono poiosirthe?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Μάης 16, 2019 2:54 pm

filareti έγραψε:
Λοιπον αφηνοντας τη μαυριλα στην ακρη-με ειχαν εξαλλου προειδοποιησει-η μαχη ειχε προφανως ενδιαφερον,αλλα μιλαμε για πα-ντε-λη ελλειψη στρατηγικης. Κι εγω συνηθως πολλη σημασια σ'αυτα δε δινω,αλλα εδω το τερματισαν. Δηλαδη υποτιθεται διακυβεβεται η μοιρα της ανθρωποτητας κι αυτοι κανουν ο,τι να 'ναι,αιντε αυθορμητα γιουρια κι ο,τι κατσει. livan

Μ'αρεσε αρκετα ως το τελευταιο επεισοδιο του Τζορα ,ειχε αξιοπρεπεις τελευταιες εμφανισεις,πηρε και το σπαθι απο valyrian steel,επεσε κι η Καλισι πανω του και τον θρηνουσε,μεγαλειωδης αποχχαιρετισμος. Σ αυτο το σημειο θα ηθελα να τονισω οτι η απελπισια της Ντανι για τους θανατους Τζορα
Σπόιλερ:
εβγαζε πιο πολυ συναισθημα απο ολον τον ερωτα με τον Τζον. Οκ,οι αλλες ειναι πιο μακροχρονιες σχεσεις,αλλα και παλι προφανως κατι εχει παει λαθος.

Η σποιλεραρα που εφαγα στη μαπα με Αρια και Night king δε μ αφησε να το απολαυσω τοσο ετσι κι αλλιως,αλλα οπως και να το κανουμε,ξεπεταχτηκε η μεγαλυτερη απειλη τους τοσο απλα;  Αφου και γω που παντα ψηνομουν περισσοτερο για τις δολοπλοκιες παρα για τα ζομπι,ειχα πορωθει επιτελους με το hardhome και μετα μου δινουν αυτο μεσα σε ενα επεισοδιο.Ε δλδ ελεος! Που τον εφαγε η Αρια δε με χαλασε καθολου,αλλα ολα στο τελος πανω ηρθαν υπερβολικα βολικα,ιδιως αν σκεφτουμε ποσες βλακειες εκαναν.



-Καλα πια τρανταχτο δειγμα της απομακρυνσης απο τη σειρα που ξεραμε απο το χαμηλο αριθμο θανατικων δεν υπαρχει.
-Γιατι ειπαμε ολοι βγαζουν κραυγες την ωρα που πανε να αιφνιδιασουν τον αντιπαλο; nonononono poiosirthe?


+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΤρι Μάης 21, 2019 3:04 pm

Silv έγραψε:
Ναι, μπορείς να το πεις και έτσι. dunato gelio

Βασικά, δεν ξέρω αν φταίει το γενικότερο κλίμα γκρίνιας, τα 2 πρώτα επεισόδια από τα 6 συνολικά που ήταν φουλ υποτονικά και χωρίς κάτι ουάου (ακόμη και οι αποκαλύψεις τίποτα) ή η "ανησυχία" ότι θα μείνω με πολλά αναπάντητα ερωτήματα σχετικά με NK και WW, αλλά έχω αρχίσει να φοβάμαι ότι θα απογοητευτώ κι εγώ στο τέλος.


Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΤρι Μάης 21, 2019 5:13 pm

felia έγραψε:
Silv έγραψε:
Ναι, μπορείς να το πεις και έτσι. dunato gelio

Βασικά, δεν ξέρω αν φταίει το γενικότερο κλίμα γκρίνιας, τα 2 πρώτα επεισόδια από τα 6 συνολικά που ήταν φουλ υποτονικά και χωρίς κάτι ουάου (ακόμη και οι αποκαλύψεις τίποτα) ή η "ανησυχία" ότι θα μείνω με πολλά αναπάντητα ερωτήματα σχετικά με NK και WW, αλλά έχω αρχίσει να φοβάμαι ότι θα απογοητευτώ κι εγώ στο τέλος.


Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα

Χαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΤρι Μάης 21, 2019 5:17 pm

Εν τω μεταξύ, η Ελένη πού είναι; Γιατί δεν έχει σχολιάσει τίποτα στα δύο τελευταία επεισόδια; Ελπίζω να μην έπαθε φάση Lost dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΤρι Μάης 21, 2019 5:56 pm

Και εγω απορω. Νομιζω δεν πρεπει να εχει χρονο;
Γιατι αλλιως νομιζω πως γενικα θα εχει μεινει ικανοποιημενη απο την σειρα. Τουλαχιστον πολυ περισσοτερο απο τους περισσοτερους που μουρμουρανε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Μάης 25, 2019 9:12 pm

Λοιπον Green Eyes...στα βιβλια που τωρα ξεκινησα να τα διαβαζω ο Μικροδαχτυλος εχει πρασινα ματια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
8x03 - The Long Night
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: