Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 8x03 - The Long Night

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Βαθμολογήστε το επεισόδιο
Τέλειο
8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_lcap17%8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Πολύ Καλό
8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_lcap67%8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_rcap
 67% [ 4 ]
Καλό
8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_lcap0%8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_lcap16%8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_rcap
 16% [ 1 ]
Κακό
8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_lcap0%8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Άθλιο
8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_lcap0%8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 6
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Μάης 04, 2019 7:10 pm

felia έγραψε:
Καλα δεν νομιζω. Σιγουρα οτι καταληξη και αν εχει η σειρα το οπτικο θεαμα και μονο θα αποζημιωσει τους παντες πιστευω. 

Δεν είναι μόνο το οπτικό θέαμα, όμως, το ζητούμενο. Razz

felia έγραψε:

Εγω παντως πλεον ειμαι σε ζεν κατασταση.
Μετα το 8χ03 δεν με νοιαζει οτι και αν δειξουν. Οποτε ολα βαινουν καλως  lol!

Δεν ταυτίζομαι Laughing

felia έγραψε:

Αφου λενε πως στο επομενο επεισοδιο

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Μάης 04, 2019 7:38 pm

Silv έγραψε:
felia έγραψε:
Καλα δεν νομιζω. Σιγουρα οτι καταληξη και αν εχει η σειρα το οπτικο θεαμα και μονο θα αποζημιωσει τους παντες πιστευω. 

Δεν είναι μόνο το οπτικό θέαμα, όμως, το ζητούμενο. Razz

Δες το θετικα το ολο θεμα. Αλλωστε και το 8χ03 που ξενερωσε αρκετους εσενα σου αρεσε. Αρα δεν νομιζω να εχεις θεμα. Εγω απο την αλλη πλεον δεν περιμενω και τιποτα ουσιαστικο περα απο το θεαμα που προσφερει η σειρα πλεον και ολοι νομιζω θα ειμαστε ικανοποιημενοι στο τελος Laughing

Παράθεση :

felia έγραψε:

Εγω παντως πλεον ειμαι σε ζεν κατασταση.
Μετα το 8χ03 δεν με νοιαζει οτι και αν δειξουν. Οποτε ολα βαινουν καλως  lol!

Δεν ταυτίζομαι Laughing


Αυτο που δεν μπορουμε να συντονιστουμε ομως dunato gelio dunato gelio dunato gelio






Παράθεση :
Σπόιλερ:


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Μάης 04, 2019 8:16 pm

felia έγραψε:

Δες το θετικα το ολο θεμα. Αλλωστε και το 8χ03 που ξενερωσε αρκετους εσενα σου αρεσε. Αρα δεν νομιζω να εχεις θεμα. Εγω απο την αλλη πλεον δεν περιμενω και τιποτα ουσιαστικο περα απο το θεαμα που προσφερει η σειρα πλεον και ολοι νομιζω θα ειμαστε ικανοποιημενοι στο τελος Laughing

Μου άρεσε, σκεπτόμενη ότι έχει και άλλα 3 επεισόδια και ότι μελλοντικά ίσως καλυφθούν και κάποια κενά. confused Αν είναι, όμως, και το επόμενο επεισόδιο να είναι μια 80λεπτη χρονοτριβή με περιττούς διαλόγους μέχρι την επόμενη μάχη στο μεθεπόμενο, θα εκνευριστώ. Ευελπιστώ να ειπωθούν ουσιαστικά πράγματα, που έχουν σημασία για την εξέλιξη και την έκβαση της ιστορίας. Αλλά, εντάξει, δεν προδικάζω, ας το (ξανα)δω θετικά.  Laughing

Υ.γ. Το ότι φτάσαμε στο σημείο να λες εσύ σε εμένα να το δω θετικά... lol! Πού μας κατάντησε το GoT.  dunato gelio


felia έγραψε:
Αυτο που δεν μπορουμε να συντονιστουμε ομως dunato gelio dunato gelio dunato gelio

dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Μάης 04, 2019 8:42 pm

Silv έγραψε:

Μου άρεσε, σκεπτόμενη ότι έχει και άλλα 3 επεισόδια και ότι μελλοντικά ίσως καλυφθούν και κάποια κενά. confused Αν είναι, όμως, και το επόμενο επεισόδιο να είναι μια 80λεπτη χρονοτριβή με περιττούς διαλόγους μέχρι την επόμενη μάχη στο μεθεπόμενο, θα εκνευριστώ. Ευελπιστώ να ειπωθούν ουσιαστικά πράγματα, που έχουν σημασία για την εξέλιξη και την έκβαση της ιστορίας. Αλλά, εντάξει, δεν προδικάζω, ας το (ξανα)δω θετικά.  Laughing


Laughing Laughing Laughing

Κοιτα σιγουρα με τα aftermath μετα την 'μεγαλη μαχη' αρχικα θα το πανε καπως αργα σιγουρα αλλα ειναι μεγαλο επεισοδιο και πλεον με μονο 3 επεισοδια μεχρι το τελος δεν τους περνει να χρονοτριβουν. Επισης λενε (και η Emilia Clarke) πως και το επομενο θα εχει κατι ιδιαιτερα σημαντικο να δειξει οποτε αναμονη.
Εγω πλεον παντως δεν καιγομαι και ιδιαιτερα γιατι πλεον την Σερσει εχουν να αντιμετωπισουν και δεν εχω και καμια αγωνια ιδιαιτερη αφου ξερω εξαρχης πως αυτη να κερδισει τον θρονο δεν παιζει. Οι περισσοτεροι χαρακτηρες εχουν χωριστει σε βολικα πλεον στρατοπεδα. Και σιγουρα θα υπαρξουν προδοσιες και ανατροπες οποτε θα παιξουν πολλα κασονια και μετα φιναλε. Δεν εχω καποια ιδιαιτερη αγωνια για τις εξελιξεις οποτε ειμαι ιδιαιτερα χαλαρη.

Ελπιζω να δειξουν και κανα twist και στο μεταφυσικο κομματι της ιστοριας για να σωσουν καπως αυτα που αφησαν στην τυχη τους στο 8χ03. Αλλα ετσι κι αλλιως η μιση σεζον περασε και δεν αισθανομαι πως εχει γινει και τιποτα σημαντικο στις εξελιξεις εδω που τα λεμε. Οποτε υποθετω τα 3 τελευταια θα τα δειξουν τα περισσοτερα.

Παράθεση :
Υ.γ. Το ότι φτάσαμε στο σημείο να λες εσύ σε εμένα να το δω θετικά... lol! Πού μας κατάντησε το GoT.  dunato gelio 


Που φτασαμε  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 



Παράθεση :
Σπόιλερ:


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Μάης 04, 2019 9:33 pm

felia έγραψε:

Κοιτα σιγουρα με τα aftermath μετα την 'μεγαλη μαχη' αρχικα θα το πανε καπως αργα σιγουρα αλλα ειναι μεγαλο επεισοδιο και πλεον με μονο 3 επεισοδια μεχρι το τελος δεν τους περνει να χρονοτριβουν.

+++++

Παράθεση :
Επισης λενε (και η Emilia Clarke) πως και το επομενο θα εχει κατι ιδιαιτερα σημαντικο να δειξει οποτε αναμονη.

Μακάρι.

Παράθεση :
Εγω πλεον παντως δεν καιγομαι και ιδιαιτερα γιατι πλεον την Σερσει εχουν να αντιμετωπισουν και δεν εχω και καμια αγωνια ιδιαιτερη αφου ξερω εξαρχης πως αυτη να κερδισει τον θρονο δεν παιζει. Οι περισσοτεροι χαρακτηρες εχουν χωριστει σε βολικα πλεον στρατοπεδα. Και σιγουρα θα υπαρξουν προδοσιες και ανατροπες οποτε θα παιξουν πολλα κασονια και μετα φιναλε. Δεν εχω καποια ιδιαιτερη αγωνια για τις εξελιξεις οποτε ειμαι ιδιαιτερα χαλαρη.

Βασικά, η Σέρσεϊ ως main & final villain δεν με πείθει, δεν ξέρω γιατί. Ναι, είναι καραμπιτσάρα και ημίτρελη η τύπισσα, αλλά μου φαίνεται λίγο μπούρδα αυτή η εξέλιξη. Ότι, δηλαδή, η τελική μάχη θα δοθεί με αυτήν και μετά έχουμε να επιλύσουμε το θέμα του θρόνου. Πολύ προβλέψιμο, όποια ανατροπή κι αν μας παρουσιάσουν στη μάχη.

Παράθεση :
Ελπιζω να δειξουν και κανα twist και στο μεταφυσικο κομματι της ιστοριας για να σωσουν καπως αυτα που αφησαν στην τυχη τους στο 8χ03. Αλλα ετσι κι αλλιως η μιση σεζον περασε και δεν αισθανομαι πως εχει γινει και τιποτα σημαντικο στις εξελιξεις εδω που τα λεμε. Οποτε υποθετω τα 3 τελευταια θα τα δειξουν τα περισσοτερα.

++++++++++++++++++++++++++++

Ακριβώς. Κι εγώ ελπίζω σε τέτοιο twist.


Παράθεση :
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Δεν ξέρω, όσο τα σκέφτομαι, τόσο αποκτώ περισσότερα ερωτήματα.  dunato gelio

Νομίζω ότι ψόφησαν τη Melisandre επίτηδες, για να μην έχουμε από πού να πάρουμε απαντήσεις σε μεταφυσικά ζητήματα. dunato gelio

Επίσης, είναι η Άρια the prince that was promised, είναι στανταράκι αυτό; Από πού κι ως πού είναι η Άρια τότε; Περιμένω κάποια εξήγηση. Laughing Ή μήπως τελικά σημαίνει κάτι άλλο το "the prince that was promised";
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Μάης 04, 2019 10:37 pm

Silv έγραψε:

Βασικά, η Σέρσεϊ ως main & final villain δεν με πείθει, δεν ξέρω γιατί. Ναι, είναι καραμπιτσάρα και ημίτρελη η τύπισσα, αλλά μου φαίνεται λίγο μπούρδα αυτή η εξέλιξη. Ότι, δηλαδή, η τελική μάχη θα δοθεί με αυτήν και μετά έχουμε να επιλύσουμε το θέμα του θρόνου. Πολύ προβλέψιμο, όποια ανατροπή κι αν μας παρουσιάσουν στη μάχη.

++++++++++++++++

Βασικα ακομα και ανατροπη να δωσουν και μονο που καταληξαμε 3 επεισοδια πριν το τελος να θεωρουμε την Σερσι σοβαρη απειλη...ενταξει τι να πω Laughing

Δεν λεω καλη villain ειναι...και οι πραξεις της ειχαν ανεκαθεν αντικτυπο αλλα αυτη η εξελιξη απλα δεν με ενδιαφερει.
Και πλεον απλα δεν δινω σημασια. Γιατι απο την στιγμη που δυο σεζον τωρα εχουν βγαλει τον Τυριον χαζο και στην ουσια παρκαραν τον Μικροδαχτυλο μεχρι να τον σκοτωσουν και δεν ηξεραν καν τι να τον κανουν στο τελος και μειωσαν και αυτουνου την νοημοσυνη ωστε να δωσουν την 'ανατροπη' αλλα ξαφνικα ειναι η Σερσι η εξυπνη της παρεας που επιβιωνει καλυτερα απο ολους...και μετα απο ΤΗΝ μαχη για την ανθρωποτητα εχουμε να ασχοληθουμε μαζι της...και εχουμε φτασει στο τελος...οκ..οτι υποθετικη ανατροπη και να παιξει εγω τωρα θα πρεπει να εκπλαγω και να ειμαι και ενθουσιασμενη με αυτες τις προοπτικες; Ε, απλα δεν παιζει Laughing ...Και ποσο μαλλον που τους χωρισαν ολους και στα στρατοπεδα του τυπου ολοι απο την μια πλευρα και η Σερσι και ο Euron απο την αλλη. Δηλαδη δεν ξερεις και που να ταχθεις καταλαβες dunato gelio dunato gelio
Οποτε δεν βαριεσαι...χαλαρη καταστασηlol!

Και πλεον εχουν μπει σε ενα μοτιβο του στυλ...οτι και να γραψουμε ΠΡΕΠΕΙ να δωσουμε twist και εχει γινει τοσο επαναλβανομενο αυτο το πραγμα ακομα και εις βαρος χαρακτηρων, ιστοριας και πλοκης που απλα δεν με σοκαρει ουτε καν το θεωρω ανατροπη.
Παράθεση :
Ακριβώς. Κι εγώ ελπίζω σε τέτοιο twist.



Με μια ελπιδα ζουμε dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Απλα για μενα η αποτυχια της ολης φασης ειναι πως ουσιαστικα φτασαμε στο τελος και παρα πολλοι ειναι στο στυλ..."ας ελπισουμε"... dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Παράθεση :
Παράθεση :

Σπόιλερ:
Σπόιλερ:


Παράθεση :
Δεν ξέρω, όσο τα σκέφτομαι, τόσο αποκτώ περισσότερα ερωτήματα.  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 



Αντε καλε...μα γιατι;  dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Και εσυ τι καθεσαι και τα σκεφτεσαι και τα πολυψειριζεις... dunato gelio dunato gelio

Κατσε και διασκεδασε εκει περα  dunato gelio

Παράθεση :
Νομίζω ότι ψόφησαν τη Melisandre επίτηδες, για να μην έχουμε από πού να πάρουμε απαντήσεις σε μεταφυσικά ζητήματα. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 



Ναι γιατι ειδαμε και οσο ζουσε. Ξεχναμε ολοι πως αυτη και καλα ηξερε αλλα επεμενε πως ο Σταννις ηταν αυτος που θα τους εσωζε και πως την Σιριν την εκαψε για αυτον τον λογο. Και τον Τζον τον ανεστησε για αυτον τον λογο και ελεγε πως τελικα δεν ηταν ο Σταννις ο εκλεκτος αλλα ο Τζον. Αλλα τοτε και την Αρια την ειχε γνωρισει και τα μπλε ματια τα εχει αναφερει αλλα μια χαρα συνεχιζε τον χαβα της. 

Ετσι ξερω να δινω και εγω ανατροπες ρε  dunato gelio

Και τωρα εν το μεταξυ οτι ανατροπη και να δωσουν απο την στιγμη που μας εδειξαν πως αυτη τα κακαρωσε γιατι εκλπηρωσε τον σκοπο της...σημαινει πως ο σκοπος με τον εναν η τον αλλον τροπο εκπληρωθηκε.  dunato gelio 


Παράθεση :
Επίσης, είναι η Άρια the prince that was promised, είναι στανταράκι αυτό; Από πού κι ως πού είναι η Άρια τότε; Περιμένω κάποια εξήγηση. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ή μήπως τελικά σημαίνει κάτι άλλο το "the prince that was promised";


Λιγο απο ολα βασικα εδω που φτασαμε.  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Μάης 05, 2019 12:34 pm

Παράθεση :
Εγω παντως πλεον ειμαι σε ζεν κατασταση.

+++++++

afro afro afro afro

στο reddit παντως εχουν βγει σποιλερς για το φιναλε αλλα δεν εχω ασχοληθει (λενε πως ειναι κλισε ΣΟΚ dunato gelio dunato gelio )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Μάης 05, 2019 6:06 pm

felia έγραψε:

Δεν λεω καλη villain ειναι...και οι πραξεις της ειχαν ανεκαθεν αντικτυπο αλλα αυτη η εξελιξη απλα δεν με ενδιαφερει.
Και πλεον απλα δεν δινω σημασια. Γιατι απο την στιγμη που δυο σεζον τωρα εχουν βγαλει τον Τυριον χαζο και στην ουσια παρκαραν τον Μικροδαχτυλο μεχρι να τον σκοτωσουν και δεν ηξεραν καν τι να τον κανουν στο τελος και μειωσαν και αυτουνου την νοημοσυνη ωστε να δωσουν την 'ανατροπη' αλλα ξαφνικα ειναι η Σερσι η εξυπνη της παρεας που επιβιωνει καλυτερα απο ολους...και μετα απο ΤΗΝ μαχη για την ανθρωποτητα εχουμε να ασχοληθουμε μαζι της...και εχουμε φτασει στο τελος...οκ..οτι υποθετικη ανατροπη και να παιξει εγω τωρα θα πρεπει να εκπλαγω και να ειμαι και ενθουσιασμενη με αυτες τις προοπτικες; Ε, απλα δεν παιζει Laughing ...Και ποσο μαλλον που τους χωρισαν ολους και στα στρατοπεδα του τυπου ολοι απο την μια πλευρα και η Σερσι και ο Euron απο την αλλη. Δηλαδη δεν ξερεις και που να ταχθεις καταλαβες dunato gelio dunato gelio

Χαχαχαχαχαχαχα κλαίω  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio


felia έγραψε:

Απλα για μενα η αποτυχια της ολης φασης ειναι πως ουσιαστικα φτασαμε στο τελος και παρα πολλοι ειναι στο στυλ..."ας ελπισουμε"... dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Laughing  Laughing

Σπόιλερ:


felia έγραψε:

Και εσυ τι καθεσαι και τα σκεφτεσαι και τα πολυψειριζεις... dunato gelio dunato gelio

Κατσε και διασκεδασε εκει περα  dunato gelio

Ναι, μωρέ, το διασκεδάζω, κλάιν. dunato gelio Και που το ψειρίζω καμιά φορά, πάλι το διασκεδάζω, δεν μιζεριάζω. Σε κουβέντα να βρισκόμαστε.  Laughing  Laughing  Laughing


felia έγραψε:

Και τωρα εν το μεταξυ οτι ανατροπη και να δωσουν απο την στιγμη που μας εδειξαν πως αυτη τα κακαρωσε γιατι εκλπηρωσε τον σκοπο της...σημαινει πως ο σκοπος με τον εναν η τον αλλον τροπο εκπληρωθηκε.  dunato gelio 


Κι αν πάλι έκανε λάθος στις προβλέψεις της; lol! Αφού ποτέ δεν ήταν και τόσο αξιόπιστη. dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Μάης 05, 2019 8:18 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Εγω παντως πλεον ειμαι σε ζεν κατασταση.

+++++++

afro afro afro afro

στο reddit παντως εχουν βγει σποιλερς για το φιναλε αλλα δεν εχω ασχοληθει (λενε πως ειναι κλισε ΣΟΚ dunato gelio dunato gelio )

Φετος η παραγωγη του GoT εχει αφησει να διαρρευσουν πολλα αντικρουομενα spoilers.
Oποτε πραγματικα δεν εχει και νοημα να ασχοληθει κανεις...

....ΑΛΛΑ...το οτι παιζει να καταληξει σε κλισεδια...ε, ενταξει...αυτο ουτε το αμφισβητω ουτε μου κανει εντυπωση  dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Silv έγραψε:


Σπόιλερ:


Σπόιλερ:



Παράθεση :

Ναι, μωρέ, το διασκεδάζω, κλάιν. dunato gelio Και που το ψειρίζω καμιά φορά, πάλι το διασκεδάζω, δεν μιζεριάζω. Σε κουβέντα να βρισκόμαστε.  Laughing  Laughing  Laughing 

Πλεον και εγω το διασκεδαζω δεν εχω θεμα  dunato gelio dunato gelio dunato gelio 




Παράθεση :
Κι αν πάλι έκανε λάθος στις προβλέψεις της; lol!  Αφού ποτέ δεν ήταν και τόσο αξιόπιστη. dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Τουλαχιστον αυτη την φορα αν εκανε λαθος φροντισε να τα κακαρωσει η ιδια στο τελος χωρις να παρει αλλους στον λαιμο της dunato gelio 

Προοδος οπως και να το κανουμε  dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x03 - The Long Night   8x03 - The Long Night - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Μάης 05, 2019 8:27 pm

Παντως το 4ο φετινο επεισοδιο διερρευσε. Και μια σκηνη ειναι ηδη στο youtube.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
8x03 - The Long Night
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: