Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Original VS Remake

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Σεπ 01, 2013 4:35 pm

Και Barbara-Jesus είναι ΜΑΚΡΑΝ ανώτεροι στο original, παρόλο η Barros δεν είναι κακή.


2:00


1:32

Δυστυχώς δεν είναι η ίδια σκηνή αλλά φαίνεται. Στο μεξικάνικο είναι πιο υπερβολικοί και οι 2, με στόμφο, πολύ περισσότερο μελόδραμα κι ο τύπος δε μ'άρεσε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Original VS Remake - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Σεπ 01, 2013 5:25 pm

Ο τύπος ούτε κι εμένα μ' άρεσε. Η Barros δεν είναι κακή ηθοποιός, μην κοιτάς που στη Μαριάννα της Νύχτας δεν μπόρεσε να παίξει καλά εκείνο το ηλίθιο ρολάκι που της έδωσαν και της έμεινε η ρετσινιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Σεπ 01, 2013 5:30 pm

Δε νομίζω καν να έφταιγε μόνο το ότι ήταν έτσι το ρολάκι, νομίζω ήθελαν επίτηδες να προωθήσουν την εικόνα της κότας-αγγούρως ενάντια στη κακιά-θεά. Και έμοιαζε η Barros λίγη δίπλα στη Rivera ενώ είναι πολύ ανώτερή της. Αν και δε μου φαίνεται ΤΟΣΟ καλή όσο διάβαζα... Αλλά εδώ νομίζω είναι η σκηνοθεσία. Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο σε όποια σκηνή κι αν δω απ'το PVAA, είναι ότι ΠΑΝΤΟΥ μπανίζει πως ΔΕΝ έχουν καταλάβει τους χαρακτήρες. Από που κι ως που βγάζει τέτοια αποφασιστικότητα η Barbara; Μετά απ'αυτό δε τον παράτησε, συνέχισε μαζί του και της έκανε κι ακόμα χειρότερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Original VS Remake
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» Έχει ξεπεράσει κάποιο remake το original;
» Έρχεται το remake;;
» Μεξικάνικο remake
» Remake του Καρτέλ στη Βραζιλία
» Η Sony Pictures Television και η Teleset ετοιμάζουν remake

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: