Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Original VS Remake

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 10, 2013 12:23 am

Στα σχόλια μαλώνουν και για το ποια είναι η καλύτερη, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 10, 2013 12:33 am

Η Ana Brenda παίζει καλύτερα. Και δε μου αρέσει να τη βλέπω να ξεφτυλίζεται έτσι γιατί στην Teresa μου άρεσε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 10, 2013 12:39 am

Και ο Arenas είναι χίλιες φορές προτιμότερος από τον Capetillo. Αλλά σκηνοθετικά η νέα version είναι ΑΚΟΜΑ χειρότερη από τη παλιά livan

Το ζευγάρι το έχω πετύχει σε avatars κτλπ. Καθόλου κακό δεν είναι χημικώς. Κρίμα η σειρά που του έτυχε dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 10, 2013 12:51 am

Primera dama, χωρισμός Mariano-Cristina


Στο κολομβιανό είχε και δεύτερη φάση, η Cristina προσπάθησε να του ζητήσει με έμμεσο τρόπο να τα ξαναβρούν αλλά αυτός της το ξέκοψε. Ενώ στο χιλιανό εκεί τέλειωσαν οριστικά.

Η Cristina στη χιλιανή version μου φαίνεται κρύα αλλά σε αυτή τη σκηνή ταίριαξε πολύ καλά. Ερμηνευτικά μ'άρεσε η σκηνή και στις 2 versions (στη κολομβιανή λίγο περισσότερο), αλλά σε σκηνοθεσία κτλπ το κολομβιανό άφησε χιλιόμετρα πίσω το original. Και στους διαλόγους επίσης. Στο original κράτησε 6:10 όλο αυτό το σκηνικό... Στο κολομβιανό σε 3:40 λύθηκε. Σχεδόν στο μισό χρόνο. Χωρίς κύκλους γύρω από το θέμα, χωρίς επαναλήψεις. Είπαν όσα έπρεπε να πουν και το έχω παρατηρήσει αυτό σε όλες τις κοινές σκηνές που έχω δει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 10, 2013 12:53 am

Primera dama, χωρισμός Mariano-Cristina:


Στο κολομβιανό είχε και δεύτερη φάση, η Cristina προσπάθησε να του ζητήσει με έμμεσο τρόπο να τα ξαναβρούν αλλά αυτός της το ξέκοψε. Ενώ στο χιλιανό εκεί τέλειωσαν οριστικά.

Η Cristina στη χιλιανή version μου φαίνεται κρύα αλλά σε αυτή τη σκηνή ταίριαξε πολύ καλά. Ερμηνευτικά μ'άρεσε η σκηνή και στις 2 versions (στη κολομβιανή λίγο περισσότερο), αλλά σε σκηνοθεσία κτλπ το κολομβιανό άφησε χιλιόμετρα πίσω το original. Και στους διαλόγους επίσης. Στο original κράτησε 6:10 όλο αυτό το σκηνικό... Στο κολομβιανό σε 3:40 λύθηκε. Σχεδόν στο μισό χρόνο. Χωρίς κύκλους γύρω από το θέμα, χωρίς επαναλήψεις. Είπαν όσα έπρεπε να πουν και το έχω παρατηρήσει αυτό σε όλες τις κοινές σκηνές που έχω δει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 24, 2013 11:27 pm


Μέχρι και στις φωτο φαίνεται η κατωτερότητα των χαρακτήρων του PVAA. Γιατί η ιστορία είναι ΟΛΟΙΔΙΑ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mkostas στις Σαβ Αυγ 24, 2013 11:35 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 24, 2013 11:32 pm

TI EINAI TOYTO PALI???What a Face 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 24, 2013 11:37 pm

Για ποιο λες;

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ! Έβαλα video του Para volver a amar στα related. Από τα τελευταία... Κι εκεί η ιστορία δεν είναι πια η ίδια... Μαλάκες, αυτό είναι η απόλυτη ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ!! Τσίρκο κανονικότατο!! Κάνανε τη Paulina κακιά οι μπάσταρδοι!!!

Γιατί τους είναι τόσο δύσκολο σε αυτή τη χοντροtelevisa να παρουσιάσουν έναν άνθρωπο που μπορεί να έχει ΑΠΕΙΡΑ ελαττώματα και να θες να του σπάσεις το κεφάλι, να τον πατήσεις κάτω κτλπ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΚΕΤΟ!!! Να δεχτώ που δε μπορούν... ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΓΑΡΙΣΟΥΝ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 24, 2013 11:41 pm

mkostas έγραψε:
Για ποιο λες;

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ! Έβαλα video του Para volver a amar στα related. Από τα τελευταία... Κι εκεί η ιστορία δεν είναι πια η ίδια... Μαλάκες, αυτό είναι η απόλυτη ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ!! Τσίρκο κανονικότατο!! Κάνανε τη Paulina κακιά οι μπάσταρδοι!!!

Γιατί τους είναι τόσο δύσκολο σε αυτή τη χοντροtelevisa να παρουσιάσουν έναν άνθρωπο που μπορεί να έχει ΑΠΕΙΡΑ ελαττώματα και να θες να του σπάσεις το κεφάλι, να τον πατήσεις κάτω κτλπ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΚΕΤΟ!!! Να δεχτώ που δε μπορούν... ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΓΑΡΙΣΟΥΝ;
Για όλα λέω... τώρα που τα είδα καλύτερα!!dunato gelio dunato gelio dunato gelio 


Γιατί είναι η televisa. αν δεν μαγαρίσουν θα σκάσουν!!!ooxi ooxi 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Original VS Remake - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Original VS Remake   Original VS Remake - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 24, 2013 11:43 pm

Να πάνε να πη... με κανένα άλογο να χορτάσουν... άντε ooxi

Δες ένα από τα videos των Primeras damas. Κυρίως για να δεις τον Χιλιανό Mariano lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Original VS Remake
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Έχει ξεπεράσει κάποιο remake το original;
» Έρχεται το remake;;
» Μεξικάνικο remake
» Remake του Καρτέλ στη Βραζιλία
» Η Sony Pictures Television και η Teleset ετοιμάζουν remake

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: