Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 GοT 3x01 - Valar Dohaeris

Πήγαινε κάτω 
+4
MariaS
felia
filareti
Eleni7
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 10:59 pm

Silv έγραψε:
Επιτέλους αξιώθηκα να βάλω να δω το πρώτο της σεζόν!

cheers cheers cheers

O Τζονακος ειναι λιγο βαρετουλης,αλλα οπτικα μετραει gualofouska

Για τον Νταβος λες gelio Τον συμβουλο του Στανις. Σιλβ αμα εχεις συγκεκριμενες αποριες ευχαριστως να στις λυσω,αλλα αμα δε θυμασαι ποιοι ειναι οι μισοι και που πανε και τι κανουν σ'αυτη τη ζωη λιγο δυσκολο dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 11:32 pm

Όχι ρε Φιλ, τα θυμήθηκα καθώς έβλεπα τα περισσότερα, αλλά με τα ονόματα απλά ΔΕΝ!


Μάλιστα, καλό το πρώτο επεισόδιο, σαν να μου 'χε λείψει η σειρά τελικά, χάρηκα που είδα καινούργιο!


Σκόρπια, ανούσια σχόλια:

Like a Star @ heaven Ο Τζονάκος μου είναι ένας γλύκας, αλλά ναι παραμένει ολίγον βαρετούλης κι αγαθοβιόλης, όπως είπατε... Αλλά τον αγαπώ! enamor

Like a Star @ heaven Ο "σωματοφύλακας" του Τύριον (Μπρον??) έχει φάση! gelio

Like a Star @ heaven Σκηνή Τύριον - Λάνιστερ μεγάλου μου άρεσε πολύ. Πολύ σκληρός ο Λάνιστερ...

Like a Star @ heaven Η Σάνσα όντως έχει αρχίσει να γίνεται θεόρατη.

Like a Star @ heaven Ο Μικροδάχτυλος εξακολουθεί να με ιντριγκάρει!

Like a Star @ heaven Η Σέρσεϊ γιατί σας αρέσει, δεν μπορώ να καταλάβω. ooxi Είναι αχώνευτη και καλο ψόφο εύχομαι! Και γενικά αυτή η ξινίλα ώρες ώρες στα μούτρα της είναι άλλο πράγμα... Εμ βέβαια, λείπει ο αδελφούλης στα ξένα κι η έλλειψη σεξ κάνει καραμπαμ! ooxi

Like a Star @ heaven Τα δρακουλίνια της Ντάνι μια οπτασία τι να πω, εκεί που τρώγανε τα ψαράκια κι η Ντάνι τα κοίταζε με τόση στοργή, τα γλυκούλια What a Face Κι οι καημένοι οι Ντοθράκι καλοπερνούν στο καράβι, τι να πω! gelio

Like a Star @ heaven Πωπω αυτή η κοκκινοτέτοια spasimo kefaliou Κι ο Στάνις moutza

Like a Star @ heaven Ο Τζόφρεϊ εμφανίστηκε κι είχα μια τελευταία ελπίδα πως θα γλίτωνα τον εμετό για απόψε αλλά δεν...emetos Αλλά ήταν λιγάκι αστείος εδώ, θα το παραδεχτώ.. gelio

Like a Star @ heaven Αυτή τη Μάρτζερι εγώ δεν θυμάμαι αν τη χώνευα πέρσι, αλλά σαν να μου άρεσε τώρα, πολύ περίεργο αυτό Suspect

Like a Star @ heaven Αυτός εκεί ο απαίσιος με τους Άσπιλους και τις κομμένες ρώγες τι σιχαμένος! Αμάν βρε Ντάνι, απ' τη Σκύλα στη Χάρυβδη... Η σκηνή στο τέλος πάντως με το "κοριτσάκι" - ο Θεός να το κάνει - και τη μπάλα/κιντερ αυγό με δώρο έκπληξη έναν πράσινο σκορπιό ας τον πούμε ήταν καλή!

Like a Star @ heaven Αυτός ο Σέλμι χμμμμ για να δούμε τι ρόλο βαράει... Αν και μου φάνηκε συμπαθής..


Αυτά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 11:33 pm

Μ'αρέσει το αστεράκι που βάζεις κάθε φορά που κάνεις αναλυτικό σχολιασμό dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 11:43 pm

Καλά, αναλυτικό ο Θεός να τον κάνει, αλλά ναι, κι εμένα μ'αρέσει, γι' αυτό το βάζω! pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΔευ Απρ 29, 2013 12:10 am

Παράθεση :
Αυτή τη Μάρτζερι εγώ δεν θυμάμαι αν τη χώνευα πέρσι

να σου φρεσκαρω λιγο τη μνημη,ειναι αυτη που προτεινε στον αντρα της να κανουν τριο με τον αδερφο της μπας και παρει μπρος Laughing drunken

Παράθεση :
Η Σέρσεϊ γιατί σας αρέσει, δεν μπορώ να καταλάβω. Είναι αχώνευτη και καλο ψόφο εύχομαι! Και γενικά αυτή η ξινίλα ώρες ώρες στα μούτρα της είναι άλλο πράγμα... Εμ βέβαια, λείπει ο αδελφούλης στα ξένα κι η έλλειψη σεξ κάνει καραμπαμ

Ποια ελλειψη καλε? Εχει στραφει στο υπολοιπο σοι τωρα gelio Αλλα ρε ειναι γαματη η ηθοποιος και με επηρρεαζει υπερ της.Συν οτι καταλαβαινω την αγανακτηση της για την ανιση μεταχειριση που επιφυλασσουν στις γυναικες.


-Ωραιοτατος σχολιασμος ειναι,εναν τετοιο να κανεις σε καθε επεισοδιο μια χαρα θα 'μαστε Laughing Ειδικα απο ενα σημειο και μετα που θα αυξηθει το σασπενς Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΔευ Απρ 29, 2013 12:31 am

filareti έγραψε:

να σου φρεσκαρω λιγο τη μνημη,ειναι αυτη που προτεινε στον αντρα της να κανουν τριο με τον αδερφο της μπας και παρει μπρος Laughing :drunken

Τα ψιλοθυμάμαι αυτά, αλλά δε θυμάμαι αν εμένα μου ήταν συμπαθής κατά τα άλλα (δε με έχεις ικανή??), αντιπαθής ή αδιάφορη απλώς... Τείνω προς το τρίτο.. Laughing

Παράθεση :
Ωραιοτατος σχολιασμος ειναι,εναν τετοιο να κανεις σε καθε επεισοδιο μια χαρα θα 'μαστε Laughing Ειδικα απο ενα σημειο και μετα που θα αυξηθει το σασπενς Cool

Καλά, κάτσε να τα δω πρώτα κι ύστερα συζητάμε για το σχολιασμό! gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΔευ Απρ 29, 2013 2:09 am

AXAXAXAXAXA ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ





[Πρέπει να είστε
εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΔευ Απρ 29, 2013 2:44 am

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 5 EmptyΔευ Απρ 29, 2013 11:58 am

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Χ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Χ
ΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
GοT 3x01 - Valar Dohaeris
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: