Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 GοT 3x01 - Valar Dohaeris

Πήγαινε κάτω 
+4
MariaS
felia
filareti
Eleni7
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:00 pm

felia έγραψε:
Παντως πειραζει που εγω πλεον γελαω λιγο με τις περιπετειες της Ντανι; Ειναι σαν τα ταξιδια του Γκιουλιβερ ενα πραγμα Laughing

Μεεεεεεεεχρι να φτασει στον προορισμο της εεεεεχουμε χρονο να πορευομαστε Laughing

Αυτοι περπαταγανε 2 ολοκληρες σεζον και τωρα τους κοβω να πλεουν αλλες 2 ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:34 pm

Παντως σχετικο και με τη Ντανι και με τον Τυριον: οποιος λεει τελικα σ'αυτο το σιριαλ οτι θελει what is mine by right παιρνει ..χμμ...ας μην επεκταθω gelio
Αναφορικα με τις υπολοιπες σκηνες:Σαλαντορ Σαν lol! Ηπιαμε και στους 4 γαμους μου λεει και if you fail,they will burn you.if you succeed they will burn you.Αμα εχεις εναλλακτικες ομως dunato gelio
Η Σανσα εχει ψηλωσει υπερβολικα πολυ! Καατι κερδισε και σε μυαλο εκτος απο υψος,αλλα παραμενει ολιγον ονειροπαρμενο. Μικροδαχτυλο αγαπω με το υφακι gualofouska
Και τελος...ο Τζεφρι να κοιταει τις φιλανθρωπιες λες κι αναρωτιεται''τι ειναι αυτο?'' ειχε γελιο. Οπως κι η σκηνη του δειπνου.Η Χεντει εδωσε ρεστα. gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:37 pm

Φιλ κοιτα να δεις...αν ημουν πορωμενη με την σειρα πιθανοτατα θα εκνευριζομουν και εγω με τις καθυστερησεις με την Ντανυ αλλα αυτη την στιγμη απλα γελαω....

Θα φτασει να διεκδικησει τον θρονο...καπου καποτε...και θα ειναι καπως ετσι....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:45 pm

Αυτο το γκιφακι ειναι κλασικο gelio ΄Νταξει οπως ειπα για την ωρα δε μ'ενοχλει γιατι δεν ειναι παραλογο.
Εμενα κατι αλλο που με ενοχλησε λιγο ηταν η ηλικια της Μισαντει,της κοπελας που δουλευει στον δουλεμπορο.Δεν ειναι κανενα σποιλερ για εξελιξη,αλλα επειδη με την Ελενη ποτε δεν ξερεις Razz
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:48 pm

Ευγε παιδι μου!Ταγκ παντουυυυυυυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:57 pm

Δεν εχω διαβασει τα βιβλια αλλα τα ξερω ολα αυτα. Μια φιλη μου τα διαβαζει και μετα μου λεει τα παντα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤετ Απρ 03, 2013 12:04 am

To ακούτε αυτό? Κάπου εκει έξω η Ελένη κλαίει. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤετ Απρ 03, 2013 12:09 am

MariaS έγραψε:
To ακούτε αυτό? Κάπου εκει έξω η Ελένη κλαίει. Laughing


dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
Δεν εχω διαβασει τα βιβλια αλλα τα ξερω ολα αυτα. Μια φιλη μου τα διαβαζει και μετα μου λεει τα παντα

Εχε χαρη που σημερα ειμαι σε κατασταση νιρβανας!Εχε χαρη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤετ Απρ 03, 2013 12:12 am

Αχαχαχα μπραβο Φελ,κρατας το επιπεδο gelio
MariaS έγραψε:
To ακούτε αυτό? Κάπου εκει έξω η Ελένη κλαίει. Laughing

dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
Ταγκ παντουυυυυυυ!
Ti na κανω με σενα που 'χω μπλεξει dunato gelio

Αντε εσυ θα σχολιασεις τιποτα?Πως σου φανηκε?
Τωρα που το ξαναβλεπω,αραγε ο Μικροδαχτυλος αναγνωρισε την Αρια στο Χαρενχαλ η απλως λεει μπαρουφες στη Σανσα οπως ελεγε και στην Κατ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris - Σελίδα 2 EmptyΤετ Απρ 03, 2013 12:14 am

Ελενη αμα εισαι σε κατασταση νιρβανας ολα βαινουν καλως....ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΣ
κοινως....

ΦΙΛΛΛΛΛΛΛΛΛ.....ΚΟΨΕ ΤΑ ΤΑΓΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
GοT 3x01 - Valar Dohaeris
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: