Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 GοT 3x01 - Valar Dohaeris

Πήγαινε κάτω 
+4
MariaS
felia
filareti
Eleni7
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΔευ Απρ 01, 2013 9:14 pm

Παταω play λεμεεεεεεεε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΔευ Απρ 01, 2013 10:17 pm

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!!!!

Εισαγωγικο επεισοδιο θα ελεγα.Βασικα επιβαλλοταν κιολλας κατι τετοιο.Δειτε το και εσεις και σχολιαζουμε!


Welcome back σειραρα μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΔευ Απρ 01, 2013 10:33 pm

Παω να φροντισω afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΔευ Απρ 01, 2013 10:34 pm

Τρεχαααααααα

Εδω θα ειμαι μεχρι το ξημερωμα εγω!Οτι θες γραψ' το!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΔευ Απρ 01, 2013 10:41 pm

ΑΧαχαχαχαχα εετσι afro to kapelo tou gianni Cool gualofouska
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΔευ Απρ 01, 2013 10:53 pm

Καλο ηταν...καθαρα εισαγωγικο αλλα πολυ καλυτερη πρεμιερα απο την περσινη...

Ελπιζω βεβαια να μην ακολουθησουν τον περσινο δρομο οσο αφορα τους ρυθμους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΤρι Απρ 02, 2013 12:50 am

Ωραιο ωραιο ωραιοοο! Εισαγωγη οντως,αλλα ειμαι τοσο χαρουμενη που ξαναξεκινησε! Για την ωρα δεν εχω κουραγιο για πολλα σχολια,αυριο εκτενεστερα που θα το δω και με καθαρο μυαλο.Το μονο που θα πω ειναι οτι αγωνιω με το φιναλε για μια πιθανη εξελιξη αλλα ελπιζω να μην το πανε προς τα εκει.Θα μαθουμεε bounce
@ιδεα μου ειναι η δεν εδειξε καθολου την Αρια? Τι βαλανε αυτον τον τιτλο? tsk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΤρι Απρ 02, 2013 12:49 pm

Λοιποοοον ηρθε η ωρα να σχολιασουμε...γενικα το επεισοδιο ηταν καλο κι ο ενθουσιασμος που ξεκινησε μεγαλος,αλλα θα ηθελα καπως περισσοτερο εντυπωσιακες στιγμες για πρεμιερα.Πρεπει να ακολουθησουν τις εξελιξεις ομως,οποτε ευελπιστουμε για τα καλυτερακαι... παμε σκηνη προς σκηνη.
-Σαμ καλη χρυση ψυχη,αλλα εισαι λιγο μπουας αγορι μου.Δε θυμαμαι ακριβως γιατι δεν εστειλε τα πουλια,αλλα νομιζω απο αδεξιοτητα.Ε δεν ειναι ωρα για τετοια ομως.Αμα δε βρισκοταν κι ο λυκος παραδιπλα εχετε γεια βρυσουλες.
-Ο Μανς απογοητευσε κανεναν αλλον λιγακι στην αρχη ως εμφανιση? Σαν παιξιμο μια χαρα,αλλα δεν ξερω περιμενα καποιον πιο...νεο,ρωμαλεο? Ετσι μου ειχε καθισει απο τις περιγραφες.Ισως λανθασμενα βεβαια,ταιριαζει να ειναι μεγαλυτερος.
-Καημενε Τζονακο,που πας με τις υποκλισεις?Παντως μια ζωη αναμεσα σε ενα μπουλουκι που δεν τον καταλαβαινει και τον δουλευει του λαχαινει να ειναι.Και φτου απο την αρχη να κερδιζει εμπιστοσυνες.Ειναι να τον λυπασαι αν το καλοσκεφτεις.Για καποιο λογο ομως μου βγαζει παντα κατι το ξενερωτο η ιστορια του Suspect Παντως αυτο που ολοι του πετανε το μπασταρδος στα μουτρα μεσα στα πρωτα 3 λεπτα που τον γνωριζουν κατανταει φοβερα εκνευριστικο.
-Τυριον Σερσει οι σκηνες τους ειναι παντα ενα επιπεδο πανω,ακομα κι οταν δε λενε κατι ιδιαιτερα ενδιαφερον.
-Τυριον Μπρον εχουν παντα τη φαση τους επισης.
-Νταβος αγορινα μου(λολ σχημα λογου) ποσο χαιρομαι που σε βλεπω ζωντανο! Απο τους πιο ενταξει τυπους εκει μεσα.


Πρεπει να διακοψω το σχολιασμο γιατι εχω επισκεψεις,αλλα θα επανελθω δριμυτερη ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΤρι Απρ 02, 2013 10:42 pm

Παντως πειραζει που εγω πλεον γελαω λιγο με τις περιπετειες της Ντανι; Ειναι σαν τα ταξιδια του Γκιουλιβερ ενα πραγμα Laughing

Μεεεεεεεεχρι να φτασει στον προορισμο της εεεεεχουμε χρονο να πορευομαστε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

GοT 3x01 - Valar Dohaeris Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GοT 3x01 - Valar Dohaeris   GοT 3x01 - Valar Dohaeris EmptyΤρι Απρ 02, 2013 10:52 pm

Φελ ξεχναω εχεις διαβασει κανενα βιβλιο η ξερεις σποιλερ παρακατω γενικα?

Τωρα με τη Ντανι το θεμα ειναι το εξης:ολος ο κοσμος γκρινιαζει γιατι δεν παει στα Γουεστερος γρηγορα,αλλα για την ωρα εμενα μ'αρεσει που περιπλανιεται στα Εσσος που τα βρισκω πιο συναρπαστικα γενικα κι ειναι για την ωρα τουλαχιστον η μονη πηγη πληροφοριων μας εκει. Εξαλλου γινονται ηδη αρκετες μαχες στα Γουεστερος και χωρις τη Ντανι.
Αλλα (η Φελια μπορει να το δει,Ελενη μη Laughing )
Σπόιλερ:
Το να καθεται και να φωναζει ομως για τα κληρονομικα της δικαιωματα,ενω τριγυρναει σαν χαμενο ζητωντας βοηθεια οντως καποια στιγμη κουραζει,την προηγουμενη σεζον ας πουμε πρακτικα δεν εκανε τιποτα στα περισσοτερα επεισοδια.
Στη φετινη πρεμιερα ομως ενταξει,δεν μπορεις να πεις, αναλαμβανει δραση η τουλαχιστον προσπαθει,δεδομενου οτι οι δρακοι της ειναι ακομα μικροι,ειναι δυσκολο να κανει και πολυ αποφασιστικες κινησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
GοT 3x01 - Valar Dohaeris
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: