Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Guerra dos Sexos

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 EmptyΤετ Μάης 01, 2013 6:38 pm

Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Rolipe240_zps12938561 Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Rolipe259_zpse64a3846 Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Rolipe263_zps0d441133 Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Ref2_zpse28f5d73

Πώς είναι δυνατόν να είναι τόσο ΤΕΛΕΙΟΙ;;;;;;;;; enamor enamor enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 EmptyΔευ Μάης 06, 2013 1:13 am

Βλέπω άλλαξες υπογραφή. Μήνες θέλω να το κάνω.
Όντως, αυτό το ζευγάρι ήταν σίγουρα η αποκάλυψη της σειράς και πρέπει να το εκμεταλλευτούν. Θα μου άρεσε να τους δω και σε άλλα είδη.
Μου έχουν μείνει 2 επεισόδια για να τελειώσω. Για την ώρα βλέπω αποσπάσματα απο σειρές για να αποφασίσω τι θα δω. Εσύ έχεις τίποτα κατά νου? Εγώ για κωμωδία κοιτάζω κυρίως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 EmptyΔευ Μάης 06, 2013 3:30 pm

Δεν έχω βρει κάτι που να μου τραβάει την προσοχή προς το παρόν. Και για να πω την αλήθεια θα ήθελα να κάνω μια αποτοξίνωση για ένα διάστημα από σειρές. Αργότερα θα τις ξαναπιάσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 EmptyΤρι Μάης 14, 2013 12:36 am

Ρίτα, επειδή διαβάζω διάφορες απόψεις στα βραζιλιάνικα fora, για πες μου λίγο τη γνώμη σου για το χαρακτήρα του Nando. Σου έδινε την εντύπωση σιγανοπαπαδιάς κι είχες μια αίσθηση ότι ο σεναριογράφος προσπαθεί, λίγο επιτηδευμένα, να τον παρουσιάσει καλύτερο απ' ότι ήταν; Γιατί αυτή την άποψη σχημάτισε ένα μεγάλο μέρος των τηλεθεατών γι' αυτόν, κι εγώ ανάμεσά τους. Παρότι μέσα στην νουβέλα υποτίθεται ότι αντιπροσώπευε τον "καλό".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 9 EmptyΔευ Μάης 20, 2013 12:34 pm

Athina έγραψε:
αποτοξίνωση από σειρές
Den hksera oti uparxei auto!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Guerra dos Sexos
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Παρόμοια θέματα
-
» La Guerra de las Rosas
» El Cartel 2, La guerra total: Σχολιασμός επεισοδίων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: