Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Guerra dos Sexos

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΤρι Οκτ 16, 2012 10:22 pm

Ναι, κυμαίνονται γύρω στο 24-25 ενώ στόχος του ωραρίου είναι το 30. Εμένα πάντως μου αρέσει η σειρά ως τώρα. Με κρατάει για να δω το παρακάτω, πράγμα που δεν μπορώ να πω ότι γινόταν με το Passione π.χ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΤρι Οκτ 16, 2012 11:04 pm

Το μυστικό του Marcello Antony στο Passione τελικά ποιο ήτανε; scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΤετ Οκτ 17, 2012 6:54 pm

Aχ δεν το ξέρω με λεπτομέρειες, κάτι σχετικό με το ότι του άρεσε να βλέπει "βρώμικο σεξ" στον υπολογιστή, που υπονοήθηκε ότι ήταν βιασμοί, παιδική πορνογραφία κτλ. Γενικά το κοινό δεν ικανοποιήθηκε καθόλου απ' αυτή την αποκάλυψη, κάποιοι θεώρησαν ότι του άρεσε απλά να βλέπει πορνό και δεν το θεώρησαν και τίποτα σπουδαίο. Γιατί όπως είπα ποτέ δεν το διευκρίνησαν ξεκάθαρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΤετ Οκτ 17, 2012 7:18 pm

Μάλιστα... Περίμενα κάτι πολύ πιο εντυπωσιακό. Αν δε θυμάμαι καλά τέτοια υπόθεση σχετικά με το τι μπορεί να κρύβει, την είχε κάνει ο κόσμος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Οκτ 27, 2012 11:10 pm

Ρίτα, πώς τα πας με την σειρά; Εγώ έχω δει ως το 20. Δεν είχα ξαναδεί πουθενά τον Edson Celulari και τον βρίσκω εξαιρετικό κωμικό. Αν είναι να μη μείνει με τον Tony η Gloria ας μείνει μαζί του τουλάχιστον. Εκείνο το φιάσκο με τον Gianecchini για πόσο ακόμα θα χρειαστεί να το υποστούμε; Χημεία μηδέν όπως ήταν αναμενόμενο κι όσο καλά κι αν παίζει η Gloria δεν πείθεσαι ρε παιδί μου ότι φυσάει και ξεφυσάει για χατίρι του. Με τη Mariana Ximenes είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα γιατί τουλάχιστον δεν υπάρχει διαφορά ηλικίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΔευ Οκτ 29, 2012 9:00 pm

Έχω κολλήσει στο 14 αν θυμάμαι καλά. Δεν έχω πολύ χρόνο τελευταία, με το ζόρι προλαβαίνω να δω Ruta Blanca. Το Σαββατοκύριακο όμως θα κάνω μαραθώνιο. Ο Gianecchini και χημεία να είχε με την Gloria δεν θα βοηθούσε σε τίποτα. Υπάρχει τέτοιο χάσμα λόγω διαφοράς υποκριτικού επιπέδου που δεν το καλύπτει καμιά χημεία. Μας βασανίζουν πολύ με αυτό το ζευγάρι στα παρακάτω? Υπάρχουν ελπίδες να το ξεφορτωθούμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 10:11 am

Δεν έχουν εμφανιστεί πάρα πολύ ακόμα αλλά μου φαίνεται πως θα χρειαστεί να τους υποστούμε αρκετά... Τουλάχιστον να μην καταλήξουν μαζί. Μου κάνει εντύπωση ο Abreu εδώ. Παραείναι έξυπνος άνθρωπος για να μην καταλαβαίνει, να μη βλέπει, ότι ένας τέτοιος συνδυασμός δεν πρόκειται να πείσει κανέναν. Ειδικά όταν έχει στη διάθεσή του δύο άλλους τόσο καλούς ηθοποιούς (Ramos, Celulari) πραγματικά χαραμίζει την καημένη την Gloria.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 10:44 pm

Θα σου έλεγα πως βάζει τον χαρακτήρα πάνω απο τον ηθοποιό. Αλλά γιατί να δώσει χαρακτήρα του σε τέτοιο ηθοποιό? Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις σεναριογράφων που έχουν κόλλημα με κάποιους συγκεκριμένους ηθοποιούς. Και όταν αυτοί δεν είναι καλοί, δεν καταλαβαίνει σχεδόν κανείς το γιατί. Και σχεδόν ποτέ δεν το μαθαίνει κιόλας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Δεκ 09, 2012 9:01 pm

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 QQAAAL6N_EG4TSviVRH2jlCw82vckYJ8oOAIXrDO0O9q-A6stF6-C3ufvFuduVQtkTzU4ooH8EPdo1497_jhXmaz_PCyBXvteRxTz2oIVmOCiEzFAJtU9VBo2vKJ3Zid6W1DijJX

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 P1txt

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Ptxt

Δε βλέπω να το πηγαίνει προς Gloria-Tony ο Silvio αλλά δε με πειράζει γιατί ομολογώ πως Roberta-Felipe με έχουν κερδίσει. Μ' αρέσει πολύ ο Celulari κι έχει ωραία χημεία με την Gloria. Και στα βραζιλιάνικα φόρα έχουν ήδη αρχίσει να τους θέλουν μαζί, γιατί περιττό να πω ότι το ζευγάρι με το Gianecchini είναι ένα φιάσκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guerra dos Sexos   Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Δεκ 16, 2012 4:25 pm

Guerra dos Sexos - Σελίδα 5 222259_572728982742235_2007550329_n_zpsc0bc0f6a

Νομίζω ότι ο Felipe του Edson Celulari θα μπει σύντομα στη λίστα με τις τοπ ερμηνείες μου. Ο άνθρωπος είναι εξαιρετικός!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Guerra dos Sexos
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» La Guerra de las Rosas
» El Cartel 2, La guerra total: Σχολιασμός επεισοδίων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: