Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Για πείτε μου λίγο...

Πήγαινε κάτω 
+10
Mik
elina
Athina
dorinaki
Τέρψη
Eleni7
filareti
kally
MariaS
mkostas
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:29 pm

Εγω γραφω τις κατηγοριες που εχουν δηλωσει επισημα οι σεναριογραφοι.Το Grey's επι της ουσιας ειναι μια κακιστη Σαπουνοπερα.... lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:37 pm

Eλενη, μη πιανεις μονο τις φετινες σεζον, αλλα την σειρά γενικα. Στο Doctor Who πχ, μπορεις να προτεινεις οποιον γιατρό θες, η το ζευγάρι 10-Rose, που αρεσε σε πολλους, η και το 11-River Song. (Αγαπημενο tumblr, με εκανε να θελω να την δω την σειρά.)
Πχ τα X Files, κι εγώ τα είδα φέτος. Αρα περνανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:43 pm

'Εχω κάποιες κοινές με την Ελένη οπότε δεν θα τις γράψω και εγώ.
Eleni7 έγραψε:
1)Grey's Anatomy-Κακη σεζον,αν μπει στον διαγωνισμο θα το "μαυρισω".Σειρα που ειναι γνωστη για τα season finale της και παρολα αυτα φετος με πηρε ο υπνος.Ωρα να το τελειωσουν το πανηγυρακι....

Πρωτος ρολος: Ellen Pompeo,Patrick Dempsey,Sandra Oh....Οι 2 γυναικες πολυ καλες υποκριτικα φετος.Ειδικα η πρωτη με εξεπληξε ,μιας και ηταν για σφαλιαρες τα προηγουμενα χρονια.Ο Ντεμπσευ φετος επαιζε λες και βαριοταν

Δευτερος ρολος:Sara Ramirez,Jessica Capshaw....Η πρωτη με κουρασε οταν πηρε καποια στιγμη πρωταγωνιστικο ρολο.Ειναι καλυτερη σαν δευτερο ονομα.Η αλλη οτι και να κανει ειναι τελεια.....

Καλυτερο ζευγαρι:Το μοναδικο που επεζησε φετος.Callie-Arizona (Sara Ramirez-Jessica Capshaw)

Κακιστη σεζον παντως....

Κατηγορια: Δραμα

Συμφωνώ και σε όλα, φρικτή σεζόν

Eleni7 έγραψε:
2)Smallvillαρα- Με αριστα το 10,βαζω 20.Φιναλε ΑΠΟΘΕΩΣΗ και σε οποια κατηγορια και να μπει,θα εχει την ψηφο μου...

Πρωτος ρολος:Tom Welling,Erica Durance.....Και οι 2 σε μια ΠΟΛΥ δυνατη σεζον.Παρα πολυ καλες ερμηνιες.Για μενα ο Τομ εκανε την καλυτερη σεζον του υποκριτικα,ενω η Ερικα το ξεραμε οτι ειναι σταθερη αξια.Ενα επιπεδο πανω φετος.Και οι 2 τους

Δευτερος ρολος:Cassidy Freeman,Justin Hurtley,Allison Mack...Μονο με την πρωτη εκοψα φλεβα.Φοβερη...Οι αλλοι 2 ,ηταν η πρωτη φορα που τους βρηκα αδιαφορους

Αγαπημενο ζευγαρι:Ε,ημαρτον!Σουπερμαν ειναι.Λοις και Κλαρκ εννοειται (Erica Durance-Tom Welling)

Κατηγορια: Sci-fi

lloradera


Eleni7 έγραψε:
11)Bones- Πολυ πιασαρικη σειρα ως προς αυτο που πραγματευεται.Μπορει μερικες φορες να δειχνει λιγο σκληρα πραγματα,αλλα γι αυτο την ξεχωριζω απο τις κοινες αστυνομικες.Καλη σεζον φετος,με τα νουμερα να τραβανε την ανηφορα.Σειρα που εχει το χαρακτηριστικο οτι καθε χρονο γινεται και καλυτερη.Το φιναλε παντως,ΔΕΝ μου αρεσε.Ετσι οπως εξελιχθηκαν τα πραγματα,νομιζω οτι του χρονου θα πρεπει να προετοιμαζομαστε για μια δυσκολη χρονια

Πρωτος ρολος:Emily Deschanel,David Boreanaz.Για τον δευτερο δεν θα ελεγα οτι με εντυπωσιαζει υποκριτικα.Η πρωτη ειναι πολυ καλη

Αγαπημενο ζευγαρι:Το κλασικο της σειρας.Bones-Booth.Ωστωσο,ετσι οπως κατεληξαν τα πραγματα (με την εγκυμοσυνη της πρωταγωνιστριας),δεν ξετρελαθηκα.Εκει που τρεχανε με 50 χλμ,πιασανε τα 150 χλμ σε ενα επεισοδιο.Αυτο, εκτιμω οτι θα κανει κακο στην σειρα γιατι το βρηκα πολυ προχειρο

Κατηγορια: Αστυνομικο

Λατρεμένη σειρά! Αγαπάω τον Emily. Όσο για το φινάλε να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν με χάλασε ή όχι, ακόμα το ψάχνω. Η εγκυμοσύνη μπήκε γιατί είναι έγκυος η ηθοποιός, αλλά ίσως να την ήθελαν κιόλας οι σεναριογράφοι. Επειδή δεν είναι κλασικό ζευγάρι οι δυο τους ίσως και να είναι ένα καλό στοιχείο στην σειρά και να μην κάνει κακό. Θα δείξει...

Eleni7 έγραψε:
12)Το Νησι- Η μονη ελληνικη που εβλεπα φετος,κυριως επειδη ειχα διαβασει το βιβλιο.Πολυ καλη αρχη,μετριο στην μεση,καλο προς το τελος αλλα με κακιστο φιναλε.Παρολα αυτα,μακαρι να ξαναδουμε κατι αναλογο στην Ελλαδα (φανταστειτε τι χαλι εχουν πλεον οι σειρες μας)

Πρωτος ρολος:Μαινας και Σκαφιδα ειναι αδυναμιες και παιρνουν την ψηφο μου

Δευτερος ρολος:Ο Δημητρακης!

Αγαπημενο ζευγαρι:Ουτε εδω δεθηκα με κανενα.Αντικειμενικα τα καλυτερα ηταν Ελενη-Γιωργης και Μαρια-Κυριτσης

Κατηγορια: Πολυ αργο Δραμα lmao .Και το δακρυ σε slow motion

Και μένα η μοναδική ελληνική που έβλεπα φέτος.



Επίσης έβλεπα:

House που δυστυχώς με απογοήτευσε. Να φανταστείτε τα 2 τελευταία επεισόδια δεν τα έχω δει ακόμα, δεν μου κάνει καρδιά. No

Πρώτος ρόλος: House

Δεύτερος ρόλος: Wilson, Cuddy και η ομάδα του, αλλά οι περισσότεροι μου την ψιλοσπάνε πλέον απ'αυτούς!

Αγαπημένο ζευγάρι: αχ πλέον κανένα, αλλά φυσικά House-Cuddy!

Κατηγορία: Δράμα δεν θεωρείται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:56 pm

Τελικά λάθος κατάλαβα, ο βλάκας εννοούσε όλες τις σειρές που έχουμε δει, οχι μονο οσες αρχίσαμε φέτος dunato gelio
Βάζω λοιπόν εννοείται το Supernatural. Δραμα. Πρωταγωνιστές, Jensen Ackles, Jared Padalecki (μην ακούσω σχόλια...), Misha Collins. Δευτεροι ρόλοι....Χχχμμ....δυσκολάκι...σχεδόν όλοι οι δευτεροι ρόλοι τα σπάνε σε αυτή την σειρά...Δεν προτείνω. Ζευγάρι Sam-Jess. Πραγματικά πολύ ταιριαστό ζευγάρι, κρίμα που τους είδαμε τόσο λίγο...
X Files... Δραμα. Πρωταγωνιστές David Duchovny-Gillian Anderson. (Mulder-Scully) KAI ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ. Αυτο εξυπακούεται.
Δευτεροι ρόλοι...Walter Skinner (Mitch Pillegi), Cancer Man (William B. Davis) και οι Lone Gunmen.
Ηow I Met Your Mother..Kωμωδία. Δευτερος ρόλος, Barney Stinson. Καλύτερο ζευγάρι, Lilly-Marshall.
Glee, αν και θα το μαυρίσω Razz Κωμωδία. Δευτερος ρόλος, Mercedes Jones, Santana Lopez (ΘΕΟΤΗΤΑ η Ριβερα) Ζευγάρι...Δεν προτείνω, κανενα δεν με τρελαίνει. Απλα χαριτωμενα βρισκω μερικά...
Επισης το Tiempo Final.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:59 pm

Από το Tiempo final ποιους προτείνεις κάργια; ooxi

Και απ'τη χήρα ποιους απ'όλους να προτείνω;;;;; klaps
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 10:01 pm

Σαν σειρά το προτείνω, σιγα μη θυμάμαι ερμηνείες, δευτερους ρόλους και ζευγάρια dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 10:02 pm

Μπούφε άντε χέσου....Την κορίνα δεν την έβλεπααααα pppppppp και την Μαριτσούι δεν την βλέπω συστηματικά και εξάλλου μόνο ένας λόγος υπάρχει που το βλέπω Laughing
Εγώ δεν συμμετέχω εις ένδειξη διαμαρτυρίας ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 10:08 pm

Γιατί διαμαρτύρεσαι βόδι;

Σκατού tsk Δεν θυμάσαι Cardona, Umana, Carvajal, Cadavid;;;;; tsk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 10:08 pm

Γιατί με συκοφάντησες ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 10:09 pm

Που σε συκοφάντησα μωρή;

Και η Teresa σαπουνόπερα; Στο δράμα δεν πάει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Για πείτε μου λίγο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 23Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: