Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Για πείτε μου λίγο...

Πήγαινε κάτω 
+10
Mik
elina
Athina
dorinaki
Τέρψη
Eleni7
filareti
kally
MariaS
mkostas
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 21, 22, 23
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 1:18 pm

Με καλύψατε σε αρκετές. Στα δράματα προσθέτω το El Ultimo Matrimonio Feliz αν και είναι κοινωνική. Προτείνω Alejandra Borrero, Carmenza Gomez, Jorge Cao, Yuly Fereira, Juan Pablo Espinoza, Elkin Diaz και Coraima Torres. Ζευγάρι Zorley-Bernardo.
Προτείνω και το Paraiso Tropical. Σαν πρώτο ρόλο τον Fabio Assuncao αν και δεν θα τον ψηφίσω και δεύτερους την Gloria Pires, τον Tony Ramos, τον Wagner Moura και την Camila Pitanga. Σαν ζευγάρι Lucia-Antenor ασυζητητί.
Στις κωμωδίες προσθέτω το Hasta Que La Plata Nos Separe. Προτείνω Marcela Carvajal, Raul Mendez στους πρώτους ρόλους και στους δεύτερους Katherine Velez, Ernesto Benjemua, Lincoln Palomeque, Maria Helena Doering, Katherine Porto (την προτείνω και στην Viuda μιας και δεν την αναφέρατε) και τον Gustavo Angel. Σαν ζευγάρι El Dandy-Susanita μιας και για αυτούς έβλεπα την σειρά κυρίως. Πολύ καλές κωμωδίες ήταν το Nuevo Rico Nuevo Pobre και το Nadie Es Eterno En El Mundo. Απο το Nuevo Rico Nuevo Pobre προτείνω τον John Alex Toro σαν πρωταγωνιστή. Δεν προτείνω όμως ούτε την σειρά αφού έχετε το Pobre Rico Pobre που και σε μένα αρέσει περισσότερο. Απο το Nadie Es Eterno En El Mundo προτείνω τον Juan Pablo Posada και την Patricia Vasquez.
Μίνι σειρές είδα το El Cartel, το El Encantador, το Memorial de Maria Moura και τη Rosario Tijeras. Βλέπω και το La Bruja.
Στο El Cartel με καλύψατε. Προτείνω όμως και τον Juan Pablo Raba και το ζευγάρι Martin-Juliana.
Στο El Encantador πρωταγωνιστές ο Diego Cadavid και η Juliana Galvis. Δεύτεροι ρόλοι ο Victor Mallarino, η Helena Mallarino, η Ana Bolena Mesa και ο Jairo Camargo. Ζευγάρι Rolando-Luisa.
Στο Memorial De Maria Moura πρωταγωνιστές η Gloria Pires και ο Marcos Palmeira.
La Bruja πρώτοι ρόλοι η Flora Martinez, o Andres Toro και ο Andres Parra. Δεύτεροι ρόλοι η Maria Cecilia Botero, ο Luis Mesa και η Natalia Jerez. Ζευγάρι η Amanda και ο Leonel.
Εποχής είδα το Νησί που με καλύψατε αλλά θα πρότεινα και σαν δεύτερους ρόλους τον Αιμίλιο Χειλάκη, τον Ορφέα Αυγουστίδη και τον Γιάννη Στάνκογλου. Μου άρεσε και αυτή που έπαιξε την Άννα. Είδα και Amar Y Temer, La Pola.
Amar Y Temer πρώτοι ρόλοι η Diana Hoyos, o Salvador del Solar και ο Nicolas Montero. Δεύτεροι ρόλοι ο Edgardo Roman και η Adriana Arango. Ζευγάρι η Alicia και ο Simon.
La Pola δεν προτείνω τους πρωταγωνιστές, αν θέλετε βάλτε τους εσείς. Προτείνω όμως την Valentina Rendon, τον Luis Fernando Hoyos, την Marcela Agudelo, την Coraima Torres, τον Julian Arango και τον Diego Cadavid που ήρθε τώρα στα τελευταία επεισόδια και έφερε άλλο αέρα στην σειρά.
Σαπουνόπερες Merlina. Valentina Acosta και Rodrigo Candamil πρωταγωνιστές, Alejandra Borrero, Katherine Velez, Consuelo Luzardo και Jorge Enrique Abello σαν δεύτεροι ρόλοι. Ζευγάρι η Merlina και ο Santiago.
Είδα και το La Dama De Troya. Cristina Umaña, Rolando Tarajano, Andres Juan οι πρωταγωνιστές, δεύτεροι ρόλοι η Valentina Acosta, o Rodolfo Valdez, η Myriam de Lourdes (την προτείνω και για το Mesa Para Tres) και η Adriana Arango. Ζευγάρια Patricia-Sebastian, Nena-Simon.
Ολοκλήρωσα και το La Hija Del Mariachi. Πρωταγωνιστές o Mark Tacher και η Carolina Ramirez αλλά δεν θα ψήφιζα ποτέ κανέναν απο τους δυο. Δεύτεροι ρόλοι η Alejandra Borrero και ο Luis Eduardo αλλά ήταν ρολάκια για πέταμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 1:53 pm

Ρεεεε lmao

Θέλω να τη βάλω σήμερα αλλά δεν ολοκληρώσατε τις προτάσεις σας ooxi

Από τον Chepe Tortura ποιους να βάλω; Δεν το έχω δει. Ξέρω ποιοι άρεσαν στο κοινό αλλά οι μισοί είναι ατάλαντα βόδια.

Από τα τούρκικα; Που είναι ο Γιώργος να μας διαφωτίσει; lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 2:52 pm

Kale, ti kanate edw? To ahfsa to thema stis 5 selides kai to briskw twra stis 23.

Afou den exeis dei Chepe giati ton les Tortura ton kahmenoulh? Kaloulhs einai. Javier Jattin prwtagwnisths kai deuterous rolous Kristina Lilley, Luigi Aycardi kai deuterous rolous ta iera terata ths upokritikhs. Margalida Castro, Consuelo Luzardo, Judy Henriquez pou htan korufaia kai sto la saga, Julio del Mar kai Carlos Muñoz.

KAI proteinw OPWSDHPOTE to pecados capitales. Prwtagwnistes PARA POLLOI. Marcela Carvajal, Patrick Delmas, Maria Jose Martinez, Patricia Castañeda, Frank Ramirez, Robinson Diaz, Constanza Duque kai deuteroi roloi Katherine Velez, Evelyn Santos. Zeugari Philippe Esperanza.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 2:59 pm

Ακριβώς γιατί είναι tortura δεν τον έχω δει pppppppp

Βασικά ο Jattin δεν είναι και τόσο κακός. Όσο τον είδα τουλάχιστον. Και παρόλο που αγγουροφέρνει άγρια δεν έχει καμιά σχέση στη σειρά με τον εαυτό του. Αλλά η παρτενέρ του είναι πουτάνα και αγγούρω. Η κακιά είναι κλάσεις ανώτερη. Και ο Aycardi τον Jattin τον κάνει σκόνη. Και γενικά με τέτοιο φοβερό καστ να χουν πρωταγωνιστές τρεις τυχαίους είναι γελοίο. Και ακόμα πιο γελοίοι οι τρεις τύποι που χορεύουν και τραγουδάνε σε κάθε τρεις προτάσεις. Και το tiburon que se mueve ακόμα πιο γελοίο lmao Δεν θα μπορούσα να κάτσω να τη δω ποτέ. Πιο πολύ παιδική σειρά θα την έλεγα παρά κωμική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 3:12 pm

Auth h seira einai polu uperektimhmenh alla kai polu pareksighmenh tautoxrona. Ekane astronomika noumera kai phre brabeia pou den aksize kai gia auto thn ebalan oloi sto stoxastro. Alla einai kalh. Einai arketa paidikh giati einai paramuthi alla h istoria me ta oneira, thn epeksigish tous, to peribalontiko endiaferon kai to idiotupo humor ths perioxhs anakatemena me thn politikh mou arese. Gia ton Javier Jattin ki egw to idio elega. Montelo pou to paizei hthopoios. Alla molis arxisa na blepw susthmatika allaksa gnwmh. H Taliana Vargas einai metria.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 3:47 pm

Να διευκρινήσω κάτι... Εγώ τους πρωταγωνιστές τους έβαλα όλους απ' τις σειρές που είδα αλλά όχι επειδή ντε και σώνει θα τους πρότεινα όλους. Απλά επειδή είπε ο Κώστας να τους βάλουμε και να προτείνουμε και κάποιους δεύτερους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 3:49 pm

Στον πρώτο γύρο θα μπουν όλοι οι πρωταγωνιστές. Δεύτερους ζήτησα προτείνετε γιατί σε κάθε σειρά είναι άπειροι, που να μπουν όλοι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 4:23 pm

Να πω ότι έπιασα ξανά το Perro Amor μήπως και μου αρέσουν τα παρακάτω γιατί μου λένε τα καλύτερα. Για αυτό δεν χρειάζονται προτάσεις, το γνωρίζετε. Κωμωδία ή δράμα θεωρείται όμως? Μια σειρά που λέγεται "Σκύλα Αγάπη" μόνο κωμωδία θα μπορούσε να είναι αλλά και το "Γιατί διάολε?" κωμικό είναι αλλά το Por Que Diablos κωμική σειρά δεν θα το έλεγα με τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουν 19, 2011 4:27 pm

To Perro amor είναι απλά πολύ μπροστά από την εποχή του όπως και το Por que diablos. Αλλά οι Κολομβιανοί κωμωδία το έλεγαν. Είχε πολύ δράμα και μάλιστα αρρωστημένο αλλά το μαύρο χιούμορ ήταν το βασικό συστατικό του. Μαύρη κωμωδία ήταν ουσιαστικά. O Diablo κινείται προς τα εκεί αλλά είναι πολύ πιο σοβαρό, με πολύ έντονες και δραματικές κοινωνικές προεκτάσεις και δεν θα μπορούσε κανείς να το πει κωμωδία με τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Για πείτε μου λίγο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 23 από 23Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: