Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Για πείτε μου λίγο...

Πήγαινε κάτω 
+10
Mik
elina
Athina
dorinaki
Τέρψη
Eleni7
filareti
kally
MariaS
mkostas
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 7:51 pm

Ποιες σειρές έχετε δει από πέρυσι τέτοιο μήνα μέχρι φέτος; Το πα και σκατού προχτές και θα κάνουμε κάτι σαν βραβεία με σειρές όλων των χωρών.

Οι κατηγορίες θα είναι 6 ή 7. Δράματα, κωμωδίες, εποχής, νεανικές σειρές, αυτοτελών επεισοδίων, μίνι σειρές και ίσως σαπουνόπερες. Λέω ίσως γιατί αν δεν έχουμε τέτοια κατηγορία η κατηγορία με τα δράματα θα φορτώσει. Αλλά παίζει να φορτώσουν μερικά μέλη μ'αυτές που θα μπουν στις σαπουνόπερες lmao Πχ το Greys anatomy ή το A corazon abierto εγώ εκεί θα τα έβαζα χωρίς αμφιβολία sfirizi

Σειρές που έχουν δράση, σασπένς, επιστημονική φαντασία και άλλα είδη πάνε στα δράματα ή τις κωμωδίες, ανάλογα με το τι απ'τα 2 έχουν περισσότερο. Γιατί οι περισσότερες κολομβιανές και αμερικάνικες σειρές πλέον πάνε σε όλα τα είδη και είναι δύσκολο να κατηγοριοποιηθούν.

Πείτε ποιες σειρές έχετε δει (αν είναι αμέτρητες καλύτερα πείτε ποιες θέλετε να πάρουν μέρος geek), ποιοι έχουν τους πρώτους ρόλους σε αυτές τις σειρές και αναφέρετε τους ηθοποιούς που σας άρεσαν περισσότερο στους β ρόλους και τα ζευγάρια που σας άρεσαν.

Μπορείτε να συμμετέχετε όλοι εκτός απ'τη Σκυλαρέτη που είναι κακόγουστη. Άααααντε επειδή δεν είμαι φασίστας ας πει κι αυτή ooxi

Θα έχουμε 3 γύρους. Ο κάθε γύρος από μία εβδομάδα γιατί είναι περίοδος εξεταστικής. Ο πρώτος θα έχει όλες τις υποψηφιότητες. Ο δεύτερος αυτές με τις περισσότερες ψήφους και ο τρίτος τις 3. Ο πρώτος γύρος πολλαπλής επιλογής. Μπορείτε να ψηφίσετε όλες όσες σας άρεσαν ή σας κινούν το ενδιαφέρον. Ο δεύτερος πολλαπλής αλλά μπορείτε να πείτε μόνο μέχρι 3 και ο τρίτος μόνο με μία ψήφο που κανονικά θα έπρεπε να δώσετε εκεί που θα σας υποδείξω εγώ ooxi

Τέτοια polls πέρα από φάση έχουν και ενδιαφέρον, κυρίως όταν ο καθένας λέει τι ψηφίζει γιατί βλέπουμε αναλυτικότερα πράγματα για τα γούστα κάθε μέλους, ακόμα κι αυτών που δεν γράφουν πολύ ή παντού ώστε να τα ξέρουν όλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 8:27 pm

Aντε, ας ξεκινήσω εγώ που είναι λίγες...
Ολοκληρωμένα έχω δει το Queer As Folk, δραματική, το Μisfits, που είναι και τα δυο, αλλά θα το έβαζα σαν κωμωδία, και τους Στυλοβάτες Της Γης, μίνι δραματική σειρά.
Ας αρχίσω με τους Στυλοβάτες...πολύ μου άρεσε το ζευγάρι Αλιένα-Τζάκ, και ο Τζάκ (Eddie Redmayne) μου φάνηκε πολύ καλός. Η συγκεκριμένη σειρά όμως έχει πολλούς πρωταγωνιστές, και όλοι με τον τρόπο τους καλοί, οπότε δεν προτείνω κάποιον...
Στο Misfits πάλι...Οι πρωταγωνιστές είναι οι Robert Sheehan (Nathan)
Iwan Rheon (Simon )
Lauren Socha (Kelly )
Antonia Thomas (Alisha )
Nathan Stewart-Jarrett (Curtis)
Απο αυτούς εχω αδυναμία στον Nathan, ο τύπος είναι τρελάρας dunato gelio Σαν ζευγάρι καλούλι είναι το Simon-Alisha...
Και στο αγαπημένο μου...QUEER AS FOLK!
Πρωταγωνιστές (και καταπληκτικοί ηθοποιοι) οι Gale Harold και Randy Harrison.
Ζευγάρι...θέλει και ρώτημα? Brian Kinney-Justin Taylor. Ισως και το καλύτερο ζευγάρι που έχω δεί ποτέ στην Αμερικανική tv, με μοναδικούς ανταγωνιστές στην χημεία τους Duchovny-Anderson στο X Files. Η ιστορία τους αντισυμβατική, ρομαντική με τον τρόπο της, και με γλυκόπικρο τέλος...
Kαλύτεροι δεύτεροι ρόλοι η Debbie Novotny (Sharron Gless ) και ο Emmett Honeycutt (Peter Paige) Ypoklisi Οι ατάκες τους, μαζί με του Brian, δεν παιζόταν. (Αν και αν μπορούσα θα πρότεινα όλη την παρέα του Babylon, ακόμα και τον Michael... o καθένας έχει ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου...)
Τώρα έπαθα κατάθλιψη, γιατί συνειδητοποιησα οτι μόνο εγώ θα τους ψηφίσω klaps
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 8:45 pm

Dramata: la viuda de la mafia, Diablo, Dexter, breaking bad alla exw na to dw aiwnes, Capadocia, el sexo debil alla oxi oloklhro. Eida pali to mesa para tres. Alla auto einai dramedy. Pou paei?
Epoxhs: amar y temer, la pola, nhsi.
Kwmika: bing bang. Exw dei apospasmata apo to pobre rico pobre kai thn polukatoikia alla auth einai mparoufa. Kai mhn me koroidepsete alla eida arketa Chepe kai teacher.
Autotelh: Ta epeisodia tou tiempo final pou eixan Diego, Caro Gomez kai Manolo. Pianontai? Kai ena epeisodio criminal minds.
Sapounoperes: Teresa, sortilegio, cuando me enamoro, a corazon abierto, Don Juan y su bella dama
Neanika: a mano limpia, glee, el penultimo beso.

Allh stigmh tha proteinw hthopoious. Apo osa exw dei mono egw dhladh giati apo ta alla kserete eseis.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 8:51 pm

A kai arketes faseis malparida, House, todos quieren con Marilyn.

To greys anatomy apo panta sapounopera htan kai ta teleutaia xronia apo tis kakes.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 8:55 pm

Παράθεση :
Μπορείτε να συμμετέχετε όλοι εκτός απ'τη Σκυλαρέτη που είναι κακόγουστη.

tourtastamoutra

Το στηριζεις καπου συγκεκριμενα ή ετσι γενικα απο το ποσο συμφωνει το γουστο μου με το δικο σου? pppppppp

Τελος παντων,ακριβως επειδη ειναι εξεταστικη τωρα δεν προλαβαινω ετσι κι αλλιως Razz ,αλλα πες αν εννοεις σειρες που να ξεκινησαν ή προβαλλονται επισημα το διαστημα που ανεφερες ή οχι απαραιτητα.



Παράθεση :
Άααααντε επειδή δεν είμαι φασίστας

gelio Πετυχημενο βρε mpoxoxo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 8:58 pm

[quote]
filareti έγραψε:
Παράθεση :
Μπορείτε να συμμετέχετε όλοι εκτός απ'τη Σκυλαρέτη που είναι κακόγουστη.

tourtastamoutra

Το στηριζεις καπου συγκεκριμενα ή ετσι γενικα απο το ποσο συμφωνει το γουστο μου με το δικο σου? pppppppp

Τελος παντων,ακριβως επειδη ειναι εξεταστικη τωρα δεν προλαβαινω ετσι κι αλλιως Razz ,αλλα πες αν εννοεις σειρες που να ξεκινησαν ή προβαλλονται επισημα το διαστημα που ανεφερες ή οχι απαραιτητα.
Οχι, δεν εννοει σειρες που άρχισαν να προβάλλονται τοτε, το Queer As Folk είναι του 2000 σειρά και με άφησε να την βάλω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:13 pm

Όπως τα λέει η σκατού κακόγουστη Σκυλαρέτη ooxi

Εννοείται περνάνε House, X-FILES και Lost. Αλλά για X-Files θέλω βοήθεια στις υποψηφιότητες, δεν θυμάμαι ούτε έναν δεύτερο ρόλο.

Και το Tiempo final φυσικά και πιάνεται. Έχουμε δει επεισόδια κι εγώ, και η σκατού και η Μπουρδελίνα. Η Μπουρδελίνα νομίζω τα δε όλα, λύσσαξε.

Όσο για τον Chepe................. tiburon que se mueeeveeee lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:15 pm

Α και το Gossip girl... σ'αυτό και δεν ξέρω κανέναν lmao Και όλα τα τούρκικα που παίχτηκαν. ΕΚΕΙ ειδικά. Επίσης ζητάω βοήθεια από τη Δορίνα για τη Κορίνα την αγριόγατα και το Μαρία άγγελε μου ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΙΙΙΙΙΙ lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:21 pm

Σχετικα λιγες εβλεπα φετος (12!).Τις βαζω ετσι οπως μου ερχονται στο μυαλο και ΟΧΙ με σειρα προτιμησης....

1)Grey's Anatomy-Κακη σεζον,αν μπει στον διαγωνισμο θα το "μαυρισω".Σειρα που ειναι γνωστη για τα season finale της και παρολα αυτα φετος με πηρε ο υπνος.Ωρα να το τελειωσουν το πανηγυρακι....

Πρωτος ρολος: Ellen Pompeo,Patrick Dempsey,Sandra Oh....Οι 2 γυναικες πολυ καλες υποκριτικα φετος.Ειδικα η πρωτη με εξεπληξε ,μιας και ηταν για σφαλιαρες τα προηγουμενα χρονια.Ο Ντεμπσευ φετος επαιζε λες και βαριοταν

Δευτερος ρολος:Sara Ramirez,Jessica Capshaw....Η πρωτη με κουρασε οταν πηρε καποια στιγμη πρωταγωνιστικο ρολο.Ειναι καλυτερη σαν δευτερο ονομα.Η αλλη οτι και να κανει ειναι τελεια.....

Καλυτερο ζευγαρι:Το μοναδικο που επεζησε φετος.Callie-Arizona (Sara Ramirez-Jessica Capshaw)

Κακιστη σεζον παντως....

Κατηγορια: Δραμα

2)Smallvillαρα- Με αριστα το 10,βαζω 20.Φιναλε ΑΠΟΘΕΩΣΗ και σε οποια κατηγορια και να μπει,θα εχει την ψηφο μου...

Πρωτος ρολος:Tom Welling,Erica Durance.....Και οι 2 σε μια ΠΟΛΥ δυνατη σεζον.Παρα πολυ καλες ερμηνιες.Για μενα ο Τομ εκανε την καλυτερη σεζον του υποκριτικα,ενω η Ερικα το ξεραμε οτι ειναι σταθερη αξια.Ενα επιπεδο πανω φετος.Και οι 2 τους

Δευτερος ρολος:Cassidy Freeman,Justin Hurtley,Allison Mack...Μονο με την πρωτη εκοψα φλεβα.Φοβερη...Οι αλλοι 2 ,ηταν η πρωτη φορα που τους βρηκα αδιαφορους

Αγαπημενο ζευγαρι:Ε,ημαρτον!Σουπερμαν ειναι.Λοις και Κλαρκ εννοειται (Erica Durance-Tom Welling)

Κατηγορια: Sci-fi

3)Private Practice-Απο τους δημιουργους του Grey's.Εξαιρετικο πρωτο μισο.Ειδικα τα επεισοδια 4x07 μεχρι 4x10 ηταν αποθεωτικα.Πολλες σκαλες πανω απο το Grey's Anatomy φετος

Πρωτος ρολος:Kate Walsh....Η ψυχη της σειρας.Σταθερη αξια για μια ακομη φορα.Μια φορα απουσιασε και το επεισοδιο ηταν μετριο

Δευτερος ρολος:KaDee Stickland...Απιστευτη ερμηνεια για φετος.Ισως παει και για υποψηφιοτητα Emmy απο οτι ακουγεται

Αγαπημενο ζευγαρι:Δεν "καιγομαι" με κανενα ιδιαιτερα.Αν ψηφιζα το καλυτερο για φετος,θα εβαζα το Σαρλοτ-Κουπερ(KaDee Strickland-Paul Adelstein).Τραβηξανε τα μυρια οσα,αλλα στο τελος ειχαν happy end

Κατηγορια: Δραμα

4)Mentalist-Για μενα,η καλυτερη σεζον του φετος.Ειδικα το φιναλε με τον Red John ηταν το κατι αλλο και το περιμεναμε εδω και 3 χρονια

Πρωτος ρολος:Simon Baker....Εξαιρετικος.Μετα και την ερμηνεια στο φιναλε,προβλεπω υποψηφιοτητες για Emmy και Golden Globes φετος...

Δευτερος ρολος:Δεν μπορω να πω οτι ξεχωρισα καποιον.Ειναι ετσι ο χαρακτηρας της σειρας,που ολα περιστρεφονται γυρω απο τον πρωταγωνιστη

Κατηγορια: Αστυνομικο

5)Criminal Minds-Κακη σεζον.Διωξανε 2 απο το καστ,μετα τις φερανε για γκεστ και τελικα θα τις κρατησουν.Πολυ κακο για το τιποτα.Η σειρα για εμενα εχει κατρακυλισει.Εντελως εκτος κλιματος σε σχεση με αυτα που ειδαμε τις πρωτες σεζον...

Α,και δεν μ'αρεσε κανεις φετος!

Κατηγορια:Αστυνομικο

6)Fringe- Απο τον JJ Abrams (οι μυημενοι στο Lost τον ξερουν).Πολυ καλη σεζον,αν και προς το τελος μας βγαλανε τα συκωτια με τα παραλληλα συμπαντα.Το φιναλε προσωπικα δεν μου αρεσε,αν και αλλοι ξετρελαθηκαν.Αποψη μου ειναι οτι απο του χρονου η σειρα θα μπει στα μονοπατια του Λοστ και θα κουρασει....

Πρωτος ρολος:Anna Torv,Joshua Jackson...Καλη σεζον και απο τους 2

Δευτερος ρολος:John Noble...Απλα γαματος.Οι πιο πολλοι που βλεπουν Fringe,για αυτον το βλεπουνε...

Αγαπημενο ζευγαρι:Δεν θελω να σας κουρασω (και να κουραστω) με τα παραλληλα συμπαντα.Τι να σας εξηγω τωρα?Βαλτε Ολιβια-Πιτερ (Anna Torv-Joshua jackson) να τελειωνουμε....

Κατηγορια: Sci-Fi (τα μυαλα μας πονανε!)

7)Big Bang Theory- Απο τις αγαπημενες μου σειρες στην Αμερικη.Πολυ γελοιο,αν και εχει ιδιαιτερο χιουμορ.Ψιλομετρια η σεζον φετος,αλλα και παλι ειχε επεισοδια που εκανες "κοιλιακους"

Πρωτος ρολος:Jim Parsons.Τιποτα αλλο.Οσοι βλεπουν την σειρα ξερουν.Εκανε και νταμπλ φετος παιρνοντας και Εμμυ και Χρυση Σφαιρα.Ολη η σειρα ειναι ο τυπος...

Δευτερος ρολος:Simon Helberg,Kunal Nayyar.Και οι 2 εκαναν πολυ καλη σεζον

Αγαπημενο ζευγαρι:Δεν ειναι σειρα που στηριζεται σε ζευγαρια.Ωστωσο,εχει 1-2.Αντε,βαζω Χαουαρντ-Μπερναντετ

Κατηγορια: Κωμωδια

8 )Friday night lights- Εξαιρετικη σειρα.Την προτεινω σε οποιον δεν την εχει δει.Φετος,στην 5η της σεζον,εριξε αυλαια.

Πρωτος ρολος:Kyle Chandler.Για μια ακομη φορα,πολυ καλες ερμηνιες φετος

Αγαπημενο ζευγαρι:Και εδω,δεν θα ελεγα οτι τρελαινομαι με καποιο.Βαζω Eric-Tami

Κατηγορια:Δραμα

9)Doctor Who- Καλουτσικη η σεζον,αν και δεν με τρελαινει ο νεος Δοκτωρας

Πρωτος ρολος:Matt Smith...(Θελω τον David Tennant πισω)

Δευτερος ρολος:Alex Kingston,απο τις αγαπημενες μου στην σειρα.Καμια σχεση με αυτα που ειδαμε στο ER

Κατηγορια: Sci-Fi

10)Medium- Πηγε ακλαυτο τον Γεναρη και μαλιστα με παρα πολυ κακο φιναλε ως προς την καταληξη των πρωταγωνιστων.Πολυ καλη σειρα τις πρωτες 4 σεζον.Μετα κουρασε αρκετα και ηρθε το αναμενομενο "κοψιμο" απο το cbs (στις 7 σεζον σταματησε)

Πρωτος ρολος:Patricia Arquette.Καθε χρονια,ερμηνειες στο ιδιο επιπεδο.Αυτος ο χαρακτηρας ειναι ολη η σειρα.

Αγαπημενο ζευγαρι:Αλλισον-Τζο (Arquette-Weber).Το βασικο ζευγαρι της σειρας.Δυστυχως,το τελος ηταν πικρο...

Κατηγορια: Δραμα

11)Bones- Πολυ πιασαρικη σειρα ως προς αυτο που πραγματευεται.Μπορει μερικες φορες να δειχνει λιγο σκληρα πραγματα,αλλα γι αυτο την ξεχωριζω απο τις κοινες αστυνομικες.Καλη σεζον φετος,με τα νουμερα να τραβανε την ανηφορα.Σειρα που εχει το χαρακτηριστικο οτι καθε χρονο γινεται και καλυτερη.Το φιναλε παντως,ΔΕΝ μου αρεσε.Ετσι οπως εξελιχθηκαν τα πραγματα,νομιζω οτι του χρονου θα πρεπει να προετοιμαζομαστε για μια δυσκολη χρονια

Πρωτος ρολος:Emily Deschanel,David Boreanaz.Για τον δευτερο δεν θα ελεγα οτι με εντυπωσιαζει υποκριτικα.Η πρωτη ειναι πολυ καλη

Αγαπημενο ζευγαρι:Το κλασικο της σειρας.Bones-Booth.Ωστωσο,ετσι οπως κατεληξαν τα πραγματα (με την εγκυμοσυνη της πρωταγωνιστριας),δεν ξετρελαθηκα.Εκει που τρεχανε με 50 χλμ,πιασανε τα 150 χλμ σε ενα επεισοδιο.Αυτο, εκτιμω οτι θα κανει κακο στην σειρα γιατι το βρηκα πολυ προχειρο

Κατηγορια: Αστυνομικο

12)Το Νησι- Η μονη ελληνικη που εβλεπα φετος,κυριως επειδη ειχα διαβασει το βιβλιο.Πολυ καλη αρχη,μετριο στην μεση,καλο προς το τελος αλλα με κακιστο φιναλε.Παρολα αυτα,μακαρι να ξαναδουμε κατι αναλογο στην Ελλαδα (φανταστειτε τι χαλι εχουν πλεον οι σειρες μας)

Πρωτος ρολος:Μαινας και Σκαφιδα ειναι αδυναμιες και παιρνουν την ψηφο μου

Δευτερος ρολος:Ο Δημητρακης!

Αγαπημενο ζευγαρι:Ουτε εδω δεθηκα με κανενα.Αντικειμενικα τα καλυτερα ηταν Ελενη-Γιωργης και Μαρια-Κυριτσης

Κατηγορια: Πολυ αργο Δραμα lmao .Και το δακρυ σε slow motion


Edit:Τα x-files γιατι περνανε καλε?Εγω εω να τα δω σχεδον 5-6 χρονια (αν και εκανα ενα μινι μαραθωνιο μεχρι την 6 φετος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Για πείτε μου λίγο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πείτε μου λίγο...   Για πείτε μου λίγο... EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 9:28 pm

Ε αφού το είδατε φέτος πιάνεται. Και ο Diablo του 99 είναι lmao

Ε το Νησί εποχής είναι. Μόνο το τελευταίο ήταν στο σήμερα. Και η Saga που κάτι σαν το Νησί είναι εκεί πάει λογικά... Ξεκινάει απ'το 30 και φτάνει στο 2004 που γυρίστηκε.

Το Greys είσαι σίγουρη πως πάει για δράμα; lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Για πείτε μου λίγο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 23Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: