Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !

Πήγαινε κάτω 
+2
MariaS
vagvard
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 5:36 pm

Το Tiempo final βασικά τέλειωσε. Αλλά δεν πέτυχες το δεύτερο επεισόδιο πάλι; Το έκοψε; dunato gelio

Με υπότιτλους υπάρχει μόνο ένα επεισόδιο. Όλα τα άλλα είναι ανεβασμένα απλά εγώ ξεχνάω να τα δω. Είδα όσα έπαιζαν αγαπημένοι μου ηθοποιοί και όσα μου πρότειναν. Είναι εξαιρετική σειρά, παρόμοιο είδος με 10η εντολή-Κόκκινο κύκλο αλλά ακόμα καλύτερη, απλά οι αυτοτελείς όσο εξαιρετικές κι αν είναι δεν καταφέρνουν ποτέ να με κάνουν να δω ΟΛΑ τα επεισόδια.

Βασικά η τούρκικη γλώσσα εκτός από άγρια είναι και καραβλάχικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 5:38 pm

mkostas έγραψε:

Είναι εξαιρετική σειρά, παρόμοιο είδος με 10η εντολή-Κόκκινο κύκλο αλλά ακόμα καλύτερη, απλά οι αυτοτελείς όσο εξαιρετικές κι αν είναι δεν καταφέρνουν ποτέ να με κάνουν να δω ΟΛΑ τα επεισόδια.
Aν και δεν καταλαβαίνω χριστό, θα κάνω μια προσπάθεια να τα δω, γιατί μαρέσουν τέτοιου είδους. Cool
Παράθεση :

Βασικά η τούρκικη γλώσσα εκτός από άγρια είναι και καραβλάχικη.
Ολα τα κακά της μοίρας της έχει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 5:40 pm

mkostas έγραψε:


Για τη προπαγάνδα το είχα σχολιάσει κι εγώ παλιότερα. Όπως και το ότι αυτές οι σειρές ουσιαστικά είναι κατευθείαν φτιαγμένες για το εξωτερικό και ακριβώς για αυτόν τον λόγο.


Ακριβώς... Προπαγάνδα και τουρισμός.

Παράθεση :
Και όντως είναι γελοίο να δίνουμε λεφτά στη Τουρκία και να της κάνουμε
διαφήμιση. Όταν η μοναδική ελληνική σειρά που πήραν αυτοί ήταν δυσφήμιση
και τη κάνανε και remake.

Αυτό τελικά το έκοψαν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 5:42 pm

mkostas έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Τα γερμανικά μπροστά σ'αυτή είναι υπέροχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θα σε στείλουμε για εξορκισμό.Μήπως και η Μέρκελ είναι φίλη σου???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 5:45 pm

Mik έγραψε:
Το Turkey, δεν είναι τυχαίο, σαν ονομασία [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ολο ''γλου-γλου-γλου'' είναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 5:45 pm

Χωρίς να ξέρεις τη γλώσσα δεν ξέρω αν θα σ'άρεσε. Ο τίτλος τα λέει όλα. Στα ελληνικά θα το λέγαμε Αντίστροφη μέτρηση και το κάθε επεισόδιο ξεκινάει από εκεί. Σε ένα επεισόδιο μπορεί να μην περάσει πάνω από μισή ώρα για παράδειγμα και για αυτόν τον λόγο βασίζεται πάρα πολύ στους διαλόγους. Αν θες να του ρίξεις μια ματιά ξεκίνα καλύτερα με αυτό που έβαλα με τους υπότιτλους. Αν και δεν είναι από τα αγαπημένα μου, είναι απ'αυτά που μ'άρεσαν λιγότερο. Επιτέλους διαφώνησα απόλυτα σε κάτι με τη Μπουρδελίνα livan Είχα αρχίσει να ανησυχώ τελευταία dunato gelio

Ααααα, πορνοδορινάκι. Παίζει ο Κάπο σου σ'αυτό το επεισόδιο dunato gelio Και ο μπαμπάς του Antonio από τη Rosario. Μ'αρέσει αρκετά αυτός ο ηθοποιός. Μ'άρεσε πολύ στο Novia para dos και όταν ήμουνα μικρός τον έβλεπα σε μια τηλενουβέλα που είχε η ΕΡΤ. Που ήταν νομίζω η τελευταία τηλενουβέλα που έγραψε ο Gabriel Garcia Marquez.

Σιγά μην ήταν φίλη μου αυτή η φούρκα, δείξε λίγο σεβασμό tsk

Το τελευταίο που διάβασα ήταν ότι την έστειλαν πρωί. Μετά δεν έχω ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 5:54 pm

Γιατι λες πραγματα σε ανθρώπους που δεν ειναι μέσα και μετα τα χάνουν βρε βοδι? ooxi
Παιδιά απελπισία η τηλεόραση γενικά. Μα ξαναβάζουν τον Πριγκηπα του Μπελ Αιρ? Σειρά πιο παλιά απο μένα? ΕΛΕΟΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 5:57 pm

Ε θα μπει η Δορίνα και θα το δει ooxi

Η ελληνική τηλεόραση ποιοτικά τουλάχιστον έχει ξοφλήσει. Νομίζω πρέπει να το πάρουμε απόφαση. Όταν δεν είναι ικανοί να διαλέξουν καλές ξένες σειρές πως θα είναι ικανοί να φτιάξουν δικές τους;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 11:02 pm

Kαι εγω τι να κανω ρε βοδι που παιζει ο Capo?Λες και θα το δω gelio
10η εντολη και κοκκινο κυκλο βαζει 2 και 3 τα ξημερωματα ο alpha Δευτερα με Πεμπτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 11:09 pm

Βόδι είσαι εσύ που λυσάς με χαζομάρες ooxi Βασικά να μην το δεις αν είσαι πουριτανή σαν τη Πουτσίλβ dunato gelio Αυτή παίζει και να την αναγκάσω mpoxoxo Ένα επεισόδιο με υπότιτλους είναι άλλωστε.

Παρασκευές δεν βάζουν τα όρνια; Βασικά ξέρω ότι τα έχει τέτοιες ώρες αλλά ξεχνάω. Και να μη ξέχναγα δεν θα μπορούσα να δω γιατί ακόμα δεν έχω πάρει αποκωδικοποιητή lmao Το έχει αναβάλει 3 φορές μέχρι στιγμής dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» Παλιότερες σειρές
» Οι χειρότερες σειρές
» Κομμένες σειρές
» Η χώρα με τις καλύτερες σειρές!
» Ηθοποιοί που τραγουδάνε σε σειρές...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: