Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !

Πήγαινε κάτω 
+2
MariaS
vagvard
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 12:57 am

Καλά, παρακμή δεν είναι. Αλλά ούτε και για να τις φέρνουν εδώ ενώ μπορούν να φέρουν τόσες άλλες και μάλιστα από τόσες χώρες. Μου σπάνε τα νεύρα αυτά. Όπως και να παρουσιάζονται σαν τοπ αριστουργήματα γελοιότητες όπως οι Νοικοκυρές σε εμμηνόπαυση που κάνει φιλότιμες προσπάθειες να πέσει στο επίπεδο της Marimar ή το παντελώς γελοίο και παρακμιακό Uggly Betty που τη μόνη αντίστοιχη version που δεν έχει ξεπεράσει σε αθλιότητα, είναι η δική μας. Και αυτό λέει και πολλά για τη τηλεόρασή μας αλλά και το επίπεδο του ελληνικού τηλεοπτικού κοινού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 1:12 am

MariaS έγραψε:
Παράθεση :
Γιατι να μην πεθανει ο βλαμμενος με το κομπιουτερ στο κεφαλιι? klaps
lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

Δικιο εχωωωωωωω ooxi ooxi
Πφφφ και ενω ειχα οληηηηη τη θεληση του κοσμου να αρχισω το white collar
υπαρχει ενα μεγαλοοο προβλημα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Μισωωωωωωωωωωωωωωωωω τοσο πολυυυ τη Hilarie Burton No No No To ξερω ο ρολος εφταιγε αλλα ημουν πολυ παθιασμενη brucas φαν...Δεν υπαρχει χαρακτηρας που να εχω μισησει πιο πολυ απο της Peyton lol! lol!
Kαι σε συνδιασμο οτι θα εχει και ερωτικες σκηνες με τον Βommer...Θα κινδυνευσει η ακεραιοτητα της οθονης μου gelio gelio gelio gelio

Αααα και εγω την βαρεθηκα την Ugly Betty Laughing Laughing Laughing Απο ενα σημειο και μετα... Laughing Οχι ρε εμενα μου αρεσε η Μαρια η ασχημη dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 1:21 am

Βρε βλάχα η Μεξικάνα δεν είχες πει σ'άρεσε; Σ'άρεσε και το πουτανί η Ελληνίδα; livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 1:27 am

Γενικως οσα ειδα μου αρεσαν..Λιγοτερο απολα παντως το ugly betty ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 1:40 am

Xαχαχαχα, ελα ρε, η Burton δεν ηταν τοσο κακή!
Καμια σχέση με την Μπους βεβαια...
Μ'αρεσει ομως που παθιάζεσαι ρε παιδί μου, είτε αγαπάς είτε μισείε έναν χαρακτήρα!
dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 2:12 pm

Εμένα το Las Vegas (και ειδικά ο πρωταγωνιστής) μ'αρέσει,αλλά δεν έβαλε καινούρια επεισόδια.Και το Damages πρέπει να είναι καλό,δεν έχω δει ολόκληρο επεισόδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 8:55 pm

dorinaki έγραψε:
Αχχχχχχ white collar...Λατρευω τον πρωταγωνιστηηηηηηη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αλλα δεν εχω καταφερει να το δωωω Razz
Κουκλαρος ο τυπος, αλλα δυστυχώς το τυλίγει το πούρο No No
(Γιατί αν ήταν straight θα μας καθότανε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
mkostas έγραψε:

Εμένα το Las Vegas δεν μ'άρεσε. Όπως δεν μ'άρεσε
ούτε το CSI, ούτε το NCSI, ούτε το Νόμος και τάξη. Λίγο το Third watch
αλλά κι αυτό ΔΕΝ. Μόνο το Bones σώζεται αλλά ποτέ δεν θα καθόμουν να το
δω. Γιατί πολύ απλά τέτοιου είδους αστυνομικές σειρές τις θεωρώ
ξεπερασμένες και το θεωρώ εξωφρενικά γελοίο επί 20 χρόνια σε ΚΑΘΕ
επεισόδιο να βρίσκουν τον εγκληματία με τις ίδιες ακριβώς μεθόδους και
παντελώς ανούσιο να κάθεται κανείς να τα βλέπει ενώ μπορεί να προβλέψει
τη κάθε εξέλιξη.
dorinaki έγραψε:
Εεεεεεεεε λιγα για το NCIS μη χεστουμεεεεεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
NCIS είναι, όχι NCSI [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και είναι τέλειο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Πες τα Dorinaki

Το Las Vegas το είδα λίγο, αλλα είναι κομμάτι βαρετο για μένα. Το mentalist ήταν συμπαθητικό, αλλα μέχρι εκεί.
Το Bones καλό, αλλα μου θυμίζει ο πρωταγωνιστής τον πρωην, και δεν μπορώ να το δώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρέσει και το Cold Case, αλλα δεν ξέρω αν το δείχνουν ακόμα.

Γενικά, απο τέτοιου είδους, NCIS και το πολύ Cold Case.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 3:13 pm

To Cold Case είναι όντως πολύ ωραίο. Τα άλλα δεν μ'αρέσουν. Το NCκάτι πάντα το μπερδεύω dunato gelio Παίζει και στα βραβεία να το έγραψα λάθος σε κάποιες κατηγορίες lmao

O ALPHA απ'ότι είδα έκοψε το βουλγαρικό κι έβαλε Για την καρδιά ενός αγγέλου. Πάλι καλά... αν και απ'ότι βλέπω ο κόσμος προτιμάει να δει το Ezel που είναι η γελοιότητα σε όλη της το μεγαλείο αντί να δει τη καλύτερη σειρά που παίζεται αυτή τη στιγμή στη τηλεόραση και που... είναι ελληνική affraid Καλύτερη και ελληνική σπάνια πάνε μαζί lmao Φταίει βέβαια κι ότι σχεδόν κανείς δεν το πήρε χαμπάρι. Κι εγώ δε νομίζω να τη θυμάμαι dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 3:19 pm

mkostas έγραψε:
To Cold Case είναι όντως πολύ ωραίο. Τα άλλα δεν μ'αρέσουν. Το NCκάτι πάντα το μπερδεύω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Παίζει και στα βραβεία να το έγραψα λάθος σε κάποιες κατηγορίες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Tέλος πάντων, δικαιολογείται να το γραψες λάθος, αρκεί να μην το σχολιάζεις αρνητικά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τα άλλα, είναι συμπαθητικά, αν δεν έχει κάτι άλλο η τηλεοραση,αλλιώς, δεν παιζει να το κατεβάσω, (ή να το δω live όπως το NCis [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) ή έστω να αλλάξω επίτηδες το κανάλι για να το δω
Παράθεση :


O ALPHA απ'ότι είδα έκοψε το βουλγαρικό κι έβαλε Για την καρδιά ενός αγγέλου. Πάλι καλά... αν και απ'ότι βλέπω ο κόσμος προτιμάει να δει το Ezel που είναι η γελοιότητα σε όλη της το μεγαλείο αντί να δει τη καλύτερη σειρά που παίζεται αυτή τη στιγμή στη τηλεόραση και που... είναι ελληνική affraid Καλύτερη και ελληνική σπάνια πάνε μαζί [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Φταίει βέβαια κι ότι σχεδόν κανείς δεν το πήρε χαμπάρι. Κι εγώ δε νομίζω να τη θυμάμαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτό που έχουν γ@μηθεί να βάζουν Τούρκικα, ποτέ δεν το κατάλαβα. Αντί να βάλουν καμια καλή Ελληνική σειρά (οξύμωρο) σε επανάληψη, ή έστω κάποια καλύτερη Αμερικανιά, μας έχουν πήξει στους Τουρκαλάδες.
Τους προωθούμε κιόλας, κατάλαβες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !    Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 09, 2011 3:41 pm

Εγώ γενικά σειρές αυτοτελών επεισοδίων δεν πολυκατεβάζω. Ακόμα και Tiempo final ή 10η εντολή που είναι από τις καλύτερες του είδους δεν τις έχω δει ολόκληρες. Τη πρώτη γιατί δεν έχω Nova για να τη βλέπω όπως η σκατού tsk και τη δεύτερη γιατί εδώ και μερικά χρόνια έχω ξεχάσει να βλέπω σειρές στη τηλεόραση lmao Ακόμα κι όσες έβλεπα κάααποτε στην ελληνική tv τις κατέβαζα κι έκανα και ff.

Αυτό με τα τούρκικα απλά δεν παλεύεται. Πλέον έχει ξεπεράσει τα όρια. Ο ANT1 επιμένει παρόλο που κάθε φορά πέφτουν. Το Ezel πχ κάνει χαμηλότερα νούμερα από κάθε άλλη. Το χειρότερο όμως είναι με τον ALPHA. Του πατώνουν και οι δύο και όχι μόνο τις κρατάει αλλά έχει γεμίσει και το πρόγραμμά του με τούρκικες ταινίες. Μιλάμε για την απόλυτη ξεφτίλα και κατάντια ενός καναλιού που ακριβώς τη χρονιά πριν το πιάσουν στα χέρια τους η χαζοβιόλα η Μαραγκουδάκη και οι Γερμανοί είχε καταφέρει ύστερα από χρόνια προσπάθειας να είναι το κανάλι με τις καλύτερες ελληνικές σειρές.

Επιλογές υπάρχουν πολλές... μέχρι και οι Αληθινοί έρωτες στην επανάληψη κάνουν νούμερα. Θα μπορούσε ο ALPHA να βάλει παλιές σειρές του. Κάποιες από τις καλύτερές του που δεν τις έχει χιλιοπαίξει όπως το Χορεύοντας στη σιωπή. Να έβαζε Τελευταία παράσταση, Ακροβατώντας, Μείνε δίπλα μου, 10, Αχ και να ξερες... αλλά μέχρι και οι επαναλήψεις του είναι Κερατάδες και Σφηνάκια livan Για το MEGA τι να πει κανείς; Που έβαλε απέναντι απ'τα τούρκικα τη ξεπεσμένη Πολυκατοικία και το 4 που εννοείται είναι κλάσεις ανώτερο από το υπόλοιπο πρόγραμμά του αλλά είναι αδιάφορο. Αντί να ρίξει δυνατές σειρές του μπας και τελειώσει μια και καλή με την μόδα των τούρκικων, τους ανοίγει τον δρόμο. Το Ezel τσίμπησε νούμερα ακριβώς τώρα εξαιτίας της χαζομάρας του MEGA.

Ξένες σειρές πάντως θα μπορούσαν να βρουν ΑΠΕΙΡΕΣ. Δεν λέω απαραίτητα κολομβιανές ή αμερικάνικες που αρέσουν στο δικό μας το φόρουμ... εν μέρει καταλαβαίνω να μην παίρνουν τέτοιες. Το περιεχόμενό τους είναι κατάλληλο μόνο για το prime-time είτε λόγω ερωτικών σκηνών ή βίας είτε λόγω ιστοριών που δεν κάνουν για μεσημέρι-απόγευμα. Και τώρα μέσα στο κατακαλόκαιρο ο κόσμος το βράδυ θέλει κάτι που θα το βλέπει που και που. Δηλαδή όταν θα ναι μέσα, όχι κάτι δυνατό που δεν θα μπορεί να χάνει επεισόδιο. Αλλά ας ψάξουν κάπου αλλού. Ας ρίξουν μια ματιά στα ινδικά, ας φέρουν βραζιλιάνικα, ρώσικα, στην ανάγκη και μεξικάνικα ή κι αλαμπουρνέζικα dunato gelio ΑΛΛΑ ΤΟΥΚΡΙΚΑ;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Όαση στην τηλεοπτική ξηρασία του καλοκαιριού, οι ξένες σειρές !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Παλιότερες σειρές
» Οι χειρότερες σειρές
» Κομμένες σειρές
» Η χώρα με τις καλύτερες σειρές!
» Ηθοποιοί που τραγουδάνε σε σειρές...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: