Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 75

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπεραπίστευτα ΘΕΪΚΟ
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap75%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Υπερθεϊκό
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap25%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 4
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 18, 2010 11:35 pm

Ε όταν μετά τον συνδυασμό δράματος-δράσης-χιούμορ-ρομάντζου-character study και πόσων ακόμα πας στο σκέτο δράμα και μάλιστα αργό δράμα, μια σύγκριση την κάνεις Razz

Εγώ για κανέναν από τους 4 δεν έχω πρόβλημα gelio Βασικά αν δεν ήθελα με το banner να κάνω αυτό που σου είπα, θα επέλεγα άλλες φωτο. Αυτό που μ'αρέσει και στους 4 είναι πως δεν είναι πάντα στη τρίχα. Γκόμεζ-Γιέπες θα βγουν και σχεδόν άβαφτες και αχτένιστες κτλπ, Μπουγιούρης-Καρντόνα θα αφήσουν και τα γένια να σκουπίζουν το πάτωμα κτλπ. Καταλαβαίνεις τι εννοώ φαντάζομαι geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Νοε 19, 2010 12:02 am

mkostas έγραψε:
Ε όταν μετά τον συνδυασμό δράματος-δράσης-χιούμορ-ρομάντζου-character study και πόσων ακόμα πας στο σκέτο δράμα και μάλιστα αργό δράμα, μια σύγκριση την κάνεις Razz

Εγώ για κανέναν από τους 4 δεν έχω πρόβλημα gelio Βασικά αν δεν ήθελα με το banner να κάνω αυτό που σου είπα, θα επέλεγα άλλες φωτο. Αυτό που μ'αρέσει και στους 4 είναι πως δεν είναι πάντα στη τρίχα. Γκόμεζ-Γιέπες θα βγουν και σχεδόν άβαφτες και αχτένιστες κτλπ, Μπουγιούρης-Καρντόνα θα αφήσουν και τα γένια να σκουπίζουν το πάτωμα κτλπ. Καταλαβαίνεις τι εννοώ φαντάζομαι geek

Μετά τον συνδυασμό όλων αυτών ήθελα κάτι... σκέτο.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Εσύ μετά τη χήρα κύλησες στους σατανιστές-διαόλους geek
Εντάξει πέρα από την πλάκα ούτε και εγώ κατάλαβα πως κόλλησα με τη σειρά, όμως δεν είναι η μόνη τούρκικη που ξέρω... Γενικά φταίει και η κουλτούρα της πόλης, καθ' ότι εδώ στη Ροδόπη το τουρκικό το κατέχουμε... sfirizi

Καταλαβαίνω καταλαβαίνω.... ooxi
Δεν είναι σταρ, είναι ηθοποιοί.... και αλλάζουν ανάλογα με τους ρόλους που παίζουν τσαλακώνονται....
Και αυτό άλλωστε τους κάνει και αγαπητούς και ταλαντούχους....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Νοε 19, 2010 12:07 am

Ρε για χήρα-νησί είπα gelio Και διαόλους, ως και MPT. Αυτά με καθηλώνουν, το νησί όχι. Τη στιγμή που από το τελευταίο έχει κλάσεις ανώτερη ιστορία.

Επίσης διαόλους τους λέω εγώ για πλάκα και στανιστές η Δορίνα γιατί είναι χαζή. tsk

Είναι θεϊκή σειρά πάντως. Κρίμα που δεν υπάρχει και η πρώτη σειρά των Pena-Barreto, το Tiempos dificiles.

Ναι, είναι ηθοποιοί και δεν το λέω μόνο υπό αυτή την έννοια. Και άλλο επάγγελμα να έκαναν... Οι ωραίοι είναι πιο γοητευτικοί όταν είναι φυσικά ωραίοι και δεν το τονίζουν με κάθε τρόπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Νοε 19, 2010 7:37 pm

mkostas έγραψε:
Ρε για χήρα-νησί είπα gelio Και διαόλους, ως και MPT. Αυτά με καθηλώνουν, το νησί όχι. Τη στιγμή που από το τελευταίο έχει κλάσεις ανώτερη ιστορία.

Επίσης διαόλους τους λέω εγώ για πλάκα και στανιστές η Δορίνα γιατί είναι χαζή. tsk

Είναι θεϊκή σειρά πάντως. Κρίμα που δεν υπάρχει και η πρώτη σειρά των Pena-Barreto, το Tiempos dificiles.

Ναι, είναι ηθοποιοί και δεν το λέω μόνο υπό αυτή την έννοια. Και άλλο επάγγελμα να έκαναν... Οι ωραίοι είναι πιο γοητευτικοί όταν είναι φυσικά ωραίοι και δεν το τονίζουν με κάθε τρόπο.

Συνεννόηση όμως.... μηδέν μα μηδέν...
No No No No No

Επειδή σου είπα ότι νησί δεν βλέπω και ανέφερα και το τουρκικό υπέθεσα ότι μίλαγες για αυτά τα δύο...
Ούτε και εγώ βλέπω νησί γιατί με κούρασε η πλοκή του... Απλά ΒΑΡΕΘΗΚΑ αυτό το μελαγχολικό σε μια ώρα... Δηλ μετά θα είμαι για αυτοκτονία μιλάμε.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Εγώ θα τους λέω σατανιστές για να εκνευρίζεσαι!

lol!

Βασικά αυτό εννοούσα και εγώ... Ομορφιά δεν είναι η εικόνα, ή μάλλον η τέλεια εικόνα...
Είναι το να αισθάνεσαι άνετα με τον εαυτό σου.... έτσι ώστε όταν βγαίνεις να πας μέχρι το περίπτερο να πάρεις τσιγάρα να μην φτιάχνεις το μαλλί κανά δεκάωρο στον καθρέφτη... ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 20, 2010 12:45 am

Παράθεση :
Εγώ θα τους λέω σατανιστές για να εκνευρίζεσαι!

Αντιγραφεααααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 20, 2010 12:47 am

Μόνο για αυτό τη βρίζεις. Γιατί σε κορόιδευε για κάτι που σου πα δεν; sfirizi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 20, 2010 12:48 am

elina έγραψε:
mkostas έγραψε:
Η Ρία για Μπουγιούρη η Δορίνα για Καρντόνα. Η Δορίνα μάλιστα ήθελε και οι 4 στο banner να την κοιτάνε στα μάτια και όταν της είπα ότι Μπουγιούρης-Καρντόνα δεν τη κοιτάζουν ούτε στα banner ζορίστηκε αλλά δεν το παραδέχτηκε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αυτο ήταν πετυχημένο εκ μέρους σου!!!

ΑΑΑ, για τον παναγιώτη μ' αρέσουν όλες οι φωτό, δεν έχω καμιά προτίμηση.... flower

Και να λείπουν οι συγκρίσεις... μικρές ή μεγάλες... ακριβής ή μη.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Συκοφαντιεςςςςςςςςςςςς [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..Απλώς αληθοριζουννννννν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 20, 2010 12:49 am

Αν αλληθώριζαν θα σε κοίταζαν dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 20, 2010 12:53 am

mkostas έγραψε:
Αν αλληθώριζαν θα σε κοίταζαν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κάνετε λες και εσάς σας κοιτάζουν..Στην ίδια θέση είμαστε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 75   Επεισόδιο 75 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 20, 2010 2:55 am

mkostas έγραψε:
Μόνο για αυτό τη βρίζεις. Γιατί σε κορόιδευε για κάτι που σου πα δεν; sfirizi


Ήμουνα σίγουρη ότι θα της το έλεγες... Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Είσαι σαν γρια κουτσομπόλα.... βελόνα δεν αφήνεις να πέσει κάτω....
tsk tsk tsk tsk tsk tsk tsk tsk
Όχι ότι το κρύβω βέβαια όλοι ξέρουν ότι πλέον αδιαφορώ πλήρως για το εν λόγω ανήλικο πρωτόζωο.... geek

Όσο για σένα Δορινάκιον απλά απαξιώ... Σιγά μη σου ζητήσουμε και τα δικαιώματα.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 75
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 7
» Επεισόδιο 25
» Επεισόδιο 41
» Επεισόδιο 58
» Επεισόδιο 74

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: