Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν

Πήγαινε κάτω 
+3
dorinaki
elina
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Απίστευτα θεϊκό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap67%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 3
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 EmptyΤετ Οκτ 26, 2011 4:27 pm

Παράθεση :
Δεν την νοιάζουν προφανώς...
Ακριβώς. Άλλωστε πάνω απ'όλα ήθελε να εκθέσει τη Diana όσο το δυνατόν περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 EmptyΤετ Οκτ 26, 2011 9:27 pm

Athina έγραψε:
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΗ XIMENA!!!! ΚΑΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Μα πόσο φτηνή, αναξιοπρεπής, τελευταία, χωρίς επίπεδο ήταν η σκηνή που βγάζει το ρεπορτάζ της συνέντευξης στις ειδήσεις;;;;;; Στο 72 ή στο 73 ήταν, έχω χάσει και το μέτρημα με τα νεύρα που έχω! Φάνηκε ως η τελευταία κυράτσα πραγματικά. Κι εγώ έχω πάψει πλέον να πιστεύω ότι αγαπάει πραγματικά τον Camilo. Βγάζει τέτοια κακία απέναντί του. Όταν έναν άνθρωπο τον αγαπάς πραγματικά ακόμα κι αν σε χωρίσει δεν αντιδράς έτσι. Άλλο η ζήλια, ο πόνος, το να τον βρίσει... αυτά ΟΚ. Αλλά αυτή αν δεν την σταμάταγε η Clara είμαι σίγουρη ότι θα πήγαινε γραμμή να τα πει όλα στον μπαμπά της και μετά αυτό που ανέφερε στην συνέντευξη για τη Diana ότι "τα 'χει μ' έναν απ' τους υπαλλήλους της". Αυτά είναι καθαρή χολή. Το τελευταίο το είπε για να το πει και να τους εκθέσει και τους δύο. Άσχετα αν, όπως είπε κι ο Anibal, τελικά του Camilo του βγήκε σε καλό.
ΔΗΛΩΝΩ ΦΑΝ ΣΟΥ. ΤΕΛΟΣ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 EmptyΤετ Οκτ 26, 2011 10:45 pm

Ε μα... Δίκιο δεν έχω βρε Ρία; Μιλάμε για πολύ τελευταία συμπεριφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 EmptyΤετ Οκτ 26, 2011 10:47 pm

Τη Ρία δεν τη παίρνει να μιλάει. Αυτή είναι πιο κατίνα ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 4 EmptyΤετ Οκτ 26, 2011 10:49 pm

Αυτά θυμάμαι μου έλεγε ο Κώστας, και την είχα σιχαθεί, πραγματικά. Λίιιγη αξιοπρέπεια δεν έχει? Οσο μόνο, ρε παιδί.
Και ουστ, γυμνοσάλιαγκα, εγώ είμαι μια κυρία. Το λέει και το όνομα μου. to kapelo tou gianni
(Ρε λές να κάνω το nickname μου ΚυΡία? scratch )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 63 (Αφιερωμένο σε φαν Έλκιν-Κάρεν κ κυρίως Δορίνα-Ελίνα)
» Επεισόδιο 67 (Αφιερωμένο σε όλους με έμφαση σε φαν Ανίμπαλ)
» Επεισόδιο 42
» Επεισόδιο 57
» Επεισόδιο 103

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: