Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν

Πήγαινε κάτω 
+3
dorinaki
elina
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Απίστευτα θεϊκό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap67%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 3
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 24, 2010 8:59 pm

elina έγραψε:
dorinaki έγραψε:
Την Χιμένα μην την πιάνετε στο στόμα σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι σωστά γιατί μετά θα θέλει ολόκληρη δωδεκάδα σαπούνι για να το ξεπλύνουμε.... Razz

Τώρα το είδα αυτό.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Χεσου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τελικα η πουτσιλβ ανέβασε αυτην που πιπιλάει ή την πετρούλω?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 24, 2010 8:59 pm

mkostas έγραψε:
Κοίτα λατρεία που της έχεις...

Όσα edit και να κάνεις, εγώ δεν πτοούμαι. Kι επειδή έβαλες την αηδία, θα πάθεις ακόμα χειρότερα από τα χειρότερα που σκόπευα να κάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 24, 2010 9:01 pm

dorinaki έγραψε:
elina έγραψε:
dorinaki έγραψε:
Την Χιμένα μην την πιάνετε στο στόμα σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι σωστά γιατί μετά θα θέλει ολόκληρη δωδεκάδα σαπούνι για να το ξεπλύνουμε.... Razz

Τώρα το είδα αυτό.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Χεσου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τελικα η πουτσιλβ ανέβασε αυτην που πιπιλάει ή την πετρούλω?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πραγματικά ορισμένες φορές αναρωτιέμαι αν είσαι όντως τόσο πια χαζή ή το παίζεις. livan

Btw, ηλίθια, γιατί δεν μου είχες απαντήσει στο πμ που σου είχα στείλει με εκείνο το σατανικό Twisted Evil μου σχέδιο? ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 24, 2010 9:01 pm

Αυτή που πιπιλάει φυσικά. Είπαμε, δεν είναι τόσο χαμηλοτάτου ώστε να βάλει το πετρακινοειδές ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 24, 2010 9:07 pm

Poutsilv έγραψε:
dorinaki έγραψε:
elina έγραψε:
dorinaki έγραψε:
Την Χιμένα μην την πιάνετε στο στόμα σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι σωστά γιατί μετά θα θέλει ολόκληρη δωδεκάδα σαπούνι για να το ξεπλύνουμε.... Razz

Τώρα το είδα αυτό.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Χεσου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τελικα η πουτσιλβ ανέβασε αυτην που πιπιλάει ή την πετρούλω?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πραγματικά ορισμένες φορές αναρωτιέμαι αν είσαι όντως τόσο πια χαζή ή το παίζεις. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Btw, ηλίθια, γιατί δεν μου είχες απαντήσει στο πμ που σου είχα στείλει με εκείνο το σατανικό Twisted Evil μου σχέδιο? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Όχι σοβαρα δεν κατάλαβα ποια ανέβασες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ρεεεεεεεεε θα φάμε κι 2 μπαν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Νοε 28, 2010 3:01 pm

Παράθεση :
Υπό άλλες συνθήκες θα την είχε κάνει να ζητάει συγνώμη και μάλιστα χωρίς να έχει αμφιβολίες όπως άλλες.
Ναι ήταν η πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό που μια αντιπαράθεση Ντιάνα - Ανίμπαλ δεν έληξε με την Ντιάνα να ζητάει συγγνώμη.

Παράθεση :
Που νομίζω ήταν και η έκπληξη του επεισοδίου όσον αφορά τις ερμηνείες γιατί ήταν πολύ δύσκολη σκηνή.
Εγώ γενικώς είμαι ευχαριστημένη με την Μπαχαμόν. Νομίζω ότι το να παίζει καλά είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεση.

[/quote]Η Κάρεν μέχρι τώρα φορούσε παρωπίδες. Ήθελε να πιστεύει πως ο Ανίμπαλ είναι αθώος. Ήταν ο μόνος τρόπος να μπορέσει εκείνη να είναι με τον Έλκιν κανονικό ζευγάρι[quote]
Ανθρώπινο είναι που ήλπιζε ότι θα της έρθουν όλα βολικά. Τώρα που αυτό της τελείωσε, λογικά αρχίζουν τα ωραία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 2:24 pm

Παράθεση :
Νομίζω ότι το να παίζει καλά είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεση.
Το να παίζει καλά γενικώς ναι. Απλά σε πολύ έντονες σκηνές φαίνεται ότι το προσπαθεί. Αυτή εδώ της βγήκε πάρα πολύ καλή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΤετ Οκτ 26, 2011 1:55 am

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΗ XIMENA!!!! ΚΑΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Μα πόσο φτηνή, αναξιοπρεπής, τελευταία, χωρίς επίπεδο ήταν η σκηνή που βγάζει το ρεπορτάζ της συνέντευξης στις ειδήσεις;;;;;; Στο 72 ή στο 73 ήταν, έχω χάσει και το μέτρημα με τα νεύρα που έχω! Φάνηκε ως η τελευταία κυράτσα πραγματικά. Κι εγώ έχω πάψει πλέον να πιστεύω ότι αγαπάει πραγματικά τον Camilo. Βγάζει τέτοια κακία απέναντί του. Όταν έναν άνθρωπο τον αγαπάς πραγματικά ακόμα κι αν σε χωρίσει δεν αντιδράς έτσι. Άλλο η ζήλια, ο πόνος, το να τον βρίσει... αυτά ΟΚ. Αλλά αυτή αν δεν την σταμάταγε η Clara είμαι σίγουρη ότι θα πήγαινε γραμμή να τα πει όλα στον μπαμπά της και μετά αυτό που ανέφερε στην συνέντευξη για τη Diana ότι "τα 'χει μ' έναν απ' τους υπαλλήλους της". Αυτά είναι καθαρή χολή. Το τελευταίο το είπε για να το πει και να τους εκθέσει και τους δύο. Άσχετα αν, όπως είπε κι ο Anibal, τελικά του Camilo του βγήκε σε καλό.

Patrick Delmas Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Μα τι ΥΠΕΡΣΚΗΝΕΣ ήταν αυτές εκεί που βλέπει τον Camilo και τη Diana μαζί;;;;;;; Πρώτα εκείνο το βλέμμα που κυριολεκτικά σου πάγωνε το αίμα και μετά που άρχισε να κλαίει όταν η Diana έλεγε καλά πράγματα γι' αυτόν!! Πω πω!!! Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ανατρίχιασα πραγματικά!!! Κι όταν έκλαιγε πολύ τον λυπήθηκα. Όσο διεστραμένος κι αν είναι, εκεί έτσι όπως είχε κολλήσει σχεδόν τη μούρη του στην οθόνη και περίμενε με αγωνία ήταν λες και είναι μικρό παιδί που περιμένει σοκολάτα. Τα ρέστα μου, σήμερα τον λάτρεψα τον Delmas!!

Η σκηνούλα Elkin-Karen μου άρεσε πολύ. Η κακομοίρα η Karen έχει κι αυτή τα δίκια της (όχι ότι δεν υποψιαζόταν δηλαδή ποιό είναι το επάγγελμα των Montes) αλλά κι ο καημένος ο Elkinούλης... Για λύπηση ήταν. Και στην τελευταία σκηνή του 73 τα λόγια του Samuel προς τον ξάδερφο ήταν αληθινά ή μου φάνηκε; Είπε για μια στιγμή να αφήσει στην άκρη τη βλακεία του και να κάνει και κάτι σωστό; Mη μου πεις! Εύγε στον Samy γι' αυτή την σκηνή-και το λέω ειλικρινά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΤετ Οκτ 26, 2011 2:20 pm

Παράθεση :
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΗ XIMENA!!!! ΚΑΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
Η Ρία θα σε λατρέψει lmao

Παράθεση :
Μα πόσο φτηνή, αναξιοπρεπής, τελευταία, χωρίς επίπεδο ήταν η σκηνή που βγάζει το ρεπορτάζ της συνέντευξης στις ειδήσεις;;;;;; Στο 72 ή στο 73 ήταν, έχω χάσει και το μέτρημα με τα νεύρα που έχω! Φάνηκε ως η τελευταία κυράτσα πραγματικά.
Στη Κάτια (Elite) τότε που το βλέπαμε πρώτη φορά της είχε αρέσει, έλεγε πως είναι κατίνα με στυλ lmao Πραγματικά όμως απ'τη λύσσα της έκανε καρακίτρινη δημοσιογραφία. Τζάμπα τα μέσα του μπαμπά της για να κάνει σοβαρή δημοσιογραφία gelio

Παράθεση :
Κι εγώ έχω πάψει πλέον να πιστεύω ότι αγαπάει πραγματικά τον Camilo. Βγάζει τέτοια κακία απέναντί του. Όταν έναν άνθρωπο τον αγαπάς πραγματικά ακόμα κι αν σε χωρίσει δεν αντιδράς έτσι. Άλλο η ζήλια, ο πόνος, το να τον βρίσει... αυτά ΟΚ. Αλλά αυτή αν δεν την σταμάταγε η Clara είμαι σίγουρη ότι θα πήγαινε γραμμή να τα πει όλα στον μπαμπά της και μετά αυτό που ανέφερε στην συνέντευξη για τη Diana ότι "τα 'χει μ' έναν απ' τους υπαλλήλους της". Αυτά είναι καθαρή χολή.
Για μένα είναι καθαρό καπρίτσιο. Φαίνεται από τη στάση της γενικότερα. Καταρχήν αν ήταν πραγματικά ερωτευμένη πιστεύω πως θα τη πλήγωνε η απιστία του Camilo. Αυτηνής όμως ο εγωισμός της πληγώθηκε και η όλη της συμπεριφορά δείχνει πως αυτό που τη πόνεσε περισσότερο είναι ότι την αφήνει γιατί "προτιμάει" άλλη.

Παράθεση :
Το τελευταίο το είπε για να το πει και να τους εκθέσει και τους δύο.
Αυτό δεν μου φάνηκε ότι το είπε τόσο για να εκθέσει τον Camilo όσο για να τον τρομάξει και να τον αναγκάσει να απομακρυνθεί. Γιατί άλλος ο φόβος του Camilo ενώ δεν έχει ιδέα, άλλος όσο ξέρει ο Anibal ότι είναι υπάλληλος της Diana. Τους πάντες θα υποψιαστεί και ο μόνος τρόπος να μην πέσουν οι υποψίες πάνω σ'αυτόν είναι να απομακρυνθεί πραγματικά.

Παράθεση :
Μα τι ΥΠΕΡΣΚΗΝΕΣ ήταν αυτές εκεί που βλέπει τον Camilo και τη Diana μαζί;;;;;;; Πρώτα εκείνο το βλέμμα που κυριολεκτικά σου πάγωνε το αίμα και μετά που άρχισε να κλαίει όταν η Diana έλεγε καλά πράγματα γι' αυτόν!! Πω πω!!! Ανατρίχιασα πραγματικά!!! Κι όταν έκλαιγε πολύ τον λυπήθηκα. Όσο διεστραμένος κι αν είναι, εκεί έτσι όπως είχε κολλήσει σχεδόν τη μούρη του στην οθόνη και περίμενε με αγωνία ήταν λες και είναι μικρό παιδί που περιμένει σοκολάτα. Τα ρέστα μου, σήμερα τον λάτρεψα τον Delmas!!
Ήταν υπερκαταπληκτικός, πραγματικά. Η δεύτερη καλύτερη ερμηνεία του σε όλη τη σειρά για μένα. Κρίμα που σε άλλες σειρές δεν έχει τη δυνατότητα να βγάλει τις πτυχές του ταλέντου του που έβγαλε εδώ γιατί πραγματικά είναι από τους καλύτερους ηθοποιούς ever.

Τον Anibal σε κάποια φάση πας να τον λυπηθείς... εκεί που κλαίει... κι αν σκεφτείς ότι πρώτος αυτός γνώρισε τη Diana αλλά εκείνη ερωτεύτηκε τον αδερφό του κι αυτός έκανε στην άκρη σχεδόν 10 χρόνια και δεν είχε πάρει κανείς χαμπάρι ότι τη θέλει... και τώρα που έχει την ευκαιρία του, τη χάνει μέσα από τα χέρια του γιατί εκείνη ερωτεύτηκε τον σωματοφύλακα που ΑΥΤΟΣ της επέβαλε... αλλά το αξίζει. Και βασικά και στην ίδια τη σκηνή στο θυμίζει gelio Κι όχι μόνο μ'αυτά που λέει και μ'αυτό που κρατάει αλλά κυρίως μ'αυτά που βλέπει gelio gelio gelio Κάθεται και παρακολουθεί από κάμερα τους άλλους δύο επί τω έργω... και όταν πήγαν στο μπάνιο έψαχνε στις τηλεοράσεις να δει μπας κι έβαλαν κάμερες κι εκεί dunato gelio dunato gelio dunato gelio Μιλάμε για πλήρη διαστροφή gelio

Παράθεση :
Η σκηνούλα Elkin-Karen μου άρεσε πολύ. Η κακομοίρα η Karen έχει κι αυτή τα δίκια της (όχι ότι δεν υποψιαζόταν δηλαδή ποιό είναι το επάγγελμα των Montes) αλλά κι ο καημένος ο Elkinούλης... Για λύπηση ήταν. Και στην τελευταία σκηνή του 73 τα λόγια του Samuel προς τον ξάδερφο ήταν αληθινά ή μου φάνηκε; Είπε για μια στιγμή να αφήσει στην άκρη τη βλακεία του και να κάνει και κάτι σωστό; Mη μου πεις! Εύγε στον Samy γι' αυτή την σκηνή-και το λέω ειλικρινά.
Κι εμένα μου άρεσαν πολύ και οι δύο σκηνές, ειδικά Elkin-Karen. O Samuel δεν ξέρω... Ήταν ειλικρινής, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο τα λόγια του βοηθούσαν. Δεν μπορεί να λέει στον Elkin πως τη Karen δεν θα έπρεπε να τη νοιάζει το θέμα της μαφίας, ο μπαμπάς της κτλπ και ότι θα έπρεπε να την απασχολεί μόνο αυτός κι αφού δεν είναι έτσι δεν τον αγαπάει πραγματικά. Πρώτον, η Karen είναι ανήλικη. Δεύτερον, ο Elkin είναι βασικό μέλος οικογένειας μαφιόζων κι αυτό θέτει σε κίνδυνο όλον του τον περίγυρο άσχετα αν ο ίδιος είναι μαφιόζος ή όχι. Και τρίτον, έχει δώσει όλα τα δείγματα ότι κι ο ίδιος μπορεί να είναι ή έστω θα γίνει μελλοντικά... Οι γονείς της Karen από τη πλευρά τους δεν έχουν άδικο να τον θέλουν μακριά της και είναι λογικό η Karen να μη θέλει να μάθουν, ειδικά μια μέρα πριν το τελικό debate για τις εκλογές. Παρόλα αυτά όμως ο Samuel είπε αυτό που πραγματικά πίστευε χωρίς όρεξη να πικάρει τον Elkin. Αλλά τη βλακεία του την άφησε ΜΟΝΟ για μια στιγμή sfirizi sfirizi sfirizi Θα δεις στο 74 γιατί το λέω gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν   Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν - Σελίδα 3 EmptyΤετ Οκτ 26, 2011 4:18 pm

Παράθεση :
Αυτό δεν μου φάνηκε ότι το είπε τόσο για να εκθέσει τον Camilo όσο για να τον τρομάξει και να τον αναγκάσει να απομακρυνθεί. Γιατί άλλος ο φόβος του Camilo ενώ δεν έχει ιδέα, άλλος όσο ξέρει ο Anibal ότι είναι υπάλληλος της Diana.

Και τα χίλια δυό προβλήματα που μπορεί αυτό να δημιουργούσε στον Camilo με τον Anibal δεν τα σκέφτηκε; Δεν την νοιάζουν προφανώς... Γιατί μη μου πεις ότι το είπε αυτό για να τον προστατέψει.

Για Elkin-Karen, καλά σαφέστατα και δεν είναι εύκολη η σχέση τους κι έχουν πολλά να αντιμετωπίσουν κι όπως είπα και η Karen έχει τα δίκια της. Δεν είναι δηλαδή τόσο εύκολο όσο το παρουσιάζει ο Samuel αλλά έχει δίκιο σε κάτι, αν η Karen τον θέλει πραγματικά τον Elkin θα πρέπει να αγωνιστεί. Και πιστεύω ότι θα το κάνει τελικά. Εγώ σχολίασα την σκηνή περισσότερο απ' την άποψη ότι για μια φορά ο Samy φέρθηκε σαν άνθρωπος, όχι για το αν ήταν απόλυτα σωστά αυτά που είπε. Τουλάχιστον προσπάθησε να τον παρηγορήσει.

Παράθεση :
Αλλά τη βλακεία του την άφησε ΜΟΝΟ για μια στιγμή. Θα δεις στο 74 γιατί το λέω.

Καλά, το πιστεύω, δεν έχω ελπίδες ότι θα γίνει άνθρωπος ο Samuel. Μια αναλαμπή ήταν αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 73 - Αφιερωμένο σε όλους και κυρίως φαν Έλκιν-Κάρεν
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 63 (Αφιερωμένο σε φαν Έλκιν-Κάρεν κ κυρίως Δορίνα-Ελίνα)
» Επεισόδιο 67 (Αφιερωμένο σε όλους με έμφαση σε φαν Ανίμπαλ)
» Επεισόδιο 42
» Επεισόδιο 57
» Επεισόδιο 103

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: