Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 48

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_lcap50%Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_lcap25%Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_lcap25%Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 4
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 15, 2010 10:33 pm

Τα ερωτικά των Ανίμπαλ – Καμίλο – Ντιάνα δεν είναι η πρώτη μου επιλογή στο σίριαλ και, καθώς το επεισόδιο ασχολήθηκε κυρίως με αυτά, θα το ψήφιζα σχετικά καλό αλλά θα το ψηφίσω πολύ καλό για την σκηνή ανάμεσα στον Έλκιν και την Κάρεν.
Ο Ανίμπαλ βομβάρδισε την Ντιάνα με ατάκες και περνούσε με χαρακτηριστική άνεση από το ένα στιλ φλερτ στο άλλο. Πρώτα έπαιζε τον ερωτευμένο έφηβο που ντρέπεται κιόλας, μετά τον συνειδητοποιημένο άντρα που μια γυναίκα θα του αλλάξει τη ζωή και μετά της έλεγε να ενώσουν τις μοναξιές τους για χάρη της οικογένειάς τους. Ισχυρό οχυρό η Ντιάνα δεν έπεσε με τίποτα από όλα αυτά και πιστεύω ότι αυτό οφείλεται ίσως και στην σκέψη ότι πρόκειται για τον αδερφό του άντρα της αλλά κυρίως οφείλεται στο ότι πολύ απλά είναι ερωτευμένη με άλλον. Πραγματικά αναρωτιέμαι πώς θα αντιδράσει ο Ανίμπαλ όταν το μάθει αυτό.
Ο διάλογος Ντιάνα – Τζένι ήταν πολύ ενδιαφέρων έτσι που η Τζένι ανέλαβε τον ρόλο του Dr Love: αμέσως κατάλαβε ότι υπάρχει τρίτο πρόσωπο, ότι η Ντιάνα τον σκέφτεται αυτόν τον άλλον άντρα, ότι η οικογένειά της μόνο με τον Ανίμπαλ θα δεχτεί δεύτερο γάμο γι' αυτήν. Επίσης χάρηκα πάρα πολύ που βρέθηκε κάποιος (και αυτός ο κάποιος ήταν η Τζένι, για φαντάσου...) που αποκάλυψε στην Ντιάνα ότι ο Ανίμπαλ, προφανώς σίγουρος ότι θα την καταφέρει, δηλώνει δεξιά και αριστερά ότι είναι γυναίκα του και ελπίζω αυτό να ήταν αρκετό για να μπουν ψύλλοι στ' αυτιά της Ντιάνα.
Ως προς τη Τζένι καθεαυτή πάντως φαινόταν να παλινδρομεί ανάμεσα σε αυτά που πραγματικά νιώθει και σε αυτά που έχει πείσει τον εαυτό της ότι πρέπει να νιώθει. Θέλει αγάπη και όχι λεφτά αλλά κατά τα άλλα πιστεύει ότι μια σχέση μπορεί να στηριχθεί στην ευγνωμοσύνη, όπως στην ευγνωμοσύνη που χρωστάει αυτή στον Αμπέλ για όλα τα πράγματα που της έχει χαρίσει (μεταξύ αυτών και τις σιλικόνες). Κι αυτός ο παπάρας ο Καμπέτο πώς την άδειασε έτσι, κι ότι έγραφα σε προηγούμενο σχολιασμό ότι ειδικά την Τζένι δεν θέλω να απογοητεύσει tsk .
Από τον διάλογο Ανίμπαλ – Καμίλο φάνηκε πλέον πεντακάθαρα η σειρά προτεραιοτήτων στο μυαλό του Ανίμπαλ: πρώτα η δουλειά και μετά οι γυναίκες – και τι κατόρθωμα αλήθεια που δουλεύει τόσο πετυχημένα την Ντιάνα ώστε κατάφερε να την έχει να προσπαθεί να αποδείξει την αθωότητά του! Σκέτη απογοήτευση τα αδέρφια Μόντες.
Μου άρεσε πολύ ο Ροντρίγκεζ (; ) στο πώς απέδωσε το ξέσπασμα ζήλειας του Καμίλο: πώς ξεκίνησε από πετυχημένες ειρωνικές ατάκες, έχασε τον έλεγχο (καλά τα 'χει χάσει ο Καμίλο αυτό είναι σίγουρο) και κατέληξε να κουτουλάει το τηλέφωνο.
Εννοείται πως βρήκα ανέντιμο αυτό που έκανε ο Έλκιν στην Βερόνικα και επί της ουσίας απέδειξε ότι έχει απόλυτο δίκιο αυτή που μαφιόζο τζούνιορ τον ανέβαζε μαφιόζο τζούνιορ τον κατέβαζε. Το προσπερνώ, όμως, γιατί η σκηνή που ακολούθησε ήταν τέλεια!!! Ήταν τόσο όμορφα δεμένα όλα: η εμφανέστατη αμηχανία του Έλκιν που τριβόταν στον τοίχο, που μάζευε τις μπάλες λέγοντας ότι δεν το έκανε αυτός, που (Κορυφαίο Νο1) είπε στην Κάρεν ότι να μωρε ήρθε να τη βρει επειδή το είπε ο διευθυντής, το προτεταμένο μουτράκι της Κάρεν, η απίστευτα εύστοχη ατάκα της πως δεν καταλαβαίνει γιατί επιμένει να είναι τόσο σκληρός όταν στη πραγματικότητα είναι τόσο τρυφερός, τα φιλιά και τέλος (Κορυφαίο Νο2) τα χαμόγελα και η φυσικότητα με την οποία ξαναφιλήθηκαν: χωρίς καπρίτσια, ρόλους και εξυπνάδες αυτήν την φορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 15, 2010 11:50 pm

Τιτανοελάχιστο ζώον ψόφησες? Δεν είπα πρώτα να βάλεις το επεισόδιο και μετά???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 16, 2010 10:50 am

Παράθεση:
Μ'άρεσε πάρα πολύ η σκηνή Καμίλο-Ανίμπαλ. Πάντα μ'αρέσουν αυτοί οι 2 μαζί. Έχουν φοβερή χημεία και πολύ καλούς διαλόγους. Η "σχέση" που υπάρχει ανάμεσά τους είναι πάρα πολύ καλογραμμένη. Πάντως δεν κατάλαβα γιατί του είπε ότι τον απάτησε με φίλο και όχι με... εχθρό; Θα έχουν οι 2 τους ακόμα καλύτερες σκηνές πάντως. Φιλικές και μη. Ξέρετε ότι ένα από τα πουλερικά είχε πει σε κάποια φάση ότι ο Ντέλμας μάλλον γούσταρε τον Ροντρίγκεζ;

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Nα δω τί άλλο θα βρεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 16, 2010 1:12 pm

mkostas έγραψε:
Ο Καμπέτο του δείχνει εμπιστοσύνη, μιλάει αρκετά ανοιχτά. Μέσα απ'αυτή τη σκηνή έδειξε και τι χαρακτήρα έχει. Δεν συμφωνεί με την σχέση Ανίμπαλ-Ντιάνα, δεν τους θέλει μαζί. Αλλά αφού το θέλει η οικογένεια, το δέχεται όπως δέχεται κάθε τι που θέλει. Αλλά ας μην τα ρίχνουμε όλα στην οικογένεια. Στο ότι ο Καμπέτο είναι συνεργός σε όλα όσα συμβαίνουν σίγουρα φταίει πολύ η αγάπη του για εκείνους, η ανάγκη του να αποδείξει πως αξίζει, η ικανοποίηση να πετυχαίνουν τους στόχους τους χάρη σε εκείνον και γενικότερα όλα του τα κόμπλεξ τα οποία ο Ανίμπαλ ξέρει πως να τα χρησιμοποιήσει για να τον χειραγωγήσει. Φταίει όμως ότι κι αυτός, εφόσον έχει μπλέξει, είναι διατεθειμένος να δεχτεί και τη σχέση αυτή αλλά και να κάνει πράγματα ακόμα χειρότερα προκειμένου να μην πληρώσει όσα έκανε. Ενώ δείχνει να νοιάζεται υπερβολικά πολύ για όλα τα λεφτά που έχουν κερδίσει. Κατά βάθος είναι κι αυτός φιλόδοξος, απλά η φιλοδοξία του δεν ξεπερνά τα όρια όπως στην περίπτωση των αδερφών του.
Νομίζω ότι οι αντιρρήσεις του Καμπέτο είναι αληθινές και όχι για τα προσχήματα, όπως είναι της Ινές. Το πρόβλημα είναι ότι είναι τόσο φοβισμένος και αδρανής ως άνθρωπος ώστε, πέρα από το να τις εκφράζει, δεν κάνει τίποτε άλλο.
Συμφωνώ βέβαια ότι δεν φταίει μόνο η οικογένεια. Γενικά ο Καμπέτο είναι δημιούργημα της μάνας του αλλά δεν παύει να είναι ένας άνθρωπος με αυτόνομη σκέψη και δράση και έχει ενδιαφέρον να δει κανείς πώς χειρίζεται τον τρόπο που του συμπεριφέρεται η οικογένειά του. Αναγνωρίζει, δηλαδή, ότι η Ινές τον παραγκωνίζει και τον υποτιμά και καταδεικνύει στον Ανίμπαλ τα λάθη που πάει να κάνει λόγω της υπερβολικής φιλοδοξίας του στη δουλειά και της εμμονής του με την Ντιάνα αλλά ως εκεί. Είναι και αυτά σημαντικά αλλά δεν παύουν να είναι ημίμετρα. Αν θέλει να αλλάξουν τα δεδομένα στη ζωή του πρέπει να κάνει κάτι δραστικό, να κάνει την επανάστασή του και η Τζένι του χρειάζεται για να το πετύχει αυτό.

mkostas έγραψε:
Και πάνω που πάει να πει στη Κάρεν τι έπαθε για χάρη της, την βρίσκει να φιλάει τον Έλκιν dunato gelio
Εκεί πραγματικά η Βερόνικα που φάνηκε βασιλικότερη του βασιλέως πρέπει να αισθάνθηκε πολύ χάλια.

mkostas έγραψε:
Ξέρετε ότι ένα από τα πουλερικά είχε πει σε κάποια φάση ότι ο Ντέλμας μάλλον γούσταρε τον Ροντρίγκεζ; sfirizi
Δηλαδή;; Καταρχήν ποια είναι τα πουλερικά; Και τι είναι γνωστό για την προσωπική ζωή του Ντελμας; Μην σφυρίζεις αδιάφορα..!

mkostas έγραψε:
Δεν μπορώ να διαλέξω πιο αντρικό δίδυμο της σειράς έχει καλύτερη χημεία. Έλκιν Ανίμπαλ; Ανίμπαλ Καμίλο; Έλκιν Καμίλο; Ανίμπαλ Καμπέτο; Ανίμπαλ Αμπέλ; Έλκιν Σάμυ; Μάλλον το τελευταίο.
Όλα είναι εκπληκτικά αλλά το πιο ιντριγκαδόρικο είναι για μένα είναι το Καμίλο – Ανίμπαλ. Σε αυτήν την σχέση υπάρχει ένα υπόβαθρο και μια υφέρπουσα απειλή που ο Ανίμπαλ δεν τα γνωρίζει και τα οποία καταπιέζουν πάρα πολύ τον Καμίλο. Πρέπει να είναι κόλαση γι' αυτόν το να υποδύεται τον έμπιστο του Ανίμπαλ, ο οποίος δολοφόνησε τον Άλβαρο, έριξε στα τάρταρα την αδερφή του και περικυκλώνει την Ντιάνα. Ήδη έφτασε στο τσακ να τον πυροβολήσει και να τον χτυπήσει και είναι να απορείς πόσο ακόμα θα αντέξει. Ο δε Ανίμπαλ φαίνεται να απελευθερώνεται συνεχώς μπροστά στον Καμίλο και να του αποκαλύπτει το πραγματικό και πιο σκοτεινό του πρόσωπο.
Επίσης οι δυο ηθοποιοί είναι πολύ καλοί. Είναι σοβαροί και επιβλητικοί – είναι δύο άντρες πάνω στο ίδιο πάλκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 7:20 pm

Άλλο ένα υπερτέλειο επεισόδιο Ypoklisi

Η "ερωτική εξομολόγηση" του Anibal στη Diana, χουνέρι στη Veronica, φιλί Elkin-Karen, υπέροχη συζήτηση Diana-Yeni... Πραγματικά πλέον όλα τα επεισόδια είναι σε άλλο επίπεδο Ypoklisi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 26, 2011 12:39 am

Μ' αρέσει πάρα πολύ η σχέση που δημιουργείται μεταξύ Diana-Yeni. Τι γέλιο εκεί που της λέει ο Abel λέει άμα θα φύγω θα πρέπει να του δώσω τα σιλικονάτα βυζιά και τον κώλο γιατί αυτός τα 'φτιαξε χαχαχαχαχα gelio Νομίζω η σχέση αυτή μ' ενδιαφέρει περισσότερο απ' τις ερωτικές ιστορίες. Κι επίσης νομίζω ότι η Yeni τείνει-μαζί με την Clara-να γίνει ο αγαπημένος μου χαρακτήρας.

Η συμπεριφορά του Elkin είναι απαράδεκτη. Ειλικρινά δεν τον αντέχω. Κι όταν κάνει κάτι τέτοια δεν μπορώ να δω με το ίδιο "καλό" μάτι και την σχέση με την Karen.

Eπίσης... μ' αρέσει η χημεία Anibal-Diana. Να τολμήσω να πω ότι μάλλον μ' αρέσει και περισσότερο απ' αυτή Camilo-Diana; Δεν είμαι ακόμα σίγουρη αλλά μάλλον προς τα εκεί τείνω.

Υ.Γ.: Στο προηγούμενο επεισόδιο θέλω να σχολιάσω την απαράδεκτη συμπεριφορά του Cabeto προς την Yeni. Δηλαδή φάγαμε καλά-καλά την τηγανίτα κύριος και τώρα που σε είδα που σε ξέρω; Ντροπή του. Πολύ ανθρωπάκι μας προκύπτει ο κυρ Cabeto.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 26, 2011 9:36 am

Παράθεση :
Τι γέλιο εκεί που της λέει ο Abel λέει άμα θα φύγω θα πρέπει να του δώσω τα σιλικονάτα βυζιά και τον κώλο γιατί αυτός τα 'φτιαξε χαχαχαχαχα
dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Η σχέση Diana-Yeni είναι γενικά πολύ ωραία και ενδιαφέρουσα. Και βασικά υπό μία έννοια έχει και περισσότερο χώρο από τις ερωτικές ιστορίες gelio Η Yeni εμένα μ'αρέσει περισσότερο από τη Clara. Η Clara βέβαια είναι πιο "της διπλανής πόρτας" παρά τις ιδιαιτερότητές της αλλά η Yeni έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον και μ'αρέσει περισσότερο και το storyline της.

Παράθεση :
Η συμπεριφορά του Elkin είναι απαράδεκτη. Ειλικρινά δεν τον αντέχω. Κι όταν κάνει κάτι τέτοια δεν μπορώ να δω με το ίδιο "καλό" μάτι και την σχέση με την Karen.
Εμένα εδώ για κάποιο λόγο με εκνεύρισε περισσότερο η Veronica. Όχι ότι ήταν σωστή η απάντηση του Elkin βέβαια. Αλλά στη συγκεκριμένη φάση είναι "λογική". Πέρα απ'το ότι είναι πιεσμένος από παντού, αντιλήφθηκε ότι μαλάκωσε και είναι ευάλωτος. Οπότε "έπρεπε" να επανέλθει δριμύτερος.

Παράθεση :
Eπίσης... μ' αρέσει η χημεία Anibal-Diana. Να τολμήσω να πω ότι μάλλον μ' αρέσει και περισσότερο απ' αυτή Camilo-Diana; Δεν είμαι ακόμα σίγουρη αλλά μάλλον προς τα εκεί τείνω.

Εμένα και οι δυο χημείες μ'αρέσουν... Αλλά δεν μπορώ να τις συγκρίνω γιατί τις χειρίζονται τελείως διαφορετικά μέσα στη σειρά. Δεν ξέρω πως θα ήταν αν είχε με τον Anibal τις σκηνές που έχει με τον Camilo και με τον Camilo τις σκηνές που έχει με τον Anibal. Και ούτε μπορώ και να το φανταστώ. Σαν σχέση πάντως, σεναριακά, έχει μεγαλύτερη ένταση αυτή με τον Anibal. Κυρίως αργότερα.

Παράθεση :
Υ.Γ.: Στο προηγούμενο επεισόδιο θέλω να σχολιάσω την απαράδεκτη συμπεριφορά του Cabeto προς την Yeni. Δηλαδή φάγαμε καλά-καλά την τηγανίτα κύριος και τώρα που σε είδα που σε ξέρω; Ντροπή του. Πολύ ανθρωπάκι μας προκύπτει ο κυρ Cabeto.
O Cabeto χάρηκε γιατί για πρώτη φορά έχει, ή έστω νομίζει πως έχει, κάποιον του χεριού του. Ενώ με την οικογένειά του συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο. Και για την ώρα συμπεριφέρεται στη Yeni περίπου όπως η Ines σε αυτόν, ξεσπάει πάνω της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 26, 2011 7:42 pm

Με την Clara εγώ περιμένω να ασχοληθούμε λίγο περισσότερο με την προσωπικότητά της. Μέχρι τώρα μόνο στη DPJ τη βλέπουμε και να τσακώνεται με τον Camilo για τη Diana. Θέλω λίγο να δούμε τη ζωή της, το παιδί της, για ποιό λόγο είναι ανύπαντρη μητέρα, τι περιμένει απ' την σχέση της με το Lamberto (όσο αντιπαθής κι αν μου είναι). Γενικά να δούμε και κάτι άλλο πέρα απ' την αστυνομικό.

Παράθεση :
Πέρα απ'το ότι είναι πιεσμένος από παντού, αντιλήφθηκε ότι μαλάκωσε και είναι ευάλωτος. Οπότε "έπρεπε" να επανέλθει δριμύτερος.

Εντάξει το καταλαβαίνω αυτό αλλά εγώ γενικά αυτές τις συμπεριφορές "είμαι καλύτερος απ' όλους και πρέπει όλοι να χορεύετε στο ρυθμό μου" δεν τις μπορώ. Ποτέ και σε καμία σειρά. Με βγάζουν απ' τα ρούχα μου.

Παράθεση :
Και για την ώρα συμπεριφέρεται στη Yeni περίπου όπως η Ines σε αυτόν, ξεσπάει πάνω της.

Ναι κι αυτό δείχνει κομπλεξισμό και μικρότητα. Στην ουσία κάνει αυτό που δε θέλει να του κάνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 26, 2011 9:38 pm

Από το 57 και μετά αρχίζει σιγά σιγά να δείχνει περισσότερα πράγματα για τη Clara. Focus όμως θα υπάρξει όταν το storyline της θα παίξει ρόλο στη κεντρική υπόθεση. Ο λόγος που ως τώρα την έχει δείξει ελάχιστα σαν Clara και τη βλέπουμε ουσιαστικά μέσα από τον Camilo και τη δουλειά της, είναι αυτός. Ότι παίζει ρόλο στη κεντρική υπόθεση μόνο σαν ντετέκτιβ και φίλη του Camilo. Ενώ για τη Yeni πχ με το καλημέρα σας μας είπαν περισσότερα πράγματα γιατί εκτός από φίλη της Diana, είναι παντρεμένη με τον Abel, το ζευγάρι του Cabeto, το "αντίπαλο δέος" της Ines κτλπ κτλπ.

Ο Elkin αυτή τη συμπεριφορά τη "κληρονόμησε" από τον Anibal και κυρίως από τον Octavio, με τον οποίο είχε ακόμα καλύτερη σχέση. Σιγά σιγά αλλάζει όμως και μ'αρέσει ο τρόπος. Ούτε αλλάζει αργά και βασανιστικά αλλά ούτε γρήγορα κι απότομα. Βλέπεις τη διαδικασία αυτή επεισόδιο με το επεισόδιο.

Ο Cabeto, ναι, έχει πολλά κόμπλεξ. Αλλά δεν με εκνευρίζει όσο ο Humberto πχ. Ίσως γιατί ο Cabeto είναι πρώτος ρόλος οπότε βλέπουμε από που προέρχονται όλα αυτά και κάποιοι τον συγχωρούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 48   Επεισόδιο 48 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 26, 2011 10:09 pm

Καλά αντιπαθητικότερος χαρακτήρας απ' το Lambert δεν νομίζω να υπάρχει. Είναι εκτός συναγωνισμού ο τύπος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 48
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 7
» Επεισόδιο 25
» Επεισόδιο 41
» Επεισόδιο 58
» Επεισόδιο 74

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: