Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 9:55 am

Χαλαρα ρε. Δεν εχω οπτικες ινες εδω. Το πολυ μεχρι 200kb φτανει οποτε παιζει να περιμενεις Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 9:56 am

σε κανα 10λεπτο θα μου χει κατεβει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 9:58 am

Σε 18 λεπτα γραφει εμενα τωρα. Αλλα θα δειξει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 10:01 am

ενα θα σου πω για να καταλαβεις ποιοτητα υπνου, ειδα το george clooney στον υπνο μου!Επαιζε λεει στη πρεμιερα του Καστλ και ηταν ο πρωην αντρας της Μπεκετ που ηρθε για να στηριξει τη Μπεκετ που χαθηκε ο μελλοντικος συζηγος αχαχαχαχαχα

και ολοι ηταν χαλια και κλαιγανε και η Μαρθα ηταν στη κοσμαρα της dunato gelio dunato gelio dunato gelio

την Αλεξις δεν την ειδα (μεχρι και το υποσυνειδητο αρνειται) dunato gelio dunato gelio dunato gelio

μετα ο george μπηκε στη κρεββατοκαμαρα και ξαπλωσε με τη Μπεκετ και ριχναμε ολοι παναγιες γιατι φασωνοντουσαν στο κρεββατι και ημασταν ολοι WTF αχαχχαχαχαχαχαχα

ουτε εναν υπνο της προκοπης δεν μπορω να παρω αυτη η σειρα θα με συγχισει και εκει! dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 10:04 am

Μαλακα εσυ δεν πας καλα. Σε πειραζει η πολυ τηλεοραση μαλλον. Παντρευτηκε τωρα και ο Κλουνει και εχει πεσει σπαμ απο τα μεσα οποτε κουρκουτιανε τελειως ο εγκεφαλος σου αχαχαχαχαχαχαχα

Ηταν και η πρεμιερα τωρα (απιστευτο μου φαινεται που κατεβαζω καινουργιο επεισοδιο, ανυποφορο το hiatus φετος).


Παντως απο εμενα που βλεπω μονο για την σχολη και τους βαθμους καλυτερα εισαι. Ειδα χθες ή προχθες οτι ενας καθηγητης με περασε, χαρηκα, αλλα μετα αλλαξε γνωμη και με εκοψε με 4 dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 10:05 am

Eleni7 έγραψε:
Μαλακα εσυ δεν πας καλα. Σε πειραζει η πολυ τηλεοραση μαλλον. Παντρευτηκε τωρα και ο Κλουνει και εχει πεσει σπαμ απο τα μεσα οποτε κουρκουτιανε τελειως ο εγκεφαλος σου αχαχαχαχαχαχαχα

Ηταν και η πρεμιερα τωρα (απιστευτο μου φαινεται που κατεβαζω καινουργιο επεισοδιο, ανυποφορο το hiatus φετος).


Παντως απο εμενα που βλεπω μονο για την σχολη και τους βαθμους καλυτερα εισαι. Ειδα χθε ή προχθες οτι ενας καθηγητης με περασε, χαρηκα, αλλα μετα αλλαξε γνωμη και με εκοψε με 4 dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

εχω δει και γω τετοια klaps klaps

ή να δινω εξετασεις και ενα λεπτο πριν παραδωσουμε τα χαρτια να συνειδητοποιω οτι δεν εχω διαβασει το μαθημα dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 10:06 am

btw μου κατενηκε εμενα οποτε πες μου οταν εισαι ετοιμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 10:07 am

Παράθεση :
ή να δινω εξετασεις και ενα λεπτο πριν παραδωσουμε τα χαρτια να συνειδητοποιω οτι δεν εχω διαβασει το μαθημα

Καλα αυτο μαλλον βασιζεται στην πραγματικοτητα dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Σε 5 λεπτα λεει εμενα. Αν θες ξεκινα, θα σε προλαβω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 10:10 am

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

οχι κλαιν περιμενωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Cool Cool Cool Cool


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katroulina στις Τρι Σεπ 30, 2014 10:11 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 5 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 10:11 am

Εχω και την μανα μου τωρα πανω απο το κεφαλι μου που θελει να ζημωσει ψωμι αχαχαχαχαχαχα

Ε ρε τι τραβαω dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 28Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» Season 6 Premiere - The Red Woman
» House md season 7 premiere-Now What?
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: