Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 1:46 pm

Παράθεση :
εγω εχω αλλη απορια...πλεον ο Καστλ θα μπορεσει να ξαναπιει καφε με μοσχοκαρυδο (σοβαρα τωρα; ) μπροστα στην Κειτ η θα του ριχνει το look

Καλα να τον κανει!Στα καφεδιστικα την απατησε!Μολις η Μπεκετ ειδε οτι πριν απο αυτη ειχε και αλλη καφεσυνηθεια ειδες πως γυαλισε το ματι; dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 1:47 pm

Παράθεση :
αχαχαχαχα πλακα κανεις δεν τ ακουσααααα αυτο ωχ την αμοιρη! (εγω θα δοκιμαζα παντως)

Σοβαρα δεν το καταλαβες;!Ακουγεται λιγο εκει που κοιταζει τον Ρικ που παει να της φτιαξει πρωινο και μετα καλυπτει την ομιλια η μουσικη (τι εκανε παλι ο Ντανκαν ρε; ).Βαλτο να το δεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 1:48 pm

Παράθεση :
εγω εχω αλλη απορια...πλεον ο Καστλ θα μπορεσει να ξαναπιει καφε με μοσχοκαρυδο (σοβαρα τωρα; Laughing) μπροστα στην Κειτ η θα του ριχνει το look Laughing

ποιο αυτο λες?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

“Please don’t tell me after four years you don’t actually know the look”

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

btw ασχετο αλλα αυτο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειναι μακρα το καλυτερο μαλλι τις σε ολες τις σεζον.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 1:49 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
αχαχαχαχα πλακα κανεις δεν τ ακουσααααα αυτο ωχ την αμοιρη! (εγω θα δοκιμαζα παντως)

Σοβαρα δεν το καταλαβες;!Ακουγεται λιγο εκει που κοιταζει τον Ρικ που παει να της φτιαξει πρωινο και μετα καλυπτει την ομιλια η μουσικη (τι εκανε παλι ο Ντανκαν ρε; ).Βαλτο να το δεις!

καλε θα κανω rewatch τωρα αφου το ειδα σαν τη κυνηγημενη χθες λεμεεεεεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 1:50 pm

Αφου δεν της παει τοσο το ξανθο ρε.Και στο 510 ηταν ακομη πιο ανοιχτο.Γιατι κανει βλακειες;Με καστανο δεν συγκρινεται καν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 1:51 pm

το πανε ρε στη παραγωγη, το μαλλι της Μπεκετ αντιπροσωπευει και την αλλαγη της συναισθηματικα...του χρονου θα το κανει στυλ αλα Μπφιλιου/Ζουγανελη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 1:59 pm

xezoulina έγραψε:
το πανε ρε στη παραγωγη, το μαλλι της Μπεκετ αντιπροσωπευει και την αλλαγη της συναισθηματικα...του χρονου θα το κανει στυλ αλα Μπφιλιου/Ζουγανελη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τωρα μαλιστα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 2:00 pm

Και στην 7η θα τα βαψει ροζ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 2:01 pm

μπα...στην 7η θα ναι κουρουπα για να παει ασορτι με το μπεμπε.. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 2:05 pm

xezoulina έγραψε:


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Εδω παντως αγρια την λες Laughing (Το οτι η μανα μου εχει ολοιδιο δολοφονικο (What a Face) βλεμμα πρεπει να με ανησυχει; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Οχι τιποτα αλλο αλλα οταν θυμωνω μου εχουν πει πως ειμαι ιδια η μανα μου οποτε....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.])

Πλεον η μπεκετουλα εχει μαλακωσει αισθητα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.](Α ρε ρικακο δουλειες που κανεις...ηρωας! Laughing)

Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Εμενα μου αρεσαν και εδω τα μαλλια της...και στο χρωμα και στο κουρεμα (της αναδεικνυαν πολυ καλα τα ζυγωματικα)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την felia στις Τετ Ιαν 09, 2013 2:07 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: