Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:23 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Ειδα το επεισοδιο με τον αγαπητο Τζερι. Το περιμενα καλυτερο να σας πω την αληθεια. Απο την μια ειχε πολυ δραμα απο την αλλη δεν μπορω να πω πως με εξεπληξε κατι παρολα ταυτα ηταν ενα αρκετα καλο επεισοδιο. Ισως το δευτερο καλυτερο αυτης της σεζον μετα την πρεμιερα.

Καλα το οτι θα τους ξεφευγε ηταν δεδομενο Laughing

Κοιτα,εμεις εδω ειχαμε κανει σωστη μαντεψια απο τον Αυγουστο.Αν δεν το καταλαβαιναμε και δεν το διατυμπανιζαμε (μαλακια δικια μου κυριως,και που το καταλαβα επρεπε να το βουλωσω),η εκπληξη απο την αποκαλυψη θα εδινε πολλους ποντους στο επεισοδιο.Ηταν πολυ καλη ανατροπη γι αυτους που δεν το ειχαν καταλαβει.Αν δεν μας διαβαζες και δεν ετρωγες σποιλερ ειμαι σιγουρη οτι θα σου αρεσε πολυ περισσοτερο

Μα εδω ειναι το θεμα...εμενα δεν με χαλανε τα σποιλερ κουκλιτσα Laughing Απλα δεν μου αρεσε αυτη τη φορα ο ηθοποιος που επαιζε τον Τζερι και απο την αρχη φαινοταν πως θα ξεφυγει ασχετα υποθεσης.

Ουτε ο ηθοποιος που επαιζε τον Εσπο μου αρεσε αυτη τη φορα.

Κατι μου ελειπε...επισης δεν μου αρεσε ο τροπος που πυροβολουσε η Μπεκετ στην γεφυρα Laughing

Μου αρεσε ομως πολυ η Γκειτς κατα περιεργο τροπο γιατι αυτη συνηθως δεν μου αρεσει Laughing

καλα ο Τζερι δεν σου αρεσε?????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ναι ρε γαμωτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:25 pm

Παράθεση :
Μα εδω ειναι το θεμα...εμενα δεν με χαλανε τα σποιλερ κουκλιτσα

Το ξερω οτι δεν σε χαλανε αλλα ολο το επεισοδιο ηταν αυτη η ανατροπη,πως να το κανουμε;Οι πιο πολλοι δεν τον θυμοντουσαν τον τυπο και ηταν σε φαση WTF?!

Εμενα μου αρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ο ηθοποιος αυτος.Και στις 2 σκηνες που επαιξε ηταν πολυ καλος.Ειδικα στην πρωτη στο κελι ηταν ΚΟΡΥΦΗ.Εγραφε στο κουτελο "ψυχακιας".Στην τελευταια σκηνη ηταν λιγοτερο καλος αλλα το θεμα ηταν οτι ο ιδιος ο ρολος "υποκρινοταν" στο τελος.Ηθελε να εχουμε αυτη την καταληξη που ειχαμε.


Παράθεση :
Κατι μου ελειπε...επισης δεν μου αρεσε ο τροπος που πυροβολουσε η Μπεκετ στην γεφυρα

Μα δεν ηταν η Μπεκετ,ηταν ο αλλος της εαυτος Laughing

Παράθεση :
Μου αρεσε ομως πολυ η Γκειτς κατα περιεργο τροπο γιατι αυτη συνηθως δεν μου αρεσει

Αληθεια;!Εμενα μου αρεσει παρα πολυ!Πιο πολυ απο τον πρωην καπταιν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:27 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Μα εδω ειναι το θεμα...εμενα δεν με χαλανε τα σποιλερ κουκλιτσα

Το ξερω οτι δεν σε χαλανε αλλα ολο το επεισοδιο ηταν αυτη η ανατροπη,πως να το κανουμε;Οι πιο πολλοι δεν τον θυμοντουσαν τον τυπο και ηταν σε φαση WTF?!


Σοβαρα μιλας τωρα; Shocked

Υπαρχουν ατομα που τον ξεχασαν; Εδω παει το WTF!

Παράθεση :
Εμενα μου αρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ο ηθοποιος αυτος.Και στις 2 σκηνες που επαιξε ηταν πολυ καλος.Ειδικα στην πρωτη στο κελι ηταν ΚΟΡΥΦΗ.Εγραφε στο κουτελο "ψυχακιας".Στην τελευταια σκηνη ηταν λιγοτερο καλος αλλα το θεμα ηταν οτι ο ιδιος ο ρολος "υποκρινοταν" στο τελος.Ηθελε να εχουμε αυτη την καταληξη που ειχαμε.

Εμενα υποκριτικα δεν μου αρεσε ειδικα στην πρωτη σκηνη. Δεν ξερω, δεν με επειθε.

Παράθεση :

Παράθεση :
Κατι μου ελειπε...επισης δεν μου αρεσε ο τροπος που πυροβολουσε η Μπεκετ στην γεφυρα

Μα δεν ηταν η Μπεκετ,ηταν ο αλλος της εαυτος Laughing

Παράθεση :
Μου αρεσε ομως πολυ η Γκειτς κατα περιεργο τροπο γιατι αυτη συνηθως δεν μου αρεσει

Αληθεια;!Εμενα μου αρεσει παρα πολυ!Πιο πολυ απο τον πρωην καπταιν!

Με τιποτα! Ο Μοντγκομερι ηταν αλλη φαση! Τον προτιμουσα πολυ περισσοτερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:29 pm

Παράθεση :
Σοβαρα μιλας τωρα;

Υπαρχουν ατομα που τον ξεχασαν; Εδω παει το WTF!

Σαφεστατα και υπαρχουν!Να σου θυμησω οτι εμεις μπορει να ειδαμε την σειρα την ανοιξη που μας περασε και να τα ειχαμε ολα προσφατα στο μυαλο μας,ομως αλλοι ειχαν δει το 3x06 2 χρονια πριν.Που να τον θυμουνται ρε;Ειδικα αν δεν τους τραβανε και ιδιαιτερα οι serial killers.Ααααανετα τον ξεχασανε τελειως πολλα ατομα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:32 pm

Παράθεση :
Με τιποτα! Ο Μοντγκομερι ηταν αλλη φαση! Τον προτιμουσα πολυ περισσοτερο!

Εγω προτιμαω την Γκειτς επειδη δεν παει με τα νερα τους.Ειναι πιο αυστηρη και εχουν πολυ πλακα οι σχεσεις της με ολους εκει μεσα.Ειδικα με τους Καστλ,Ραιαν ενω μου αρεσει παρα πολυ και η σχεση που παει να δημιουργηθει με την Μπεκετ.Ειναι δυναμικη σχεση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:53 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Σοβαρα μιλας τωρα;

Υπαρχουν ατομα που τον ξεχασαν; Εδω παει το WTF!

Σαφεστατα και υπαρχουν!Να σου θυμησω οτι εμεις μπορει να ειδαμε την σειρα την ανοιξη που μας περασε και να τα ειχαμε ολα προσφατα στο μυαλο μας,ομως αλλοι ειχαν δει το 3x06 2 χρονια πριν.Που να τον θυμουνται ρε;Ειδικα αν δεν τους τραβανε και ιδιαιτερα οι serial killers.Ααααανετα τον ξεχασανε τελειως πολλα ατομα!

Ελα ρε συ...ο 3ΧΚ ειναι αλλη φαση! Οποτε και να τον εχεις δει δεν ξεχνιεται [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

(Μα ειναι δυνατον σε αστυνομικη σειρα να ξεχνας τους ψυχακηδες κατα συρροη δολοφονους; Ιεροσυλιααα!)

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Με τιποτα! Ο Μοντγκομερι ηταν αλλη φαση! Τον προτιμουσα πολυ περισσοτερο!

Εγω προτιμαω την Γκειτς επειδη δεν παει με τα νερα τους.Ειναι πιο αυστηρη και εχουν πολυ πλακα οι σχεσεις της με ολους εκει μεσα.Ειδικα με τους Καστλ,Ραιαν ενω μου αρεσει παρα πολυ και η σχεση που παει να δημιουργηθει με την Μπεκετ.Ειναι δυναμικη σχεση


Εμενα μου αρεσε πιο πολυ η σχεση που ειχαν με τον Μονγκομερι. Ειχε πιο πολυ βαθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 10:05 pm

Παράθεση :
Ελα ρε συ...ο 3ΧΚ ειναι αλλη φαση! Οποτε και να τον εχεις δει δεν ξεχνιεται

(Μα ειναι δυνατον σε αστυνομικη σειρα να ξεχνας τους ψυχακηδες κατα συρροη δολοφονους; Ιεροσυλιααα!)

Βρε αααανετα σε λεω!Καταρχας το 80% μπορει να βλεπει αστυνομικη σειρα αλλα την βλεπει 100% για το ζευγαρι.Δεν δινει τοσο βαρος στις υποθεσεις.Δεν κραταει πραγματα.Λογικο πολλοι να μην το υποψιαστηκαν.Και αν δεν υπηρχε πχ το tumblr που πεταξε ενας την ιδεα και την ειδαν πολλα ατομα,το ποσοστο που θα εμενε μαλακας θα ηταν πολυ μεγαλυτερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 10:11 pm

Παράθεση :
Εμενα μου αρεσε πιο πολυ η σχεση που ειχαν με τον Μονγκομερι. Ειχε πιο πολυ βαθος.

Ξερεις ποτε θα ειχε μεγαλυτερο βαθος;Αν μετα απο αυτα που μαθαμε στο 3x24 εν τελει ο καπταιν ζουσε.Θα ηταν ενδιαφερον πως θα του φεροντουσαν μετα.Η Μπεκετ περισσοτερο τον συγχωρεσε επειδη ουσιαστικα το πηγαινε για αποπειρα "αυτοκτονιας" με την επιλογη του να μεινει πισω.Αν ζουσε σιγουρα θα ηταν πολυ διαφορετικα τα πραγματα και για την Κειτ και για τους υπολοιπους.Θυμησου ποσο προδωμενοι ενιωσαν Ραιαν,Εσπο οταν εμαθαν οτι αυτος ειναι ο 3ος μπατσος.Ετσι ναι,ισως να τον προτιμουσα σε σχεση με την Γκειτς.Θα ειχε πολυ ενδιαφερον το πραγμα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Δευ Νοε 19, 2012 10:12 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 10:11 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Ελα ρε συ...ο 3ΧΚ ειναι αλλη φαση! Οποτε και να τον εχεις δει δεν ξεχνιεται

(Μα ειναι δυνατον σε αστυνομικη σειρα να ξεχνας τους ψυχακηδες κατα συρροη δολοφονους; Ιεροσυλιααα!)

Βρε αααανετα σε λεω!Καταρχας το 80% μπορει να βλεπει αστυνομικη σειρα αλλα την βλεπει 100% για το ζευγαρι.Δεν δινει τοσο βαρος στις υποθεσεις.Δεν κραταει πραγματα.Λογικο πολλοι να μην το υποψιαστηκαν.Και αν δεν υπηρχε πχ το tumblr που πεταξε ενας την ιδεα και την ειδαν πολλα ατομα,το ποσοστο που θα εμενε μαλακας θα ηταν πολυ μεγαλυτερο!

Τι να πω, βεβαια σε αυτο με τις υποθεσεις δεν φταιει μονο ο κοσμος. Ειδικα φετος ο σεναριογραφος τις εχει τσακισει τις υποθεσεις Laughing

Τωρα θα μου πεις ξερει το κοινο του και καλο ειναι που ξερει που απευθυνεται και δινει βαρυτητα στο ζευγαρι αλλα απο υποθεσεις...μμμμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 10:13 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Εμενα μου αρεσε πιο πολυ η σχεση που ειχαν με τον Μονγκομερι. Ειχε πιο πολυ βαθος.

Ξερεις ποτε θα ειχε μεγαλυτερο βαθος;Αν μετα απο αυτα που μαθαμε στο 3x24 εν τελει ο καπταιν ζουσε.Θα ηταν ενδιαφερον πως θα του φεροντουσαν μετα.Η Μπεκετ περισσοτερο τον συγχωρεσε επειδη ουσιαστικα το πηγαινε για αποπειρα "αυτοκτονιας" με την επιλογη του να μεινει πισω.Αν ζουσε σιγουρα θα ηταν πολυ διαφορετικα τα πραγματα και για την Κειτ και για τους υπολοιπους.Θυμησου ποσο προδωμενοι ενιωσαν Ραιαν,Εσπο οταν εμαθαν οτι αυτος ειναι ο 3ος μπατσος.Ετσι ναι,ισως να τον προτιμουσα σε σχεση με την Γκειτς.Θα ειχε πολυ ενδιαφερον το πραγμα.

δεν διαφωνω. Απλα με τον Μοντγκομερι πριν μαθουν την αληθεια ειχαν αλλη σχεση. Ηταν ιδιαιτερο το δεσιμο. Η γκειτς καλα κανει και τους ειχε βαλει τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι αλλα ο Μοντγκομερι μου λειπει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 78 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: