Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 6:14 pm

Η Στανα αποψε (αυριο) θα τουιταρει σε συγχρονισμο με την δυτικη ακτη.Αρα στις 8 το πρωι της Τριτης ωρα Ελλαδος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 7:55 pm

δεν νομιζω να φοραει το καπελο γιατι φορουσε και διαφορετικα ρουχα στις εικονες και απο το τιτλο του επεισοδιου νομιζω οτι ο,τι θα δουμε θα διαδραματιζεται μεσα σε λιγε ωρες οποτε θα φορανε την ιδια ενδυμασια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 8:06 pm

Ειδα το επεισοδιο με τον αγαπητο Τζερι. Το περιμενα καλυτερο να σας πω την αληθεια. Απο την μια ειχε πολυ δραμα απο την αλλη δεν μπορω να πω πως με εξεπληξε κατι παρολα ταυτα ηταν ενα αρκετα καλο επεισοδιο. Ισως το δευτερο καλυτερο αυτης της σεζον μετα την πρεμιερα.

Καλα το οτι θα τους ξεφευγε ηταν δεδομενο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 8:15 pm

ε καλα αμα δεν ειχε μελοδραμα τωρα ρε μαλακα ποτε θα χε? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 8:19 pm

felia έγραψε:
Ειδα το επεισοδιο με τον αγαπητο Τζερι. Το περιμενα καλυτερο να σας πω την αληθεια. Απο την μια ειχε πολυ δραμα απο την αλλη δεν μπορω να πω πως με εξεπληξε κατι παρολα ταυτα ηταν ενα αρκετα καλο επεισοδιο. Ισως το δευτερο καλυτερο αυτης της σεζον μετα την πρεμιερα.

Καλα το οτι θα τους ξεφευγε ηταν δεδομενο Laughing

Κοιτα,εμεις εδω ειχαμε κανει σωστη μαντεψια απο τον Αυγουστο.Αν δεν το καταλαβαιναμε και δεν το διατυμπανιζαμε (μαλακια δικια μου κυριως,και που το καταλαβα επρεπε να το βουλωσω),η εκπληξη απο την αποκαλυψη θα εδινε πολλους ποντους στο επεισοδιο.Ηταν πολυ καλη ανατροπη γι αυτους που δεν το ειχαν καταλαβει.Αν δεν μας διαβαζες και δεν ετρωγες σποιλερ ειμαι σιγουρη οτι θα σου αρεσε πολυ περισσοτερο


Παράθεση :
δεν νομιζω να φοραει το καπελο γιατι φορουσε και διαφορετικα ρουχα στις εικονες και απο το τιτλο του επεισοδιου νομιζω οτι ο,τι θα δουμε θα διαδραματιζεται μεσα σε λιγε ωρες οποτε θα φορανε την ιδια ενδυμασια....

Περιεργο επειδη σε εκεινες τις φωτο ειχαν εξωτερικο γυρισμα μερα-μεσημερι.Αλλα εχεις δικιο,ολα θα διαδραματιζονται σε ενα βραδυ.Οποτε παιζει εκεινες οι φωτο να ηταν απο αλλο επεισοδιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 8:24 pm

Παράθεση :
Περιεργο επειδη σε εκεινες τις φωτο ειχαν
εξωτερικο γυρισμα μερα-μεσημερι.Αλλα εχεις δικιο,ολα θα διαδραματιζονται
σε ενα βραδυ.Οποτε παιζει εκεινες οι φωτο να ηταν απο αλλο επεισοδιο

_________________

καλα αυτο δεν λεει κατι ολα αλλαζουν με το φωτισμο και στο 4χ19 μερα κανανε τα γυρισματα αλλα ειχαν βαλει ειδικο φωτισμο για βραδυ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 8:29 pm

Απλα δεν ταιριαζανε καθολου και τα ρουχα (+μακιγιαζ Στανας) φιλε.Τεσπα.Θα δουμε.

Θα το δεις αποψε εσυ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:16 pm

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Ειδα το επεισοδιο με τον αγαπητο Τζερι. Το περιμενα καλυτερο να σας πω την αληθεια. Απο την μια ειχε πολυ δραμα απο την αλλη δεν μπορω να πω πως με εξεπληξε κατι παρολα ταυτα ηταν ενα αρκετα καλο επεισοδιο. Ισως το δευτερο καλυτερο αυτης της σεζον μετα την πρεμιερα.

Καλα το οτι θα τους ξεφευγε ηταν δεδομενο Laughing

Κοιτα,εμεις εδω ειχαμε κανει σωστη μαντεψια απο τον Αυγουστο.Αν δεν το καταλαβαιναμε και δεν το διατυμπανιζαμε (μαλακια δικια μου κυριως,και που το καταλαβα επρεπε να το βουλωσω),η εκπληξη απο την αποκαλυψη θα εδινε πολλους ποντους στο επεισοδιο.Ηταν πολυ καλη ανατροπη γι αυτους που δεν το ειχαν καταλαβει.Αν δεν μας διαβαζες και δεν ετρωγες σποιλερ ειμαι σιγουρη οτι θα σου αρεσε πολυ περισσοτερο

Μα εδω ειναι το θεμα...εμενα δεν με χαλανε τα σποιλερ κουκλιτσα Laughing Απλα δεν μου αρεσε αυτη τη φορα ο ηθοποιος που επαιζε τον Τζερι και απο την αρχη φαινοταν πως θα ξεφυγει ασχετα υποθεσης.

Ουτε ο ηθοποιος που επαιζε τον Εσπο μου αρεσε αυτη τη φορα.

Κατι μου ελειπε...επισης δεν μου αρεσε ο τροπος που πυροβολουσε η Μπεκετ στην γεφυρα Laughing

Μου αρεσε ομως πολυ η Γκειτς κατα περιεργο τροπο γιατι αυτη συνηθως δεν μου αρεσει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:20 pm

Eleni7 έγραψε:
Απλα δεν ταιριαζανε καθολου και τα ρουχα (+μακιγιαζ Στανας) φιλε.Τεσπα.Θα δουμε.

Θα το δεις αποψε εσυ;

δεν νομιζω γιατι ειμαι ψιλοαρρωστη κι αν συνεχισω το ξενυχτι για 3η μερα σερι θα ψοφισω στο τελος.. Laughing

παιζει να κοιμηθω νωρις και να το δω πουρνο πουρνο (δηλαδη κατα τις 8-9..οψομεθα..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 9:22 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Ειδα το επεισοδιο με τον αγαπητο Τζερι. Το περιμενα καλυτερο να σας πω την αληθεια. Απο την μια ειχε πολυ δραμα απο την αλλη δεν μπορω να πω πως με εξεπληξε κατι παρολα ταυτα ηταν ενα αρκετα καλο επεισοδιο. Ισως το δευτερο καλυτερο αυτης της σεζον μετα την πρεμιερα.

Καλα το οτι θα τους ξεφευγε ηταν δεδομενο Laughing

Κοιτα,εμεις εδω ειχαμε κανει σωστη μαντεψια απο τον Αυγουστο.Αν δεν το καταλαβαιναμε και δεν το διατυμπανιζαμε (μαλακια δικια μου κυριως,και που το καταλαβα επρεπε να το βουλωσω),η εκπληξη απο την αποκαλυψη θα εδινε πολλους ποντους στο επεισοδιο.Ηταν πολυ καλη ανατροπη γι αυτους που δεν το ειχαν καταλαβει.Αν δεν μας διαβαζες και δεν ετρωγες σποιλερ ειμαι σιγουρη οτι θα σου αρεσε πολυ περισσοτερο

Μα εδω ειναι το θεμα...εμενα δεν με χαλανε τα σποιλερ κουκλιτσα Laughing Απλα δεν μου αρεσε αυτη τη φορα ο ηθοποιος που επαιζε τον Τζερι και απο την αρχη φαινοταν πως θα ξεφυγει ασχετα υποθεσης.

Ουτε ο ηθοποιος που επαιζε τον Εσπο μου αρεσε αυτη τη φορα.

Κατι μου ελειπε...επισης δεν μου αρεσε ο τροπος που πυροβολουσε η Μπεκετ στην γεφυρα Laughing

Μου αρεσε ομως πολυ η Γκειτς κατα περιεργο τροπο γιατι αυτη συνηθως δεν μου αρεσει Laughing

καλα ο Τζερι δεν σου αρεσε?????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 77 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: