Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 2:15 pm

Eleni7 έγραψε:
Τελικα οντως ξεχναω μαλακα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλυτερα που δεν πηγες για δασκαλα (αν και θα φοιτουσαμε παρεα στα Γιαννενα).Αυτη την δημιουργικοτητα δεν μπορεις να την βγαλεις στην Σχολη σου;Πρεπε σωνει και καλα να ειναι στις τεχνες;Εκμεταλλευσου το ετσι βρε!

δημιουργικοτητα που? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

στο κωδικα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γιατι η μονη δημιουργικοτητα στο τομεα μου ειναι πως θα βελτιστοποιησεις ενα κωδικα ουτως ωστε να τρεχει ο αλγοριθμος πιο γρηγορα....

μιλαμε για τρομερη φαντασια ,τι να σου πω, χρησιμοποιεις καθαρα το δεξι μερος του εγκεφαλου σου αλλιως δεν βγαινει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν εχουμε ΚΑΝ ενα κυκλο με γραφικες τεχνες, κατι ρε παιδι μου....ειναι ολα συνδεδεμενα ειτε με ασφαλεια στο διαδικτιο,ειτε με οικονομικα,ειτε με μαθηματικα ,ειτε με θεωρητικη πληροφορικη,ειτε με βασεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 2:32 pm

Mπήκες που μπήκες ΑΣΟΕΕ, έπρεπε να έρθεις τουλάχιστον Μάρκετινγκ.. Είναι το πιο δημιουργικό τμήμα της σχολής αδιαμφισβήτητα... Laughing
Παρ' ότι γάμα τα, κι εγώ το μετάνιωσα που δεν δήλωσα νομική πρώτη (ενώ την έπιανα bang head ).. Γιατί να καταλαβαίνουμε εκ των υστέρων τις λάθος επιλογές στον προσανατολισμό μας? No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 2:33 pm

Α εγω ειμαι της αποψης οτι ακομη και στις θετικες επιστημες χρειαζεται δημιουργικοτητα και φαντασια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 2:48 pm

Silv έγραψε:
Mπήκες που μπήκες ΑΣΟΕΕ, έπρεπε να έρθεις τουλάχιστον Μάρκετινγκ.. Είναι το πιο δημιουργικό τμήμα της σχολής αδιαμφισβήτητα... Laughing
Παρ' ότι γάμα τα, κι εγώ το μετάνιωσα που δεν δήλωσα νομική πρώτη (ενώ την έπιανα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ).. Γιατί να καταλαβαίνουμε εκ των υστέρων τις λάθος επιλογές στον προσανατολισμό μας? No

ρε δεν μπορεις να φανταστεις ΠΟΣΟ δικιο εχεις...το χω σκεφτει απειρες φορες το μαρκετινγκ...θα μου πηγαινε το πιστευω.....

πφφφφ τι να πεις ρε φιλε,ετσι οπως τα καναμε γαμα τα...

@Ελενη δεν διαφωνω παντου θελει δημιουργικοτητα και μερακι αλλα δεν μπορεις να συγκρινεις το ειδος της δημιουργικοτητας που απαιτει η συγγραφη ας πουμε ενος σεναριου με τις ελευθεριες που σου προσφερει μια λυση μιας μαθηματικης ασκησης..καταλαβαινεις τι εννοω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 2:52 pm

Το καταλαβαινω επειδη εγω το βλεπω απο την αλλη σκοπια.Βαριεμαι οτι εχει να κανει με τις τεχνες και τα φαν φικ σε αντιθεση με εσενα, αλλα χρησιμοποιω δημιουργικοτητα στον τομεα μου και μου αρεσει


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Παρ Σεπ 28, 2012 3:00 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 2:58 pm

δεν πειραζει μωρο μου ο κινηματογραφος ειναι η χρυση μας τομη,για τα υπολοιπα εχω τη σιχαμενη να υστεριαζουμε μαζι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 3:01 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ξερεις οτι και η χρυση τομη ειναι μαθηματικος ορος,ετσι;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και συνδεει τεχνη με μαθηματικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 3:02 pm

Eleni7 έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ξερεις οτι και η χρυση τομη ειναι μαθηματικος ορος,ετσι;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και συνδεει τεχνη με μαθηματικα!

εσυ τι λες βρε μαλακα να μην το ξερω????? Laughing Ειπαμε βαριεμαι τη μελετη δεν ειμαι και φορρεστ γκαμπ! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 3:05 pm

Δεν ειναι φοβερο;!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 3:41 pm

γεαπ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: