Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 10:42 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
σε ενα τεταρτο...αλλα μαντεψε...

δεν προλαβαινα ρε μαλακα να βγαλω την υλη σε 3 μερες (ποσο μαλλον οταν τη μιση ειχα hangover και ημουν σε castle-οεκσταση)

ελεγα να παω να δωσω αλλα τελικα το μετανιωσα...εχει πολλες ασκησεις το συγκεκριμενο μαθημα και γω ξερω να λυνω το 1/2 της μεθοδολογιας οποτε δεν ειχε νοημα...


Εγω παντα παω να δωσω,εστω και μισοδιαβασμενη να ειμαι.Ποτε δεν ξερεις.Ασε που βλεπεις και τι πεφτει γενικοτερα.Εχω παει πχ σε μαθημα για να παρω τα θεματα και μετα φευγω.

Γενικα παντως υλη σε 3 μερες δεν βγαινει ποτε.Ακομη και ευκολο να ειναι το μαθημα.Πρεπει να το εχεις βγαλει απο πριν (πχ καλοκαιρι) και αυτες τις 3 μερες να το κανεις επαναληψη.

Αρα σεξεταστικη τελος; Laughing

το χω ξαναδωσει το συγκεκριμενο ξερω τι πεφτει οποτε δεν εχει νοημα...επισης ΟΛΑ ΕΙΝΙΑ ΠΙΘΑΝΑ...ξερεις ποσα μαθηματα εχω περασει με λιγοτερο απο 3 μερες διαβασμα? Laughing

Με μια μερα διαβασμα? Laughing

Με καθολου επισης? Laughing

και ηταν και παλουκια...ευτυχως το μονο καλο ειναι οτι τα πιανω σχετικα γρηγορα απλα εγω εχω το προβλημα του οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να διαβασω πλεον....η ανελεητη βαρεμαρα μου και η ελλειψη συγκεντρωσης φταινε που δεν εχω τελειωσει τη σχολη αλλιως θα μουν κομπλε τωρα....α και το οτι δεν μου αρεσει το αντικειμενο...ολα τελεια δηλαδη.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 10:48 am

Παράθεση :
α και το οτι δεν μου αρεσει το αντικειμενο...

Ενω εμενα που μου αρεσει το δικο μου προκοψα!
Ελα ρε;Ποσο χαλια ειναι;Εμενα μου φαινεται πολυ ενδιαφερουσα η Σχολη σου!


Παράθεση :

ξερεις ποσα μαθηματα εχω περασει με λιγοτερο απο 3 μερες διαβασμα?
Με μια μερα διαβασμα?

Με καθολου επισης?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ενταξει,σε ζηλευω.Εδω ακομη και στα "ευκολα" μαθηματα, αν δεν εχεις παρακολουθησει λιγο στο εξαμηνο και αν δεν εχει διαβασει πανω απο βδομαδα ουτε 3 δεν γραφεις



Παράθεση :
η ανελεητη βαρεμαρα μου και η ελλειψη συγκεντρωσης φταινε που δεν εχω τελειωσει τη σχολη αλλιως θα μουν κομπλε τωρα

Ρε συ δεν μπορεις να συγκεντρωθεις ουτε στον ενα μηνα της εξεταστικης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 12:22 pm

xezoulina έγραψε:


το χω ξαναδωσει το συγκεκριμενο ξερω τι πεφτει οποτε δεν εχει νοημα...επισης ΟΛΑ ΕΙΝΙΑ ΠΙΘΑΝΑ...ξερεις ποσα μαθηματα εχω περασει με λιγοτερο απο 3 μερες διαβασμα? Laughing

Με μια μερα διαβασμα? Laughing

Με καθολου επισης? Laughing

+++++++++++

ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ωραία, τώρα που τέλειωσες το καφεδάκι που λέγαμε, δεν ξεχνώ εγώ.. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 1:31 pm

Το αλλο προμο που λεγαμε.Τελικα ειναι του ABC

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 1:41 pm

δεν ειπα οτι ειναι τοσο ασχημο το αντικειμενο απλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει,αλλοι το βρισκουν τρομερα ενδιαφερον,εγω πληττω.... Laughing

αλλα νταξει δεν ειμαι και αντιπροσωπευτικο παραδειγμα γενικα βαριεμαι πολυ ευκολα εκτος κι αν μιλαμε για τεχνες οποτε εκει αυτι,ματι,κεφαλι γαριδα.. Laughing

@Ελενα μπειμπι διαλεξε μερα μεσα στη βδομαδα λεμεεεεεεεεε (εκτος απο πεμπτη και μετα γιατι θα φυγω μοναχοοοοοοοοοοο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 1:47 pm

Παράθεση :

Ρε συ δεν μπορεις να συγκεντρωθεις ουτε στον ενα μηνα της εξεταστικης;


με τπτ ομως... Laughing

χρονια τωρα.. Laughing

βασικα απ το σχολειο εχω να διαβασω σωστα και μεθοδικα...εκει βασικα δεν εκανα τπτ αλλο μονο διαβαζα αλλα ειχα τους καθηγητες που με στρωνανε αλλιως σκατουλες θα πηγαινα....γενικα ενω ειμαι ξυπνια (να μη το παινευτω Laughing ) δεν ειμαι το ακαδημαικο παιδι (ισως γι αυτο να σιχαινομαι την Αλεξις απ τα εσωψυχα μουυυυυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) που θα κατσει να βγαλει προγραμμα και να το τηρησει κλπ κλπ

ανεξαρτητως σχολης κλπ το διαβασμα το ΛΑΤΡΕΥΩ....αλλα αν δεν με εξηταρει το θεμα/αντικειμενο nope..

ελα ρε μαλακα μ αρεσει που σου κανει εντυπωσει εντωμεταξυ τοοοοοσες μερες που εχω εξεταστικη και ειμια 24/7 εδω μεσα δεν σου κανε εντυπωση? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 1:52 pm

xezoulina έγραψε:

@Ελενα μπειμπι διαλεξε μερα μεσα στη βδομαδα λεμεεεεεεεεε (εκτος απο πεμπτη και μετα γιατι θα φυγω μοναχοοοοοοοοοοο)

Okk, θα σου πω σύντομα.. Cool

xezoulina έγραψε:
δεν ειμαι το ακαδημαικο παιδι (ισως γι αυτο να σιχαινομαι την Αλεξις απ τα εσωψυχα μουυυυυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) που θα κατσει να βγαλει προγραμμα και να το τηρησει κλπ κλπ

Εγώ ως φοιτήτρια στις εξεταστικές ΠΑΝΤΑ έβγαζα πρόγραμμα.. Και ΠΟΤΕ των ποτών δεν κατάφερνα να το τηρήσω.. Ποτέ όμως.. No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 1:53 pm

Καλε και γω ημουν εδω μεσα 24/7 αλλα συγκεντρωνομουν και στο διαβασμα κιολλας!Ολα μπορεις να τα κανεις αν εχεις οργανωση!(αλλα απο οτι καταλαβα εσυ δεν εχεις Laughing )


Επρεπε ρε να βρεις μια Σχολη που θα γουσταρεις πολυ το αντικειμενο της.Αυτη που εισαι τωρα ειναι παρα πολυ καλη Σχολη (εγω φυσικα δεν θα την δηλωνα πρωτη επιλογη επειδη το αντικειμενο που επελεξα μου αρεσει παρα πολυ),αλλα πρεπει να σου αρεσει πολυ για να ασχοληθεις πιο ενεργα.Δεν μπορουσες να δηλωσεις κατι αλλο;Ή επρεπε μετα να πας εκτος Αθηνων και δεν ηθελες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 2:04 pm

ρε Ελενη μαν ποοοοοοοοοοοοοσες φορες εχω μιλησει για το πονο μου εδω μεσαα???????? Laughing

η μονη μου αρρωστια,τρελα και ψυχασθενεια ειναι το σχεδιο,το γραψιμο κι ο κινηματογραφος...και δεν μιλαω σαν μορφη διασκεδασης,μιλαω σαν μορφη ασχολιας επαγγελματικα απλα εχω τρελα ρε παιδι μου...ελα βρες μου δουλεια στην ελλαδα αν ασχολιομουν αποκλειστικα με τη κ@υλα μου.. Laughing

οι υπολογιστες ηταν παντα κατι που το χα απο μικρη αλλα αλλο αυτο και αλλο ο ΚΑΘΑΡΟΣ προγραμματισμος σαν επιστημη στα πλαισια της σχολης μου..δεν μου ανοιξε τοτε κανεις τα ματια να μου υποδειξει τη ΤΕΡΑΣΤΙΑ αυτη διαφορα... Laughing

Παράθεση :
Δεν μπορουσες να δηλωσεις κατι αλλο;

αντε παμε παλι... Laughing

δεν θυμασαι που σου χα πει οτι ειχα δηλωσει ολες τις σχολες αρχιτεκτονικης αλλα ανεβηκαν τα μορια στα Χανια και κοπηκα για λιγο? Laughing

Ε μετα εβαλα προγραμματισμο..ο πατερας μου ειχε λυσσαξει και για παιδαγωγικη στα ΓΙΑΝΝΕΝΑ (για να δεις Laughing ) αλλα πραγματικα... Sleep

δεν ηθελα να γινω δασκαλος αλλα τωρα σκεφτομαι τελειως αλλιως τα πραγματα...αν εβγαινε νωριτερα στην αγορα εργασιας (γιατι τωρα ακομα και οι δασκαλοι εχουν προβλημα και μιωσεις μισθων) ισως ειχα μια στανταρ δουλεια με λιγες ωρες και μπολικο χρονο να κανω αυτο πραγματικα που με κ@υλωνει....αλλααααααα...τελικα πληροφορικη...ποιος ξερει...ισως και να μου βγει σε καλο στο μελλον....το 2129 που θα τελειωσω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Εγώ ως φοιτήτρια στις εξεταστικές ΠΑΝΤΑ έβγαζα πρόγραμμα.. Και ΠΟΤΕ των ποτών δεν κατάφερνα να το τηρήσω.. Ποτέ όμως.. No


join the club..... afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 2:09 pm

Τελικα οντως ξεχναω μαλακα dunato gelio

Καλυτερα που δεν πηγες για δασκαλα (αν και θα φοιτουσαμε παρεα στα Γιαννενα).Αυτη την δημιουργικοτητα δεν μπορεις να την βγαλεις στην Σχολη σου;Πρεπε σωνει και καλα να ειναι στις τεχνες;Εκμεταλλευσου το ετσι βρε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: