Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 2

Πήγαινε κάτω 
+3
marion
LadyOscar
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο 2;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 3
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 12:03 am

Emena o Octavio me mperdeuei. Se tetoies stigmes ton lupamai alla den tou aksizei, einai apisteuto katharma.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 12:15 am

Μόλις είδα το δεύτερο επεισόδιο. Μου άρεσε. Ερμηνευτικά την παράσταση την κλέβει ο Delmas. Είναι ε-ξ-α-ι-ρ-ε-τ-ι-κ-ό-ς, τέλος. Πολύ καλοί και ο Velez και ο Rodriguez αλλά ο Anibal δεν παίζεται.

Για την Gomez έχω χλιαρά συναισθήματα μέχρι στιγμής. Δεν είδα κάτι που να μου φανεί εξαιρετικό, άλλες στιγμές είναι καλή κι άλλες πάλι μου βγάζει υπερβολή κι είναι σαν να προσπαθεί για να παίξει. Τη Diana πάντως-παρότι απορώ με την αφέλειά της-τη λυπάμαι. Ειδικά εκεί που την πήρανε οι μπάτσοι με τα παιδιά και τους έλεγε αυτή είναι αθώος ο άντρας μου κτλ. εγώ να λέω "α την καημένη, στον κόσμο της είναι".

Και ναι, Κώστα, μόνο εσύ λυπάσαι τον Octavio. Που να ψοφήσει η μαφία του κερατά να ησυχάσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 12:21 am

Εγώ δεν ξέρω αν μ'αρέσει περισσότερο ο Delmas ή ο Velez. Γενικά βέβαια θα ψήφιζα Delmas γιατί τον έχω δει απείρως περισσότερο και όχι μόνο σε μία σειρά, έχω δηλαδή ολοκληρωμένη εικόνα. Σε άλλους ρόλους δεν είναι τόσο εκπληκτικός όσο σαν Anibal αλλά γενικά μπορεί και παίζει τα πάντα.

Η Gomez, πέρα από τη φωνή, έχει δώσει γενικότερα ένα στυλ στη Diana που δεν έχει καμιά σχέση με την ίδια. Μέχρι και στο πως κουνάει τα χέρια ή περπατάει. Και σε δυνατές σκηνές αυτό, στην αρχή κυρίως, τη περιορίζει. Γι'αυτό και μ'αρέσει πολύ περισσότερο σε σκηνές που είναι δυνατές αλλά ήρεμες, χωρίς φωνές κτλπ. Όπως σε αυτή που αποχαιρετούσε τον Octavio.

Η μαφία δυστυχώς όσο πάει γίνεται και πιο δυνατή... και εξαπλώνεται κιόλας. Εδώ στην Ελλάδα γίνεται χαμός και δεν έχουμε πάρει χαμπάρι No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Επεισόδιο 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 7
» Επεισόδιο 25
» Επεισόδιο 41
» Επεισόδιο 58
» Επεισόδιο 74

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: