Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 2

Πήγαινε κάτω 
+3
marion
LadyOscar
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο 2;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 3
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 5:24 pm

Απ'τα 3 πρώτα το τρίτο είναι το καλύτερο Wink

Αυτό που λες πάντως για τις κουκλάρες πρωταγωνίστριες. Στα κολομβιανά δεν ισχύει τόσο. Πάρα πολύ συχνά η πρωταγωνίστρια έχει συνηθισμένη εμφάνιση και ακόμα συχνότερα ο πρωταγωνιστής δεν έχει καν εμφάνιση Laughing Μια γυναίκα μαφιόζου όμως δεν θα μπορούσε να έχει διαφορετική εμφάνιση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 5:35 pm

Βασικα αναφερθηκα στις λατινοαμερικανικες σειρες γενικα...Για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω ξαναδει κολομβιανη σειρα,η χηρα ειναι η πρωτη που βλεπω οποτε δεν ξερω τι ισχυει,αλλα για να το λες εσυ που εχεις πειρα κατι θα ξερεις παραπανω,οποτε παω πασο. Very Happy (Εχουν εναν αισθησιασμο παντως οι γυναικες της Λατινικης Αμερικης,ακομα και αυτες που ειναι μετριες εμφανισιακα,και αυτο δινει πολλους ποντους στην καθε γυναικα...)

Αυριο θα δω τα υπολοιπα μερη του τριτου επεισοδιου,ειδα το πρωτο πριν και μου αρεσε αρκετα (ατσιδας ο Ανιμπαλ,μια χαρα τα καταφερε να ξεφυγει με το κολπακι που εκανε,χεχεχε).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 5:37 pm

Παράθεση :
Εχουν εναν αισθησιασμο παντως οι γυναικες της Λατινικης Αμερικης,ακομα και αυτες που ειναι μετριες εμφανισιακα,και αυτο δινει πολλους ποντους στην καθε γυναικα
Αυτό ισχύει 100% enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 4:24 pm

Καλή αρχή Μάριον!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 4:49 pm

Thanks!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι
kalymera_george


Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 40

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 25, 2011 12:42 am

Αξιώθηκα και τελείωσα και εγώ το δεύτερο

Λοιπόν η Ντίανα πρέπει να τα είδε όλα βλέποντας Αστυνομία και στρατός να κυνηγάν το στεφάνι της την κακομοίρα την λυπήθηκα
ο άλλος με το μαντίλι δεν είναι ο τύπος που παρακολουθούσε την Ντίανα για να βρεί πληροφορίες για τον Οκτάβιο την καψουρεύτηκε ε Αλβάρο δεν τον λένε
ο Ανιμπάλ μου άφησε καλές εντυπώσεις αποφασιστικός και καίριος
ενώ μου άρεσε και ο Οκτάβιο και ο τρόπος που χειριστικέ την Ντίανα εξύπνος
η μάνα δε της Ντιάνα να ευχαριστεί τον θεό που δεν την σκότωσε η μαφία τι ηλίθια ( sorry Κώστα) μα αν είναι δυνατόν να της λένε ότι τους χρώστα ο γαμπρός της να λέει να τους πληρώσει η ίδια και να της λένε δεν μπορεί ουτε με την ζωή τους να πληρώσουν και τους βάζει και στο σπίτι μεσά Shocked livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediaries.do-forum.com/forum.htm
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 25, 2011 1:12 am

Καμίλο τον λένε αυτόν που καψουρεύτηκε τη Ντιάνα. Ο Άλβαρο είναι ο κουνιάδος του και συνάδελφός του.

Η μάνα της Ντιάνα ναι, είναι ηλίθια gelio ΠΟΛΥ ηλίθια όμως dunato gelio Οκ, δεν κατάλαβε πως ήρθαν δολοφόνοι μαφιόζων στο σπίτι της αλλά με λίγο μυαλό θα καταλάβαινε ότι κάτι τρέχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 31, 2011 1:44 am

Ax ti sugkinhtiko epeisodio Sad Kataplhktiko. Polu alhthinh h Caro. O efialths ths Diana arxizei edw. Pragmatika den tha hthela na me fantastw se mia tetoia katastash kai einai tragiko to oti thn exoun zhsei toses gunaikes.

H emfanish Anibal epiblhtikh kai sarwtikh opws eprepe. Trabaei ola ta vlemmata!!!

Polu dunato epeisodio. H mia skhnh kaluterh apo thn allh. Drama, saspens, drash kai mesa se ola auta diakrinetai kai to romantzo kai m aresei polu. Ksediplwnontai ola polu eksupna.

Telika kapoies seires tis ektimas perissotero otan tis ksanavlepeis. Pou na erthoun kai ta wraia!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 31, 2011 1:56 am

Με προκαλείς να δω το δεύτερο σήμερα... είναι και πολύ βαρετή η Capadocia Razz Προτιμώ να δω δηλαδή πάλι ακόμα και το πρώτο επεισόδιο της χήρας παρά ακόμα και το τελευταίο αυτηνής lmao

Αυτό που μου συμβαίνει εμένα όταν ξαναβλέπω σειρά όπως αυτή είναι ότι ανυπομονώ πολύ περισσότερο για τα παρακάτω απ'ότι τη πρώτη φορά. Γιατί τώρα ξέρω ότι τα καλύτερα έρχονται και θέλω να δω περισσότερα εκείνα. Μου συμβαίνει και στο Καρτέλ. Στον Diablo πάλι και ΕΙΔΙΚΑ στο Mesa para tres δεν ήξερα αν ήθελα να έρθουν γρήγορα τα παρακάτω. Το πρώτο μισό και στις δυο σειρές, με διαφορετικό τρόπο στη κάθε μία, είναι πιο χαλαρό, πιο ερωτικό και κυρίως πιο χιουμοριστικό. Ενώ απ'τη μέση και μετά αυξάνεται πολύ το δράμα, ειδικά ο Diablo θυμίζει όλο και περισσότερο θρίλερ, στο Mesa para tres σκοτώνονται μεταξύ τους πολυαγαπημένοι χαρακτήρες κι ενώ το δεύτερο μισό και στα δύο είναι πιο έντονο και πιο ενδιαφέρον, στην επανάληψη απολάμβανα περισσότερο το πρώτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 2   Επεισόδιο 2 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 31, 2011 11:45 am

Τελικά το είδα χτες gelio Ξεπέταξα πολύ πιο γρήγορα απ'ότι υπολόγιζα τη Capadocia (θα γράψω αναλυτικά γι'αυτή το βράδυ)

Δεν θυμάμαι τι ψήφιζα... τώρα αν ψήφιζα θα ήθελα να ψηφίσω καταπληκτικό αλλά θα ψήφιζα πάρα πολύ καλό γιατί οι υψηλότερες βαθμολογίες είναι για μετά.

Πραγματικά συνειδητοποίησα κάτι στο τέλος του επεισοδίου κι έμεινα... είχα full screen απ'την αρχή μέχρι το τέλος. Εγώ αυτό δεν το κάνω ούτε με σειρές που βλέπω πρώτη φορά. Μόνο με αυτή, το Καρτέλ και τον Diablo το έκανα. Που και στον Diablo που και που έκανα σμίκρυνση κι έμπαινα σε sites παράλληλα. Δεν μπορώ να κάθομαι 45 λεπτά να βλέπω επεισόδιο χωρίς να κάνω τίποτα άλλο, τρελαίνομαι. Και η χήρα το βλέπει ενώ την έχω ήδη δει πόσες φορές... Αλλά με κάτι τέτοια επεισόδια πως να μην το καταφέρει; Από ένα σημείο και μετά δεν μπορείς να ξεκολλήσεις.

Γενικά η δράση μ'αρέσει. Ειδικά όταν υπάρχει εκεί που πρέπει και όχι σε κάθε επεισόδιο. Οι σκηνές όλες ήταν εξαιρετικά καλογυρισμένες. Η σκηνοθεσία φοβερή και το RCN δεν τσιγκουνεύτηκε πουθενά. Επένδυσε όλα τα χρήματα που χρειαζόντουσαν τα συγκεκριμένα γυρίσματα.

Μ'αρέσει που ακόμα και σε επεισόδια όπως αυτό υπάρχει αρκετός χώρος για το character study. Πάντα υπάρχει χώρος για να ξεδιπλωθούν οι χαρακτήρες και να προχωρήσει η ιστορία. Δεν είναι τα σκέτα κυνηγητά και πιστολίδια που βλέπουμε σε άλλες σειρές τέτοιου τύπου ούτε καν στα επεισόδια που η βαρύτητα πέφτει εκεί. Και φυσικά το χιούμορ... "Ni con su vida nos puede pagar" gelio Ή ο Camilo με το φουλάρι της Diana και τον Alvaro να τον πειράζει gelio

H Gomez σε κάποια σημεία μου φάνηκε υπερβολική σε αυτές τις σκηνές. Είναι η υπερβολή μέρος του ρόλου αλλά δεν της βγαίνει τόσο φυσικά όσο θα ήθελα. Εκεί όμως που ήταν εξαιρετική ήταν στις σκηνές του αποχαιρετισμού. Ήταν και πολύ αληθινή. Και τα δύσκολα για τη Diana ακόμα δεν άρχισαν... Και ισχύει απόλυτα κάτι που είχα διαβάσει σε κριτική. Η Diana υποφέρει όπως όλες οι πρωταγωνίστριες αλλά υποφέρει όπως κάθε νορμάλ άνθρωπος και για ρεαλιστικούς λόγους. Όχι γιατί η κακιά που στη πραγματικότητα είναι αδερφή της παριστάνει την έγκυο και της τρώει τον πρωταγωνιστή.

Ερμηνευτικά πάντως το επεισόδιο για μένα το έκλεψε το Ricardo Velez. Επισκίασε ακόμα και τις δολοφονικές ματιές του Anibal. Καταπληκτικές ερμηνείες Ypoklisi Κάθε φορά που βλέπω τα πρώτα επεισόδια λυπάμαι που ήταν μόνο guest.

ΥΓ Το έχω ρωτήσει ξανά νομίζω... Μόνο εγώ λυπάμαι τον Octavio;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Επεισόδιο 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 7
» Επεισόδιο 25
» Επεισόδιο 41
» Επεισόδιο 58
» Επεισόδιο 74

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: