Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 92 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 3:22 am

ομοιως και ανταποδιδω...Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 3:36 am

Παράθεση :
(αν και αυτη η συμμορια των μεξικανων θα ειναι και στο φιναλε-δεν παιζει αφου η πλοκη του always λεει για συμμοριες λατινων και για τη δολοφονια της Τζοαννας)

Σταντε.Δεν ηταν τυχαια η απειλη στο τελος.

Παράθεση :

δεν ξερω αν ηταν καλυτερο αυτο ή το 47 secs...

ισως αυτο που εγινε στο 19 να ταν πολυ μεγαλη χειροβομβιδα για το ζευγαρι και να το αφησω στη πρωτια του..

Οχι καλυτερο του 47 δεν ηταν.Το 47 ειναι μεσα στο τοπ της σειρας κατα την γνωμη μου.Το headhunters ηταν φοβερο και μεσα στα καλυτερα της 4ης....


Παράθεση :
εγω πραγματικα υποπτευομουν τον Σλωτερ...σκεφτηκα οτι σκοτωνε τους συνεργατες του κι εκμεταλλευοταν ετσι υποθεσεις και ομολογιες προς οφελος του,αλλα μαλλον αυτο θελανε να μας κανουν να πιστεψουμε..επρεπε να το ψιλιαστω οταν ο πατερας δεν εδιξε καμια ταραχη αλλα υποτιθεται οτι ηταν κατακαθια και κλπ

και εγω αυτο περιμενα αλλα χαρηκα που εγιναν ετσι τα πραγματα.Με αυτη την εξελιξη θα εχω ελπιδα οτι μεχρι να τελειωσει η σειρα θα ξαναδουμε τον Ανταμ.Δεν τον χορτασα σε 42 λεπτα.Τοσο γαματος ηταν


Παράθεση :
δεν υπηρχε ο τυπος και φυσικα μαζι με τον Νειθαν εδωσαν ρεσιταλ κι εγω δεν θα ξερα πως περασε η ωρα αν δεν εκανα rewtch ξανα και ξανα τις σκηνες!

Τα αγορια πρεπει να τα εχουν κανει κεραμυδαριο backstage.Το σετ θα εζησε πρωτογνωρες στιγμες Laughing


Παράθεση :
οταν ενας ανθρωπος ειναι καλος με ΟΛΟ το καστ τοτε δεν εινια η χημεια...απλα ειναι ΠΟΛΥ καλος στη δουλεια του..εγω δεν μπορω να βρω αλλη εξηγηση ρε...δηλαδη και με τα 10 ατομα που συνεργαζεται εχει χημεια?

Ναι αυτο λεω και εγω.Δουλευει καλα με ολους ο τυπος.Δεν ειναι τυχαιο.Αλλα και παλι ειναι ολιγον ανεξηγητο.Και αλλοι ηθοποιοι ειναι καλοι επαγγελματιες.Τετοιο πραγμα πρωτη φορα βλεπω.Ευλογια ο πρωταγωνιστης σου να δενει καλα με ολον το κοσμο...Και δεν δενει καλα μονο στα κωμικα (που ο Νειθαν τα εχει natural).Με την Στανα και την Σουζαν εχουμε δει και κορυφαιες σκηνες που ηταν πιο δραματικες....

Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ενταξει,εδω τι ακριβως να σχολιασεις; dunato gelio .Απο τις πιο epic κωμικες σκηνες της σειρας.Οι φατσες και των 3 δεν υπαρχουν.Γελας χωρις να εχεις ακουσει ιχνος διαλογου

Παράθεση :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλα,εδω ολα τα λεφτα ειναι οταν ο Σλωτερ λεει "What is wrong with you" και κοιταει τον Ρικ πιο "χαμηλα" (ξερεις που sfirizi ).Και μου αρεσει που μετα κοιταει και ο Ρικ εκει dunato gelio .Τι καφρος που ειναι ομως ρε;Μ'αρεσει που νομιζαμε οτι ο Ρικ ηταν μπηχτης και αφηνε υπονοουμενα τις πρωτες σεζον.Μουφα.Μια χαρα τζεντλεμαν ηταν μπροστα στον Σλωτερ dunato gelio

Παράθεση :
μ αρεσει που τον κρατησαν on character και δεν τον εκαναν να φανει badass γιατι πραγματικα δεν ειναι γι αυτα ο ανθρωπος...

Εδω θα συμφωνησω απολυτα.Γενικα δεν μου αρεσε που στο φαντομ επικρατουσε ενα κλιμα "καιρος να δουμε την πιο badass εκδοχη του Ρικ".Βλακειες.Badass ειναι η Μπεκετ που ειναι και του επαγγελματος.Δεν γινεσαι Τσακ Νορρις απο την μια μερα στην αλλη,ειδικα στο Καστλ που υπαρχει απο την αρχη γραμμη στους χαρακτηρες.Αλλωστε,για αυτο ξεχωριζει τοσο πολυ ο Ρικ.Ο ανθρωπος ειναι νουμπας,nerd,μπορει να φαει ξυλο απο γυναικα αλλα δεν παυει να ειναι γλυκος και ξεχωριστος για αυτο που ειναι.Γι αυτο τον αγαπησε η Μπεκετ.Αν ηθελε badass θα τα εφτιαχνε με μπατσο.Τοσους ξερει.Για να τα λεμε ολα ομως,αυτο δειχνει και ποσο αθλος ειναι αυτο που κανει 7 μηνες τωρα με την υποθεση της Τζοαννα.Λες εκει να μην τρεμει με αυτα που εχει δει;Κι ομως,πρωτο λογο για αυτον εχει το καλο και η ασφαλεια της Κειτ.Αλλο ενα respect λοιπον.


Παράθεση :
δεν ειχαμε διαβασει βρε Ελενη στα σποιλερ οτι σε μια επισκεψη της στον ψυχολογο η Μπεκετ θα καταλαβει τι συμβαινει με τον Καστλ? scratch

γι αυτο ειχαμε πει οτι θα γινει στο 21 επειδη υπηρχε σκηνη με τον ψυχολογο..δηλαδη τωρα τι καταλαβε?

οτι του Καστλ του περασε ξαφνικα?Γιατι εκει κατεληξε στο τελος της σκηνης....σε αντιθεση με τον Καστλ που στη τελευταια σκηνη με την Αλεξις συνειδητοποιησε οτι οσο και να προσπαθησει να πνιξει ο,τι νιωθει ειναι ηδη χαμενος και δεν υπαρχει σωτηρια...

Αυτο το ειχαμε διαβασει.Δεν μας ειπαν ομως πουθενα οτι θα συνειδητοποισει οτι ο αλλος ξερει.Αυτο πρακτικα ειναι πολυ δυσκολο.Παντως,απο την αντιδραση της μετα αλλα και το βλεμμα οταν ο αλλος λεει "Το εκανες αυτο για εμενα",τι λες;Δεν καταλαβε;Γιατι εγω λεω οτι μια χαρα καταλαβε.Καταλαβε οτι δεν του περασε και οτι απλα αποστασιοποιηθηκε επειδη δεν θελει να πληγωθει.

Παράθεση :

ειναι οτι για 08937403298460386 φορα ΔΕΝ υπηρχε εξελιξη...δηλαδη να μεν ηρθαν κοντα αλλα ηρθαν κοντα με λιγο...χλυαρο τροπο να το πω?Μεσω Λαμιας να το πω? Οτι παλι δεν επεσε κανενα υπονοουμενο να το πω?Εστω ενα μικροσκοπικο που να κανε την Μπεκετ να καταλαβει οτι ο αλλος ξερει?Θα ταν ωραιο να τελειωνε με τετοιο cliff και να βλεπαμε στο 22 την Μπεκετ να προσπαθησει να προσεγγισει τον αλλον με το τροπο της..

Εγω παντως ειδα εξελιξη.Σιγουρα με τον Ρικ ειχαμε και μαλιστα σημαντικη.Μαλλον η κριση μεταξυ τους περναει και αυτο μου ειναι αρκετο για την ωρα.Και οι 2 παντως ενα τραμπακουλο το παθανε και αυτο θα εχει αντικτυπο απο εδω και στο εξης.Μην δουμε καναν Ρικ να κανει το πρωτο βημα παλι.Τον ειδα αποφασισμενο στο τελος του επεισοδιου


Παράθεση :
πφφφφφ δεν ξερω....πολυ με προβληματιζει το always...εκει που λεω οτι ΔΥΣΚΟΛΑ θα χουμε τη σκηνη που θελω μετα σκεφτομαι τις δηλωσεις των ηθοποιων και του σεναριογραφου και λεω δεν μπορει...παραΕΧΟΥΝ πει πολυ αισιοδοξα πραγματα για να μην γινουν αυτα...δηλαδη βρε Ελενη περα απο την αποκαλυψη των μυστικων δεν πρεπει α δειξουν και κατι αλλο?

Μας εχουν μπερδεψει πολυ οι πουστηδες εν οψει φιναλε.Παρα πολυ.Εγω σταματαω τις εικασιες και ΚΥΡΙΩΣ απο αυτη την στιγμη και κατω δηλωνω επισημα spoiler free μεχρι της 7 Μαη.Ξεκιναω απο τωρα γιατι ηδη βγαινει πολυ πραμα για το φιναλε και το φοβαμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 3:51 am

Παράθεση :
Οχι καλυτερο του 47 δεν ηταν.Το 47 ειναι μεσα στο
τοπ της σειρας κατα την γνωμη μου.Το headhunters ηταν φοβερο και μεσα
στα καλυτερα της 4ης....


+φωνω.. Cool

Παράθεση :
και εγω αυτο περιμενα αλλα χαρηκα που εγιναν ετσι
τα πραγματα.Με αυτη την εξελιξη θα εχω ελπιδα οτι μεχρι να τελειωσει η
σειρα θα ξαναδουμε τον Ανταμ.Δεν τον χορτασα σε 42 λεπτα.Τοσο γαματος
ηταν


+++++++

Παράθεση :
Τα αγορια πρεπει να τα εχουν κανει κεραμυδαριο backstage.Το σετ θα εζησε πρωτογνωρες στιγμες Laughing



στανταρ! lol!

Παράθεση :
Ναι αυτο λεω και εγω.Δουλευει καλα με ολους ο
τυπος.Δεν ειναι τυχαιο.Αλλα και παλι ειναι ολιγον ανεξηγητο.Και αλλοι
ηθοποιοι ειναι καλοι επαγγελματιες.Τετοιο πραγμα πρωτη φορα
βλεπω.Ευλογια ο πρωταγωνιστης σου να δενει καλα με ολον το κοσμο...Και
δεν δενει καλα μονο στα κωμικα (που ο Νειθαν τα εχει natural).Με την
Στανα και την Σουζαν εχουμε δει και κορυφαιες σκηνες που ηταν πιο
δραματικες....

και που σαι ακομα...καλομελετα... Twisted Evil

Παράθεση :
Καλα,εδω ολα τα λεφτα ειναι οταν ο Σλωτερ λεει "What is wrong with you" και κοιταει τον Ρικ πιο "χαμηλα" (ξερεις που [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ).Και μου αρεσει που μετα κοιταει και ο Ρικ εκει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
.Τι καφρος που ειναι ομως ρε;Μ'αρεσει που νομιζαμε οτι ο Ρικ ηταν
μπηχτης και αφηνε υπονοουμενα τις πρωτες σεζον.Μουφα.Μια χαρα τζεντλεμαν
ηταν μπροστα στον Σλωτερ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχαχαχα μαλακα τον εχει κανει προβατακι η Μπεκετ δεν ηταν ετσι αυτος! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο αλλος εψαχνε στο "εργαλειο" του δυσλειτουργικο προβλημα λολ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Εδω θα συμφωνησω απολυτα.Γενικα δεν μου αρεσε που
στο φαντομ επικρατουσε ενα κλιμα "καιρος να δουμε την πιο badass εκδοχη
του Ρικ".Βλακειες.Badass ειναι η Μπεκετ που ειναι και του
επαγγελματος.Δεν γινεσαι Τσακ Νορρις απο την μια μερα στην αλλη,ειδικα
στο Καστλ που υπαρχει απο την αρχη γραμμη στους χαρακτηρες.Αλλωστε,για
αυτο ξεχωριζει τοσο πολυ ο Ρικ.Ο ανθρωπος ειναι νουμπας,nerd,μπορει να
φαει ξυλο απο γυναικα αλλα δεν παυει να ειναι γλυκος και ξεχωριστος για
αυτο που ειναι.Γι αυτο τον αγαπησε η Μπεκετ.Αν ηθελε badass θα τα
εφτιαχνε με μπατσο.Τοσους ξερει.Για να τα λεμε ολα ομως,αυτο δειχνει και
ποσο αθλος ειναι αυτο που κανει 7 μηνες τωρα με την υποθεση της
Τζοαννα.Λες εκει να μην τρεμει με αυτα που εχει δει;Κι ομως,πρωτο λογο
για αυτον εχει το καλο και η ασφαλεια της Κειτ.Αλλο ενα respect λοιπον.


+++++++++++++

αν και θα με ενδιεφερε στο μελλον να βλεπα μια πιο dark εκδοχη του και τη σχεση του με το μακαβριο...μην ξεχνας οτι ειναι συγγραφεας φονων κι εχει κι ενα αλτερ εγκο που ακομα δεν εχουμε δει..

Παράθεση :
Αυτο το ειχαμε διαβασει.Δεν μας ειπαν ομως
πουθενα οτι θα συνειδητοποισει οτι ο αλλος ξερει.Αυτο πρακτικα ειναι
πολυ δυσκολο.Παντως,απο την αντιδραση της μετα αλλα και το βλεμμα οταν ο
αλλος λεει "Το εκανες αυτο για εμενα",τι λες;Δεν καταλαβε;Γιατι εγω λεω
οτι μια χαρα καταλαβε.Καταλαβε οτι δεν του περασε και οτι απλα
αποστασιοποιηθηκε επειδη δεν θελει να πληγωθει.

χμμμμ...μπορει...αλλα μπορει κι οχι...ειδες με τι στεναχωρια ειπε το "that's what partners are supposed to be?"

καταλαβε αραγε ή μπα?

κουραδες,αφου ολα παλι στο τελευταιο επεισοδιο θα μας τ αφησουν... Laughing

Παράθεση :
Εγω παντως ειδα εξελιξη.Σιγουρα με τον Ρικ ειχαμε
και μαλιστα σημαντικη.Μαλλον η κριση μεταξυ τους περναει και αυτο μου
ειναι αρκετο για την ωρα.Και οι 2 παντως ενα τραμπακουλο το παθανε και
αυτο θα εχει αντικτυπο απο εδω και στο εξης.Μην δουμε καναν Ρικ να κανει
το πρωτο βημα παλι.Τον ειδα αποφασισμενο στο τελος του επεισοδιου

αναρωτιεμαι ποιος απ τους 2 θα ξεκινησει τη συζητηση στο 4χ23... study

Παράθεση :
Μας εχουν μπερδεψει πολυ οι πουστηδες εν οψει
φιναλε.Παρα πολυ.Εγω σταματαω τις εικασιες και ΚΥΡΙΩΣ απο αυτη την
στιγμη και κατω δηλωνω επισημα spoiler free μεχρι της 7 Μαη.Ξεκιναω απο
τωρα γιατι ηδη βγαινει πολυ πραμα για το φιναλε και το φοβαμαι.

ακομα ειναι πολυ νωρις...κατσε να βγει και το 4χ22..εχουμε 2 βδομαδες μεχρι τοτε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 4:06 am

Παράθεση :
αν και θα με ενδιεφερε στο μελλον να βλεπα μια πιο dark εκδοχη του και τη σχεση του με το μακαβριο...μην ξεχνας οτι ειναι συγγραφεας φονων κι εχει κι ενα αλτερ εγκο που ακομα δεν εχουμε δει..

dark και εγω θελω.εκτιμω οτι οταν ξαναδουμε τον 3KX θα παρουμε μια τζουρα....badass ομως δεν θα ηθελα να δω.ειναι out of character

Παράθεση :
χμμμμ...μπορει...αλλα μπορει κι οχι...ειδες με τι στεναχωρια ειπε το "that's what partners are supposed to be?"

καταλαβε αραγε ή μπα?

Ναι αλλα παρολα αυτα που εγιναν τον θεωρει ακομα partner.Αυτο κατι λεει...

Παράθεση :
κουραδες,αφου ολα παλι στο τελευταιο επεισοδιο θα μας τ αφησουν...
Πες το και ετσι Laughing


Παράθεση :
αναρωτιεμαι ποιος απ τους 2 θα ξεκινησει τη συζητηση στο 4χ23...

Ρικ....

Παράθεση :
χαχαχαχαχα μαλακα τον εχει κανει προβατακι η Μπεκετ δεν ηταν ετσι αυτος!

Τα ελεγε και η Λεινι στο 20.Εχει αλλαξει πολυ ο Ρικ.Φλωρεψε dunato gelio
Ή μαλλον ωριμασε (σε επιπεδο σχεσης παντα,το παιδι απο μεσα του ευτυχως δεν λεει να φυγει Very Happy ).Ασε,τον εχει "ευνουχισει" και η αλλη.Στοιχημα οτι με την ξανθια στο 20 δεν μπορεσε να κανει τιποτα dunato gelio


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τετ Απρ 18, 2012 4:11 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 4:10 am

Παράθεση :
Στοιχημα οτι με την ξανθια στο 20 δεν μπορεσε να κανει τιποτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


τζουφιο το εργαλειο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 4:12 am

Κοιτα να δεις που ο Ρικακος θα μας βγει μονογαμικος dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 4:15 am

η αλλη η σεξουαλα μια χαρα θα τακτοποιησε τον βλαχομπατζο τον Σκοτλαντ.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 4:16 am

Μπα,δεν το πιστευω.Ποτε προλαβε; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 4:17 am

one night stand? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 85 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 4:15 pm

Παράθεση :
one night stand?

Καταρχας ηταν μερα. Laughing
Επισης,ο αλλος ειχε να πεταξει.Ποτε να προλαβαν; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 85 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 92 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: