Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 12:02 am

Eleni7 έγραψε:
Ετσι σε θελω.Και να ξερεις,εγω θα το μυριστω αν τα δεις Laughing .Αλλα σε εμπιστευομαι.Δες παλια επεισοδια να ξεχαστεις.Εγω ετσι κανω σε σειρες οταν περιμενω με αγωνια κατι καινουργιο

Βασικα πρεπει να διαβασω λιγο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οποτε εχω τυπικα με κατι ν απασχοληθω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 7:42 pm

Δεν αντεχω αλλο αντε να ρθει η Τριτη πια να δω τι ΣΚΑΤΑ θα δουμε, στο tumblr γινεται πανικος σχεδον δεν μπορω να μπαινω απ τα πολλαπλα ΣΠΟΙΛΕΡ.....υποπτευομαι οτι γινονται τρελες αποκαλυψεις,ολοι σιχαινονται τη Τερνερ...ΓΙΑΤΙ?'

Τι συμβαινει τη πουτανα μου?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 7:44 pm

Μην μπεις πουθενα ρε!Σε τετοια επεισοδια ειναι που αποφευγω οσο πιο πολυ γινεται τα σποιλερ.Αστο να ερθει απο μονο του.Θα απολαυσεις το επεισοδιο πολυ περισσοτερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 1:23 am

4x01


ΧΑ!Στην αρχη εριξα καντιλια,μεχρι να μαθω οτι δεν του τηλεφωνησε για 2 μηνες.Φανηκε οτι του ειπε ψεματα.Το καταλαβαινες και απο τον τροπο που τον κοιταζε στις κουνιες αλλα και αυτα που του ελεγε για τον "τοιχο".Πηρε και τον πουλο και ο Τζος,οποτε ο δρομος ανοιγει....

Η νεα αρχηγος ειναι φτιαγμενη για να την μισησουμε αλλα πιστευω οτι θα αποδειχτει ΜΕΓΑΛΗ βοηθεια.Ο Ραιαν παντως τα κανει πανω του μολις την βλεπει Laughing

Η Κειτ ειναι τρισμεγιστη γαιδουρα.Δεν με νοιαζει αν εχει τειχος προστασιας των Windows ή κατι αλλο,το γεγονος οτι ακουσε το "I love you",ξερει πως νιωθει ο Ρικ και τι ανθρωπος ειναι, και απλα καθισε 3 μηνες χωρις να του μιλησει καν ειναι οτι χειροτερο.Δεν ειναι σωστη συμπεριφορα αυτη.Ειναι η δευτερη φορα που τον "γειωνει" μετα την συζητηση στο σπιτι της στο 3x24.Και που χωρισε τον Τζος λεει κατι;Τι ειναι ο αλλος;Μαλακας;Σε αγαπαει,σου ανοιγεται ενω απο την αρχη ηξερες δεν ειναι τετοιος τυπος και εκανε μεγαλη προοδο μεχρι τωρα και εσυ συμπεριφερεσαι ετσι.ΦΑΟΥΛ κοπελια.ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΟΥΛ.Ο Ρικ ειναι ο τελευταιος που φταιει.Δεν γινεται να πεθαινεις στα χερια του και οταν γινεσαι καλα να μην του μιλας για 3 μηνες.Σκεφτεσαι καθολου τι περασε ο αλλος;ΞΥΠΝΑ Κειτ,και εισαι και αγαπημενος μου χαρακτηρας

Αυτος ο ασπρομαλλης ποιος στο διαολο ητανε;Και τι σκατα θελει απο τον Ρικ;Αν δεν κανω λαθος,περναει χαμογελωντας ντυμενος σαν γιατρος πισω απο τον Ρικ οταν αυτος παει να επισκεφθει την Μπεκετ στο νοσοκομειο και φτιαχνει το μαλλι του.Ο Ρικ παντως την εχει ΒΑΜΜΕΝΗ οταν η Μπεκετ μαθει οτι κινειται πισω απο την πλατη της.Το ιδιο βεβαια ισχυει και για αυτη οταν ο Ρικ μαθει οτι τα θυμαται ολα
Αυτος παντως λετε να τους βοηθησει ή ειναι "στημενος";Κατερινα,λες να ειναι κανας πατερας του Ρικ;!


Ο Νειθαν παχυνε παρα πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 1:46 am

4x01


Παράθεση :
ΧΑ!Στην αρχη εριξα καντιλια,μεχρι να μαθω οτι δεν του τηλεφωνησε για 2 μηνες.Φανηκε οτι του ειπε ψεματα.Το καταλαβαινες και απο τον τροπο που τον κοιταζε στις κουνιες αλλα και αυτα που του ελεγε για τον "τοιχο".Πηρε και τον πουλο και ο Τζος,οποτε ο δρομος ανοιγει....
Και γω το κατάλαβα με την μια ότι έλεγε ψέματα ότι δεν θυμάται.
Αχ Τζος τον πούλο!! geek

Παράθεση :
Η νεα αρχηγος ειναι φτιαγμενη για να την μισησουμε αλλα πιστευω οτι θα αποδειχτει ΜΕΓΑΛΗ βοηθεια.Ο Ραιαν παντως τα κανει πανω του μολις την βλεπει Laughing
Ναι το ίδιο σκέφτηκα και γω. Την έβλεπα με την μουράκλα στο πάτωμα να κάνει την καμπόσα και ήθελα να την μπουνίσω, αλλά σκεφτόμουν ότι στάνταρ θα την συμπαθήσω πολύ στην πορεία.

Παράθεση :
Η Κειτ ειναι τρισμεγιστη γαιδουρα.Δεν με νοιαζει αν εχει τειχος προστασιας των Windows ή κατι αλλο,το γεγονος οτι ακουσε το "I love you",ξερει πως νιωθει ο Ρικ και τι ανθρωπος ειναι, και απλα καθισε 3 μηνες χωρις να του μιλησει καν ειναι οτι χειροτερο.Δεν ειναι σωστη συμπεριφορα αυτη.Ειναι η δευτερη φορα που τον "γειωνει" μετα την συζητηση στο σπιτι της στο 3x24.Και που χωρισε τον Τζος λεει κατι;Τι ειναι ο αλλος;Μαλακας;Σε αγαπαει,σου ανοιγεται ενω απο την αρχη ηξερες δεν ειναι τετοιος τυπος και εκανε μεγαλη προοδο μεχρι τωρα και εσυ συμπεριφερεσαι ετσι.ΦΑΟΥΛ κοπελια.ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΟΥΛ.Ο Ρικ ειναι ο τελευταιος που φταιει.Δεν γινεται να πεθαινεις στα χερια του και οταν γινεσαι καλα να μην του μιλας για 3 μηνες.Σκεφτεσαι καθολου τι περασε ο αλλος;ΞΥΠΝΑ Κειτ,και εισαι και αγαπημενος μου χαρακτηρας
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Δεν έχω να προσθέσω κάτι. Την έβρισα για τα καλά σ'αυτό το επεισόδιο.
Και τον πουστοΤζος δηλαδή έβρισα που τόλμησε να επιτεθεί στον Castle. Για κάτσε ρε σκατό. Έκανε η μύγα κώλο και έχει και άποψη ο Τζός. tourtastamoutra
Μ'αρεσε πολύ που τον υπερασπίστηκε η μικρή σε εκείνο το σκηνικό.

Παράθεση :
Αυτος ο ασπρομαλλης ποιος στο διαολο ητανε;Και τι σκατα θελει απο τον Ρικ;Αν δεν κανω λαθος,περναει χαμογελωντας ντυμενος σαν γιατρος πισω απο τον Ρικ οταν αυτος παει να επισκεφθει την Μπεκετ στο νοσοκομειο και φτιαχνει το μαλλι του.Ο Ρικ παντως την εχει ΒΑΜΜΕΝΗ οταν η Μπεκετ μαθει οτι κινειται πισω απο την πλατη της.Το ιδιο βεβαια ισχυει και για αυτη οταν ο Ρικ μαθει οτι τα θυμαται ολα
Αυτος παντως λετε να τους βοηθησει ή ειναι "στημενος";Κατερινα,λες να ειναι κανας πατερας του Ρικ;!
Δεν το παρατήρησα! Περνούσε από πίσω του? confused
Δεν έχω ιδέα ποιός μπορεί να είναι.
Παράθεση :

Ο Νειθαν παχυνε παρα πολυ
Δυστυχώς πάρα πολύ No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 1:54 am

Τέρψη έγραψε:
4x01

Παράθεση :
Η Κειτ ειναι τρισμεγιστη γαιδουρα.Δεν με νοιαζει αν εχει τειχος προστασιας των Windows ή κατι αλλο,το γεγονος οτι ακουσε το "I love you",ξερει πως νιωθει ο Ρικ και τι ανθρωπος ειναι, και απλα καθισε 3 μηνες χωρις να του μιλησει καν ειναι οτι χειροτερο.Δεν ειναι σωστη συμπεριφορα αυτη.Ειναι η δευτερη φορα που τον "γειωνει" μετα την συζητηση στο σπιτι της στο 3x24.Και που χωρισε τον Τζος λεει κατι;Τι ειναι ο αλλος;Μαλακας;Σε αγαπαει,σου ανοιγεται ενω απο την αρχη ηξερες δεν ειναι τετοιος τυπος και εκανε μεγαλη προοδο μεχρι τωρα και εσυ συμπεριφερεσαι ετσι.ΦΑΟΥΛ κοπελια.ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΟΥΛ.Ο Ρικ ειναι ο τελευταιος που φταιει.Δεν γινεται να πεθαινεις στα χερια του και οταν γινεσαι καλα να μην του μιλας για 3 μηνες.Σκεφτεσαι καθολου τι περασε ο αλλος;ΞΥΠΝΑ Κειτ,και εισαι και αγαπημενος μου χαρακτηρας
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Δεν έχω να προσθέσω κάτι. Την έβρισα για τα καλά σ'αυτό το επεισόδιο.
Και τον πουστοΤζος δηλαδή έβρισα που τόλμησε να επιτεθεί στον Castle. Για κάτσε ρε σκατό. Έκανε η μύγα κώλο και έχει και άποψη ο Τζός. tourtastamoutra
Μ'αρεσε πολύ που τον υπερασπίστηκε η μικρή σε εκείνο το σκηνικό.

Ο Τζος οσο σπαστικος και να ειναι δικαιολογειται.Ηταν και μια δυσκολη στιγμη.Η Κειτ ομως δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ ελαφρυντικο.Ξερει τον Ρικ 3 χρονια και υποτιθεται πως τον αγαπαει.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.Και δεν λεω να του πει αμεσως οτι θυμαται.Ας του το πει οποτε ειναι ετοιμη γιατι κακα τα ψεματα ειναι μεγαλο βημα.Αλλα να μην τηλεφωνησει για 3 μηνες;ΤΡΑΓΙΚΟ


Παράθεση :
Παράθεση :
Αυτος ο ασπρομαλλης ποιος στο διαολο ητανε;Και τι σκατα θελει απο τον Ρικ;Αν δεν κανω λαθος,περναει χαμογελωντας ντυμενος σαν γιατρος πισω απο τον Ρικ οταν αυτος παει να επισκεφθει την Μπεκετ στο νοσοκομειο και φτιαχνει το μαλλι του.Ο Ρικ παντως την εχει ΒΑΜΜΕΝΗ οταν η Μπεκετ μαθει οτι κινειται πισω απο την πλατη της.Το ιδιο βεβαια ισχυει και για αυτη οταν ο Ρικ μαθει οτι τα θυμαται ολα
Αυτος παντως λετε να τους βοηθησει ή ειναι "στημενος";Κατερινα,λες να ειναι κανας πατερας του Ρικ;!
Δεν το παρατήρησα! Περνούσε από πίσω του? confused
Δεν έχω ιδέα ποιός μπορεί να είναι.

Βαλε την σκηνη που ο Ρικ φτιαχνει το μαλλι του και κοιτα πισω δεξια ποιος περναει.Μπορει να μην ειναι αυτος βεβαια αν και μοιαζει,αλλα εχει και περιεργη συμπεριφορα.Ριχνει κατι σαν χαμογελο και κοιταει τον Ρικ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 2:01 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Παράθεση :
Αυτος ο ασπρομαλλης ποιος στο διαολο ητανε;Και τι σκατα θελει απο τον Ρικ;Αν δεν κανω λαθος,περναει χαμογελωντας ντυμενος σαν γιατρος πισω απο τον Ρικ οταν αυτος παει να επισκεφθει την Μπεκετ στο νοσοκομειο και φτιαχνει το μαλλι του.Ο Ρικ παντως την εχει ΒΑΜΜΕΝΗ οταν η Μπεκετ μαθει οτι κινειται πισω απο την πλατη της.Το ιδιο βεβαια ισχυει και για αυτη οταν ο Ρικ μαθει οτι τα θυμαται ολα
Αυτος παντως λετε να τους βοηθησει ή ειναι "στημενος";Κατερινα,λες να ειναι κανας πατερας του Ρικ;!
Δεν το παρατήρησα! Περνούσε από πίσω του? confused
Δεν έχω ιδέα ποιός μπορεί να είναι.

Βαλε την σκηνη που ο Ρικ φτιαχνει το μαλλι του και κοιτα πισω δεξια ποιος περναει.Μπορει να μην ειναι αυτος βεβαια αν και μοιαζει,αλλα εχει και περιεργη συμπεριφορα.Ριχνει κατι σαν χαμογελο και κοιταει τον Ρικ
Την έβαλα αλλά δεν μου τον θύμισε. Μπορεί και να έχεις δίκιο βέβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 2:04 am

Θα δεις και αλλο επεισοδιο;

Εγω εχω αναγκη απο ενα κλασικο κωμικο τωρα.Τερμα με τις μαυριλες.Ελπιζω το 2 να ειναι αναλαφρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 2:09 am

Έχω χρόνο για ένα ακόμα. Πάμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 2:11 am

GO!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: