Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 69 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 7:30 pm

Eleni7 έγραψε:
Εχω καποιες υποψιες γιατι θα ειναι το τελευταιο hiatus της σειρας και θα πρεπει για 2 βδομαδες να κρατησουν τους φανς στην τσιτα.Το κανουν πολλες σειρες αυτο,ενω το Καστλ εχει και αυτο παραδοση στο να σε αφηνει μαλακα.Δεν ξερω,μου φαινεται υποπτο οτι δεν εχουν κυκλοφορισει πολλα για το επεισοδιο ενω δεν εχουν βγαλει και τα sneak.Ποτε δεν ξερεις.Μπορει να μην εχει να κανει με το μυστικο,αλλα πιστευω οτι το επεισοδιο υπαρχει πιθανοτητα να κλεισει με κατι πολυ δυναμικο

μακαρι,εγω μαζι σου ειμαι και για 2 βδομαδες θα ταν ο,τι πρεπει δωρακι,αλλα θα κρατησω χαμηλες προσδοκιες για να μην απογοητευτω... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 11:55 am

afro afro afro



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:07 pm

spoiler alert,spoiler alert,spoiler alert Laughing

Δεν δειχνουν τιποτα επι της ουσιας (κλασικα sneak peeks).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:10 pm

Eleni7 έγραψε:
spoiler alert,spoiler alert,spoiler alert Laughing

Δεν δειχνουν τιποτα επι της ουσιας (κλασικα sneak peeks).

α τα ειδες πουτανακι? Twisted Evil

κι εγω τα ειδα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε κοβω το κεφαλι μου δεν ΠΑΙΖΕΙ ν αποκαλυφθει τιποτα το επεισοδιο ειναι too light! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:13 pm

Αγαπητη,sneaks δεν βλεπω μονο σε myhology ή γενικα επεισοδια που ξερω οτι ειναι κολαση.Σε απλα φιλερακια βλεπω για να δω περι τινος προκειται.Δεν ειμαστε και τοσο spoiler free,ειπαμε Laughing

Μπα,μυστικο δεν θα εχουμε.Αλλα ακομα εχω την διαισθηση οτι το επεισοδιο θα τελειωσει "περιεργα".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:18 pm

Παράθεση :
Μπα,μυστικο δεν θα εχουμε.Αλλα ακομα εχω την διαισθηση οτι το επεισοδιο θα τελειωσει "περιεργα".

μπαααα εγω δεν νομιζω,αντε να της βαλει κανα γοβακι ο "prince charming"! Laughing

παλι θα καταφερει να την ριξει ο Καστλ, ξεκιναει η αλλη ταχα μου δεν πιστευω σε παραμυθια και θα πεσει στη κλασσικη παγιδα οπως τοτε με τον Αλεξαντερ.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:22 pm

Ναι ρε.Αλλα ειναι ΤΟΣΟ πουτανακι που παλι δεν θα κανει τιποτα.Αντε να του ριξει κανα χαμογελο οταν αυτος δεν κοιταει.ΠΟΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:25 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εχει γινει θρυλικη πλεον αυτη η λεξη!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 6:28 pm

Δεν το χω δει ακομα... Laughing

[youtube][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] [/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 7:14 pm

Ε,οχι και ετσι.Μην το δεις ρε.Ενταξει,κανα sneak το βλεπεις,αλλα οχι τοσα λεπτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 39 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 69 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: