Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 35 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:25 am

MariaS έγραψε:
10 ευρώ οτι θα τελειώσει την σεζόν απόψε.
ΕΛΑ ΕΛΕΝΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΜΗ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

oχι ρε φιλε δεν γινεται ειναι 10 επεισοδια,αμα τα δει ολα μαζι θα καταστραφει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:30 am

Εγώ έχω δει 11 επεισόδια μαζί sfirizi Μεγαλύτερο ρεκόρ ακόμα δεν έχω σπάσει lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:39 am

mkostas έγραψε:
Εγώ έχω δει 11 επεισόδια μαζί [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Μεγαλύτερο ρεκόρ ακόμα δεν έχω σπάσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω μπορει και 12....μετα ημουν σαν ζομπι.... drunken drunken drunken drunken drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:42 am

lol!
Εγω έχω δεί μια σεζόν, αλλά με FF και το youtube [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:44 am

εγω προσωπικα ειχα δει 15 επεισοδια μαζι και μετα ημουν σαν το φυτο Laughing

edit_ ωραιες εποχες!Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την felia στις Σαβ Φεβ 11, 2012 12:45 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:44 am

MariaS έγραψε:
lol!
Εγω έχω δεί μια σεζόν, αλλά με FF και το youtube [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κι εγω...ετσι ειδα τις τελευταιες σεζον του Λοστ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:46 am

Εγώ μετά τα 11 ούτε φυτό ούτε ζόμπι ήμουνα. Έτοιμος να σκοτώσω τη γρουσούζα τη Σοφία ήμουνα και να πάρει και τη Σκατού η μπάλα γιατί εξαιτίας αυτών των σιχαμένων βοϊδοδιεστραμένων μπάζων τέλειωσα τη Χήρα 2 εβδομάδες νωρίτερα απ'ότι υπολόγιζα anibal
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:46 am

felia έγραψε:
εγω προσωπικα ειχα δει 15 επεισοδια μαζι και μετα ημουν σαν το φυτο Laughing

χωρις ff?? Laughing

επισης τι εννοειτε οταν λετε εχω "Δει"??

αιτιολογειστε το λιγο....γιατι εγω ας πουμε το νουαρ το εβλεπα για καμια 1.30 ωρα, με το replay που εκανα σε ορισμενες σκηνες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:47 am

Ωπα ωπα, εγώ δεν έφταιγα σε κάτι, άλλη σου έκανε σποιλερ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 12:48 am

χωρις ff....με ενα τεραστιο πακετο παγωτο σοκολατα με κομματια πικρης σοκολατας ...κλειστα φωτα... και χαλαρα στον καναπε λιωσιμο...ηταν μεσημερι θυμαμαι και μετα ηταν ξημερωματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 35 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: