Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 34 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:02 am

θα την πεισω,δεν παιζει.Απλα τωρα δεν εχω χρονο γιατι με καλει το παπλωμα.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και ειναι οριστικη Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:03 am

Eleni7 έγραψε:
θα την πεισω,δεν παιζει.Απλα τωρα δεν εχω χρονο γιατι με καλει το παπλωμα.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και ειναι οριστικη Very Happy

οκ ρε...αυριο θα κανουμε ολοκληρη εκστρατεια μη φοβου! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:04 am

Eleni7 έγραψε:
Καλο ειναι αυτο.Ειχα αρχισει να τρομαζω Laughing

και εγω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

xezoulina έγραψε:
Ελενη δεν προκειται να κοιμηθεις ΠΟΤΕ, η Φελ ειναι αγυριστο κεφαλι και τελειως απροβλεπτο, μπορει να τη παρακαλας μια αιωνιοτητα και να τσιναει και να ξυπνησεις μια μερα και να σου πει "α ειδα και τις 4 σεζον γαμαει" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειμαι σιγουρη πως δεν ξερω τι εννοεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Eleni7 έγραψε:
θα την πεισω,δεν παιζει.Απλα τωρα δεν εχω χρονο γιατι με καλει το παπλωμα.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και ειναι οριστικη Very Happy


θα δειξει...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ! και ονειρα γλυκα! (οχι τιποτα αλλο αλλα χρειαζεσαι και δυναμεις για την συνεχεια του καψιματος Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:06 am

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
θα την πεισω,δεν παιζει.Απλα τωρα δεν εχω χρονο γιατι με καλει το παπλωμα.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και ειναι οριστικη Very Happy

οκ ρε...αυριο θα κανουμε ολοκληρη εκστρατεια μη φοβου! afro

μην κουραζεσαι καλη μου...η ελενη εχει πιθανοτητες...Laughing ...λιγες αλλα και παλι (αλλωστε το θεμα δεν ειναι αν θα δω τον πρωτο κυκλο..καπου καποτε θα τον δω...απλα δεν εγγυομαι πως θα παω στον 2 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δεν εχω πολυ χωρο στον σκληρο ετσι κι αλλιως Laughing ...) για σενα παλι δεν μπορω να πω το ιδιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:12 am

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
θα την πεισω,δεν παιζει.Απλα τωρα δεν εχω χρονο γιατι με καλει το παπλωμα.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και ειναι οριστικη Very Happy

οκ ρε...αυριο θα κανουμε ολοκληρη εκστρατεια μη φοβου! afro

μην κουραζεσαι καλη μου...η ελενη εχει πιθανοτητες...Laughing ...λιγες αλλα και παλι (αλλωστε το θεμα δεν ειναι αν θα δω τον πρωτο κυκλο..καπου καποτε θα τον δω...απλα δεν εγγυομαι πως θα παω στον 2 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δεν εχω πολυ χωρο στον σκληρο ετσι κι αλλιως Laughing ...) για σενα παλι δεν μπορω να πω το ιδιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειναι απλα τα πραγματα...αν αντι να καθοσουν να ψηριζεις την σειρα την εβλεπες θα ταν αλλιως τα πραγματα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εδω σου αρεσε το δευτερο επεισοδιο αλλα δεν αξιωθηκες να δεις το τριτο που ειναι καλυτερο απ το δευτερο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ναι μπορει να μην ειχες το καλυτερο πιλοτο εβερ αλλα η σειρα δεν κανει σκαμπανεβασματα..

παει σταθερα προς τα πανω και η καθε σεζον ειναι καλυτερη απ τη προηγουμενη,οποτε....

εγω καταλαβαινω τι εχεις παθει...εχεις καει τοσο πολυ με tvd που δεν θες αλλο καψιμο...κι επιπλεον νομιζεις πως καστλ/μπεκετ=λοις/κλαρκ και δεν γουσταρεις να αντικαταστησεις το ζευγαρι σου...αλλα δεν ισχυει..περα απο ορισμενα κοινα στοιχεια μιλαμε για τελειως διαφορετικα εργα,αλλα τελειως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:19 am

βασικα δεν ειναι ακριβως ετσι γιατι αν ηταν δεν θα ειχα και το θεματακι με το καρτελ που περα απο τα αστεια οταν εχω χρονο αντι να βαλω castle βαζω καρτελ Embarassed (αν δεις τους σχολιασμους που κανω εκει θα καταλαβεις τι εννοω...)

δεν ειναι πως δεν μπορω να καω με δυο σειρες ταυτοχρονα...ισα ισα το εχω παθει και με τρεις Laughing

ειναι το θεματικο που πρεπει να με προσεγγισει και να μου κανει κλικ...οσο αφορα το θεμα οτι μοιαζουν με λοις κλαρκ ισως ειναι και το μονο που με τραβαει να δωσω και αλλη προσπαθεια για να δω και τα υπολοιπα...

τα επεισοδια που ειδα μου αρεσαν αλλα δεν μπορω να πω πως μου αρεσαν τοσο ωστε να εχω ορεξη να δω παρακατω...και αυτο ειναι και το ζητουμενο...να θες να δεις παρακατω Laughing

και καλη μου εγω παντα ψειριζω τα παντα και ποσο μαλλον τις σειρες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:32 am

το καρτελ δεν ειναι ασχημη σειρα, μου φαινεται λογικο που κολλησες... Wink

τι να πω μπορει και να χεις δικιο...ας πουμε εγω περα απο x-files (που δεν θεωρειται καν αστυνομικη σειρα αλλα sci fi) δεν εχω δει αλλη αστυνομικη(αντε να χω παρακολουθησει κανα επισοδιο σε καμια τηλεοραση αλλα οχι σοβαρα)....οποτε δεν νιωθω οτι μπουχτισα..

καλα εγω ειμαι και περιεργη αμα δεν ξεκινησω κατι απ την αρχη σταθερα δεν μπορω... Laughing

απλα μου κανει εντυπωση το γεγονος οτι και το καρτελ ψιλο αστυνομικη με μαφια και ναρκωντικα ειναι, οποτε δεν απεχει τελειως απ το ειδος..

να μου πεις οτι ηταν φαντασιας,ιστορικη,βαμπυρικη,χορρορ ή οτιδηποτε να σου πω εχεις δικιο, αλλα και κεινο με μπατσονια ειναι.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:36 am

δεν μου βγαζει καθολου το καρτελ αστυνομικη σειρα!..βασικα καμια σχεση Laughing

σειρα υποκοσμου ειναι με πτωματα να μαζευονται στην σειρα!

εγω συνηθως η αληθεια ειναι πως κολλαω με σειρες απο τον 3 η 4 κυκλο τους και μετα ξεκιναω απο τον πρωτο για να φτασω με ταχυτητα μεχρι το σημειο που με κολλησε και να συνεχισω...το sv ειχα ξεκινησει απο την αρχη θυμαμαι...και το tvd (το οποιο στον 2 κυκλο δεν εδινα και ιδιαιτερη σημασια πολλα δεν τα ειχα δει μεχρι να μπει ο 3ος...)

εγω παλι με τις αστυνομικες σειρες μεγαλωσα Laughing εγω το μαξιλαρι μου και το law and order ενα πραγμα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:42 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ενταξει...να τα δεχτω ολα αυτα....να δεχτω οτι κουραστηκες με τις αστυνομικες κλπ...

αλλα δεν δεχομαι να ξεκινησεις μενταλιστ οταν ειναι κι αυτη αστυνομικη!Εκει θα σφαχτουμε στο λεω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Φεβ 10, 2012 3:44 am

Laughing

mentalist εχω ηδη ξεκινησει πολυ καιρο τωρα....εχω δει απειρα επεισοδια..απλα οχι απο την αρχη!

οποτε οοοοοταν τελειωσω τον 1 κυκλο του castle θα δω αν θα θελησω να παω στον 2 η αν θα πιασω συγχρονισμενα το mentalist απο την αρχη lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 34 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: