Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 49 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 12:57 pm

xezoulina έγραψε:

και μετα ειναι τα 2 parter, αρχιζει η χρυση εποχη του Καστλ δεν θα ξεκολλαει τωρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γι αυτο τωρα...παντως ελπιζω να ειναι καλυτερα απο το 13..γιατι καλο επεισοδιακι....πολυ καλη η στανα! αλλα δεν ηταν κατι το ΤΟΣΟ ιδιαιτερο...λιγο με απογοητευσε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 12:59 pm

Κοιτα,παιζει και μην εχεις καει με το στορι της Τζοαννα οπως εγω.Εγω εχω πωρωθει με την υποθεση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 1:00 pm

ναι ενταξει δεν λεω...καλο μεχρι στιγμης αλλα οχι κατι ιδιαιτερο...θα δειξει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 1:02 pm

δεν αγγιζει τη τελειοτητα του 3χ13, υπομονη... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οσο προχωρας τοσα θ ανεβαινει ο πηχης.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υπαρχουν πολυ καλυτερ επεισοδια απ το 2χ13 απλα επειδη ηταν mythology το καναμε θεμα..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katroulina στις Τρι Μάης 01, 2012 1:03 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 1:03 pm

Εγω σαν φαν των αστυνομικων σειρων εξιταρομαι τρελα απο ανεξιχνιαστες υποθεσεις του παρελθοντος.Οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να μην δω επεισοδιο για την υποθεση της Τζοαννα και να μην το ξεψαχνισω ή να μην μου αρεσει

το 3x13 perfection...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 1:51 pm

xezoulina έγραψε:
δεν αγγιζει τη τελειοτητα του 3χ13, υπομονη... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οσο προχωρας τοσα θ ανεβαινει ο πηχης.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υπαρχουν πολυ καλυτερ επεισοδια απ το 2χ13 απλα επειδη ηταν mythology το καναμε θεμα..

ελπιζω γιατι μεχρι στιγμης οκ καλο αλλα ως εκει...



Eleni7 έγραψε:
Εγω σαν φαν των αστυνομικων σειρων εξιταρομαι τρελα απο ανεξιχνιαστες υποθεσεις του παρελθοντος.Οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να μην δω επεισοδιο για την υποθεση της Τζοαννα και να μην το ξεψαχνισω ή να μην μου αρεσει

το 3x13 perfection...

και εμενα μου αρεσουν οι υποθεσεις με το παρελθον (βλ alias και παλι με τη μητερα της πρωταγωνιστριας) αλλα μεχρι στιγμης ο χειρισμος δεν με εχει ενθουσιασει...καλα παει αλλα ως εκει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Μάης 05, 2012 6:52 pm

αποψε μετα τις 9 θα κανω μαραθωνιο να μου βγουν τα νευρα απο την ιεροσυλια που εκαναν στο tvd μηπως και ισιωσω καθολου Laughing στοχος τα 5 επεισοδια Laughing ξεκινηστε τα στοιχηματα να δουμε αν θα βγουν Laughing

υγ ...τη δευτερα παραδιδω εργασια αλλα κουκου! δεν με νοιαζει...αποψε θα ζησω στον κοσμο μου (ναι μονο αποψε δεν ειναι μονιμη κατασταση Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Μάης 05, 2012 6:58 pm

16 εχει πολυ γελιο θα βγει ΑΝΕΤΑ.
17/18 θα εχεις "προβλημα" αν δεν τα βγαλεις.Ειναι απο τα καλυτερα της σειρας Laughing
Το 19 εχει γελιο (με την μουμια δεν ειναι Κατερινιω; ),οποτε το εχεις χαλαρουιτα....
Το 20 δεν το θυμαμαι....

Τα 4 πρωτα θα τα βγαλεις νερακι πιστευω.Το 20 δεν το θυμαμαι για να σου πω....

Εγω σπιτι θα ειμαι το βραδυ,οποτε για οτι θες θα απανταω αμεσα...Ισως 17/18 να τα κανω και rewatch


Η 3η (και ΕΠΙΚΗ) σεζον ολο και πιο κοντα... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Μάης 05, 2012 7:00 pm

τελεια για δεν εχει γουστο χωρις σχολιασμο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Μάης 05, 2012 7:05 pm

Εννοειται ρε!Αμα ειναι μεσα και η αλλη (γιατι βγηκε και χθες,παλι εξοδο θα εχει αποψε; Laughing ) θα γινει χαμος με τα συγκεκριμενα επεισοδια.Ειναι ισως το καλυτερο μερος της 2ης σεζον αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 37 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 49 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: