Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 83

Πήγαινε κάτω 
+3
dorinaki
Silv
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_lcap75%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_lcap25%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 4
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Απρ 30, 2011 9:10 pm

Εμένα ακριβώς για τον λόγο που αναφέρεις ο Cabeto είναι ο αγαπημένος μου. Γιατί δεν ξέρεις αν πρέπει να τον λατρέψεις ή να τον μισήσεις. Και οι άλλοι ρόλοι είναι όλοι τους πολυδιάστατοι αλλά με μεγάλη ή μικρή δυσκολία μπορείς να καταλήξεις. Ο Cabeto όμως μπορεί να σε κάνει να γελάσεις, να κλάψεις, να τον λυπηθείς και να τον βρίσεις σε μια μόνο σκηνή. Έχει πολύ πιο ιδιαίτερες αποχρώσεις και όντως ο Nicolas Montero παίζει πολύ μεγάλο ρόλο στην αρτιότητα του ήρωά του. Είναι καταπληκτικός ηθοποιός και παρόλο που έχει παίξει πολύ καλούς πρωταγωνιστικούς ρόλους και ακόμα καλύτερους ρόλους κακού σε πάρα πολλές τηλενουβέλες ο Cabeto είναι ο καλύτερος ρόλος που έχει παίξει ποτέ στην τηλεόραση. Το δήλωσε μάλιστα και ο ίδιος σε πρόσφατη συνέντευξή του όταν τον ρώτησαν αν νιώθει αδικημένος που τα τελευταία χρόνια παίζει συνέχεια τον κακό και δεν του δίνουν πρωταγωνιστικούς ρόλους. Και είπε ότι κάποιους τους έκανε γιατί χρειαζόταν χρήματα αλλά άλλους επειδή του άρεσαν και πως σημασία έχει η ποιότητα του ρόλου και όχι πόσο μεγάλος είναι και βεβαιώθηκε για αυτό όταν έπαιξε τον Cabeto.
Δεν ξέρω αν το γνωρίζατε αλλά είναι και σκηνοθέτης. Σκηνοθετεί όμως μόνο θεατρικές παραστάσεις και έχει σκηνοθετήσει αρκετές επιτυχίες. Σε μια απο αυτές μάλιστα, στο Closer, πρωταγωνιστούσε ο Patrick Delmas. Που επίσης άρχισε να ασχολείται με την σκηνοθεσία στο θέατρο και θα ανεβάσει παράσταση με πρωταγωνιστή τον... Nicolas Montero. Οπότε η χημεία ανάμεσα τους δεν ήταν μόνο στο γυαλί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Απρ 30, 2011 11:04 pm

Εντάξει, αυτό ισχύει και για άλλους χαρακτήρες. Πχ Ines, Humberto ή Ximena. Αλλά κι εγώ προτιμώ Cabeto... από Humberto-Ximena δηλαδή. Γιατί η Ines όπως και να το κάνουμε είναι η Ines gelio

O Cabeto με την Ines όντως βγάζει περισσότερο παράπονο παρά γέλιο. Αλλά η Ines, με εξαίρεση περιπτώσεις που το παραχέζει με τη συμπεριφορά της, με κάνει και γελάω έτσι όπως του την λέει gelio Βασικά γενικά με κάνει και γελάω dunato gelio

Για το Closer είχα ακούσει. Δεν ήξερα όμως ότι σκηνοθετούσε ο Nicolas Montero ούτε ότι τώρα θα παίξει ο Montero σε παράσταση που σκηνοθετεί ο Delmas. To Closer εγώ το είχα δει κι εδώ όταν το ανέβασε ο Κιμούλης. Ο Κιμούλης έπαιξε τον ρόλο του Delmas, o Ψαρράς τον ρόλο του Juan Pablo Espinoza, η Δούκα τον ρόλο της Marcela Gallego (η μαμά του Juan Diablo) και μια άσχετη που τώρα παίζει στη ζωή της άλλης τον ρόλο της... αδυναμίας σου sfirizi Της Carolina Ramirez. Περιττό να πω ότι οι ηθοποιοί στη Κολομβία είναι απείρως καλύτεροι απ'αυτούς που τους έπαιξαν εδώ. Με εξαίρεση Ψαρρά-Espinoza. Και με Κιμούλη-Δούκα δεν έχω πρόβλημα αλλά πως να το κάνουμε... Delmas-Gallego είναι άλλο πράγμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μάης 01, 2011 9:48 pm

Πολύ ενδιαφέρουσες πληροφορίες!
Εμένα το πρόβλημά μου με τον Καμπέτο δεν είναι οι αποχρώσεις της προσωπικότητάς του. Αυτό ίσα ίσα που κάνει ενδιαφέροντα και ρεαλιστικό τον ρόλο του.
Το πρόβλημά μου είναι ότι έχει δώσει δείγματα πως είναι λίγος για την Τζένι, δειλός να υπερασπιστεί την σχέση του και φοβάμαι μήπως κάποια στιγμή κάνει την μεγάλη πατάτα και την αφήσει μόνη την κρίσιμη στιγμή.
Αυτό το να μην στέκεται ένας άντρας στο ύψος των περιστάσεων είναι το χειρότερό μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μάης 01, 2011 10:01 pm

Στο επεισόδιο 87 ή 88 (δεν θυμάμαι καλά) θα πάρεις μια γεύση.

(Αύριο θα ναι έτοιμο το 84.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μάης 01, 2011 10:19 pm

τι εννοείς;;; θα την κάνει την πατάτα ε;; το ήξερα tourtastamoutra
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μάης 01, 2011 10:33 pm

Κάτσε μπορεί να ναι το αντίθετο dunato gelio Βασικά ζουμί αυτή η ιστορία θα αρχίσει να έχει για τα καλά από το 100 και μετά. Βασικά όλες οι ιστορίες από εκεί και μετά μπαίνουν στην καλύτερή τους φάση απλά Cabeto-Yeni μέχρι τότε δεν θα απασχολήσουν πολύ σαν ζευγάρι. Σαν μονάδες όμως ναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μάης 01, 2011 10:47 pm

Εννοείται πως αν είναι το αντίθετο θα ανακηρύξω τον Καμπέτο σε αγαπημένο μου χαρακτηρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μάης 01, 2011 11:15 pm

Ωχ; Περισσότερο και από τον Elkin;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μάης 01, 2011 11:56 pm

Για την Yeni και εγώ τον θεωρώ λίγο. Μπροστά στον Abel όμως είναι ο ιδανικός γαμπρός. Αφήστε που ποιος καλύτερος θα της έδινε προσοχή με το παρελθόν που έχει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μάης 02, 2011 12:19 am

gelio Μπα δεν νομίζω!! Να αυτό που πάρα πολύ μου άρεσε στον Έλκιν ήταν το ότι υπερασπιζόταν απέναντι σε όλους την σχέση του με την Κάρεν και δεν λάκισε!
Πρέπει να δω τι θα κάνει ο Καμπέτο σε αντίστοιχη περίπτωση για να αποφασίσω.
lorizza συμφωνώ ότι ο Καμπέτο έδωσε πολλά στην Τζένι αλλά πήρε κιόλας. Από κομπλεξικός γιος μαζί της γίνεται άντρας. Δεν μου αρέσει όμως που δεν θέλει να βγουν μπροστά σαν ζευγάρι. Προτιμά να την κρατάει στο status της κρυφής ερωμένης. Γι' αυτό φοβάμαι πως όταν σκουρύνουν τα πραγματα (πχ όταν ο Αμπελ υποψιαστεί κάτι) ο Καμπέτο δεν θα είναι εκεί να την στηρίξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 83
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 47
» Επεισόδιο 16
» Επεισόδιο 33
» Επεισόδιο 50
» Επεισόδιο 66

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: